Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN
loading...
Туристический навигатор
Viki
Официальный туристический портал Пардубицкого края
Чешская Республика
Почти солнечно -1°C
погода

Погода - Пардубице

25.10. (06:00)
сегодня
Почти солнечно
-1°C
26.10.
завтра
Пасмурно
12°C/3°C
27.10.
СредаОблачно
13°C/5°C
28.10.
ЧетвергПолуясно
16°C/6°C
Источник: Погода Meteocentrum

Календарь мероприятий

Поиск мероприятий:
Области: Чешско-моравское пограничье. Кладске Помези. . Орлицкие горы и Подорлицко. Чешско-моравское пограничье. Градецко. Пардубицко. Хрудимско-Глинецко.
Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей.








начало: конец:
Другие параметры поиска

Карта

общественные (количество: 1)

(14. Setkání celníků 2021) ПТ 29.10.2021 - ВС 31.10.2021
(Králíky)
(14. Setkání celníků 2021)

cвободное время (количество: 1)

(Nábleší - otevřený bleší trh v centru Hradce Králové) ВС 31.10.2021 9:00 - 12:00
Tylovo nábřeží (Hradec Králové)
(Nábleší - otevřený bleší trh v centru Hradce Králové)

выставки, ярмарки (количество: 1)

(Lego Výstava Důmlega.cz) ПН 25.10.2021 - ВС 31.10.2021
(Hradec Králové)
(Lego Výstava Důmlega.cz)

театр (количество: 3)

(O zlaté rybce) Можно заказать билет ВС 31.10.2021 10:00 - 10:45
Адальбертинум (Hradec Králové)
(O zlaté rybce)
(Cirk La Putyka: Kaleidoscope) Можно заказать билет ВС 31.10.2021 19:00 - 20:30
Филармония Градец Кралове (Hradec Králové)
(Cirk La Putyka: Kaleidoscope)
(Žena v černém) Можно заказать билет ВС 31.10.2021 19:00 - 20:30
Клицперов театр - Студия Беседа (Hradec Králové)
(Žena v černém)

cвободное время (количество: 2)

(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) СБ 18.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) ЧТ 23.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)

выставки, ярмарки (количество: 5)

(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) СБ 18.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Veronika Psotková - Esence) ЧТ 23.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Veronika Psotková - Esence)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) СБ 18.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) ЧТ 23.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)
(Příběhy z Indie na plotě) ВТ 5.10.2021 - ВТ 30.11.2021
Nové Město nad Metují
(Příběhy z Indie na plotě)

cвободное время (количество: 3)

(Společný víkend muzeí v Králické pevnostní oblasti) ВС 31.10.2021
Военный музей г. Кралики (Králíky), Aртиллерийская крепость Боуда (Těchonín), Музей чехословацкий укреплений 1935-8гг. - Пехотный блиндаж K-S 14 «У Цигелны» (Králíky), Пехотный сруб K-S 5 У Потока (Králíky), Bоенный музей Лихков (Lichkov), Артиллерийский форт Гурка (Králíky)
(Společný víkend muzeí v Králické pevnostní oblasti)
(Čtenářská soutěž Lovci perel) ПН 1.3.2021 - ВС 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) СР 24.3.2021 - ЧТ 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)

выставки, ярмарки (количество: 14)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) ПН 3.5.2021 - ВС 31.10.2021
Коловратский замок в Рихнове-над-Кнежной (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Výstava: Třikrát jinak) СР 1.9.2021 - ВС 31.10.2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Knihaři z Lanškrouna) ЧТ 2.9.2021 - ВС 14.11.2021
(Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) ЧТ 2.9.2021 - ВС 31.10.2021
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) ЧТ 9.9.2021 - ПТ 31.12.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava z historie Divišova divadla) ВТ 14.9.2021 - ПН 1.11.2021
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989) ЧТ 30.9.2021 - ВС 14.11.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) ПТ 1.10.2021 - ВТ 30.11.2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Samizdat) ПН 4.10.2021 - ВТ 30.11.2021
(Lanškroun)
(Samizdat)
(Jiří Netík - Bronzy) ВТ 5.10.2021 - ВС 31.10.2021
Культурный центр (Česká Třebová)
(Jiří Netík - Bronzy)
(Obhajoba pastelky) ЧТ 7.10.2021 - ВТ 30.11.2021
(Žamberk)
(Obhajoba pastelky)
(Výstava - Pod křídly Orla) ЧТ 14.10.2021 - ВС 14.11.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Pod křídly Orla)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové) ПТ 15.10.2021 - ЧТ 18.11.2021
(Opočno)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) ЧТ 1.4.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Опочно (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

гастрономия (количество: 1)

(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu) СР 27.10.2021 - ВС 31.10.2021
(Ústí nad Orlicí)
(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu)

кинофильм (количество: 5)

(Vlk a lev: Nečekané přátelství) ВС 31.10.2021 17:00
Рошкотов театр, кинотеатр Май, Театральный клуб (Ústí nad Orlicí)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství)
(Rozbitý robot Ron) ВС 31.10.2021 17:30
Городской кинотеатр (Jablonné nad Orlicí )
(Rozbitý robot Ron)
(Láska na špičkách) ВС 31.10.2021 19:30
Городской кинотеатр (Jablonné nad Orlicí )
(Láska na špičkách)
(Venom 2: Carnage přichází) ВС 31.10.2021 19:30
Рошкотов театр, кинотеатр Май, Театральный клуб (Ústí nad Orlicí)
(Venom 2: Carnage přichází)
(Kurz manželské touhy) ВС 31.10.2021 17:30
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(Kurz manželské touhy)

общественные (количество: 1)

(Manželské večery) ВС 31.10.2021 18:00
Семейный центр Срдичко (Сердечко) (Ústí nad Orlicí)
(Manželské večery)

профессиональные (количество: 1)

(Manželské večery) ВС 31.10.2021 18:00
Семейный центр Срдичко (Сердечко) (Ústí nad Orlicí)
(Manželské večery)

спорт, активный отдых (количество: 5)

(Benefiční běh Pomáhám během) ПТ 1.10.2021 - ВС 31.10.2021
Letohrad, Ústí nad Orlicí
(Benefiční běh Pomáhám během)
(Karate team KCK - nábor nových členů) ПТ 1.10.2021 - ВС 31.10.2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Pomáhám během) ПТ 1.10.2021 - ВС 31.10.2021
Туристическая база Cakle (Ústí nad Orlicí), (Letohrad)
(Pomáhám během)
(Fotbalový zápas Dlouhoňovice - Dolní Čermná) ВС 31.10.2021 10:00
Футбольное поле (Dlouhoňovice)
(Fotbalový zápas Dlouhoňovice - Dolní Čermná)
(Ženský kruh - Tanec srdce) ВС 31.10.2021 18:00 - 20:00
(Česká Třebová)
(Ženský kruh - Tanec srdce)

театр (количество: 2)

(Divadlo D5 Praha - O klukovi z plakátu) ВС 31.10.2021 15:00
Культурный центр (Česká Třebová)
(Divadlo D5 Praha - O klukovi z plakátu)
(Orlická Thálie - Promiňte, že rodím) ВС 31.10.2021 19:00
Малая сцена (Ústí nad Orlicí)
(Orlická Thálie - Promiňte, že rodím)

церковное (количество: 1)

(Slavnost výročí posvěcení kostela) ВС 31.10.2021
Костел Вознесения Девы-Марии (Šedivec)
(Slavnost výročí posvěcení kostela)

cвободное время (количество: 8)

(Otevření pancéřových dveří na pozorovatelně) ЧТ 28.10.2021 - ВС 31.10.2021
Наблюдательный пункт гражданской обороны у Микуловиц (Mikulovice)
(Otevření pancéřových dveří na pozorovatelně)
(Lolipopz) Можно заказать билет ВС 31.10.2021 15:00
Культурный дом Hronovická (Pardubice)
(Lolipopz)
(Museum virtualis) ЧТ 29.4.2021 - ПТ 31.12.2021
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)

выставки, ярмарки (количество: 10)

(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) СР 23.6.2021 - ВС 7.11.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Výstava: Zdenek Seydl: Abeceda) СР 27.10.2021 - ВС 6.2.2022
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Výstava: Zdenek Seydl: Abeceda)
(Výstava: Libor Krejcar. Skelety paměti) СР 27.10.2021 - ВС 6.2.2022
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Výstava: Libor Krejcar. Skelety paměti)
(Jedno místo prázdné – České umění 2. poloviny 20. století) СР 27.10.2021 - СБ 31.12.2022
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Jedno místo prázdné – České umění 2. poloviny 20. století)
(Výstava: 10 let RurArtMap) СР 27.10.2021 - ВС 6.2.2022
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Výstava: 10 let RurArtMap)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) ПТ 1.1.2021 - ПТ 31.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Filip Hortenský - Skleněné plastiky a obrazy) ВТ 7.9.2021 - ВС 21.11.2021
(Pardubice)
(Filip Hortenský - Skleněné plastiky a obrazy)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči) ПН 13.9.2021 - СБ 18.12.2021
Культурно-информационный центр города Пршелоуч (Přelouč)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004)) ВТ 5.10.2021 - ВТ 2.11.2021
(Pardubice)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004))
(Masaryk a Svatá země) ВТ 26.10.2021 - ВТ 30.11.2021
Туристический информационный центр Пардубице (Pardubice)
(Masaryk a Svatá země)

музыка (количество: 2)

(Lolipopz) Можно заказать билет ВС 31.10.2021 15:00
Культурный дом Hronovická (Pardubice)
(Lolipopz)
(Jazz Dance Open 2021 - Galavečer) ВС 31.10.2021 18:00
Восточно-чешский театр (Pardubice)
(Jazz Dance Open 2021 - Galavečer)

профессиональные (количество: 2)

(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Abeceda) ПТ 29.10.2021 - ВС 6.2.2022
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Abeceda)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(FK Pardubice B - FK Mladá Boleslav B) ВС 31.10.2021 10:15
(Pardubice)
(FK Pardubice B - FK Mladá Boleslav B)

театр (количество: 1)

(Jazz Dance Open 2021 - Galavečer) ВС 31.10.2021 18:00
Восточно-чешский театр (Pardubice)
(Jazz Dance Open 2021 - Galavečer)

cвободное время (количество: 1)

(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili) ВС 31.10.2021 10:30 - 15:00
Музей под открытым небом Высочина - Весёлый Холм (Veselý kopec)
(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili)

выставки, ярмарки (количество: 4)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) ПТ 9.7.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Храст (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Kouzlo patchworku) ВТ 5.10.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Храст (Chrast u Chrudimě)
(Kouzlo patchworku)
(Kristýna Hamáková - obrazy) ВС 5.9.2021 - ВС 31.10.2021
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová) СБ 11.9.2021 - СР 10.11.2021
(Chrudim)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová)

кинофильм (количество: 4)

(Addamsova rodina 2) ВС 31.10.2021 15:00
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Addamsova rodina 2)
(Addamsova rodina 2) ВС 31.10.2021 16:00
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Addamsova rodina 2)
(Miluj svého robota) ВС 31.10.2021 19:30
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Miluj svého robota)
(Kurz manželské touhy) ВС 31.10.2021 17:00
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Kurz manželské touhy)

музыка (количество: 1)

(Via vitae Comenius) ВС 31.10.2021 17:00
Замок Насаврки (Nasavrky)
(Via vitae Comenius)

общественные (количество: 2)

(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina) ПТ 1.10.2021 - ЧТ 14.4.2022
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina)
(Kouzelné dýně) ВС 31.10.2021 10:00 - 16:00
Монастырь капуцинов с костелом св. Иосифа - Музей барочных скульптур (Chrudim)
(Kouzelné dýně)

спорт, активный отдых (количество: 2)

(FC Hlinsko - Trutnov) ВС 31.10.2021 14:30
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Trutnov)
(HC Hlinsko - Moravská Třebová) ВС 31.10.2021 17:30
Зимний стадион (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Moravská Třebová)

театр (количество: 1)

(Kouzelná školka Michala Nesvadby) ВС 31.10.2021 16:00
Соколовна (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
(Kouzelná školka Michala Nesvadby)

церковное (количество: 15)

(Bohoslužba) ВС 31.10.2021 8:00
(Krouna)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 31.10.2021 8:00
(Trhová Kamenice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 31.10.2021 8:30
(Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 31.10.2021 9:00
(Studnice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 31.10.2021 9:00
Евангелический костел (Krouna)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 31.10.2021 9:00
Костел Рождения Девы-Марии (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 31.10.2021 9:00
Форт (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Setkání apoštolské církve) ВС 31.10.2021 10:00
Апостольская церковь, община Глинско (Hlinsko)
(Setkání apoštolské církve)
(Bohoslužba) ВС 31.10.2021 10:30
Kостел св. Петра и Павла, апостолов (Hlinsko, Chlum)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 31.10.2021 10:30
Евангелический костел (Svratouch )
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 31.10.2021 10:30
Костел Пресвятой Троицы (Kameničky)
(Bohoslužba)
(Mše svatá) ВС 31.10.2021 8:00
Церковь Всех Святых (Žumberk)
(Mše svatá)
(Bohoslužby) ВС 31.10.2021 9:30
Евангелический костел (České Lhotice)
(Bohoslužby)
(Mše svatá) ВС 31.10.2021 9:30
(Licibořice)
(Mše svatá)
(Mše svatá) ВС 31.10.2021 9:30
(Nasavrky)
(Mše svatá)

cвободное время (количество: 1)

(Dětská herna) ВТ 4.5.2021 - ПТ 31.12.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Dětská herna)

выставки, ярмарки (количество: 9)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) ВС 13.6.2021 - СБ 27.11.2021
Галерея Мирослава Кубика (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) ПН 6.9.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Новые Грады (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) ВТ 4.5.2021 - ВС 29.5.2022
(Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) ВС 22.8.2021 - ВС 2.1.2022
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku) ВС 26.9.2021 - ВС 6.2.2022
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku)
(Knihy) ПТ 1.10.2021 - ВТ 30.11.2021
(Vysoké Mýto)
(Knihy)
(Stále sa to deje / It´s still happening) СБ 16.10.2021 - ПТ 26.11.2021
(Litomyšl)
(Stále sa to deje / It´s still happening)
(Variace VM) ПН 18.10.2021 - ВС 14.11.2021
Туристический информационный центр Высоке Мыто (Vysoké Mýto)
(Variace VM)
(Jan Rusňák: Obrazy) СР 27.10.2021 - ВС 28.11.2021
Городская галерея (Vysoké Mýto)
(Jan Rusňák: Obrazy)

гастрономия (количество: 1)

(Brunch) ВС 31.10.2021
(Litomyšl)
(Brunch)

кинофильм (количество: 4)

(Addamsova rodina 2) ВС 31.10.2021
Театр Šemberovo divadlo (Vysoké Mýto)
(Addamsova rodina 2)
(Addamsova rodina 2) ВС 31.10.2021 17:00
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Addamsova rodina 2)
(Kurz manželské touhy) ВС 31.10.2021 19:00
Театр Šemberovo divadlo (Vysoké Mýto)
(Kurz manželské touhy)
(Zpráva) ВС 31.10.2021 19:30
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Zpráva)

общественные (количество: 2)

(Litomyšl jinak) ПН 20.9.2021 - ПТ 31.12.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move) ЧТ 14.10.2021 - ПТ 5.11.2021
Litomyšl
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move)

спорт, активный отдых (количество: 2)

(TJ Svitavy A – Heřmanův Městec) ВС 31.10.2021 14:30
Свитавский стадион (Svitavy)
(TJ Svitavy A – Heřmanův Městec)
(Tuři Svitavy – Snakes Ostrava) ВС 31.10.2021 16:00
Стрельбище (Svitavy)
(Tuři Svitavy – Snakes Ostrava)

театр (количество: 1)

(Smolíček Pacholíček) ВС 31.10.2021 14:00
ВС 31.10.2021 16:00
Кукольный театр «Сердечко» (Vysoké Mýto)
(Smolíček Pacholíček)

церковное (количество: 1)

(Setkání křesťanského společenství) ВС 31.10.2021 17:00
Христианский центр (Svitavy)
(Setkání křesťanského společenství)

общее количество найденных записей: 115

Найди свою деятельность