Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN
loading...
Туристический навигатор
Viki
Официальный туристический портал Пардубицкого края
Чешская Республика
Почти солнечно -1°C
погода

Погода - Пардубице

25.10. (06:00)
сегодня
Почти солнечно
-1°C
26.10.
завтра
Пасмурно
12°C/3°C
27.10.
СредаОблачно
13°C/5°C
28.10.
ЧетвергПолуясно
16°C/6°C
Источник: Погода Meteocentrum

Календарь мероприятий

Поиск мероприятий:
Области: Чешско-моравское пограничье. Кладске Помези. . Орлицкие горы и Подорлицко. Чешско-моравское пограничье. Градецко. Пардубицко. Хрудимско-Глинецко.
Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей.








начало: конец:
Другие параметры поиска

Карта

спорт, активный отдых (количество: 2)

(Spartan Race - Trifecta Weekend) ВС 24.10.2021
(Králíky)
(Spartan Race - Trifecta Weekend)
(FC Jiskra 2008 A – Zámrsk) ВС 24.10.2021 14:30
(Králíky)
(FC Jiskra 2008 A – Zámrsk)

церковное (количество: 1)

(Pouť rodičů, kteří přišli o dítě) ПТ 22.10.2021 - ВС 24.10.2021
Гора Богоматери (Гедеч) с храмом Вознесения Девы Марии - монастырь и паломническое святое место (Králíky)
(Pouť rodičů, kteří přišli o dítě)

cвободное время (количество: 1)

(Nedělání - Cesta do budoucnosti) Можно заказать билет ВС 24.10.2021 14:00 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Nedělání - Cesta do budoucnosti)

выставки, ярмарки (количество: 1)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) ПТ 3.9.2021 - ВТ 26.10.2021
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)

кинофильм (количество: 4)

(Rozbitý robot Ron) Можно заказать билет ВС 24.10.2021 15:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Rozbitý robot Ron)
(Kryštof) Можно заказать билет ВС 24.10.2021 20:30
Био-Централь (Hradec Králové)
(Kryštof)
(Není čas zemřít - James Bond) Можно заказать билет ВС 24.10.2021 17:30
Био-Централь (Hradec Králové)
(Není čas zemřít - James Bond)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství) Можно заказать билет ВС 24.10.2021 13:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství)

театр (количество: 3)

(O čertici Bertě) Можно заказать билет ВС 24.10.2021 10:00
Адальбертинум (Hradec Králové)
(O čertici Bertě)
(Talkshow Vítka Martince s Richardem Genzerem) ВС 24.10.2021 18:00
ТЦ Футурум (Hradec Králové)
(Talkshow Vítka Martince s Richardem Genzerem)
(Falešná nota) Можно заказать билет ВС 24.10.2021 19:00
Клицперов театр - Студия Беседа (Hradec Králové)
(Falešná nota)

cвободное время (количество: 2)

(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) СБ 18.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) ЧТ 23.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)

выставки, ярмарки (количество: 5)

(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) СБ 18.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Veronika Psotková - Esence) ЧТ 23.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Veronika Psotková - Esence)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) СБ 18.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) ЧТ 23.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)
(Příběhy z Indie na plotě) ВТ 5.10.2021 - ВТ 30.11.2021
Nové Město nad Metují
(Příběhy z Indie na plotě)

cвободное время (количество: 6)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) ПН 1.3.2021 - ВС 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) СР 24.3.2021 - ЧТ 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)
((Za)Žijte knihovnu) ВС 24.10.2021 13:00 - 18:00
(Česká Třebová), Česká Třebová
((Za)Žijte knihovnu)
(Českorybenská drakiáda) ВС 24.10.2021 14:00 - 17:00
Česká Rybná
(Českorybenská drakiáda)
(Komentovaná prohlídka výstavy s Martinem Šebelou) ВС 24.10.2021 17:00
Городской музей (Česká Třebová)
(Komentovaná prohlídka výstavy s Martinem Šebelou)
(Opočno opačně... (co obvykle uzamčeno, odemkneme)) СБ 23.10.2021 - ВС 24.10.2021
Замок Опочно (Opočno)
(Opočno opačně... (co obvykle uzamčeno, odemkneme))

выставки, ярмарки (количество: 18)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) ПН 3.5.2021 - ВС 31.10.2021
Коловратский замок в Рихнове-над-Кнежной (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Výstava: Třikrát jinak) СР 1.9.2021 - ВС 31.10.2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) ЧТ 2.9.2021 - ВС 31.10.2021
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Knihaři z Lanškrouna) ЧТ 2.9.2021 - ВС 14.11.2021
(Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) ЧТ 9.9.2021 - ПТ 31.12.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava z historie Divišova divadla) ВТ 14.9.2021 - ПН 1.11.2021
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989) ЧТ 30.9.2021 - ВС 14.11.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) ПТ 1.10.2021 - ВТ 30.11.2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw) ПТ 1.10.2021 - СБ 30.10.2021
Чешский Красный крест (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw)
(Josef Kovář obrazy) ПТ 1.10.2021 - ВС 24.10.2021
(Choceň)
(Josef Kovář obrazy)
(Samizdat) ПН 4.10.2021 - ВТ 30.11.2021
(Lanškroun)
(Samizdat)
(Jiří Netík - Bronzy) ВТ 5.10.2021 - ВС 31.10.2021
Культурный центр (Česká Třebová)
(Jiří Netík - Bronzy)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko) ВТ 5.10.2021 - СР 27.10.2021
Малая сцена (Ústí nad Orlicí)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko)
(Obhajoba pastelky) ЧТ 7.10.2021 - ВТ 30.11.2021
(Žamberk)
(Obhajoba pastelky)
(Výstava - Pod křídly Orla) ЧТ 14.10.2021 - ВС 14.11.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Pod křídly Orla)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové) ПТ 15.10.2021 - ЧТ 18.11.2021
(Opočno)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové)
(Místa v krajině) ВС 24.10.2021 15:30 - 16:45
ВС 24.10.2021 18:00 - 18:30
Начальная художественная школа (Choceň)
(Místa v krajině)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) ЧТ 1.4.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Опочно (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

гастрономия (количество: 1)

(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu) СР 20.10.2021 - ВС 24.10.2021
(Ústí nad Orlicí)
(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu)

кинофильм (количество: 10)

(Vlk a lev: Nečekané přátelství) ВС 24.10.2021 14:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství)
(Rozbitý robot Ron) ВС 24.10.2021 17:00
Рошкотов театр, кинотеатр Май, Театральный клуб (Ústí nad Orlicí)
(Rozbitý robot Ron)
(Venom 2: Carnage přichází 3D) ВС 24.10.2021 17:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Venom 2: Carnage přichází 3D)
(Mimi šéf: rodinný podnik (USA) 3D) ВС 24.10.2021 17:00
Культурный центр (Česká Třebová)
(Mimi šéf: rodinný podnik (USA) 3D)
(Večírek) ВС 24.10.2021 17:30
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(Večírek)
(Myši patří do nebe) ВС 24.10.2021 17:30
Городской кинотеатр (Jablonné nad Orlicí )
(Myši patří do nebe)
(Milan Kundera: Od Žertu k Bezvýznamnosti) ВС 24.10.2021 19:30
Рошкотов театр, кинотеатр Май, Театральный клуб (Ústí nad Orlicí)
(Milan Kundera: Od Žertu k Bezvýznamnosti)
(Karel) ВС 24.10.2021 19:30
Городской кинотеатр (Jablonné nad Orlicí )
(Karel)
(Jedině Tereza) ВС 24.10.2021 19:30
кинотеатр Ланшкроун (Lanškroun)
(Jedině Tereza)
(Rozbitý robot Ron) ВС 24.10.2021 14:30
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(Rozbitý robot Ron)

общественные (количество: 2)

((Za)Žijte knihovnu) ВС 24.10.2021 13:00 - 18:00
(Česká Třebová), Česká Třebová
((Za)Žijte knihovnu)
(Manželské večery) ВС 24.10.2021 18:00
Семейный центр Срдичко (Сердечко) (Ústí nad Orlicí)
(Manželské večery)

профессиональные (количество: 1)

(Manželské večery) ВС 24.10.2021 18:00
Семейный центр Срдичко (Сердечко) (Ústí nad Orlicí)
(Manželské večery)

спорт, активный отдых (количество: 7)

(Benefiční běh Pomáhám během) ПТ 1.10.2021 - ВС 31.10.2021
Letohrad, Ústí nad Orlicí
(Benefiční běh Pomáhám během)
(Pomáhám během) ПТ 1.10.2021 - ВС 31.10.2021
Туристическая база Cakle (Ústí nad Orlicí), (Letohrad)
(Pomáhám během)
(Karate team KCK - nábor nových členů) ПТ 1.10.2021 - ВС 31.10.2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Jablonné nad Orlicí - Rudoltice) ВС 24.10.2021 9:00
Футбольный стадион (Jablonné nad Orlicí)
(Jablonné nad Orlicí - Rudoltice)
(Jablonné nad Orlicí - Chrast) ВС 24.10.2021 12:00
Футбольный стадион (Jablonné nad Orlicí)
(Jablonné nad Orlicí - Chrast)
(Jablonné nad Orlicí - Kunčina) ВС 24.10.2021 14:30
Футбольный стадион (Jablonné nad Orlicí)
(Jablonné nad Orlicí - Kunčina)
(Ženský kruh - Mohendžodáro) ВС 24.10.2021 18:00 - 20:00
(Česká Třebová)
(Ženský kruh - Mohendžodáro)

театр (количество: 3)

(Tisíc tuctů souboru Plata Company) ВС 24.10.2021 17:00
Начальная художественная школа (Choceň)
(Tisíc tuctů souboru Plata Company)
(Listování: Špeky (Rob Grant)) ВС 24.10.2021 18:00
(Česká Třebová)
(Listování: Špeky (Rob Grant))
(Listování.cz – Špeky) ВС 24.10.2021 20:00
Малая сцена (Ústí nad Orlicí)
(Listování.cz – Špeky)

церковное (количество: 1)

(Slavnostní výročí posvěcení kostela) ВС 24.10.2021
Костел Вознесения Девы-Марии (Letohrad, Orlice)
(Slavnostní výročí posvěcení kostela)

cвободное время (количество: 7)

(Museum virtualis) ЧТ 29.4.2021 - ПТ 31.12.2021
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Odpoledne se zvířátky) ВС 24.10.2021 14:00 - 16:00
Экоцентр Палета (Pardubice)
(Odpoledne se zvířátky)

выставки, ярмарки (количество: 5)

(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) СР 23.6.2021 - ВС 7.11.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) ПТ 1.1.2021 - ПТ 31.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Filip Hortenský - Skleněné plastiky a obrazy) ВТ 7.9.2021 - ВС 21.11.2021
(Pardubice)
(Filip Hortenský - Skleněné plastiky a obrazy)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči) ПН 13.9.2021 - СБ 18.12.2021
Культурно-информационный центр города Пршелоуч (Přelouč)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004)) ВТ 5.10.2021 - ВТ 2.11.2021
(Pardubice)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004))

музыка (количество: 1)

(Taneční odpolední čaje) ВС 24.10.2021 14:00
Культурный дом Hronovická (Pardubice)
(Taneční odpolední čaje)

профессиональные (количество: 2)

(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Sbor Družstva Život: Workshop radikálního dýchání a kolektivního zpěvu - 2. část) ВС 24.10.2021 15:00
Галерея города Пардубице (Pardubice)
(Sbor Družstva Život: Workshop radikálního dýchání a kolektivního zpěvu - 2. část)

спорт, активный отдых (количество: 3)

(HBC Svítkov Stars Pardubice - HBC Malenovice) ВС 24.10.2021 14:00
(Pardubice)
(HBC Svítkov Stars Pardubice	- HBC Malenovice)
(Dynamo Pardubice - Mladá Boleslav) ВС 24.10.2021 17:00
Энтерия Арена (Pardubice)
(Dynamo Pardubice - Mladá Boleslav)
(Z Ústí nad Orlicí do Pardubic) ВС 24.10.2021
Pardubice
(Z Ústí nad Orlicí do Pardubic)

театр (количество: 2)

(Divotvorný hrnec) ВС 24.10.2021 19:00
Восточно-чешский театр (Pardubice)
(Divotvorný hrnec)
(Normální debil 2) ВС 24.10.2021 19:00
Восточно-чешский театр Пардубице - Малая сцена во дворе (Pardubice)
(Normální debil 2)

cвободное время (количество: 2)

(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili) ВС 24.10.2021 10:30 - 15:00
Музей под открытым небом Высочина - Весёлый Холм (Veselý kopec)
(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb) ПТ 1.10.2021 - ПН 25.10.2021
Городская галерея Тршемошнице (Třemošnice)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb)

выставки, ярмарки (количество: 4)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) ПТ 9.7.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Храст (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Kouzlo patchworku) ВТ 5.10.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Храст (Chrast u Chrudimě)
(Kouzlo patchworku)
(Kristýna Hamáková - obrazy) ВС 5.9.2021 - ВС 31.10.2021
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová) СБ 11.9.2021 - СР 10.11.2021
(Chrudim)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová)

кинофильм (количество: 4)

(Mimi šéf: rodinný podnik) ВС 24.10.2021 15:00
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Mimi šéf: rodinný podnik)
(Venom 2: Carnage přichází) ВС 24.10.2021 17:00
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Venom 2: Carnage přichází)
(Karel) ВС 24.10.2021 18:00
Кинотеатр «Мир» (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
(Karel)
(Kryštof) ВС 24.10.2021 19:30
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Kryštof)

музыка (количество: 1)

(Den s dechovkou) ВС 24.10.2021 11:00
Культурный клуб Скутеч (Skuteč)
(Den s dechovkou)

общественные (количество: 2)

(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina) ПТ 1.10.2021 - ЧТ 14.4.2022
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina)
(Výsadba třešní) ВС 24.10.2021 10:00
Slatiňany
(Výsadba třešní)

спорт, активный отдых (количество: 2)

(FC Hlinsko - Moravany) ВС 24.10.2021 10:30
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Moravany)
(HC Hlinsko - Litomyšl) ВС 24.10.2021 17:30
Зимний стадион (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Litomyšl)

театр (количество: 2)

(Sůl nad zlato) ВС 24.10.2021 13:00
ВС 24.10.2021 14:30
Общественный дом (Hlinsko)
(Sůl nad zlato)
(Dobytí severního pólu) ВС 24.10.2021 18:00
Дом культуры (Zaječice)
(Dobytí severního pólu)

церковное (количество: 20)

(Mše svatá) ВС 24.10.2021 7:30
Костел св. Марии Магдалены (Včelákov)
(Mše svatá)
(Mše sv. - živý přenos) ВС 24.10.2021 8:00
Костел Вознесения Девы-Марии (Skuteč)
(Mše sv. - živý přenos)
(Mše svatá) ВС 24.10.2021 9:30
Костел св. Якуба Старшего (Raná)
(Mše svatá)
(Mše svatá) ВС 24.10.2021 9:30
(Předhradí)
(Mše svatá)
(Mše sv.) ВС 24.10.2021 10:00
(Vrbatův Kostelec)
(Mše sv.)
(Mše sv.) ВС 24.10.2021 18:00
(Skuteč)
(Mše sv.)
(Bohoslužba) ВС 24.10.2021 8:00
(Krouna)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 24.10.2021 8:00
(Trhová Kamenice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 24.10.2021 8:30
(Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 24.10.2021 9:00
Форт (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 24.10.2021 9:00
Евангелический костел (Krouna)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 24.10.2021 9:00
Костел Рождения Девы-Марии (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 24.10.2021 9:00
(Studnice)
(Bohoslužba)
(Setkání apoštolské církve) ВС 24.10.2021 10:00
Апостольская церковь, община Глинско (Hlinsko)
(Setkání apoštolské církve)
(Bohoslužba) ВС 24.10.2021 10:30
Kостел св. Петра и Павла, апостолов (Hlinsko, Chlum)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 24.10.2021 10:30
Костел Пресвятой Троицы (Kameničky)
(Bohoslužba)
(Mše svatá) ВС 24.10.2021 8:00
Церковь Всех Святых (Žumberk)
(Mše svatá)
(Mše svatá) ВС 24.10.2021 9:30
(Licibořice)
(Mše svatá)
(Mše svatá) ВС 24.10.2021 9:30
(Nasavrky)
(Mše svatá)
(Bohoslužby) ВС 24.10.2021 9:30
Евангелический костел (České Lhotice)
(Bohoslužby)

cвободное время (количество: 1)

(Dětská herna) ВТ 4.5.2021 - ПТ 31.12.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Dětská herna)

выставки, ярмарки (количество: 11)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) ВС 13.6.2021 - СБ 27.11.2021
Галерея Мирослава Кубика (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) ПН 6.9.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Новые Грады (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) ВТ 4.5.2021 - ВС 29.5.2022
(Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) ВС 22.8.2021 - ВС 2.1.2022
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Veronika Bílková: Na cestách) ПТ 24.9.2021 - ВС 24.10.2021
Городская галерея (Vysoké Mýto)
(Veronika Bílková: Na cestách)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku) ВС 26.9.2021 - ВС 6.2.2022
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku)
(Knihy) ПТ 1.10.2021 - ВТ 30.11.2021
(Vysoké Mýto)
(Knihy)
(Ovoce k nakousnutí) ПТ 15.10.2021 - ВС 24.10.2021
(Litomyšl)
(Ovoce k nakousnutí)
(Stále sa to deje / It´s still happening) СБ 16.10.2021 - ПТ 26.11.2021
(Litomyšl)
(Stále sa to deje / It´s still happening)
(Variace VM) ПН 18.10.2021 - ВС 14.11.2021
Туристический информационный центр Высоке Мыто (Vysoké Mýto)
(Variace VM)
(Podzimní prodejní výstava) ВС 24.10.2021 14:00 - 17:00
(Budislav)
(Podzimní prodejní výstava)

гастрономия (количество: 2)

(Vepřové koleno) ПТ 22.10.2021 - ВС 24.10.2021
(Proseč)
(Vepřové koleno)
(Zvěřinový víkend) ВС 24.10.2021 15:00
(Opatov)
(Zvěřinový víkend)

кинофильм (количество: 3)

(Rozbitý robot Ron) ВС 24.10.2021 16:00
Театр Šemberovo divadlo (Vysoké Mýto)
(Rozbitý robot Ron)
(Rozbitý robot Ron) ВС 24.10.2021 17:00
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Rozbitý robot Ron)
(Duna) ВС 24.10.2021 19:00
Театр Šemberovo divadlo (Vysoké Mýto)
(Duna)

музыка (количество: 1)

(Na muzice ve Fabrice aneb Tančíme s dechovkou) ВС 24.10.2021 15:00
Фабрика (Svitavy)
(Na muzice ve Fabrice aneb Tančíme s dechovkou)

общественные (количество: 2)

(Litomyšl jinak) ПН 20.9.2021 - ПТ 31.12.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move) ЧТ 14.10.2021 - ПТ 5.11.2021
Litomyšl
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move)

спорт, активный отдых (количество: 3)

(Turnaj – krajský přebor v přehazované) ВС 24.10.2021 9:00
Начальная школа Свитавы (Svitavy)
(Turnaj – krajský přebor v přehazované)
(KK Svitavy A – TJ Nová Paka A) ВС 24.10.2021 9:00
(Svitavy)
(KK Svitavy A – TJ Nová Paka A)
(Fotbal: TJ Jiskra Litomyšl vs. FK Horní Ředice) ВС 24.10.2021 10:15
(Litomyšl-Město)
(Fotbal: TJ Jiskra Litomyšl vs. FK Horní Ředice)

театр (количество: 1)

(Cirkusová pohybová dílna pro rodiče a děti) ВС 24.10.2021 10:00
Moravská Třebová
(Cirkusová pohybová dílna pro rodiče a děti)

церковное (количество: 5)

(Bohoslužba - Mladočov) ВС 24.10.2021 8:30
(Poříčí u Litomyšle, Mladočov)
(Bohoslužba - Mladočov)
(Bohoslužba - Nové Hrady) ВС 24.10.2021 9:30
Костел св. Якуба Старшего (Nové Hrady)
(Bohoslužba - Nové Hrady)
(Bohoslužba - Perálec) ВС 24.10.2021 11:00
Костёл Св. Яна Крестителя (Perálec)
(Bohoslužba - Perálec)
(Bohoslužba - Proseč) ВС 24.10.2021 8:00
Костел св. Николая, епископа (Proseč u Skutče)
(Bohoslužba - Proseč)
(Setkání křesťanského společenství) ВС 24.10.2021 17:00
Христианский центр (Svitavy)
(Setkání křesťanského společenství)

общее количество найденных записей: 149

Найди свою деятельность