Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN
loading...
Туристический навигатор
Viki
Официальный туристический портал Пардубицкого края
Чешская Республика
Почти солнечно -1°C
погода

Погода - Пардубице

25.10. (05:30)
сегодня
Почти солнечно
-1°C
26.10.
завтра
Пасмурно
12°C/3°C
27.10.
СредаОблачно
13°C/5°C
28.10.
ЧетвергПолуясно
16°C/6°C
Источник: Погода Meteocentrum

Календарь мероприятий

Поиск мероприятий:
Области: Чешско-моравское пограничье. Кладске Помези. . Орлицкие горы и Подорлицко. Чешско-моравское пограничье. Градецко. Пардубицко. Хрудимско-Глинецко.
Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей.








начало: конец:
Другие параметры поиска

Карта

выставки, ярмарки (количество: 1)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) ПТ 3.9.2021 - ВТ 26.10.2021
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)

кинофильм (количество: 6)

(Tlapková patrola ve filmu) ВС 17.10.2021 13:30
Био-Централь (Hradec Králové)
(Tlapková patrola ve filmu)
(Myši patří do nebe) Можно заказать билет ВС 17.10.2021 13:00
ВС 17.10.2021 15:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Myši patří do nebe)
(Malířka a zloděj) Можно заказать билет ВС 17.10.2021 18:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Malířka a zloděj)
(Zpráva) Можно заказать билет ВС 17.10.2021 20:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Zpráva)
(Karel) Можно заказать билет ВС 17.10.2021 17:30
Био-Централь (Hradec Králové)
(Karel)
(Není čas zemřít - James Bond) Можно заказать билет ВС 17.10.2021 20:30
Био-Централь (Hradec Králové)
(Není čas zemřít - James Bond)

театр (количество: 1)

(Tygr bábovek) Можно заказать билет ВС 17.10.2021 10:00
Адальбертинум (Hradec Králové)
(Tygr bábovek)

cвободное время (количество: 2)

(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) СБ 18.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) ЧТ 23.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)

выставки, ярмарки (количество: 6)

(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) СБ 18.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Veronika Psotková - Esence) ЧТ 23.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Veronika Psotková - Esence)
(Za odvahu a zásluhy) СР 13.10.2021 - СР 20.10.2021
Ртыне-в-Подкрконошье (Rtyně v Podkrkonoší)
(Za odvahu a zásluhy)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) СБ 18.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) ЧТ 23.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)
(Příběhy z Indie na plotě) ВТ 5.10.2021 - ВТ 30.11.2021
Nové Město nad Metují
(Příběhy z Indie na plotě)

cвободное время (количество: 2)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) ПН 1.3.2021 - ВС 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) СР 24.3.2021 - ЧТ 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)

выставки, ярмарки (количество: 19)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) ПН 3.5.2021 - ВС 31.10.2021
Коловратский замок в Рихнове-над-Кнежной (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Zámecké farmářské trhy) ВС 17.10.2021
Замок Доудлебы над Орлици (Doudleby nad Orlicí)
(Zámecké farmářské trhy)
(Výstava: Třikrát jinak) СР 1.9.2021 - ВС 31.10.2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Knihaři z Lanškrouna) ЧТ 2.9.2021 - ВС 14.11.2021
(Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) ЧТ 2.9.2021 - ВС 31.10.2021
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) ЧТ 9.9.2021 - ПТ 31.12.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava z historie Divišova divadla) ВТ 14.9.2021 - ПН 1.11.2021
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989) ЧТ 30.9.2021 - ВС 14.11.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw) ПТ 1.10.2021 - СБ 30.10.2021
Чешский Красный крест (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) ПТ 1.10.2021 - ВТ 30.11.2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Josef Kovář obrazy) ПТ 1.10.2021 - ВС 24.10.2021
(Choceň)
(Josef Kovář obrazy)
(Samizdat) ПН 4.10.2021 - ВТ 30.11.2021
(Lanškroun)
(Samizdat)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko) ВТ 5.10.2021 - СР 27.10.2021
Малая сцена (Ústí nad Orlicí)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko)
(Jiří Netík - Bronzy) ВТ 5.10.2021 - ВС 31.10.2021
Культурный центр (Česká Třebová)
(Jiří Netík - Bronzy)
(Obhajoba pastelky) ЧТ 7.10.2021 - ВТ 30.11.2021
(Žamberk)
(Obhajoba pastelky)
(Výstava - Pod křídly Orla) ЧТ 14.10.2021 - ВС 14.11.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Pod křídly Orla)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové) ПТ 15.10.2021 - ЧТ 18.11.2021
(Opočno)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové)
(Výstava ovoce, zeleniny a květin) ВС 17.10.2021 9:00 - 16:00
(Záchlumí)
(Výstava ovoce, zeleniny a květin)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) ЧТ 1.4.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Опочно (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

гастрономия (количество: 2)

(Zvěřinové hody v Chaplinu) ПТ 15.10.2021 - ВС 17.10.2021
(Ústí nad Orlicí)
(Zvěřinové hody v Chaplinu)
(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu) ПТ 15.10.2021 - ВС 17.10.2021
(Ústí nad Orlicí)
(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu)

исторические (количество: 1)

(Honění kohouta) ВС 17.10.2021 13:30
(Letohrad - Kunčice)
(Honění kohouta)

кинофильм (количество: 7)

(100% vlk) ВС 17.10.2021 17:00
Рошкотов театр, кинотеатр Май, Театральный клуб (Ústí nad Orlicí)
(100% vlk)
(Myši patří do nebe) ВС 17.10.2021 17:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Myši patří do nebe)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství) ВС 17.10.2021 17:00
кинотеатр Ланшкроун (Lanškroun)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel) ВС 17.10.2021 17:00
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel)
(Láska na špičkách) ВС 17.10.2021 19:30
кинотеатр Ланшкроун (Lanškroun)
(Láska na špičkách)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství) ВС 17.10.2021 14:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství)
(Venom 2: Carnage přichází) ВС 17.10.2021 19:30
Рошкотов театр, кинотеатр Май, Театральный клуб (Ústí nad Orlicí)
(Venom 2: Carnage přichází)

общественные (количество: 2)

(Rodina na stezce) ВС 17.10.2021
Стропа чувственного восприятия «По долине Скугровского ручья» (Rybník)
(Rodina na stezce)
(Manželské večery) ВС 17.10.2021 18:00
Семейный центр Срдичко (Сердечко) (Ústí nad Orlicí)
(Manželské večery)

профессиональные (количество: 1)

(Manželské večery) ВС 17.10.2021 18:00
Семейный центр Срдичко (Сердечко) (Ústí nad Orlicí)
(Manželské večery)

спорт, активный отдых (количество: 6)

(Benefiční běh Pomáhám během) ПТ 1.10.2021 - ВС 31.10.2021
Letohrad, Ústí nad Orlicí
(Benefiční běh Pomáhám během)
(Pomáhám během) ПТ 1.10.2021 - ВС 31.10.2021
Туристическая база Cakle (Ústí nad Orlicí), (Letohrad)
(Pomáhám během)
(Karate team KCK - nábor nových členů) ПТ 1.10.2021 - ВС 31.10.2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Rodina na stezce) ВС 17.10.2021
Стропа чувственного восприятия «По долине Скугровского ручья» (Rybník)
(Rodina na stezce)
(Fotbalový zápas Dlouhoňovice - Česká Třebová B) ВС 17.10.2021 10:00
Футбольное поле (Dlouhoňovice)
(Fotbalový zápas Dlouhoňovice - Česká Třebová B)
(Ženský kruh - Kundalíni jóga a ajurvéda) ВС 17.10.2021 18:00 - 20:00
(Česká Třebová)
(Ženský kruh - Kundalíni jóga a ajurvéda)

театр (количество: 1)

(Carmen Y Carmen) ВС 17.10.2021 19:00
Городской кинотеатр (Jablonné nad Orlicí )
(Carmen Y Carmen)

церковное (количество: 2)

(Knapovecké posvícení + Divadelní představení Aničky Kukuczkové) ВС 17.10.2021
Kостел св. Петра и Павла (Ústí nad Orlicí, Knapovec)
(Knapovecké posvícení + Divadelní představení Aničky Kukuczkové)
(Slavnostní výročí posvěcení kostela) ВС 17.10.2021
Костел св. Вацлава (Letohrad)
(Slavnostní výročí posvěcení kostela)

cвободное время (количество: 6)

(Museum virtualis) ЧТ 29.4.2021 - ПТ 31.12.2021
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)

выставки, ярмарки (количество: 8)

(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) СР 23.6.2021 - ВС 7.11.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(FlerMarket Pardubice) ВС 17.10.2021 10:00 - 17:00
Конгрессовый центр Пардубице (Pardubice)
(FlerMarket Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) ПТ 1.1.2021 - ПТ 31.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Filip Hortenský - Skleněné plastiky a obrazy) ВТ 7.9.2021 - ВС 21.11.2021
(Pardubice)
(Filip Hortenský - Skleněné plastiky a obrazy)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči) ПН 13.9.2021 - СБ 18.12.2021
Культурно-информационный центр города Пршелоуч (Přelouč)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči)
(Dodoismus) ПН 20.9.2021 - СР 20.10.2021
Театр 29 (Pardubice)
(Dodoismus)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004)) ВТ 5.10.2021 - ВТ 2.11.2021
(Pardubice)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004))
(Interaktivní výstava Poznej lidské tělo) СБ 9.10.2021 - СР 20.10.2021
Атриум Палас Пардубице (Pardubice)
(Interaktivní výstava Poznej lidské tělo)

гастрономия (количество: 1)

(Mošto-zelo braní) ВС 17.10.2021 14:00
Экоцентр Палета (Pardubice)
(Mošto-zelo braní)

музыка (количество: 2)

(Vysokoškolský umělecký soubor Pardubice – duchovní koncert) ВС 17.10.2021 15:00
Костел св. Марии Магдалены (Lázně Bohdaneč)
(Vysokoškolský umělecký soubor Pardubice – duchovní koncert)
(Koncert Barocco sempre giovane, Vilém Veverka - hoboj) ВС 17.10.2021 17:00
Костел Пресвятой Троицы (Sezemice)
(Koncert Barocco sempre giovane, Vilém Veverka - hoboj)

профессиональные (количество: 2)

(Mošto-zelo braní) ВС 17.10.2021 14:00
Экоцентр Палета (Pardubice)
(Mošto-zelo braní)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)

спорт, активный отдых (количество: 2)

(FK Pardubice B - Bohemians Praha 1905 B) ВС 17.10.2021 10:15
(Pardubice)
(FK Pardubice B - Bohemians Praha 1905 B)
(Podzimní Bára) ВС 17.10.2021
Pardubice
(Podzimní Bára)

театр (количество: 2)

(Kolíbá se velryba) ВС 17.10.2021 15:00
Восточно-чешский театр (Pardubice)
(Kolíbá se velryba)
(Pohádka perníková, šípková a červená) ВС 17.10.2021 10:00 - 15:00
Театр «Экзил» (Pardubice)
(Pohádka perníková, šípková a červená)

cвободное время (количество: 1)

(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb) ПТ 1.10.2021 - ПН 25.10.2021
Городская галерея Тршемошнице (Třemošnice)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb)

выставки, ярмарки (количество: 4)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) ПТ 9.7.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Храст (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Kouzlo patchworku) ВТ 5.10.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Храст (Chrast u Chrudimě)
(Kouzlo patchworku)
(Kristýna Hamáková - obrazy) ВС 5.9.2021 - ВС 31.10.2021
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová) СБ 11.9.2021 - СР 10.11.2021
(Chrudim)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová)

гастрономия (количество: 2)

(Zvěřinové hody) ПТ 15.10.2021 - ВС 17.10.2021
Конопач (Heřmanův Městec)
(Zvěřinové hody)
(Za dobrým jídlem, třeba se psem) ВС 17.10.2021 13:00 - 17:00
(Slatiňany)
(Za dobrým jídlem, třeba se psem)

кинофильм (количество: 6)

(Croodsovi: Nový věk) ВС 17.10.2021 15:00
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Croodsovi: Nový věk)
(Myši patří do nebe) ВС 17.10.2021 16:00
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Myši patří do nebe)
(Zbožňovaný) ВС 17.10.2021 17:00
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Zbožňovaný)
(Zátopek) ВС 17.10.2021 18:00
Кинотеатр «Мир» (Heřmanův Městec)
(Zátopek)
(Neznámý) ВС 17.10.2021 19:30
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Neznámý)
(Karel) ВС 17.10.2021 19:00
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Karel)

музыка (количество: 1)

(Taneční odpoledne (nejen pro seniory) s retro bandem pana Škvařila) ВС 17.10.2021 13:00 - 17:00
Соколовна (Heřmanův Městec)
(Taneční odpoledne (nejen pro seniory) s retro bandem pana Škvařila)

общественные (количество: 3)

(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina) ПТ 1.10.2021 - ЧТ 14.4.2022
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina)
(Taneční odpoledne (nejen pro seniory) s retro bandem pana Škvařila) ВС 17.10.2021 13:00 - 17:00
Соколовна (Heřmanův Městec)
(Taneční odpoledne (nejen pro seniory) s retro bandem pana Škvařila)
(Za dobrým jídlem, třeba se psem) ВС 17.10.2021 13:00 - 17:00
(Slatiňany)
(Za dobrým jídlem, třeba se psem)

спорт, активный отдых (количество: 5)

(HC Hlinsko - Polička) ВС 17.10.2021 9:00
ВС 17.10.2021 11:00
Зимний стадион (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Polička)
(HK Hlinsko - TJ Pustějov) ВС 17.10.2021 13:00
(Hlinsko)
(HK Hlinsko - TJ Pustějov)
(Veřejné bruslení) ВС 17.10.2021 13:15
Зимний стадион (Hlinsko)
(Veřejné bruslení)
(FC Hlinsko - Tochovice) ВС 17.10.2021 14:30
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Tochovice)
(HC Hlinsko - Choceň) ВС 17.10.2021 17:30
Зимний стадион (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Choceň)

церковное (количество: 16)

(Bohoslužba) ВС 17.10.2021 10:30
Молельная Евангелической церкви чешских братьев (Skuteč)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 17.10.2021 8:00
(Krouna)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 17.10.2021 8:00
(Trhová Kamenice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 17.10.2021 8:30
(Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 17.10.2021 9:00
Костел Рождения Девы-Марии (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 17.10.2021 9:00
Форт (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 17.10.2021 9:00
(Studnice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 17.10.2021 9:00
Евангелический костел (Krouna)
(Bohoslužba)
(Setkání apoštolské církve) ВС 17.10.2021 10:00
Апостольская церковь, община Глинско (Hlinsko)
(Setkání apoštolské církve)
(Bohoslužba) ВС 17.10.2021 10:30
Kостел св. Петра и Павла, апостолов (Hlinsko, Chlum)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 17.10.2021 10:30
Костел Пресвятой Троицы (Kameničky)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 17.10.2021 10:30
Евангелический костел (Svratouch )
(Bohoslužba)
(Mše svatá) ВС 17.10.2021 8:00
Церковь Всех Святых (Žumberk)
(Mše svatá)
(Mše svatá) ВС 17.10.2021 9:30
(Licibořice)
(Mše svatá)
(Mše svatá) ВС 17.10.2021 9:30
(Nasavrky)
(Mše svatá)
(Bohoslužby) ВС 17.10.2021 9:30
Евангелический костел (České Lhotice)
(Bohoslužby)

cвободное время (количество: 3)

(Dětská herna) ВТ 4.5.2021 - ПТ 31.12.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Dětská herna)
(Drakiáda) ВС 17.10.2021 14:00
(Litomyšl)
(Drakiáda)
(Auto-moto-burza) ВС 17.10.2021 6:00
(Svitavy)
(Auto-moto-burza)

выставки, ярмарки (количество: 10)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) ВС 13.6.2021 - СБ 27.11.2021
Галерея Мирослава Кубика (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) ПН 6.9.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Новые Грады (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) ВТ 4.5.2021 - ВС 29.5.2022
(Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) ВС 22.8.2021 - ВС 2.1.2022
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Veronika Bílková: Na cestách) ПТ 24.9.2021 - ВС 24.10.2021
Городская галерея (Vysoké Mýto)
(Veronika Bílková: Na cestách)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku) ВС 26.9.2021 - ВС 6.2.2022
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku)
(Knihy) ПТ 1.10.2021 - ВТ 30.11.2021
(Vysoké Mýto)
(Knihy)
(Ze života dobrovolníků) ЧТ 14.10.2021 - ЧТ 21.10.2021
Bělidla (Litomyšl)
(Ze života dobrovolníků)
(Ovoce k nakousnutí) ПТ 15.10.2021 - ВС 24.10.2021
(Litomyšl)
(Ovoce k nakousnutí)
(Stále sa to deje / It´s still happening) СБ 16.10.2021 - ПТ 26.11.2021
(Litomyšl)
(Stále sa to deje / It´s still happening)

кинофильм (количество: 4)

(Myši patří do nebe) ВС 17.10.2021 16:00
Театр Šemberovo divadlo (Vysoké Mýto)
(Myši patří do nebe)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství) ВС 17.10.2021 17:00
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Vlk a lev: Nečekané přátelství)
(Venom 2: Carnage přichází) ВС 17.10.2021 19:30
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Venom 2: Carnage přichází)
(Karel) ВС 17.10.2021 19:00
Театр Šemberovo divadlo (Vysoké Mýto)
(Karel)

музыка (количество: 1)

(Koncert) ВС 17.10.2021 14:00
Костёл Св. Яна Крестителя (Perálec)
(Koncert)

общественные (количество: 2)

(Litomyšl jinak) ПН 20.9.2021 - ПТ 31.12.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move) ЧТ 14.10.2021 - ПТ 5.11.2021
Litomyšl
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move)

профессиональные (количество: 1)

(Pomáhat je v módě) ВС 17.10.2021 18:00
Городской клуб Высокэ Мито (Vysoké Mýto)
(Pomáhat je v módě)

спорт, активный отдых (количество: 5)

(Fotbal: Mistrovský turnaj okresní soutěže starších a mladších přípravek) ВС 17.10.2021 9:00
(Litomyšl-Město)
(Fotbal: Mistrovský turnaj okresní soutěže starších a mladších přípravek)
(TJ Svitavy B – Sokol Česká Třebová) ВС 17.10.2021 10:00
(Svitavy)
(TJ Svitavy B – Sokol Česká Třebová)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Studánka Pardubice) ВС 17.10.2021 9:00
ВС 17.10.2021 10:45
(Litomyšl)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Studánka Pardubice)
(TJ Svitavy A – Moravany) ВС 17.10.2021 14:30
Свитавский стадион (Svitavy)
(TJ Svitavy A – Moravany)
(Tuři Svitavy – BC Nový Jičín) ВС 17.10.2021 16:00
Стрельбище (Svitavy)
(Tuři Svitavy – BC Nový Jičín)

церковное (количество: 1)

(Setkání křesťanského společenství) ВС 17.10.2021 17:00
Христианский центр (Svitavy)
(Setkání křesťanského společenství)

общее количество найденных записей: 139

Найди свою деятельность