Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN
loading...
Туристический навигатор
Viki
Официальный туристический портал Пардубицкого края
Чешская Республика
Пасмурно 4°C
погода

Погода - Пардубице

30.11. (18:30)
сегодня
Пасмурно
4°C
1.12.
завтра
Временами дождь
6°C/2°C
2.12.
ЧетвергВременами дождь со снегом
5°C/1°C
3.12.
ПятницаОблачно
2°C/-2°C
Источник: Погода Meteocentrum

Календарь мероприятий

Поиск мероприятий:
Области: Чешско-моравское пограничье. Кладске Помези. . Орлицкие горы и Подорлицко. Чешско-моравское пограничье. Градецко. Пардубицко. Хрудимско-Глинецко.
Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей.








начало: конец:
Другие параметры поиска

Карта

выставки, ярмарки (количество: 1)

(Vzdělání pro všechny) ПН 1.11.2021 - ПТ 17.12.2021
(Králíky)
(Vzdělání pro všechny)

cвободное время (количество: 1)

(Hradcem s panem Gočárem) Можно заказать билет СБ 27.11.2021 10:00 - 14:00
Hradec Králové
(Hradcem s panem Gočárem)

выставки, ярмарки (количество: 5)

(Výstava Salon východočeských fotografů) СБ 20.11.2021 - ПТ 14.1.2022
Импульс, центр поддержки художественной деятельности (Hradec Králové)
(Výstava Salon východočeských fotografů)
(Jan Venzara - Krajina v olejomalbě) ПН 1.11.2021 - ВТ 21.12.2021
(Hradec Králové)
(Jan Venzara - Krajina v olejomalbě)
(Podzimní a adventní čas se Spolkem lidové tvorby) ПН 1.11.2021 - СР 22.12.2021
(Hradec Králové)
(Podzimní a adventní čas se Spolkem lidové tvorby)
(Orchestr Berg - Karel Šuster) ВТ 2.11.2021 - ПН 29.11.2021
(Hradec Králové)
(Orchestr Berg - Karel Šuster)
(Výstava Premiéra 2021) СБ 20.11.2021 - ПТ 14.1.2022
Импульс, центр поддержки художественной деятельности (Hradec Králové)
(Výstava Premiéra 2021)

кинофильм (количество: 3)

(Encanto) Можно заказать билет СБ 27.11.2021 15:30
Био-Централь (Hradec Králové)
(Encanto)
(Duna) СБ 27.11.2021 17:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Duna)
(Klan Gucci) Можно заказать билет СБ 27.11.2021 20:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Klan Gucci)

общественные (количество: 1)

(7. ročník sbírky ke Dni válečných veteránů 2021) ПН 1.11.2021 - ВТ 30.11.2021
Учебная и научная библиотека в Градце Кралове (Hradec Králové)
(7. ročník sbírky ke Dni válečných veteránů 2021)

театр (количество: 2)

(Nepovedená strašidla) Можно заказать билет СБ 27.11.2021 10:00
Адальбертинум (Hradec Králové)
(Nepovedená strašidla)
(Do hajan!) Можно заказать билет СБ 27.11.2021 16:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Do hajan!)

выставки, ярмарки (количество: 1)

(Příběhy z Indie na plotě) ВТ 5.10.2021 - ВТ 30.11.2021
Nové Město nad Metují
(Příběhy z Indie na plotě)

cвободное время (количество: 2)

(Vánoční zámek Sychrov s ČČK) СБ 27.11.2021
Ústí nad Orlicí
(Vánoční zámek Sychrov s ČČK)
(Pohádkový listopad v knihovně - Červená karkulka) СБ 27.11.2021 16:00
(Česká Třebová)
(Pohádkový listopad v knihovně - Červená karkulka)

выставки, ярмарки (количество: 14)

(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) ЧТ 9.9.2021 - ПТ 31.12.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Samizdat) ПН 4.10.2021 - ВТ 30.11.2021
(Lanškroun)
(Samizdat)
(Obhajoba pastelky) ЧТ 7.10.2021 - ВТ 30.11.2021
(Žamberk)
(Obhajoba pastelky)
(Výstava: Knihožrouti) ПН 1.11.2021 - ПТ 31.12.2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Knihožrouti)
(Výstava výtvarných prací dětí ze Speciální základní školy v ÚO) ПН 1.11.2021 - ПТ 31.12.2021
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Výstava výtvarných prací dětí ze Speciální základní školy v ÚO)
(Výstava - Vyšívané dekorace) ВТ 2.11.2021 - ВТ 30.11.2021
Чешский Красный крест (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Vyšívané dekorace)
(Krajiny Orlických hor a Podorlicka) ВТ 9.11.2021 - ВТ 30.11.2021
Культурный центр (Česká Třebová)
(Krajiny Orlických hor a Podorlicka)
(Vánoce v Ateliéru U Potoka) ЧТ 11.11.2021 - СБ 18.12.2021
Ателье У Потока (Nekoř)
(Vánoce v Ateliéru U Potoka)
(Paloučky) СБ 20.11.2021 - ВС 30.1.2022
Многофункциональный центр ЛАрт (Lanškroun)
(Paloučky)
(Výstava fotografií - Gymnázium Ústí nad Orlicí) ПТ 26.11.2021 - СБ 4.12.2021
Малая сцена (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií - Gymnázium Ústí nad Orlicí)
(Adventní jarmark) СБ 27.11.2021
Замок Хоцень - Орлицкий музей (Choceň)
(Adventní jarmark)
(Krásná práce) СБ 27.11.2021 - ВС 23.1.2022
Замок Ланшкроун - Городской музей (Lanškroun)
(Krásná práce)
(Adventní trhy) СБ 27.11.2021 9:00 - 14:00
Sruby
(Adventní trhy)
(Předvánoční přívratský jarmark) СБ 27.11.2021 14:00
Přívrat
(Předvánoční přívratský jarmark)

кинофильм (количество: 5)

(Encanto) СБ 27.11.2021 15:30
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(Encanto)
(Encanto (USA) 2D) СБ 27.11.2021 17:00
Культурный центр (Česká Třebová)
(Encanto (USA) 2D)
(Klan Gucci) СБ 27.11.2021 18:00
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(Klan Gucci)
(Klan Gucci) СБ 27.11.2021 20:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Klan Gucci)
(Přání Ježíškovi) СБ 27.11.2021 17:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Přání Ježíškovi)

музыка (количество: 1)

(I. Adventní koncert a rozsvícení vánočního stromu) СБ 27.11.2021 13:00
Костёл Св. Яна Крестителя (Orlické Záhoří)
(I. Adventní koncert a rozsvícení vánočního stromu)

общественные (количество: 5)

(Nakresli svého knihožrouta) СР 10.11.2021 - ПТ 17.12.2021
(Česká Třebová)
(Nakresli svého knihožrouta)
(Strom splněných přání) ПТ 26.11.2021 - СР 15.12.2021
Ústí nad Orlicí
(Strom splněných přání)
(I. Adventní koncert a rozsvícení vánočního stromu) СБ 27.11.2021 13:00
Костёл Св. Яна Крестителя (Orlické Záhoří)
(I. Adventní koncert a rozsvícení vánočního stromu)
(Rozsvěcení náměstí) СБ 27.11.2021 15:30 - 18:00
Náměstí 5. května (Jablonné nad Orlicí)
(Rozsvěcení náměstí)
(Oslavy Gymnázia ÚO) СБ 27.11.2021 17:00
Малая сцена (Ústí nad Orlicí)
(Oslavy Gymnázia ÚO)

профессиональные (количество: 1)

(Taneční pro mládež) СБ 27.11.2021
Господский дом (Choceň)
(Taneční pro mládež)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(Veřejné bruslení) СБ 27.11.2021 13:30 - 15:30
СБ 27.11.2021 19:00 - 21:00
Зимний стадион (Choceň)
(Veřejné bruslení)

театр (количество: 2)

(Trampoty čertíka Culínka) СБ 27.11.2021 15:00
Рошкотов театр, кинотеатр Май, Театральный клуб (Ústí nad Orlicí)
(Trampoty čertíka Culínka)
(Pohádkový listopad v knihovně - Červená karkulka) СБ 27.11.2021 16:00
(Česká Třebová)
(Pohádkový listopad v knihovně - Červená karkulka)

cвободное время (количество: 10)

(Tajný kryt) СБ 27.11.2021 11:00
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Tajný kryt)
(Kryt civilní obrany) СБ 27.11.2021 13:00
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Kryt civilní obrany)
(Museum virtualis) ЧТ 29.4.2021 - ПТ 31.12.2021
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Advent tam, kde straší) СБ 27.11.2021 8:00
Pardubice
(Advent tam, kde straší)
(Workshop pro děti od 6 let: Abeceda) СБ 27.11.2021 13:00 - 15:00
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Workshop pro děti od 6 let: Abeceda)

выставки, ярмарки (количество: 11)

(Výstava: Libor Krejcar. Skelety paměti) СР 27.10.2021 - ВС 6.2.2022
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Výstava: Libor Krejcar. Skelety paměti)
(Jedno místo prázdné – České umění 2. poloviny 20. století) СР 27.10.2021 - СБ 31.12.2022
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Jedno místo prázdné – České umění 2. poloviny 20. století)
(Výstava: Zdenek Seydl: Abeceda) СР 27.10.2021 - ВС 6.2.2022
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Výstava: Zdenek Seydl: Abeceda)
(Výstava: 10 let RurArtMap) СР 27.10.2021 - ВС 6.2.2022
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Výstava: 10 let RurArtMap)
(Akvizice Jedné Galerie. Vybraná díla z depozitářů Alšovy jihočeské galerie) ВТ 16.11.2021 - ВС 6.3.2022
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Akvizice Jedné Galerie. Vybraná díla z depozitářů Alšovy jihočeské galerie)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) ПТ 1.1.2021 - ПТ 31.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči) ПН 13.9.2021 - СБ 18.12.2021
Культурно-информационный центр города Пршелоуч (Přelouč)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči)
(Masaryk a Svatá země) ВТ 26.10.2021 - ВТ 30.11.2021
Туристический информационный центр Пардубице (Pardubice)
(Masaryk a Svatá země)
(...a další barvy) ВТ 2.11.2021 - ВТ 30.11.2021
Центр «Косатец» (Ирис) (Pardubice)
(...a další barvy)
(Šťastný bezdomovec - Evropan a světoobčan Jiří Gruša) ВТ 23.11.2021 - ВС 27.3.2022
(Pardubice)
(Šťastný bezdomovec - Evropan a světoobčan Jiří Gruša)
(Neviditelné synagogy) СБ 27.11.2021 18:00
Театр «Экзил» (Pardubice)
(Neviditelné synagogy)

музыка (количество: 2)

(Trzaska/Vrba/Pándi/Tokar (PL/CZ/HU/U) - Meandér) СБ 27.11.2021 20:00
Театр 29 (Pardubice)
(Trzaska/Vrba/Pándi/Tokar (PL/CZ/HU/U) - Meandér)
(Neviditelné synagogy) СБ 27.11.2021 18:00
Театр «Экзил» (Pardubice)
(Neviditelné synagogy)

профессиональные (количество: 3)

(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Abeceda) ПТ 29.10.2021 - ВС 6.2.2022
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Abeceda)
(Workshop pro děti od 6 let: Abeceda) СБ 27.11.2021 13:00 - 15:00
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Workshop pro děti od 6 let: Abeceda)

спорт, активный отдых (количество: 2)

(HBC Pardubice vs. Elba DDM Ústí nad Labem) СБ 27.11.2021 16:00
(Pardubice)
(HBC Pardubice vs. Elba DDM Ústí nad Labem)
(Advent tam, kde straší) СБ 27.11.2021 8:00
Pardubice
(Advent tam, kde straší)

театр (количество: 1)

(Normální debil) СБ 27.11.2021 11:00
СБ 27.11.2021 18:00
Восточно-чешский театр (Pardubice)
(Normální debil)

cвободное время (количество: 1)

(Tvoření vánočních ozdob) СБ 27.11.2021 9:00
Центр Яна XXIII (Hlinsko)
(Tvoření vánočních ozdob)

выставки, ярмарки (количество: 5)

(Výstava obrazů amatérských heřmanoměsteckých umělců) ПН 25.10.2021 - ВТ 30.11.2021
Центр Погудка (Heřmanův Městec)
(Výstava obrazů amatérských heřmanoměsteckých umělců)
(Erika Hajzoková: O nekonečnosti) ПТ 12.11.2021 - ЧТ 6.1.2022
Дыра экспозиционная (Chrudim)
(Erika Hajzoková: O nekonečnosti)
(Výstava CHKO Železné hory) ПН 22.11.2021 - ВС 28.11.2021
Общественный дом (Slatiňany)
(Výstava CHKO Železné hory)
(Vánoční prodejní výstava) СБ 27.11.2021 9:00
Hamry
(Vánoční prodejní výstava)
(Kateřinské posvícení) СБ 27.11.2021 9:00 - 12:00
Resselovo náměstí (Chrudim)
(Kateřinské posvícení)

гастрономия (количество: 1)

(Kateřinské posvícení) СБ 27.11.2021 9:00 - 12:00
Resselovo náměstí (Chrudim)
(Kateřinské posvícení)

кинофильм (количество: 6)

(Encanto) СБ 27.11.2021 15:00
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Encanto)
(Encanto) СБ 27.11.2021 16:00
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Encanto)
(Hrana zlomu) СБ 27.11.2021 19:30
Кинотеатр «Мир» (Heřmanův Městec)
(Hrana zlomu)
(Encanto) СБ 27.11.2021 15:30
Кинотеатр «Мир» (Heřmanův Městec)
(Encanto)
(Karel) СБ 27.11.2021 17:00
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Karel)
(Přání Ježíškovi) СБ 27.11.2021 17:30
Кинотеатр «Мир» (Heřmanův Městec)
(Přání Ježíškovi)

общественные (количество: 5)

(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina) ПТ 1.10.2021 - ЧТ 14.4.2022
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina)
(Soutěž O Hliníkové království) ПН 1.11.2021 - ПН 14.2.2022
(Třemošnice)
(Soutěž O Hliníkové království)
(Hlinecký hrneček) ПН 1.11.2021 - ПН 31.1.2022
(Hlinsko)
(Hlinecký hrneček)
(Rozsvícení vánočního stromu) СБ 27.11.2021 16:00
Palackého náměstí (Skuteč)
(Rozsvícení vánočního stromu)
(Rozsvícení vánočního stromu a betléma) СБ 27.11.2021 17:00
Nasavrky
(Rozsvícení vánočního stromu a betléma)

спорт, активный отдых (количество: 4)

(Bruslení na umělém kluzišti ve sportovním areálu v Třemošnici) ПТ 26.11.2021 - ВС 27.2.2022
Internátní (Třemošnice)
(Bruslení na umělém kluzišti ve sportovním areálu v Třemošnici)
(HC Hlinsko - Choceň) СБ 27.11.2021 9:30
СБ 27.11.2021 11:30
Зимний стадион (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Choceň)
(SKO Hlinsko - TJ Energetik Chvaletice) СБ 27.11.2021 10:00
СБ 27.11.2021 13:00
(Hlinsko)
(SKO Hlinsko - TJ Energetik Chvaletice)
(TRX) СБ 27.11.2021 9:00
(Hlinsko)
(TRX)

церковное (количество: 3)

(Bohoslužba) СБ 27.11.2021 16:30
Центр Яна XXIII (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) СБ 27.11.2021 7:30
Костел Пресвятой Троицы (Kameničky)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) СБ 27.11.2021 17:00
Костел Рождения Девы-Марии (Hlinsko)
(Bohoslužba)

cвободное время (количество: 1)

(Hradní advent) СБ 27.11.2021
Крепость Своянов (Svojanov)
(Hradní advent)

выставки, ярмарки (количество: 16)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) ВС 13.6.2021 - СБ 27.11.2021
Галерея Мирослава Кубика (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) ВС 22.8.2021 - ВС 2.1.2022
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku) ВС 26.9.2021 - ВС 6.2.2022
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku)
(Knihy) ПТ 1.10.2021 - ВТ 30.11.2021
(Vysoké Mýto)
(Knihy)
(Jan Rusňák: Obrazy) СР 27.10.2021 - ВС 28.11.2021
Городская галерея (Vysoké Mýto)
(Jan Rusňák: Obrazy)
(Výstava fotografií Stanislava Maděry) ВТ 2.11.2021 - ВТ 30.11.2021
Театр Трам (Svitavy)
(Výstava fotografií Stanislava Maděry)
(Cesty za štěstím II.) ВТ 2.11.2021 - ВС 9.1.2022
Живая стена (Svitavy)
(Cesty za štěstím II.)
(Renata Vaculová – Ženský půvab) ВТ 2.11.2021 - ВТ 30.11.2021
Фонд Йозефа Пливы (Svitavy)
(Renata Vaculová – Ženský půvab)
(...a spali a spali a spali) СБ 6.11.2021 - ВС 19.12.2021
Замковое подземелье Литомышль (Litomyšl)
(...a spali a spali a spali)
(Zdeňka Kudrnová: Misie Premonstrátů) ВС 21.11.2021 - ВС 9.1.2022
Галерея Пакоста (СтритГалери) (Litomyšl)
(Zdeňka Kudrnová: Misie Premonstrátů)
(Výstava sochaře Jiřího Dudychy k 80. narozeninám) ПТ 26.11.2021 - ЧТ 30.12.2021
Галерея Дудиха (Litomyšl)
(Výstava sochaře Jiřího Dudychy k 80. narozeninám)
(Výstava betlémů) ПТ 26.11.2021 - ВС 2.1.2022
Общинный зал (Bystré)
(Výstava betlémů)
(Betlémy v infocentru ohlašují advent) СБ 27.11.2021 - СР 2.2.2022
Туристический информационный центр Высоке Мыто (Vysoké Mýto)
(Betlémy v infocentru ohlašují advent)
(Africké trhy) СБ 27.11.2021 10:00 - 15:00
Smetanovo náměstí (Litomyšl)
(Africké trhy)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důjstojnost - dernisáž) СБ 27.11.2021 15:00
Галерея Мирослава Кубика (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důjstojnost - dernisáž)
(Vánoční výstava Dudychovy keramiky) СБ 27.11.2021 10:00 - 17:00
Галерея Дудиха (Litomyšl)
(Vánoční výstava Dudychovy keramiky)

кинофильм (количество: 6)

(Encanto) СБ 27.11.2021 17:00
Городской кинотеатр (Moravská Třebová)
(Encanto)
(Encanto) СБ 27.11.2021 17:00
Кинотеатр «Весмир» (Svitavy)
(Encanto)
(Vánoční příběh) СБ 27.11.2021 19:00
Городской кинотеатр (Moravská Třebová)
(Vánoční příběh)
(Není čas zemřít - James Bond) Можно заказать билет СБ 27.11.2021 19:30
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Není čas zemřít - James Bond)
(Encanto) СБ 27.11.2021 17:00
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Encanto)
(Přání Ježíškovi) СБ 27.11.2021 19:00
Театр Šemberovo divadlo (Vysoké Mýto)
(Přání Ježíškovi)

музыка (количество: 2)

(Taneční večery pro páry - pokročilí) СБ 27.11.2021 20:00
Фабрика (Svitavy)
(Taneční večery pro páry - pokročilí)
(Disco, Bocian) СБ 27.11.2021 21:00
Городской клуб Высокэ Мито (Vysoké Mýto)
(Disco, Bocian)

общественные (количество: 6)

(Litomyšl jinak) ПН 20.9.2021 - ПТ 31.12.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)
(Krabice od bot) ПН 22.11.2021 - ВТ 7.12.2021
Микадо - образовательное учреждение в области образования по интересам (Vysoké Mýto)
(Krabice od bot)
(Dny otevřených dveří) СБ 27.11.2021 9:00 - 13:00
(Litomyšl)
(Dny otevřených dveří)
(Rozsvícení vánočního stromu) СБ 27.11.2021 15:00 - 18:00
nám. T. G. Masaryka (Moravská Třebová)
(Rozsvícení vánočního stromu)
(Sousedské setkání u vily) СБ 27.11.2021 15:00
Лангерова Вилла (Svitavy)
(Sousedské setkání u vily)
(Rozsvícení vánočního stromu) СБ 27.11.2021 16:00
Bystré
(Rozsvícení vánočního stromu)

спорт, активный отдых (количество: 6)

(Turnaj – krajský přebor mladších žákyň) СБ 27.11.2021 9:00
Стрельбище (Svitavy)
(Turnaj – krajský přebor mladších žákyň)
(Volejbal: VK Litomyšl vs. Rybník) СБ 27.11.2021 10:00
(Litomyšl)
(Volejbal: VK Litomyšl vs. Rybník)
(TJ Svitavy C – VK Choceň) СБ 27.11.2021 10:00
(Svitavy)
(TJ Svitavy C – VK Choceň)
(TJ Svitavy A – Junior Brno) СБ 27.11.2021 10:00
Стрельбище (Svitavy)
(TJ Svitavy A – Junior Brno)
(Taneční večery pro páry - začátečníci) СБ 27.11.2021 16:30
Фабрика (Svitavy)
(Taneční večery pro páry - začátečníci)
(Taneční večery pro páry - mírně pokročilí) СБ 27.11.2021 18:00
Фабрика (Svitavy)
(Taneční večery pro páry - mírně pokročilí)

театр (количество: 1)

(XV. večer MAC) СБ 27.11.2021 20:00
Альтернативный клуб «Тиятр» (Svitavy)
(XV. večer MAC)

церковное (количество: 1)

(Bohoslužba) СБ 27.11.2021 17:00
(Budislav)
(Bohoslužba)

общее количество найденных записей: 131

Найди свою деятельность