Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN
loading...
Туристический навигатор
Viki
Официальный туристический портал Пардубицкого края
Чешская Республика
Почти солнечно -1°C
погода

Погода - Пардубице

25.10. (06:00)
сегодня
Почти солнечно
-1°C
26.10.
завтра
Пасмурно
12°C/3°C
27.10.
СредаОблачно
13°C/5°C
28.10.
ЧетвергПолуясно
16°C/6°C
Источник: Погода Meteocentrum

Календарь мероприятий

Поиск мероприятий:
Области: Чешско-моравское пограничье. Кладске Помези. . Орлицкие горы и Подорлицко. Чешско-моравское пограничье. Градецко. Пардубицко. Хрудимско-Глинецко.
Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей.








начало: конец:
Другие параметры поиска

Карта

театр (количество: 1)

(Labyrint světa) ЧТ 21.10.2021 19:00
Клуб На Стрельбище (Králíky)
(Labyrint světa)

выставки, ярмарки (количество: 1)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) ПТ 3.9.2021 - ВТ 26.10.2021
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)

кинофильм (количество: 2)

(Zátopek) Можно заказать билет ЧТ 21.10.2021 18:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Zátopek)
(Není čas zemřít - James Bond) Можно заказать билет ЧТ 21.10.2021 20:30
Био-Централь (Hradec Králové)
(Není čas zemřít - James Bond)

музыка (количество: 2)

(Olympic tour 2021) Можно заказать билет ЧТ 21.10.2021 19:00
Конгресс-центр Aldis (Hradec Králové)
(Olympic tour 2021)
(Dvořákovo klavírní kvarteto) Можно заказать билет ЧТ 21.10.2021 19:30 - 21:00
Рудолфинум (Hradec Králové)
(Dvořákovo klavírní kvarteto)

профессиональные (количество: 1)

(Real woman fashion show přední české návrhářky Aleny Wilson) Можно заказать билет ЧТ 21.10.2021 19:00
Галерея Петрофф (Hradec Králové)
(Real woman fashion show přední české návrhářky Aleny Wilson)

театр (количество: 2)

(Lakomec) Можно заказать билет ЧТ 21.10.2021 17:30 - 19:10
Театр Klicperovo divadlo (Hradec Králové)
(Lakomec)
(Zámek na Loiře) Можно заказать билет ЧТ 21.10.2021 19:00 - 20:30
Клицперов театр - Студия Беседа (Hradec Králové)
(Zámek na Loiře)

cвободное время (количество: 2)

(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) СБ 18.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) ЧТ 23.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)

выставки, ярмарки (количество: 5)

(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) СБ 18.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Veronika Psotková - Esence) ЧТ 23.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Veronika Psotková - Esence)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) СБ 18.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) ЧТ 23.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)
(Příběhy z Indie na plotě) ВТ 5.10.2021 - ВТ 30.11.2021
Nové Město nad Metují
(Příběhy z Indie na plotě)

cвободное время (количество: 6)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) ПН 1.3.2021 - ВС 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) СР 24.3.2021 - ЧТ 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Podzimní burza) ВТ 19.10.2021 - ПТ 22.10.2021
(Klášterec nad Orlicí)
(Podzimní burza)
(Zájezd se ZO SPCCH - do Polska – tržnice Kudowa Zdr.) ЧТ 21.10.2021
Ústí nad Orlicí
(Zájezd se ZO SPCCH - do Polska – tržnice Kudowa Zdr.)
(Keramika snadno a hravě) ЧТ 21.10.2021 15:00 - 17:30
Дом творчества детей и молодежи «Камарад» (Друг) (Česká Třebová)
(Keramika snadno a hravě)
(Podzimní burza) ЧТ 21.10.2021 10:00 - 17:00
(Klášterec nad Orlicí)
(Podzimní burza)

выставки, ярмарки (количество: 16)

(Výstava: Třikrát jinak) СР 1.9.2021 - ВС 31.10.2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) ЧТ 2.9.2021 - ВС 31.10.2021
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Knihaři z Lanškrouna) ЧТ 2.9.2021 - ВС 14.11.2021
(Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) ЧТ 9.9.2021 - ПТ 31.12.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava z historie Divišova divadla) ВТ 14.9.2021 - ПН 1.11.2021
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989) ЧТ 30.9.2021 - ВС 14.11.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw) ПТ 1.10.2021 - СБ 30.10.2021
Чешский Красный крест (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw)
(Josef Kovář obrazy) ПТ 1.10.2021 - ВС 24.10.2021
(Choceň)
(Josef Kovář obrazy)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) ПТ 1.10.2021 - ВТ 30.11.2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Samizdat) ПН 4.10.2021 - ВТ 30.11.2021
(Lanškroun)
(Samizdat)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko) ВТ 5.10.2021 - СР 27.10.2021
Малая сцена (Ústí nad Orlicí)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko)
(Jiří Netík - Bronzy) ВТ 5.10.2021 - ВС 31.10.2021
Культурный центр (Česká Třebová)
(Jiří Netík - Bronzy)
(Obhajoba pastelky) ЧТ 7.10.2021 - ВТ 30.11.2021
(Žamberk)
(Obhajoba pastelky)
(Výstava - Pod křídly Orla) ЧТ 14.10.2021 - ВС 14.11.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Pod křídly Orla)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové) ПТ 15.10.2021 - ЧТ 18.11.2021
(Opočno)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové)
(Farmářské trhy na Mírovém náměstí - každý sudý čtvrtek) ЧТ 21.10.2021
Ústí nad Orlicí
(Farmářské trhy na Mírovém náměstí - každý sudý čtvrtek)

гастрономия (количество: 1)

(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu) СР 20.10.2021 - ВС 24.10.2021
(Ústí nad Orlicí)
(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu)

кинофильм (количество: 5)

(Klícka) ЧТ 21.10.2021 18:00
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(Klícka)
(Oroslan) ЧТ 21.10.2021 19:00
Малая сцена (Ústí nad Orlicí)
(Oroslan)
(Nová šichta) ЧТ 21.10.2021 19:30
Рошкотов театр, кинотеатр Май, Театральный клуб (Ústí nad Orlicí)
(Nová šichta)
(Duna) ЧТ 21.10.2021 19:30
кинотеатр Ланшкроун (Lanškroun)
(Duna)
(Láska na špičkách) ЧТ 21.10.2021 19:30
Городской кинотеатр (Jablonné nad Orlicí )
(Láska na špičkách)

общественные (количество: 2)

(Bookstart) ЧТ 21.10.2021
(Lanškroun)
(Bookstart)
(Robert Šlachta - autorské čtení) ЧТ 21.10.2021 18:00
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Robert Šlachta - autorské čtení)

профессиональные (количество: 3)

(Keramika snadno a hravě) ЧТ 21.10.2021 15:00 - 17:30
Дом творчества детей и молодежи «Камарад» (Друг) (Česká Třebová)
(Keramika snadno a hravě)
(Vánoční focení s Petrou Kmecovou) ЧТ 21.10.2021
Семейный центр «Яблочко» (Jablonné nad Orlicí)
(Vánoční focení s Petrou Kmecovou)
(Mateřské kruhy) ЧТ 21.10.2021 15:30 - 18:30
Путь для семьи и детская группа Анютины глазки (Žamberk)
(Mateřské kruhy)

спорт, активный отдых (количество: 3)

(Benefiční běh Pomáhám během) ПТ 1.10.2021 - ВС 31.10.2021
Letohrad, Ústí nad Orlicí
(Benefiční běh Pomáhám během)
(Karate team KCK - nábor nových členů) ПТ 1.10.2021 - ВС 31.10.2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Pomáhám během) ПТ 1.10.2021 - ВС 31.10.2021
Туристическая база Cakle (Ústí nad Orlicí), (Letohrad)
(Pomáhám během)

cвободное время (количество: 9)

(Střípky Snů - křest CD Andělíček) Можно заказать билет ЧТ 21.10.2021 19:00
Доли-Клуб (Pardubice)
(Střípky Snů - křest CD Andělíček)
(Ochutnávka vín vinařství Lahofer s kapelou Jazz Time) ЧТ 21.10.2021 19:00
Арношт - пристань Пардубице (Pardubice)
(Ochutnávka vín vinařství Lahofer s kapelou Jazz Time)
(Museum virtualis) ЧТ 29.4.2021 - ПТ 31.12.2021
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Dračí doupě) ЧТ 21.10.2021 16:00 - 19:00
(Pardubice)
(Dračí doupě)

выставки, ярмарки (количество: 6)

(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) СР 23.6.2021 - ВС 7.11.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) ПТ 1.1.2021 - ПТ 31.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Filip Hortenský - Skleněné plastiky a obrazy) ВТ 7.9.2021 - ВС 21.11.2021
(Pardubice)
(Filip Hortenský - Skleněné plastiky a obrazy)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči) ПН 13.9.2021 - СБ 18.12.2021
Культурно-информационный центр города Пршелоуч (Přelouč)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004)) ВТ 5.10.2021 - ВТ 2.11.2021
(Pardubice)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004))
(Výstava Humor) ЧТ 21.10.2021 15:00 - 17:30
(Pardubice)
(Výstava Humor)

гастрономия (количество: 1)

(Ochutnávka vín vinařství Lahofer s kapelou Jazz Time) ЧТ 21.10.2021 19:00
Арношт - пристань Пардубице (Pardubice)
(Ochutnávka vín vinařství Lahofer s kapelou Jazz Time)

музыка (количество: 2)

(Magda Malá a Bohuš Matuš) ЧТ 21.10.2021 19:00
Культурный дом Hronovická (Pardubice)
(Magda Malá a Bohuš Matuš)
(Střípky Snů - křest CD Andělíček) Можно заказать билет ЧТ 21.10.2021 19:00
Доли-Клуб (Pardubice)
(Střípky Snů - křest CD Andělíček)

общественные (количество: 1)

(Hospodský kvíz) ЧТ 21.10.2021 19:00
Центр «Косатец» (Ирис) (Pardubice)
(Hospodský kvíz)

профессиональные (количество: 6)

(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Sociocon 2021 – Cestou necestou) ЧТ 21.10.2021 13:00
Театр 29 (Pardubice)
(Sociocon 2021 – Cestou necestou)
(Hezky česky) ЧТ 21.10.2021 17:00
(Pardubice)
(Hezky česky)
(Rudolf Bruner - Dvořák (1864-1921) velký fotograf z Přelouče) ЧТ 21.10.2021 18:00
Культурно-информационный центр города Пршелоуч (Přelouč)
(Rudolf Bruner - Dvořák (1864-1921) velký fotograf z Přelouče)
(Jiří Unger: 3D počítačové rekonstrukce a virtuální realita v archeologii) ЧТ 21.10.2021 18:00
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Jiří Unger: 3D počítačové rekonstrukce a virtuální realita v archeologii)
(Sbor Družstva Život: Workshop radikálního dýchání a kolektivního zpěvu - 1. část) ЧТ 21.10.2021 18:30
Галерея города Пардубице (Pardubice)
(Sbor Družstva Život: Workshop radikálního dýchání a kolektivního zpěvu - 1. část)

театр (количество: 1)

(Žítkovské bohyně) ЧТ 21.10.2021 19:00
Восточно-чешский театр (Pardubice)
(Žítkovské bohyně)

cвободное время (количество: 1)

(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb) ПТ 1.10.2021 - ПН 25.10.2021
Городская галерея Тршемошнице (Třemošnice)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb)

выставки, ярмарки (количество: 4)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) ПТ 9.7.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Храст (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Kouzlo patchworku) ВТ 5.10.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Храст (Chrast u Chrudimě)
(Kouzlo patchworku)
(Kristýna Hamáková - obrazy) ВС 5.9.2021 - ВС 31.10.2021
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová) СБ 11.9.2021 - СР 10.11.2021
(Chrudim)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová)

кинофильм (количество: 4)

(Zátopek - pro seniory) ЧТ 21.10.2021 10:00
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Zátopek  - pro seniory)
(Minuta věčnosti) ЧТ 21.10.2021 19:00
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Minuta věčnosti)
(Corpus Christi - filmový klub) ЧТ 21.10.2021 20:00
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Corpus Christi - filmový klub)
(Karel) ЧТ 21.10.2021 17:00
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Karel)

музыка (количество: 1)

(Orchestrální koncert) ЧТ 21.10.2021 19:00
«Хрудимская беседа» (Chrudim)
(Orchestrální koncert)

общественные (количество: 3)

(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina) ПТ 1.10.2021 - ЧТ 14.4.2022
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina)
(Nachlazení - nutné zlo?) ЧТ 21.10.2021 10:00
Родительский центр «Радованэк» (Heřmanův Městec)
(Nachlazení - nutné zlo?)
(Z pohledu hvězd - PhDr. Milan Hanuš) ЧТ 21.10.2021 18:00
Театр Karla Pippicha (Chrudim)
(Z pohledu hvězd - PhDr. Milan Hanuš)

профессиональные (количество: 1)

(Maroko a Mauretánie cestovatelský večer) ЧТ 21.10.2021 18:00
Кинотеатр «Мир» (Heřmanův Městec)
(Maroko a Mauretánie cestovatelský večer)

спорт, активный отдых (количество: 3)

(Pravidelné lekce Nordic Walking) ЧТ 21.10.2021 17:00 - 19:00
Смотровая башня «Бара» на Чертовой скалце (Chrudim)
(Pravidelné lekce Nordic Walking)
(Cvičení pilates) ЧТ 21.10.2021 18:00
Центр Яна XXIII (Hlinsko)
(Cvičení pilates)
(Aquaaerobik) ЧТ 21.10.2021 18:00
Городской плавательный бассейн (Hlinsko)
(Aquaaerobik)

церковное (количество: 3)

(Studentská mše sv.) ЧТ 21.10.2021 7:00
Костел Вознесения Девы-Марии (Skuteč)
(Studentská mše sv.)
(Bohoslužba) ЧТ 21.10.2021 18:00
Часовня св. Вацлава (Jeníkov)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ЧТ 21.10.2021 18:00
(Studnice)
(Bohoslužba)

cвободное время (количество: 2)

(Dětská herna) ВТ 4.5.2021 - ПТ 31.12.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Dětská herna)
(RC Mikeš: Dýňová lucernička) ЧТ 21.10.2021 8:30 - 12:30
Семейный центр «Микеш» (Proseč)
(RC Mikeš: Dýňová lucernička)

выставки, ярмарки (количество: 10)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) ВС 13.6.2021 - СБ 27.11.2021
Галерея Мирослава Кубика (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) ВС 22.8.2021 - ВС 2.1.2022
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Jaromír Krosch: The Best Of 1981 - 2021) СБ 18.9.2021 - ПТ 29.10.2021
Галерея «Кроупа» (Litomyšl)
(Jaromír Krosch: The Best Of 1981 - 2021)
(Veronika Bílková: Na cestách) ПТ 24.9.2021 - ВС 24.10.2021
Городская галерея (Vysoké Mýto)
(Veronika Bílková: Na cestách)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku) ВС 26.9.2021 - ВС 6.2.2022
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku)
(Knihy) ПТ 1.10.2021 - ВТ 30.11.2021
(Vysoké Mýto)
(Knihy)
(Ze života dobrovolníků) ЧТ 14.10.2021 - ЧТ 21.10.2021
Bělidla (Litomyšl)
(Ze života dobrovolníků)
(Ovoce k nakousnutí) ПТ 15.10.2021 - ВС 24.10.2021
(Litomyšl)
(Ovoce k nakousnutí)
(Stále sa to deje / It´s still happening) СБ 16.10.2021 - ПТ 26.11.2021
(Litomyšl)
(Stále sa to deje / It´s still happening)
(Variace VM) ПН 18.10.2021 - ВС 14.11.2021
Туристический информационный центр Высоке Мыто (Vysoké Mýto)
(Variace VM)

кинофильм (количество: 2)

(Zátopek) ЧТ 21.10.2021 19:00
Театр Šemberovo divadlo (Vysoké Mýto)
(Zátopek)
(Duna) ЧТ 21.10.2021 19:30
Кинотеатр «Весмир» (Svitavy)
(Duna)

музыка (количество: 2)

(Lenka Slabá & Triolla + Pětník) ЧТ 21.10.2021 19:00
Альтернативный клуб «Тиятр» (Svitavy)
(Lenka Slabá & Triolla + Pětník)
(Písně Bulata Okudžavy a Vladimíra Vysockého) ЧТ 21.10.2021 19:00
Чехословацкая гуситская церковь (Litomyšl)
(Písně Bulata Okudžavy a Vladimíra Vysockého)

общественные (количество: 3)

(Litomyšl jinak) ПН 20.9.2021 - ПТ 31.12.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move) ЧТ 14.10.2021 - ПТ 5.11.2021
Litomyšl
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move)
(Beseda s Alešem Palánem) ЧТ 21.10.2021 17:00
(Bystré)
(Beseda s Alešem Palánem)

профессиональные (количество: 2)

(Tvůrčí workshop – z recyklátů vyrábíme originální strašidelné rekvizity) ЧТ 21.10.2021 15:00
Материнский и семейный центр «Кручек» (Шажок) (Svitavy)
(Tvůrčí workshop – z recyklátů vyrábíme originální strašidelné rekvizity)
(Barevný svět Ondřeje Sekory) ЧТ 21.10.2021 17:00
Городской музей и галерея в г. Свитавы (Svitavy)
(Barevný svět Ondřeje Sekory)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(Tanec probouzení) ЧТ 21.10.2021 7:00
Центр Спонтанеа (Litomyšl)
(Tanec probouzení)

театр (количество: 1)

(Partička) Можно заказать билет ЧТ 21.10.2021 20:00
Сметанув дум (Litomyšl)
(Partička)

церковное (количество: 2)

(Bohoslužba - Mladočov) ЧТ 21.10.2021 18:30
(Poříčí u Litomyšle, Mladočov)
(Bohoslužba - Mladočov)
(Bohoslužba - Proseč) ЧТ 21.10.2021 8:00
Костел св. Николая, епископа (Proseč u Skutče)
(Bohoslužba - Proseč)

общее количество найденных записей: 117

Найди свою деятельность