Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN
loading...
Туристический навигатор
Viki
Официальный туристический портал Пардубицкого края
Чешская Республика
Ясно 7°C
погода

Погода - Пардубице

25.2. (19:30)
сегодня
Ясно
7°C
26.2.
завтра
Облачно
12°C/5°C
27.2.
СубботаОблачно
7°C/2°C
28.2.
ВоскресеньеЯсно
7°C/2°C
Источник: Погода Meteocentrum

Календарь мероприятий - Орлицкие горы и Подорлицко

Поиск мероприятий:
Области: Чешско-моравское пограничье. Кладске Помези. . Орлицкие горы и Подорлицко. Чешско-моравское пограничье. Градецко. Пардубицко. Хрудимско-Глинецко.
Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей.








начало: конец:
Другие параметры поиска

Карта

Орлицкие горы и Подорлицко

(Prohlídky expozice zámku s Františkem Kinským) Можно заказать билет СБ 1.5.2021 9:00
СБ 1.5.2021 12:00
СБ 1.5.2021 15:00
ВС 2.5.2021 9:00
ВС 2.5.2021 12:00
Новый замок Костелец-над-Орлици - замок, музей и галерея (Kostelec nad Orlicí)
(Prohlídky expozice zámku s Františkem Kinským)
("Tak jsme se dočkali" - křest DVD) ПТ 26.2.2021 17:00
Городской музей Летоград (Letohrad)
(
(Čtenářská soutěž Lovci perel) ПН 1.3.2021 - ВС 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Noc s Andersenem) ПТ 19.3.2021
(Letohrad)
(Noc s Andersenem)
(Rozlétejme Česko) ВС 4.4.2021 12:00 - 13:30
(Česká Třebová)
(Rozlétejme Česko)
(Brány památek dokořán) СБ 24.4.2021
Музей ремесел Летоград (Letohrad), Замок Летогррад (Letohrad), Твердыня Орлица (Letohrad)
(Brány památek dokořán)
(Pohádka, buzení strašidel, muzejní noc) ПТ 21.5.2021
Городской музей Летоград (Letohrad)
(Pohádka, buzení strašidel, muzejní noc)
(Retrohrátky) ЧТ 1.7.2021 - ВТ 31.8.2021
Замок Летогррад (Letohrad)
(Retrohrátky)
(Soustředění mažoretek) СР 7.7.2021 - ЧТ 8.7.2021
Дом для детей и молодежи (Choceň)
(Soustředění mažoretek)
(Umělecký příměstský tábor) ПН 19.7.2021 - ЧТ 22.7.2021
Дом для детей и молодежи (Choceň)
(Umělecký příměstský tábor)
(Sportovní příměstský tábor) ПН 26.7.2021 - ЧТ 29.7.2021
Дом для детей и молодежи (Choceň)
(Sportovní příměstský tábor)
(Hudební příměstský tábor) ПН 2.8.2021 - ЧТ 5.8.2021
Дом для детей и молодежи (Choceň)
(Hudební příměstský tábor)
(Letní tábor s koňmi) ВС 11.7.2021 - ВС 18.7.2021
ВС 8.8.2021 - ВС 15.8.2021
Letohrad
(Letní tábor s koňmi)
(Příměstský tábor Veselá věda) ПН 19.7.2021 - ПТ 23.7.2021
ПН 16.8.2021 - ПТ 20.8.2021
Lanškroun
(Příměstský tábor Veselá věda)
(Noční strašidelná prohlídka) ПТ 9.7.2021 20:15
ПТ 23.7.2021 20:15
ПТ 6.8.2021 20:15
ПТ 20.8.2021 20:15
Замок Летогррад (Letohrad)
(Noční strašidelná prohlídka)
(Komentovaná prohlídka Muzea a světničky Járy Cimrmana) ВТ 6.7.2021
ЧТ 8.7.2021
ВТ 13.7.2021
ЧТ 15.7.2021
ВТ 20.7.2021
ЧТ 22.7.2021
ВТ 27.7.2021
ЧТ 29.7.2021
ВТ 3.8.2021
ЧТ 5.8.2021
ВТ 10.8.2021
ЧТ 12.8.2021
ВТ 17.8.2021
ЧТ 19.8.2021
ВТ 24.8.2021
ЧТ 26.8.2021
ВТ 31.8.2021
Замок Летогррад (Letohrad)
(Komentovaná prohlídka Muzea a světničky Járy Cimrmana)
(Celoroční výstava fotografií) ПН 18.5.2020 - ПТ 30.4.2021
Костёл Св. Яна Крестителя (Orlické Záhoří)
(Celoroční výstava fotografií)
(1. virtuální výstava prací žáků) ПТ 18.12.2020 - СР 31.3.2021
Kostelec nad Orlicí
(1. virtuální výstava prací žáků)
(Orlické hory na fotografiích Jiřího Šulce) ПТ 15.1.2021 - ПТ 30.4.2021
Музей кружев - Вамберк (Vamberk)
(Orlické hory na fotografiích Jiřího Šulce)
(Ze sbírek Orlického muzea) СР 3.2.2021 - ВС 28.2.2021
Хоцень - музей и замок (Choceň)
(Ze sbírek Orlického muzea)
(Za vaše úspěchy vděčíme Vám) ПТ 5.2.2021 - ВС 28.2.2021
Костел св. Йиржи (Kostelec nad Orlicí)
(Za vaše úspěchy vděčíme Vám)
(Jak přibývá světla v lednu a únoru) ЧТ 11.2.2021 - ВС 28.2.2021
Начальная художественная школа (Choceň)
(Jak přibývá světla v lednu a únoru)
(Vajíčka z přírody - muzeum uzavřeno) ПН 15.2.2021 - СБ 24.4.2021
Городской музей Летоград (Letohrad)
(Vajíčka z přírody - muzeum uzavřeno)
(Výstava ilustrací Barbory Žerníčkové) ПТ 5.3.2021 - ПТ 30.4.2021
(Letohrad)
(Výstava ilustrací Barbory Žerníčkové)
(Jaro v muzeu) ЧТ 18.3.2021 - СБ 3.4.2021
Городской музей Летоград (Letohrad)
(Jaro v muzeu)
(Malá hospodyňka a Magdalena Dobromila Rettigová) СР 14.4.2021 - ВС 23.5.2021
Замок Летогррад (Letohrad)
(Malá hospodyňka a Magdalena Dobromila Rettigová)
(Výstava dortů a zákusků) СБ 24.4.2021
Замок Летогррад (Letohrad)
(Výstava dortů a zákusků)
(Hynek Umlauf - 200 let) ЧТ 6.5.2021 - СБ 18.9.2021
Городской музей Летоград (Letohrad)
(Hynek Umlauf - 200 let)
(Výstava drobného zvířectva a malé zemědělské techniky) СБ 15.5.2021 - ВС 16.5.2021
Letohrad
(Výstava drobného zvířectva a malé zemědělské techniky)
(Výstava hub) ЧТ 16.9.2021 - ВС 19.9.2021
Замок Летогррад (Letohrad)
(Výstava hub)
(Výstava) ЧТ 7.10.2021 - СР 10.11.2021
Городской музей Летоград (Letohrad)
(Výstava)
(Vánoce v muzeu) ВС 28.11.2021 - ЧТ 23.12.2021
Городской музей Летоград (Letohrad)
(Vánoce v muzeu)
(Vánoční trhy) ВС 19.12.2021 8:00 - 13:00
Václavské náměstí (Letohrad)
(Vánoční trhy)
(Plněné bramboráky) ПТ 26.2.2021 11:00 - 21:00
(Lukavice)
(Plněné bramboráky)
(Vínokošt) СБ 29.5.2021
Замок Летогррад (Letohrad)
(Vínokošt)
(Honění kohouta) ВС 17.10.2021
Letohrad
(Honění kohouta)
(Mikulášská jízda...aneb plnou parou přijížďí Mikuláš) СБ 27.11.2021
Летогррад (Letohrad)
(Mikulášská jízda...aneb plnou parou přijížďí Mikuláš)
(Letní kino) ЧТ 10.6.2021
ЧТ 15.7.2021
ЧТ 12.8.2021
Замок Летогррад (Letohrad)
(Letní kino)
(Rychnovská osmička - 63. ročník) ПТ 1.10.2021 - ВС 3.10.2021
Общественный центр, Кинотеатр (Rychnov nad Kněžnou)
(Rychnovská osmička - 63. ročník)
(Dan Bárta & Illustratosphere - Zvířený prach tour 2021) ЧТ 25.3.2021 19:30
Театр Пэлцла (Rychnov nad Kněžnou)
(Dan Bárta & Illustratosphere - Zvířený prach tour 2021)
(Guarneri Trio Prague) Можно заказать билет ВТ 4.5.2021 19:30
Новый замок Костелец-над-Орлици - замок, музей и галерея (Kostelec nad Orlicí)
(Guarneri Trio Prague)
(Janek Ledecký & Band: Akustické turné 2020) Можно заказать билет ПТ 18.6.2021 21:00
Новый замок Костелец-над-Орлици - замок, музей и галерея (Kostelec nad Orlicí)
(Janek Ledecký & Band: Akustické turné 2020)
(Kateřina Englichová a Vilém Veverka: 15 let spolu) Можно заказать билет СР 23.6.2021 19:30
Новый замок Костелец-над-Орлици - замок, музей и галерея (Kostelec nad Orlicí)
(Kateřina Englichová a Vilém Veverka: 15 let spolu)
(Kantoři) СР 8.12.2021 19:00
Общественный центр, Кинотеатр (Rychnov nad Kněžnou)
(Kantoři)
(Karel Gott revival Morava) ПН 8.3.2021 19:00
Рошкотов театр, кинотеатр Май, Театральный клуб (Ústí nad Orlicí)
(Karel Gott revival Morava)
(Reprezentační ples města Opočna) ПТ 12.3.2021 19:00
Кодимов Народный дом (Opočno)
(Reprezentační ples města Opočna)
(Pokáč) СР 17.3.2021 19:00
Орловна (Letohrad)
(Pokáč)
(Rock&Roll band Marcela Woodmana) ЧТ 18.3.2021 19:30
Рошкотов театр, кинотеатр Май, Театральный клуб (Ústí nad Orlicí)
(Rock&Roll band Marcela Woodmana)
(Katapult - Nostalgia Tour 2020) СБ 24.4.2021 19:30
Театр Пэлцла (Rychnov nad Kněžnou)
(Katapult - Nostalgia Tour 2020)
(Monika Absolonová: Až do nebes) ВТ 4.5.2021 19:00 - 20:30
Кодимов Народный дом (Opočno)
(Monika Absolonová: Až do nebes)
(Pouťfest) СБ 15.5.2021
Letohrad
(Pouťfest)
(Taneční odpoledne - Žákovec a Volínová) ВС 23.5.2021 14:00 - 18:00
Общественный центр, Кинотеатр (Rychnov nad Kněžnou)
(Taneční odpoledne - Žákovec a Volínová)
(Anna Volínová a Václav Žákovec) ВС 23.5.2021 14:00 - 18:00
Общественный центр, Кинотеатр (Rychnov nad Kněžnou)
(Anna Volínová a Václav Žákovec)
(Mezinárodní hudební festival) СБ 29.5.2021 - ВС 6.6.2021
Letohrad
(Mezinárodní hudební festival)
(JamRock) ЧТ 3.6.2021 - СБ 5.6.2021
Letohrad
(JamRock)
(Jakub Smolík: koncert s hostem Petrem Kolářem) ПТ 3.9.2021 19:00
Многофункциональный центр ЛАрт (Lanškroun), Lanškroun
(Jakub Smolík: koncert s hostem Petrem Kolářem)
(Koncert Marie Rottrové) СБ 18.9.2021 19:00
Многофункциональный центр ЛАрт (Lanškroun)
(Koncert Marie Rottrové)
(Karel Kahovec se skupinou George & Beatovens) СР 22.9.2021 19:00
Орловна (Letohrad)
(Karel Kahovec se skupinou George & Beatovens)
(Petra Černocká, Jiří Pracný) ПН 4.10.2021 19:00
Орловна (Letohrad)
(Petra Černocká, Jiří Pracný)
(Livin Free - Divadelní klub) ПТ 15.10.2021 19:30
Рошкотов театр, кинотеатр Май, Театральный клуб (Ústí nad Orlicí)
(Livin Free - Divadelní klub)
(Prague Cello Quartet) ПН 18.10.2021 19:30
Рошкотов театр, кинотеатр Май, Театральный клуб (Ústí nad Orlicí)
(Prague Cello Quartet)
(Vánoční koncert Věry Martinové) СБ 4.12.2021 19:00
Многофункциональный центр ЛАрт (Lanškroun)
(Vánoční koncert Věry Martinové)
(Vánoční koncert ZUŠ A. Muchy) ВТ 14.12.2021 17:00
СР 15.12.2021 17:00
Орловна (Letohrad)
(Vánoční koncert ZUŠ A. Muchy)
(Pirate Swing Band Gala 2020) ЧТ 16.12.2021 19:30
Рошкотов театр, кинотеатр Май, Театральный клуб (Ústí nad Orlicí)
(Pirate Swing Band Gala 2020)
(Vánoční přehlídka harmonikářů) ВС 26.12.2021 15:00
Орловна (Letohrad)
(Vánoční přehlídka harmonikářů)
(Koncert Barocco sempre giovane, Matyáš Novák - klavír) Можно заказать билет ЧТ 10.11.2022 19:30
Новый замок Костелец-над-Орлици - замок, музей и галерея (Kostelec nad Orlicí)
(Koncert Barocco sempre giovane, Matyáš Novák - klavír)
(Robert Šlachta - beseda a autorské čtení) СР 3.3.2021 18:00
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Robert Šlachta - beseda a autorské čtení)
(Slavnostní vyhlášení Nejúspěšnější sportovec okresu Ústí nad Orlicí za rok 2020) ПН 22.3.2021 17:00
Культурный дом (Ústí nad Orlicí)
(Slavnostní vyhlášení Nejúspěšnější sportovec okresu Ústí nad Orlicí za rok 2020)
(Zápis dětí do ZŠ U Dvora) ПТ 9.4.2021
(Letohrad)
(Zápis dětí do ZŠ U Dvora)
(Zápis dětí do ZŠ Komenského) ПТ 9.4.2021
(Letohrad)
(Zápis dětí do ZŠ Komenského)
(Pouťové dozvuky) ПН 17.5.2021
Letohrad
(Pouťové dozvuky)
(Slavnosti světla) ЧТ 20.5.2021
(Lanškroun)
(Slavnosti světla)
(Město v pohybu) ПН 31.5.2021 - СБ 5.6.2021
Ústí nad Orlicí
(Město v pohybu)
(Běháme pro...) ЧТ 9.9.2021
Václavské náměstí (Letohrad)
(Běháme pro...)
(Rozsvícení vánočního stromu) ВС 28.11.2021
Václavské náměstí (Letohrad)
(Rozsvícení vánočního stromu)
(Mikulášská nadílka) ВС 5.12.2021 16:00
Городской музей Летоград (Letohrad)
(Mikulášská nadílka)
(Předvánoční setkání seniorů) СР 8.12.2021
Орловна (Letohrad)
(Předvánoční setkání seniorů)
(Setkání regionálních amatérských historiků) ВТ 23.3.2021
ВТ 20.4.2021
ВТ 18.5.2021
ВТ 22.6.2021
ВТ 20.7.2021
ВТ 17.8.2021
ВТ 21.9.2021
ВТ 19.10.2021
ВТ 23.11.2021
ВТ 14.12.2021
(Letohrad)
(Setkání regionálních amatérských historiků)
(Vánoční přehlídka harmonikářů) ВС 26.12.2021 15:00
Орловна (Letohrad)
(Vánoční přehlídka harmonikářů)
(Zahrada pro děti - online) СР 3.3.2021 18:00
Дом матери и ребенка Каминек (Choceň)
(Zahrada pro děti - online)
(Robert Šlachta) СР 10.3.2021 18:00 - 20:00
(Rychnov nad Kněžnou)
(Robert Šlachta)
(Vietnam - cestopisná přednáška) ВТ 16.3.2021
(Letohrad)
(Vietnam - cestopisná přednáška)
(RNDr. Petr Rybář: Barevné obzory Namibie) ВТ 23.3.2021 18:00 - 19:30
Кодимов Народный дом (Opočno)
(RNDr. Petr Rybář: Barevné obzory Namibie)
(Testování IQ) СР 14.4.2021 14:00 - 15:00
СР 14.4.2021 15:00 - 16:30
Здание Торговой академии (Choceň)
(Testování IQ)
(Jiří Kolbaba: Sedm divů Islandu) СР 1.12.2021 19:00
Рошкотов театр, кинотеатр Май, Театральный клуб (Ústí nad Orlicí)
(Jiří Kolbaba: Sedm divů Islandu)
(Lanšperským panstvím, Orlickým cyklo&in-line královstvím 2021) СБ 26.6.2021 7:00
Туристическая база Cakle (Ústí nad Orlicí)
(Lanšperským panstvím, Orlickým cyklo&in-line královstvím 2021)
(Malá cena Velké Verandy) ВС 28.2.2021
Choceň
(Malá cena Velké Verandy)
(Hledání Stromoucha 2021) СБ 6.3.2021 8:00 - 10:00
Ústí nad Orlicí
(Hledání Stromoucha 2021)
(Extraliga hokejbalu) СБ 6.3.2021 13:00
(Letohrad)
(Extraliga hokejbalu)
(Extraliga hokejbalu) СБ 27.3.2021 14:00
(Letohrad)
(Extraliga hokejbalu)
(Extraliga hokejbalu) ПТ 2.4.2021 13:00
(Letohrad)
(Extraliga hokejbalu)
(Kolem Pastvinské přehrady 2021) ВС 18.4.2021 8:00
Mírové nám. (Ústí nad Orlicí)
(Kolem Pastvinské přehrady 2021)
(Drozdovská pila 2021) СБ 24.4.2021 7:30
Mírové nám. (Ústí nad Orlicí)
(Drozdovská pila 2021)
(Brontosauří šlápoty 2021) СБ 1.5.2021
Ústí nad Orlicí
(Brontosauří šlápoty 2021)
(Loupežnické putování 2021) СБ 1.5.2021 7:00
(Dolní Dobrouč)
(Loupežnické putování 2021)
(Letohradská pětka) ВС 2.5.2021
Орловна (Letohrad)
(Letohradská pětka)
(Amatérská badmintonová a tenisová liga) СБ 27.3.2021
ПН 29.3.2021
СБ 8.5.2021
Спорт-центр Фореа (Lanškroun), Lanškroun
(Amatérská badmintonová a tenisová liga)
(K rozhledně Andrlův Chlum - jaro 2021) ВС 16.5.2021 8:00
Mírové nám. (Ústí nad Orlicí)
(K rozhledně Andrlův Chlum - jaro 2021)
(Orlickým podhůřím 2021) СБ 29.5.2021 7:00
Ústí nad Orlicí
(Orlickým podhůřím 2021)
(Studánkový výstup) ВС 6.6.2021 9:00 - 16:00
Ústí nad Orlicí
(Studánkový výstup)
(Bystřecké kilometry 2021) СБ 7.8.2021 6:00 - 18:00
Bystřec
(Bystřecké kilometry 2021)
(1 + 1 ve fotbale) СБ 21.8.2021 9:00 - 17:00
Letohrad
(1 + 1 ve fotbale)
(MČR v biatlonu na kolečkových lyžích) СБ 4.9.2021 - ВС 5.9.2021
(Letohrad)
(MČR v biatlonu na kolečkových lyžích)
(K rozhledně Andrlův Chlum - podzim 2021) ВС 12.9.2021 8:00
Mírové nám. (Ústí nad Orlicí)
(K rozhledně Andrlův Chlum - podzim 2021)
(Podorlické putování 2021) СБ 4.12.2021 7:00
Ústí nad Orlicí
(Podorlické putování 2021)
(Ladislav Špaček - Etiketa není věda) Можно заказать билет ПН 29.3.2021 19:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Ladislav Špaček - Etiketa není věda)
(Kafe u Osmanyho) Можно заказать билет ПН 17.5.2021 19:00
(Choceň)
(Kafe u Osmanyho)
(Velké lásky v malém hotelu) Можно заказать билет ВТ 26.10.2021 19:00
(Choceň)
(Velké lásky v malém hotelu)
(Štístko a Poupěnka - Ať žijí pohádky!) Можно заказать билет СБ 18.12.2021 17:00
Общественный центр, Кинотеатр (Rychnov nad Kněžnou)
(Štístko a Poupěnka - Ať žijí pohádky!)
(Pohádky z výlohy) ПТ 26.2.2021 15:30 - 16:00
50°16'1.69"N 16°27'4.62"E, Havlíčkova (Rychnov nad Kněžnou)
(Pohádky z výlohy)
(Kšanda) СР 10.3.2021 19:00 - 21:30
Кодимов Народный дом (Opočno)
(Kšanda)
(Léčivé divadlo Gabriely Filippi: Chlapec, který viděl pravdu) СР 17.3.2021 19:00 - 21:00
Кодимов Народный дом (Opočno)
(Léčivé divadlo Gabriely Filippi: Chlapec, který viděl pravdu)
(O kocouru Mikešovi) СБ 3.4.2021 16:00
Орловна (Letohrad)
(O kocouru Mikešovi)
(Vodník Česílko) ВС 4.4.2021 15:00 - 16:30
Театр Пэлцла (Rychnov nad Kněžnou)
(Vodník Česílko)
(Minipárty s Karlem Šípem, host: J. A. Náhlovský) СР 7.4.2021 19:00
Многофункциональный центр ЛАрт (Lanškroun)
(Minipárty s Karlem Šípem, host: J. A. Náhlovský)
(Na ostro) ПТ 9.4.2021 19:30
Рошкотов театр, кинотеатр Май, Театральный клуб (Ústí nad Orlicí)
(Na ostro)
(Přítelkyně) ВТ 13.4.2021 19:30 - 22:00
Театр Пэлцла (Rychnov nad Kněžnou)
(Přítelkyně)
(Edith a Marlene) ЧТ 15.4.2021 19:00
(Choceň)
(Edith a Marlene)
(Elling a Kjell Bjarne aneb chvála bláznovství) ЧТ 29.4.2021 19:00
(Choceň)
(Elling a Kjell Bjarne aneb chvála bláznovství)
(Cavewoman) ЧТ 27.5.2021 19:00
(Choceň)
(Cavewoman)
(Kočičí hra) СР 30.6.2021 19:00
(Choceň)
(Kočičí hra)
(Do ložnice vstupujte jednotlivě!) ВС 12.9.2021 19:30
Рошкотов театр, кинотеатр Май, Театральный клуб (Ústí nad Orlicí)
(Do ložnice vstupujte jednotlivě!)
(Kočičí hra) ВТ 21.9.2021
Рошкотов театр, кинотеатр Май, Театральный клуб (Ústí nad Orlicí)
(Kočičí hra)
(Talk show Hanky Křížkové a Ivy Hüttnerové) ЧТ 30.9.2021 19:00
Орловна (Letohrad)
(Talk show Hanky Křížkové a Ivy Hüttnerové)
(Lukáš Pavlásek - Stand-up comedy) СР 20.10.2021 19:00
Орловна (Letohrad)
(Lukáš Pavlásek - Stand-up comedy)
(Frankie & Johnny) ЧТ 25.11.2021 19:00
Орловна (Letohrad)
(Frankie & Johnny)
(Minipárty s Karlem Šípem) ЧТ 2.12.2021 19:30
Рошкотов театр, кинотеатр Май, Театральный клуб (Ústí nad Orlicí)
(Minipárty s Karlem Šípem)
(Můj nejlepší kamarád) ПН 20.12.2021
Рошкотов театр, кинотеатр Май, Театральный клуб (Ústí nad Orlicí)
(Můj nejlepší kamarád)
(Poutní slavnost) ВС 9.5.2021
Костел св. Филипа и Якуба (Lukavice)
(Poutní slavnost)
(Kopečková pouť) СБ 15.5.2021 - ВС 16.5.2021
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kopečková pouť)
(Poutní slavnost v Červené) ВС 30.5.2021
Часовня Пресвятейшей Троицы (Červená, Letohrad)
(Poutní slavnost v Červené)
(Ústecká staročeská pouť) СБ 14.8.2021 - ВС 15.8.2021
(Ústí nad Orlicí)
(Ústecká staročeská pouť)
(Poutní slavnost na Orlici) ВС 15.8.2021
Костел Вознесения Девы-Марии (Letohrad, Orlice)
(Poutní slavnost na Orlici)
(Poutní slavnost na Šedivci) ВС 15.8.2021
Костел Вознесения Девы-Марии (Šedivec)
(Poutní slavnost na Šedivci)
(Poutní slavnost na Kunčicích) ВС 5.9.2021
Костел св. Екатерины (Letohrad, Kunčice)
(Poutní slavnost na Kunčicích)
(Poutní slavnost v Letohradě) ВТ 28.9.2021
Костел св. Вацлава (Letohrad)
(Poutní slavnost v Letohradě)
(Slavnostní výročí posvěcení kostela) ВС 3.10.2021
Часовня Пресвятейшей Троицы (Červená, Letohrad)
(Slavnostní výročí posvěcení kostela)
(Slavnostní výročí posvěcení kostela) ВС 17.10.2021
Костел св. Вацлава (Letohrad)
(Slavnostní výročí posvěcení kostela)
(Slavnostní výročí posvěcení kostela) ВС 24.10.2021
Костел Вознесения Девы-Марии (Letohrad, Orlice)
(Slavnostní výročí posvěcení kostela)
(Slavnost výročí posvěcení kostela) ВС 31.10.2021
Костел Вознесения Девы-Марии (Šedivec)
(Slavnost výročí posvěcení kostela)
(Kopečková pouť) СБ 14.5.2022 - ВС 15.5.2022
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kopečková pouť)
(Kopečková pouť) СБ 20.5.2023 - ВС 21.5.2023
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kopečková pouť)
(Kopečková pouť) СБ 11.5.2024 - ВС 12.5.2024
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kopečková pouť)
(Kopečková pouť) СБ 17.5.2025 - ВС 18.5.2025
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kopečková pouť)

общее количество найденных записей: 143

Найди свою деятельность