Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN
loading...
Туристический навигатор
Viki
Официальный туристический портал Пардубицкого края
Чешская Республика
Почти солнечно -2°C
погода

Погода - Пардубице

25.10. (06:30)
сегодня
Почти солнечно
-2°C
26.10.
завтра
Пасмурно
12°C/3°C
27.10.
СредаОблачно
13°C/5°C
28.10.
ЧетвергПолуясно
16°C/6°C
Источник: Погода Meteocentrum

Календарь мероприятий

Поиск мероприятий:
Области: Чешско-моравское пограничье. Кладске Помези. . Орлицкие горы и Подорлицко. Чешско-моравское пограничье. Градецко. Пардубицко. Хрудимско-Глинецко.
Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей.








начало: конец:
Другие параметры поиска

Карта

музыка (количество: 1)

(Kiss Forever Band + Guns N Roses Tribute) СБ 23.10.2021 19:00
Клуб На Стрельбище (Králíky)
(Kiss Forever Band + Guns N Roses Tribute)

спорт, активный отдых (количество: 3)

(Spartan Race - Trifecta Weekend) СБ 23.10.2021
(Králíky)
(Spartan Race - Trifecta Weekend)
(Turnaj trojic v nohejbale - 1. ročník) СБ 23.10.2021 8:00
(Červená Voda)
(Turnaj trojic v nohejbale - 1. ročník)
(Sokol Boříkovice – Jiskra 2008 B) СБ 23.10.2021 14:30
Футбольное поле Dolní Boříkovice (Dolní Boříkovice)
(Sokol Boříkovice – Jiskra 2008 B)

церковное (количество: 1)

(Pouť rodičů, kteří přišli o dítě) ПТ 22.10.2021 - ВС 24.10.2021
Гора Богоматери (Гедеч) с храмом Вознесения Девы Марии - монастырь и паломническое святое место (Králíky)
(Pouť rodičů, kteří přišli o dítě)

выставки, ярмарки (количество: 1)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) ПТ 3.9.2021 - ВТ 26.10.2021
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)

кинофильм (количество: 4)

(Oheň v kostech) Можно заказать билет СБ 23.10.2021 18:45
Био-Централь (Hradec Králové)
(Oheň v kostech)
(Rozbitý robot Ron) Можно заказать билет СБ 23.10.2021 13:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Rozbitý robot Ron)
(Sen o létání) Можно заказать билет СБ 23.10.2021 19:00 - 20:30
Обсерватория и планетарий - Градец Кралове (Hradec Králové)
(Sen o létání)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství) Можно заказать билет СБ 23.10.2021 15:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství)

профессиональные (количество: 2)

(30 let amerických raketoplánů) Можно заказать билет СБ 23.10.2021 17:00 - 18:30
Обсерватория и планетарий - Градец Кралове (Hradec Králové)
(30 let amerických raketoplánů)
(Ptačí ostrov) Можно заказать билет СБ 23.10.2021 15:00 - 16:30
Обсерватория и планетарий - Градец Кралове (Hradec Králové)
(Ptačí ostrov)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(Galavečer boxu II.) СБ 23.10.2021 18:00 - 22:30
Галерея Петрофф (Hradec Králové)
(Galavečer boxu II.)

театр (количество: 4)

(Zvířátka a loupežníci) Можно заказать билет СБ 23.10.2021 10:00 - 10:45
Адальбертинум (Hradec Králové)
(Zvířátka  a loupežníci)
(Šípková Růženka) Можно заказать билет СБ 23.10.2021 16:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Šípková Růženka)
(Oheň v kostech) Можно заказать билет СБ 23.10.2021 18:45
Био-Централь (Hradec Králové)
(Oheň v kostech)
(Špinarka) Можно заказать билет СБ 23.10.2021 19:00 - 20:30
Театр Klicperovo divadlo (Hradec Králové)
(Špinarka)

cвободное время (количество: 2)

(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) СБ 18.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) ЧТ 23.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)

выставки, ярмарки (количество: 5)

(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) СБ 18.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Veronika Psotková - Esence) ЧТ 23.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Veronika Psotková - Esence)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) СБ 18.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) ЧТ 23.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)
(Příběhy z Indie na plotě) ВТ 5.10.2021 - ВТ 30.11.2021
Nové Město nad Metují
(Příběhy z Indie na plotě)

cвободное время (количество: 4)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) ПН 1.3.2021 - ВС 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) СР 24.3.2021 - ЧТ 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Sochařská dílna s Petrou Zeidlerovou) СБ 23.10.2021 10:00 - 17:00
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Sochařská dílna s Petrou Zeidlerovou)
(Opočno opačně... (co obvykle uzamčeno, odemkneme)) СБ 23.10.2021 - ВС 24.10.2021
Замок Опочно (Opočno)
(Opočno opačně... (co obvykle uzamčeno, odemkneme))

выставки, ярмарки (количество: 17)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) ПН 3.5.2021 - ВС 31.10.2021
Коловратский замок в Рихнове-над-Кнежной (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Výstava: Třikrát jinak) СР 1.9.2021 - ВС 31.10.2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) ЧТ 2.9.2021 - ВС 31.10.2021
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Knihaři z Lanškrouna) ЧТ 2.9.2021 - ВС 14.11.2021
(Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) ЧТ 9.9.2021 - ПТ 31.12.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava z historie Divišova divadla) ВТ 14.9.2021 - ПН 1.11.2021
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989) ЧТ 30.9.2021 - ВС 14.11.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989)
(Josef Kovář obrazy) ПТ 1.10.2021 - ВС 24.10.2021
(Choceň)
(Josef Kovář obrazy)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw) ПТ 1.10.2021 - СБ 30.10.2021
Чешский Красный крест (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) ПТ 1.10.2021 - ВТ 30.11.2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Samizdat) ПН 4.10.2021 - ВТ 30.11.2021
(Lanškroun)
(Samizdat)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko) ВТ 5.10.2021 - СР 27.10.2021
Малая сцена (Ústí nad Orlicí)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko)
(Jiří Netík - Bronzy) ВТ 5.10.2021 - ВС 31.10.2021
Культурный центр (Česká Třebová)
(Jiří Netík - Bronzy)
(Obhajoba pastelky) ЧТ 7.10.2021 - ВТ 30.11.2021
(Žamberk)
(Obhajoba pastelky)
(Výstava - Pod křídly Orla) ЧТ 14.10.2021 - ВС 14.11.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Pod křídly Orla)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové) ПТ 15.10.2021 - ЧТ 18.11.2021
(Opočno)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) ЧТ 1.4.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Опочно (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

гастрономия (количество: 1)

(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu) СР 20.10.2021 - ВС 24.10.2021
(Ústí nad Orlicí)
(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu)

кинофильм (количество: 3)

(Duna) СБ 23.10.2021 16:00
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(Duna)
(Karel) СБ 23.10.2021 19:00
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(Karel)
(Duna) СБ 23.10.2021 19:30
кинотеатр Ланшкроун (Lanškroun)
(Duna)

музыка (количество: 2)

(Vzpomínka na Zdeňka Černého) СБ 23.10.2021 19:00
Рошкотов театр, кинотеатр Май, Театральный клуб (Ústí nad Orlicí)
(Vzpomínka na Zdeňka Černého)
(20. ročník festivalu Jazz a Little Otherwise) СБ 23.10.2021 19:00
Многофункциональный центр ЛАрт (Lanškroun)
(20. ročník festivalu Jazz a Little Otherwise)

профессиональные (количество: 2)

(Sobota s úpletem) СБ 23.10.2021 9:00 - 12:00
Центр досуга Animo (Žamberk)
(Sobota s úpletem)
(Taneční pro mládež) СБ 23.10.2021
Господский дом (Choceň)
(Taneční pro mládež)

спорт, активный отдых (количество: 7)

(Benefiční běh Pomáhám během) ПТ 1.10.2021 - ВС 31.10.2021
Letohrad, Ústí nad Orlicí
(Benefiční běh Pomáhám během)
(Pomáhám během) ПТ 1.10.2021 - ВС 31.10.2021
Туристическая база Cakle (Ústí nad Orlicí), (Letohrad)
(Pomáhám během)
(Karate team KCK - nábor nových členů) ПТ 1.10.2021 - ВС 31.10.2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Sokolský půlmaraton) СБ 23.10.2021 10:30
Kunvald
(Sokolský půlmaraton)
(Fotbalový zápas Kunvald - Libchavy B) СБ 23.10.2021 14:30
Летний цент На пастбище (Kunvald)
(Fotbalový zápas Kunvald - Libchavy B)
(TJ Spartak Opočno - TJ Spartak Kosičky) СБ 23.10.2021 14:30 - 16:30
(Opočno)
(TJ Spartak Opočno - TJ Spartak Kosičky)
(Taneční kurzy pro začátečníky) СБ 23.10.2021 19:00 - 22:00
Кодимов Народный дом (Opočno)
(Taneční kurzy pro začátečníky)

театр (количество: 1)

(Metropolitní divadlo Praha: Sněhová královna v ledovém království) СБ 23.10.2021 15:00
Культурный центр (Česká Třebová)
(Metropolitní divadlo Praha: Sněhová královna v ledovém království)

cвободное время (количество: 7)

(Kouzelnické představení nejen pro děti) СБ 23.10.2021 13:00 - 14:00
(Pardubice)
(Kouzelnické představení nejen pro děti)
(Museum virtualis) ЧТ 29.4.2021 - ПТ 31.12.2021
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)

выставки, ярмарки (количество: 5)

(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) СР 23.6.2021 - ВС 7.11.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) ПТ 1.1.2021 - ПТ 31.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Filip Hortenský - Skleněné plastiky a obrazy) ВТ 7.9.2021 - ВС 21.11.2021
(Pardubice)
(Filip Hortenský - Skleněné plastiky a obrazy)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči) ПН 13.9.2021 - СБ 18.12.2021
Культурно-информационный центр города Пршелоуч (Přelouč)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004)) ВТ 5.10.2021 - ВТ 2.11.2021
(Pardubice)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004))

музыка (количество: 1)

(Podzimní koncert pěveckého sboru Cantus amici) СБ 23.10.2021 17:00
Костел св. Бартоломея (Pardubice)
(Podzimní koncert pěveckého sboru Cantus amici)

профессиональные (количество: 3)

(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Filipínské duchovní léčení - Josue Palitayan) СБ 23.10.2021 8:00 - 12:00
(Pardubice)
(Filipínské duchovní léčení - Josue Palitayan)
(Skupinový kurz techniky severské chůze) СБ 23.10.2021 10:00 - 13:00
Pardubice
(Skupinový kurz techniky severské chůze)

спорт, активный отдых (количество: 4)

(BK JIP Pardubice - USK Praha) Можно заказать билет СБ 23.10.2021 17:30
(Pardubice)
(BK JIP Pardubice - USK Praha)
(Zamykání Opatovického kanálu) СБ 23.10.2021
Lázně Bohdaneč
(Zamykání Opatovického kanálu)
(Praha a okolí) СБ 23.10.2021
Pardubice
(Praha a okolí)
(Stezka Viléma z Pernštejna) Можно заказать билет СБ 23.10.2021 15:00
Pardubice
(Stezka Viléma z Pernštejna)

театр (количество: 3)

(Normální debil 2) СБ 23.10.2021 19:00
Восточно-чешский театр Пардубице - Малая сцена во дворе (Pardubice)
(Normální debil 2)
(O chytré kmotře lišce) СБ 23.10.2021 10:00
Дом детей и молодёжи Бета - удалённый центр Дубина (Pardubice)
(O chytré kmotře lišce)
(Improvizační zápas - Paleťáci vs. Paleťáci) СБ 23.10.2021 19:00
Театр «Экзил» (Pardubice)
(Improvizační zápas - Paleťáci vs. Paleťáci)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(Pojďte s námi) СБ 23.10.2021 7:00 - 17:00
Trutnov
(Pojďte s námi)

cвободное время (количество: 4)

(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili) СБ 23.10.2021 10:30 - 15:00
Музей под открытым небом Высочина - Весёлый Холм (Veselý kopec)
(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb) ПТ 1.10.2021 - ПН 25.10.2021
Городская галерея Тршемошнице (Třemošnice)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb)
(Nasavrcké Kaštanobraní) СБ 23.10.2021 12:00 - 17:00
- природный памятник
(Nasavrcké Kaštanobraní)
(Koulo proutí) СБ 23.10.2021 14:00
Дом для детей и молодежи (Hlinsko)
(Koulo proutí)

выставки, ярмарки (количество: 5)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) ПТ 9.7.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Храст (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Kouzlo patchworku) ВТ 5.10.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Храст (Chrast u Chrudimě)
(Kouzlo patchworku)
(Kristýna Hamáková - obrazy) ВС 5.9.2021 - ВС 31.10.2021
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová) СБ 11.9.2021 - СР 10.11.2021
(Chrudim)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová)
(Nasavrcké Kaštanobraní) СБ 23.10.2021 12:00 - 17:00
- природный памятник
(Nasavrcké Kaštanobraní)

гастрономия (количество: 1)

(Nasavrcké Kaštanobraní) СБ 23.10.2021 12:00 - 17:00
- природный памятник
(Nasavrcké Kaštanobraní)

кинофильм (количество: 6)

(Za kamarády z TV) СБ 23.10.2021 16:00
Кинотеатр «Мир» (Heřmanův Městec)
(Za kamarády z TV)
(Shoky a Morthy: poslední velká akce) СБ 23.10.2021 17:00
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Shoky a Morthy: poslední velká akce)
(Rozbitý robot Ron) СБ 23.10.2021 17:30
Кинотеатр «Мир» (Heřmanův Městec)
(Rozbitý robot Ron)
(Karel) СБ 23.10.2021 19:30
Кинотеатр «Мир» (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
(Karel)
(Duna) СБ 23.10.2021 19:30
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Duna)
(Rozbitý robot Ron) СБ 23.10.2021 15:00
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Rozbitý robot Ron)

музыка (количество: 4)

(Slavnostní pěvecký galakoncert Gabriela Beňačková) СБ 23.10.2021 16:00
Евангелический костел (Dvakačovice)
(Slavnostní pěvecký galakoncert Gabriela Beňačková)
(Nasavrcké Kaštanobraní) СБ 23.10.2021 12:00 - 17:00
- природный памятник
(Nasavrcké Kaštanobraní)
(Koncert) СБ 23.10.2021 20:00
Соколовна (Slatiňany)
(Koncert)
(Taneční zábava) СБ 23.10.2021 20:00
(Orel)
(Taneční zábava)

общественные (количество: 4)

(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina) ПТ 1.10.2021 - ЧТ 14.4.2022
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina)
(Nasavrcké Kaštanobraní) СБ 23.10.2021 12:00 - 17:00
- природный памятник
(Nasavrcké Kaštanobraní)
(Doubrava bez odpadků) СБ 23.10.2021 13:30
Ronov nad Doubravou
(Doubrava bez odpadků)
(Taneční zábava) СБ 23.10.2021 20:00
(Orel)
(Taneční zábava)

профессиональные (количество: 1)

(Výchova bez poražených - P. E. T. (Parent Effectiveness Training)) СБ 23.10.2021 14:00 - 17:30
Родительский центр «Радованэк» (Heřmanův Městec)
(Výchova bez poražených - P. E. T. (Parent Effectiveness Training))

спорт, активный отдых (количество: 3)

(FC Hlinsko - Moravská Třebová) СБ 23.10.2021 9:30
СБ 23.10.2021 11:15
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Moravská Třebová)
(Fotbalové utkání) СБ 23.10.2021 14:30
Футбольное поле (Svídnice)
(Fotbalové utkání)
(HC Hlinsko - Ledeč nad Sázavou) СБ 23.10.2021 17:00
Зимний стадион (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Ledeč nad Sázavou)

театр (количество: 1)

(Únos v Neapoli) СБ 23.10.2021 18:00
Соколовна (Svratouch)
(Únos v Neapoli)

церковное (количество: 4)

(Mše sv.) СБ 23.10.2021 18:00
Костел св. Вацлава (Skuteč - Lažany)
(Mše sv.)
(Bohoslužba) СБ 23.10.2021 16:30
Центр Яна XXIII (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) СБ 23.10.2021 17:00
Костел Рождения Девы-Марии (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) СБ 23.10.2021 7:30
Костел Пресвятой Троицы (Kameničky)
(Bohoslužba)

cвободное время (количество: 3)

(Dětská herna) ВТ 4.5.2021 - ПТ 31.12.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Dětská herna)
(Podzimní bazárek pro zdravější školu) СБ 23.10.2021 9:00 - 12:00
(Litomyšl)
(Podzimní bazárek pro zdravější školu)
(Burza vinylů a CD) СБ 23.10.2021 11:00 - 16:00
Мьюзик-клуб «Котелна» (Litomyšl)
(Burza vinylů a CD)

выставки, ярмарки (количество: 11)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) ВС 13.6.2021 - СБ 27.11.2021
Галерея Мирослава Кубика (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) ПН 6.9.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Новые Грады (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) ВТ 4.5.2021 - ВС 29.5.2022
(Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) ВС 22.8.2021 - ВС 2.1.2022
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Veronika Bílková: Na cestách) ПТ 24.9.2021 - ВС 24.10.2021
Городская галерея (Vysoké Mýto)
(Veronika Bílková: Na cestách)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku) ВС 26.9.2021 - ВС 6.2.2022
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku)
(Knihy) ПТ 1.10.2021 - ВТ 30.11.2021
(Vysoké Mýto)
(Knihy)
(Ovoce k nakousnutí) ПТ 15.10.2021 - ВС 24.10.2021
(Litomyšl)
(Ovoce k nakousnutí)
(Stále sa to deje / It´s still happening) СБ 16.10.2021 - ПТ 26.11.2021
(Litomyšl)
(Stále sa to deje / It´s still happening)
(Variace VM) ПН 18.10.2021 - ВС 14.11.2021
Туристический информационный центр Высоке Мыто (Vysoké Mýto)
(Variace VM)
(Podzimní prodejní výstava) СБ 23.10.2021 14:00 - 17:00
(Budislav)
(Podzimní prodejní výstava)

гастрономия (количество: 2)

(Vepřové koleno) ПТ 22.10.2021 - ВС 24.10.2021
(Proseč)
(Vepřové koleno)
(Zvěřinový víkend) СБ 23.10.2021 15:00
(Opatov)
(Zvěřinový víkend)

кинофильм (количество: 4)

(Rozbitý robot Ron 3D) СБ 23.10.2021 17:00
Кинотеатр «Весмир» (Svitavy)
(Rozbitý robot Ron 3D)
(Duna 3D) СБ 23.10.2021 19:30
Кинотеатр «Весмир» (Svitavy)
(Duna 3D)
(Rozbitý robot Ron) СБ 23.10.2021 17:00
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Rozbitý robot Ron)
(Duna) СБ 23.10.2021 19:00
Театр Šemberovo divadlo (Vysoké Mýto)
(Duna)

музыка (количество: 3)

(Bubenický festival) СБ 23.10.2021 13:00
Городской клуб Высокэ Мито (Vysoké Mýto)
(Bubenický festival)
(Taneční zábava se skupinou SaMo) СБ 23.10.2021 18:00
(Proseč)
(Taneční zábava se skupinou SaMo)
(World Music Párty) СБ 23.10.2021 21:00
Мьюзик-клуб «Котелна» (Litomyšl)
(World Music Párty)

общественные (количество: 4)

(Litomyšl jinak) ПН 20.9.2021 - ПТ 31.12.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move) ЧТ 14.10.2021 - ПТ 5.11.2021
Litomyšl
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move)
(ZUŠ slaví 75 let) СБ 23.10.2021 10:00 - 17:00
Начальная школа искусств им. Бедржиха Сметаны (Litomyšl)
(ZUŠ slaví 75 let)
(Posed – téma Božena Němcová) СБ 23.10.2021 16:00
Театр Трам (Svitavy)
(Posed – téma Božena Němcová)

профессиональные (количество: 1)

(Dialog vědy a víry na téma Uživí nás Země?) СБ 23.10.2021 10:00
Чехословацкая гуситская церковь (Litomyšl)
(Dialog vědy a víry na téma Uživí nás Země?)

спорт, активный отдых (количество: 8)

(Běh Černou horou) СБ 23.10.2021 9:30 - 11:00
(Litomyšl)
(Běh Černou horou)
(Fotbal: TJ Jiskra Litomyšl vs. Sokol Janov) СБ 23.10.2021 9:30
(Litomyšl-Město)
(Fotbal: TJ Jiskra Litomyšl vs. Sokol Janov)
(TJ Svitavy C – Sokol Pardubice) СБ 23.10.2021 10:00
(Svitavy)
(TJ Svitavy C – Sokol Pardubice)
(TJ Svitavy A – VK Prostějov B) СБ 23.10.2021 10:00
Стрельбище (Svitavy)
(TJ Svitavy A – VK Prostějov B)
(TJ Svitavy A – Spartak Polička) СБ 23.10.2021 10:00
Стрельбище (Svitavy)
(TJ Svitavy A – Spartak Polička)
(Fotbal: TJ Jiskra Litomyšl vs. Radiměř/Hradec nad Svitavou) СБ 23.10.2021 11:15
(Litomyšl-Město)
(Fotbal: TJ Jiskra Litomyšl vs. Radiměř/Hradec nad Svitavou)
(Fotbal: Litomyšl/Dolní Újezd vs. MFK Chrudim B) СБ 23.10.2021 12:00
Спортивный аоеал (Dolní Újezd)
(Fotbal: Litomyšl/Dolní Újezd vs. MFK Chrudim B)
(Florbal: Florbal Litomyšl vs. Andone SK Jihlava) СБ 23.10.2021 19:00
(Litomyšl)
(Florbal: Florbal Litomyšl vs. Andone SK Jihlava)

церковное (количество: 2)

(Bohoslužba - Proseč) СБ 23.10.2021 18:00
Костел св. Николая, епископа (Proseč u Skutče)
(Bohoslužba - Proseč)
(Bohoslužba) СБ 23.10.2021 18:30
(Budislav)
(Bohoslužba)

общее количество найденных записей: 147

Найди свою деятельность