Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN
loading...
Туристический навигатор
Viki
Официальный туристический портал Пардубицкого края
Чешская Республика
Почти солнечно -1°C
погода

Погода - Пардубице

25.10. (06:00)
сегодня
Почти солнечно
-1°C
26.10.
завтра
Пасмурно
12°C/3°C
27.10.
СредаОблачно
13°C/5°C
28.10.
ЧетвергПолуясно
16°C/6°C
Источник: Погода Meteocentrum

Календарь мероприятий

Поиск мероприятий:
Области: Чешско-моравское пограничье. Кладске Помези. . Орлицкие горы и Подорлицко. Чешско-моравское пограничье. Градецко. Пардубицко. Хрудимско-Глинецко.
Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей.








начало: конец:
Другие параметры поиска

Карта

гастрономия (количество: 2)

(Posvícenská zábava) СБ 16.10.2021 14:00
Зал муниципалитета (Lichkov)
(Posvícenská zábava)
(Vínečka obě...) СБ 16.10.2021 19:30
Клуб На Стрельбище (Králíky)
(Vínečka obě...)

музыка (количество: 2)

(Posvícenská zábava) СБ 16.10.2021 14:00
Зал муниципалитета (Lichkov)
(Posvícenská zábava)
(Koncert skupiny Kapky) СБ 16.10.2021 19:00
(Červená Voda)
(Koncert skupiny Kapky)

спорт, активный отдых (количество: 3)

(Mizuno Trail Running Cup 2021) СБ 16.10.2021
(Králíky)
(Mizuno Trail Running Cup 2021)
(Pochod finanční stráže RČS - V. ročník) СБ 16.10.2021 8:00
(Králíky)
(Pochod finanční stráže RČS - V. ročník)
(Fotbalový zápas) СБ 16.10.2021 14:30
(Lichkov)
(Fotbalový zápas)

выставки, ярмарки (количество: 1)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) ПТ 3.9.2021 - ВТ 26.10.2021
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)

исторические (количество: 1)

(Den s myslivci) СБ 16.10.2021 10:00
Серебряный пруд (Malšova Lhota)
(Den s myslivci)

кинофильм (количество: 6)

(Myši patří do nebe) Можно заказать билет СБ 16.10.2021 13:30
Био-Централь (Hradec Králové)
(Myši patří do nebe)
(Tlapková patrola ve filmu) СБ 16.10.2021 13:00
СБ 16.10.2021 15:30
Био-Централь (Hradec Králové)
(Tlapková patrola ve filmu)
(Zrcadla ve tmě) Можно заказать билет СБ 16.10.2021 16:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Zrcadla ve tmě)
(Zpráva) Можно заказать билет СБ 16.10.2021 20:30
Био-Централь (Hradec Králové)
(Zpráva)
(Karel) Можно заказать билет СБ 16.10.2021 18:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Karel)
(Není čas zemřít - James Bond) Можно заказать билет СБ 16.10.2021 17:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Není čas zemřít - James Bond)

музыка (количество: 1)

(World of the Laser - Evolution) Можно заказать билет СБ 16.10.2021 19:00
Дом культуры «Стрелнице» (Hradec Králové)
(World of the Laser - Evolution)

профессиональные (количество: 1)

(Den s myslivci) СБ 16.10.2021 10:00
Серебряный пруд (Malšova Lhota)
(Den s myslivci)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(Den s myslivci) СБ 16.10.2021 10:00
Серебряный пруд (Malšova Lhota)
(Den s myslivci)

театр (количество: 3)

(World of the Laser - Evolution) Можно заказать билет СБ 16.10.2021 19:00
Дом культуры «Стрелнице» (Hradec Králové)
(World of the Laser - Evolution)
(Kašparův zvěřinec) Можно заказать билет СБ 16.10.2021 16:00 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Kašparův zvěřinec)
(Maryša) Можно заказать билет СБ 16.10.2021 19:00 - 20:30
Театр Klicperovo divadlo (Hradec Králové)
(Maryša)

cвободное время (количество: 2)

(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) СБ 18.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) ЧТ 23.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)

выставки, ярмарки (количество: 6)

(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) СБ 18.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Veronika Psotková - Esence) ЧТ 23.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Veronika Psotková - Esence)
(Za odvahu a zásluhy) СР 13.10.2021 - СР 20.10.2021
Ртыне-в-Подкрконошье (Rtyně v Podkrkonoší)
(Za odvahu a zásluhy)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) СБ 18.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) ЧТ 23.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)
(Příběhy z Indie na plotě) ВТ 5.10.2021 - ВТ 30.11.2021
Nové Město nad Metují
(Příběhy z Indie na plotě)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(Spadaným listím přes tři rozhledny) СБ 16.10.2021 8:00 - 16:00
Úpice
(Spadaným listím přes tři rozhledny)

cвободное время (количество: 5)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) ПН 1.3.2021 - ВС 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) СР 24.3.2021 - ЧТ 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Výlov rybníka) СБ 16.10.2021
Bošín
(Výlov rybníka)
(Výlov rybníku Broumar) СБ 16.10.2021 8:00 - 16:00
(Opočno)
(Výlov rybníku Broumar)
(Zavírání Zlaté Mařenčiny studánky) СБ 16.10.2021 10:00
Česká Třebová
(Zavírání Zlaté Mařenčiny studánky)

выставки, ярмарки (количество: 20)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) ПН 3.5.2021 - ВС 31.10.2021
Коловратский замок в Рихнове-над-Кнежной (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Výstava: Třikrát jinak) СР 1.9.2021 - ВС 31.10.2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) ЧТ 2.9.2021 - ВС 31.10.2021
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Knihaři z Lanškrouna) ЧТ 2.9.2021 - ВС 14.11.2021
(Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) ЧТ 9.9.2021 - ПТ 31.12.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava z historie Divišova divadla) ВТ 14.9.2021 - ПН 1.11.2021
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989) ЧТ 30.9.2021 - ВС 14.11.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw) ПТ 1.10.2021 - СБ 30.10.2021
Чешский Красный крест (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) ПТ 1.10.2021 - ВТ 30.11.2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Josef Kovář obrazy) ПТ 1.10.2021 - ВС 24.10.2021
(Choceň)
(Josef Kovář obrazy)
(Samizdat) ПН 4.10.2021 - ВТ 30.11.2021
(Lanškroun)
(Samizdat)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko) ВТ 5.10.2021 - СР 27.10.2021
Малая сцена (Ústí nad Orlicí)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko)
(Jiří Netík - Bronzy) ВТ 5.10.2021 - ВС 31.10.2021
Культурный центр (Česká Třebová)
(Jiří Netík - Bronzy)
(Obhajoba pastelky) ЧТ 7.10.2021 - ВТ 30.11.2021
(Žamberk)
(Obhajoba pastelky)
(Výstava - Pod křídly Orla) ЧТ 14.10.2021 - ВС 14.11.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Pod křídly Orla)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové) ПТ 15.10.2021 - ЧТ 18.11.2021
(Opočno)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové)
(Oslavy 1. výročí Muzea Technických Zajímavostí Choceň) СБ 16.10.2021 10:00 - 17:00
Běstovice
(Oslavy 1. výročí Muzea Technických Zajímavostí Choceň)
(Výstava ovoce, zeleniny a květin) СБ 16.10.2021 9:00 - 16:00
(Záchlumí)
(Výstava ovoce, zeleniny a květin)
(Choceňské trhy) СБ 16.10.2021 8:00 - 12:00
Информационный центр г. Хоцень (Choceň)
(Choceňské trhy)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) ЧТ 1.4.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Опочно (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

гастрономия (количество: 5)

(Zvěřinové hody v Chaplinu) ПТ 15.10.2021 - ВС 17.10.2021
(Ústí nad Orlicí)
(Zvěřinové hody v Chaplinu)
(Dlouhotřebovská zabíjačka) СБ 16.10.2021 10:00
(Dlouhá Třebová)
(Dlouhotřebovská zabíjačka)
(Zvěřinové hody) СБ 16.10.2021 11:00
(Lukavice)
(Zvěřinové hody)
(BecheroBraní) СБ 16.10.2021 19:19
Зал у Цоуфалу (Přívrat)
(BecheroBraní)
(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu) ПТ 15.10.2021 - ВС 17.10.2021
(Ústí nad Orlicí)
(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu)

кинофильм (количество: 7)

(Zbožňovaný) СБ 16.10.2021 17:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Zbožňovaný)
(Venom 2: Carnage přichází - 3D) СБ 16.10.2021 17:00
Рошкотов театр, кинотеатр Май, Театральный клуб (Ústí nad Orlicí)
(Venom 2: Carnage přichází - 3D)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství (FR) 2D) СБ 16.10.2021 17:00
Культурный центр (Česká Třebová)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství (FR) 2D)
(Láska na špičkách) СБ 16.10.2021 18:00
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(Láska na špičkách)
(Cesta domů) СБ 16.10.2021 19:30
Рошкотов театр, кинотеатр Май, Театральный клуб (Ústí nad Orlicí)
(Cesta domů)
(Láska na špičkách) СБ 16.10.2021 19:30
кинотеатр Ланшкроун (Lanškroun)
(Láska na špičkách)
(Myši patří do nebe) СБ 16.10.2021 15:30
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(Myši patří do nebe)

музыка (количество: 6)

(Rok life - Rokytnický lidový festival) ПТ 15.10.2021 - СБ 16.10.2021
(Rokytnice v Orlických horách)
(Rok life - Rokytnický lidový festival)
(Zdeněk Pololáník jubilejní) СБ 16.10.2021 19:00
Костел св. Якуба Старшего, апостола (Česká Třebová)
(Zdeněk Pololáník jubilejní)
(Festival duchovní hudby svaté Cecílie) СБ 16.10.2021 12:30
Костел Вознесения Девы-Марии (Ústí nad Orlicí)
(Festival duchovní hudby svaté Cecílie)
(Koncert aneb Viola je zpět...) СБ 16.10.2021 18:00
Kостел св. Вацлава (Žamberk)
(Koncert aneb Viola je zpět...)
(Vltava) СБ 16.10.2021 20:00
Клуб «Синий карлик» (Česká Třebová)
(Vltava)
(Slámožroutská zábava) СБ 16.10.2021 20:00
Соколовна (Kunvald)
(Slámožroutská zábava)

общественные (количество: 4)

(Dny otevřených dveří na SŠ uměleckoprůmyslové v ÚO) СБ 16.10.2021 9:00 - 13:00
(Ústí nad Orlicí)
(Dny otevřených dveří na SŠ uměleckoprůmyslové v ÚO)
(Slámožroutská zábava) СБ 16.10.2021 20:00
Соколовна (Kunvald)
(Slámožroutská zábava)
(Dny otevřených dveří na SŠ automobilní ÚO) СБ 16.10.2021 9:00 - 13:00
(Ústí nad Orlicí)
(Dny otevřených dveří na SŠ automobilní ÚO)
(Dny otevřených dveří) СБ 16.10.2021 9:00 - 12:00
(Ústí nad Orlicí)
(Dny otevřených dveří)

профессиональные (количество: 1)

(Taneční pro mládež) СБ 16.10.2021
Господский дом (Choceň)
(Taneční pro mládež)

спорт, активный отдых (количество: 7)

(Benefiční běh Pomáhám během) ПТ 1.10.2021 - ВС 31.10.2021
Letohrad, Ústí nad Orlicí
(Benefiční běh Pomáhám během)
(Pomáhám během) ПТ 1.10.2021 - ВС 31.10.2021
Туристическая база Cakle (Ústí nad Orlicí), (Letohrad)
(Pomáhám během)
(Karate team KCK - nábor nových členů) ПТ 1.10.2021 - ВС 31.10.2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Běh do vrchu na Andrlův Chlum) СБ 16.10.2021
Ústí nad Orlicí
(Běh do vrchu na Andrlův Chlum)
(Bowlingový turnaj seniorů) СБ 16.10.2021 9:00
(Ústí nad Orlicí )
(Bowlingový turnaj seniorů)
(Fotbalový zápas 1. FC Žamberk - Boříkovice) СБ 16.10.2021 14:30
Футбольный стадион (Žamberk)
(Fotbalový zápas 1. FC Žamberk - Boříkovice)
(Taneční kurzy pro začátečníky) СБ 16.10.2021 19:00 - 22:00
Кодимов Народный дом (Opočno)
(Taneční kurzy pro začátečníky)

театр (количество: 1)

(Divadlo KK: O Smolíčkovi) СБ 16.10.2021 15:00
Многофункциональный центр ЛАрт (Lanškroun)
(Divadlo KK: O Smolíčkovi)

cвободное время (количество: 9)

(Komentovaná prohlídka Bílé Předměstí – pardubická Ořechovka) СБ 16.10.2021 13:00
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Komentovaná prohlídka Bílé Předměstí – pardubická Ořechovka)
(Kouzelnické představení nejen pro děti) СБ 16.10.2021 13:00 - 14:00
(Pardubice)
(Kouzelnické představení nejen pro děti)
(Museum virtualis) ЧТ 29.4.2021 - ПТ 31.12.2021
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Pardubický Slavín) СБ 16.10.2021 15:00
Pardubice
(Pardubický Slavín)

выставки, ярмарки (количество: 7)

(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) СР 23.6.2021 - ВС 7.11.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) ПТ 1.1.2021 - ПТ 31.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Filip Hortenský - Skleněné plastiky a obrazy) ВТ 7.9.2021 - ВС 21.11.2021
(Pardubice)
(Filip Hortenský - Skleněné plastiky a obrazy)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči) ПН 13.9.2021 - СБ 18.12.2021
Культурно-информационный центр города Пршелоуч (Přelouč)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči)
(Dodoismus) ПН 20.9.2021 - СР 20.10.2021
Театр 29 (Pardubice)
(Dodoismus)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004)) ВТ 5.10.2021 - ВТ 2.11.2021
(Pardubice)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004))
(Interaktivní výstava Poznej lidské tělo) СБ 9.10.2021 - СР 20.10.2021
Атриум Палас Пардубице (Pardubice)
(Interaktivní výstava Poznej lidské tělo)

музыка (количество: 2)

(Mezinárodní hudební festival Pardubice 2021) СБ 16.10.2021 10:00
Дом музыки (Pardubice)
(Mezinárodní hudební festival Pardubice 2021)
(One Spirit a Lazy Seals) Можно заказать билет СБ 16.10.2021 20:00
Доли-Клуб (Pardubice)
(One Spirit a Lazy Seals)

общественные (количество: 1)

(Mezinárodní den archeologie) СБ 16.10.2021 10:00 - 17:00
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Mezinárodní den archeologie)

профессиональные (количество: 2)

(Mezinárodní den archeologie) СБ 16.10.2021 10:00 - 17:00
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Mezinárodní den archeologie)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)

спорт, активный отдых (количество: 3)

(HBC Pardubice vs. SK Hokejbal Letohrad) СБ 16.10.2021 16:00
(Pardubice)
(HBC Pardubice vs. SK Hokejbal Letohrad)
(Kryštofovo údolí) СБ 16.10.2021
Pardubice
(Kryštofovo údolí)
(Z Náchoda přes Peklo do Nového Města) СБ 16.10.2021
Pardubice
(Z Náchoda přes Peklo do Nového Města)

театр (количество: 2)

(Perfect Days) СБ 16.10.2021 19:00
Театр «Экзил» (Pardubice)
(Perfect Days)
(Tři veteráni) СБ 16.10.2021 18:00
Восточно-чешский театр (Pardubice)
(Tři veteráni)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(Memoriál Miroslava Petiry) СБ 16.10.2021 8:30 - 14:00
Hostinné, Trutnov
(Memoriál Miroslava Petiry)

cвободное время (количество: 7)

(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili) СБ 16.10.2021 10:30 - 15:00
Музей под открытым небом Высочина - Весёлый Холм (Veselý kopec)
(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb) ПТ 1.10.2021 - ПН 25.10.2021
Городская галерея Тршемошнице (Třemošnice)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb)
(Lužické hory - Jířetín pod Jedlovou - autobusový zájezd) СБ 16.10.2021
Hlinsko
(Lužické hory - Jířetín pod Jedlovou - autobusový zájezd)
(Jdeme ze Dvora Králové na Betlém) СБ 16.10.2021 8:00
Heřmanův Městec
(Jdeme ze Dvora Králové na Betlém)
(Den plný retroher) СБ 16.10.2021 9:00
Центр Яна XXIII (Hlinsko)
(Den plný retroher)
(Dětské sochání) СБ 16.10.2021 10:00
(Slatiňany)
(Dětské sochání)
(Rojení světlušek) СБ 16.10.2021 14:00 - 19:00
Бабушкино подворье (Licibořice)
(Rojení světlušek)

выставки, ярмарки (количество: 5)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) ПТ 9.7.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Храст (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Kouzlo patchworku) ВТ 5.10.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Храст (Chrast u Chrudimě)
(Kouzlo patchworku)
(Kristýna Hamáková - obrazy) ВС 5.9.2021 - ВС 31.10.2021
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová) СБ 11.9.2021 - СР 10.11.2021
(Chrudim)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová)
(Rybí jarmark) СБ 16.10.2021 9:00 - 12:00
Resselovo náměstí (Chrudim)
(Rybí jarmark)

гастрономия (количество: 2)

(Zvěřinové hody) ПТ 15.10.2021 - ВС 17.10.2021
Конопач (Heřmanův Městec)
(Zvěřinové hody)
(Tatarák Na Majlantě) СБ 16.10.2021 16:00
Пансион «На Майланте» (Miřetice)
(Tatarák Na Majlantě)

кинофильм (количество: 7)

(Vlk a lev: Nečekané přátelství) СБ 16.10.2021 15:00
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství)
(Tlapková patrola ve filmu) СБ 16.10.2021 15:30
Кинотеатр «Мир» (Heřmanův Městec), náměstí Míru (Heřmanův Městec)
(Tlapková patrola ve filmu)
(Venom 2: Carnage přichází) СБ 16.10.2021 17:30
Кинотеатр «Мир» (Heřmanův Městec)
(Venom 2: Carnage přichází)
(Není čas zemřít) СБ 16.10.2021 19:00
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Není čas zemřít)
(Láska na špičkách) СБ 16.10.2021 19:30
Кинотеатр «Мир» (Heřmanův Městec)
(Láska na špičkách)
(Zátopek) СБ 16.10.2021 17:00
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Zátopek)
(Není čas zemřít) СБ 16.10.2021 19:30
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Není čas zemřít)

музыка (количество: 1)

(Koncert) СБ 16.10.2021 20:00
Соколовна (Slatiňany)
(Koncert)

общественные (количество: 5)

(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina) ПТ 1.10.2021 - ЧТ 14.4.2022
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina)
(Aktivní útočník v budově) СБ 16.10.2021 10:00 - 17:00
(Chrudim)
(Aktivní útočník  v budově)
(Den za obnovu lesa) СБ 16.10.2021 10:00
Швейцарня - музей (Slatiňany)
(Den za obnovu lesa)
(Rojení světlušek) СБ 16.10.2021 14:00 - 19:00
Бабушкино подворье (Licibořice)
(Rojení světlušek)
(Koncert) СБ 16.10.2021 20:00
Соколовна (Slatiňany)
(Koncert)

профессиональные (количество: 4)

(Den archeologie) СБ 16.10.2021 9:00
Региональный музей в Хрyдими (Chrudim)
(Den archeologie)
(Aktivní útočník v budově) СБ 16.10.2021 10:00 - 17:00
(Chrudim)
(Aktivní útočník  v budově)
(Den za obnovu lesa) СБ 16.10.2021 10:00
Швейцарня - музей (Slatiňany)
(Den za obnovu lesa)
(Dětské sochání) СБ 16.10.2021 10:00
(Slatiňany)
(Dětské sochání)

спорт, активный отдых (количество: 7)

(Lužické hory - Jířetín pod Jedlovou - autobusový zájezd) СБ 16.10.2021
Hlinsko
(Lužické hory - Jířetín pod Jedlovou - autobusový zájezd)
(Jdeme ze Dvora Králové na Betlém) СБ 16.10.2021 8:00
Heřmanův Městec
(Jdeme ze Dvora Králové na Betlém)
(FC Hlinsko - Česká Třebová) СБ 16.10.2021 9:30
СБ 16.10.2021 11:15
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Česká Třebová)
(HC Hlinsko - Skuteč) СБ 16.10.2021 9:30
СБ 16.10.2021 11:30
Зимний стадион (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Skuteč)
(Motokrosové závody) СБ 16.10.2021 12:30
(Třemošnice)
(Motokrosové závody)
(SKO Hlinsko - TJ Svitavy A) СБ 16.10.2021 10:00
СБ 16.10.2021 13:00
(Hlinsko)
(SKO Hlinsko - TJ Svitavy A)
(Krajský přebor mužů - podzim 2021) СБ 16.10.2021 14:30
(Třemošnice)
(Krajský přebor mužů - podzim 2021)

театр (количество: 2)

(Divadelní pohádka pro nejmenší) СБ 16.10.2021 14:00
Дом культуры (Třemošnice)
(Divadelní pohádka pro nejmenší)
(Sněhová královna v ledovém království) СБ 16.10.2021 16:00
Соколовна (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
(Sněhová královna v ledovém království)

церковное (количество: 3)

(Bohoslužba) СБ 16.10.2021 16:30
Центр Яна XXIII (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) СБ 16.10.2021 17:00
Костел Рождения Девы-Марии (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) СБ 16.10.2021 7:30
Костел Пресвятой Троицы (Kameničky)
(Bohoslužba)

cвободное время (количество: 1)

(Dětská herna) ВТ 4.5.2021 - ПТ 31.12.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Dětská herna)

выставки, ярмарки (количество: 10)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) ВС 13.6.2021 - СБ 27.11.2021
Галерея Мирослава Кубика (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) ПН 6.9.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Новые Грады (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) ВТ 4.5.2021 - ВС 29.5.2022
(Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) ВС 22.8.2021 - ВС 2.1.2022
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Veronika Bílková: Na cestách) ПТ 24.9.2021 - ВС 24.10.2021
Городская галерея (Vysoké Mýto)
(Veronika Bílková: Na cestách)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku) ВС 26.9.2021 - ВС 6.2.2022
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku)
(Knihy) ПТ 1.10.2021 - ВТ 30.11.2021
(Vysoké Mýto)
(Knihy)
(Ze života dobrovolníků) ЧТ 14.10.2021 - ЧТ 21.10.2021
Bělidla (Litomyšl)
(Ze života dobrovolníků)
(Ovoce k nakousnutí) ПТ 15.10.2021 - ВС 24.10.2021
(Litomyšl)
(Ovoce k nakousnutí)
(Stále sa to deje / It´s still happening) СБ 16.10.2021 - ПТ 26.11.2021
(Litomyšl)
(Stále sa to deje / It´s still happening)

кинофильм (количество: 5)

(Venom 2: Carnage přichází (3D)) СБ 16.10.2021 17:00
Кинотеатр «Весмир» (Svitavy)
(Venom 2: Carnage přichází (3D))
(Venom 2: Carnage přichází) СБ 16.10.2021 19:00
Театр Šemberovo divadlo (Vysoké Mýto)
(Venom 2: Carnage přichází)
(Venom 2: Carnage přichází) СБ 16.10.2021 19:30
Кинотеатр «Весмир» (Svitavy)
(Venom 2: Carnage přichází)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství) СБ 16.10.2021 17:00
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Vlk a lev: Nečekané přátelství)
(Venom 2: Carnage přichází) СБ 16.10.2021 19:30
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Venom 2: Carnage přichází)

музыка (количество: 4)

(Massacre in VM vol. 8) СБ 16.10.2021 19:00
Городской клуб Высокэ Мито (Vysoké Mýto)
(Massacre in VM vol. 8)
(AC/CZ - (top AC/DC tribute show) + host: G.O.C) СБ 16.10.2021 20:00
Альтернативный клуб «Тиятр» (Svitavy)
(AC/CZ - (top AC/DC tribute show) + host: G.O.C)
(The Night´s Joy) СБ 16.10.2021 20:00
(Litomyšl)
(The Night´s Joy)
(Diskotéka 70.-90. let) СБ 16.10.2021 21:00
Мьюзик-клуб «Котелна» (Litomyšl)
(Diskotéka 70.-90. let)

общественные (количество: 3)

(Litomyšl jinak) ПН 20.9.2021 - ПТ 31.12.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move) ЧТ 14.10.2021 - ПТ 5.11.2021
Litomyšl
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move)
(Vandráci Vagamundos) СБ 16.10.2021 18:00
Мьюзик-клуб «Котелна» (Litomyšl)
(Vandráci Vagamundos)

спорт, активный отдых (количество: 10)

(Pivnice) СБ 16.10.2021 8:30
Polička
(Pivnice)
(TJ Svitavy – Královští Sokoli) СБ 16.10.2021 9:00
Начальная школа Свитавы (Svitavy)
(TJ Svitavy – Královští Sokoli)
(KK Svitavy C – TJ Jiskra Hylváty C) СБ 16.10.2021 9:00
(Svitavy)
(KK Svitavy C – TJ Jiskra Hylváty C)
(Fotbal: Mistrovský turnaj okresní soutěže mladších přípravek) СБ 16.10.2021 10:00
(Litomyšl-Město)
(Fotbal: Mistrovský turnaj okresní soutěže mladších přípravek)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. BK Vysoká nad Labem) СБ 16.10.2021 9:00
СБ 16.10.2021 10:45
(Litomyšl)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. BK Vysoká nad Labem)
(TJ Svitavy – Sokol Nová Paka) СБ 16.10.2021 11:00
Стрельбище (Svitavy)
(TJ Svitavy – Sokol Nová Paka)
(TJ Svitavy – Náchod) СБ 16.10.2021 10:00
СБ 16.10.2021 12:15
Свитавский стадион (Svitavy)
(TJ Svitavy – Náchod)
(TJ Svitavy B – Lázně Bohdaneč) СБ 16.10.2021 14:30
Свитавский стадион (Svitavy)
(TJ Svitavy B – Lázně Bohdaneč)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. TJ Mladá Boleslav) СБ 16.10.2021 14:00
СБ 16.10.2021 15:45
(Litomyšl)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. TJ Mladá Boleslav)
(FbK TJ Svitavy – Spartak Pelhřimov) СБ 16.10.2021 18:00
Стрельбище (Svitavy)
(FbK TJ Svitavy – Spartak Pelhřimov)

общее количество найденных записей: 173

Найди свою деятельность