Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN
loading...
Туристический навигатор
Viki
Официальный туристический портал Пардубицкого края
Чешская Республика
Почти солнечно -2°C
погода

Погода - Пардубице

25.10. (04:30)
сегодня
Почти солнечно
-2°C
26.10.
завтра
Пасмурно
12°C/3°C
27.10.
СредаОблачно
13°C/5°C
28.10.
ЧетвергПолуясно
16°C/6°C
Источник: Погода Meteocentrum

Календарь мероприятий

Поиск мероприятий:
Области: Чешско-моравское пограничье. Кладске Помези. . Орлицкие горы и Подорлицко. Чешско-моравское пограничье. Градецко. Пардубицко. Хрудимско-Глинецко.
Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей.








начало: конец:
Другие параметры поиска

Карта

кинофильм (количество: 1)

(Není čas zemřít - James Bond) ЧТ 14.10.2021 20:00
Клуб На Стрельбище (Králíky)
(Není čas zemřít - James Bond)

музыка (количество: 1)

(Můj první koncertík) ЧТ 14.10.2021 18:00
Начальная художественная школа (Králíky)
(Můj první koncertík)

выставки, ярмарки (количество: 1)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) ПТ 3.9.2021 - ВТ 26.10.2021
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)

профессиональные (количество: 1)

(Čínská medicína pro domácí použití) ЧТ 14.10.2021 17:00
(Hradec Králové)
(Čínská medicína pro domácí použití)

cвободное время (количество: 2)

(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) СБ 18.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) ЧТ 23.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)

выставки, ярмарки (количество: 6)

(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) СБ 18.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Veronika Psotková - Esence) ЧТ 23.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Veronika Psotková - Esence)
(Za odvahu a zásluhy) СР 13.10.2021 - СР 20.10.2021
Ртыне-в-Подкрконошье (Rtyně v Podkrkonoší)
(Za odvahu a zásluhy)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) СБ 18.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) ЧТ 23.9.2021 - ВС 7.11.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)
(Příběhy z Indie na plotě) ВТ 5.10.2021 - ВТ 30.11.2021
Nové Město nad Metují
(Příběhy z Indie na plotě)

cвободное время (количество: 4)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) ПН 1.3.2021 - ВС 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) СР 24.3.2021 - ЧТ 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Zájezd se Senior klubem - Tržnice Kudowa Zdroj, Náchod) ЧТ 14.10.2021
Ústí nad Orlicí
(Zájezd se Senior klubem - Tržnice Kudowa Zdroj, Náchod)
(Veřejná šicí dílna: Velryba) ЧТ 14.10.2021 15:00 - 17:00
Культурный центр (Česká Třebová)
(Veřejná šicí dílna: Velryba)

выставки, ярмарки (количество: 14)

(Výstava: Třikrát jinak) СР 1.9.2021 - ВС 31.10.2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) ЧТ 2.9.2021 - ВС 31.10.2021
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Knihaři z Lanškrouna) ЧТ 2.9.2021 - ВС 14.11.2021
(Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) ЧТ 9.9.2021 - ПТ 31.12.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava z historie Divišova divadla) ВТ 14.9.2021 - ПН 1.11.2021
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989) ЧТ 30.9.2021 - ВС 14.11.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) ПТ 1.10.2021 - ВТ 30.11.2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw) ПТ 1.10.2021 - СБ 30.10.2021
Чешский Красный крест (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw)
(Josef Kovář obrazy) ПТ 1.10.2021 - ВС 24.10.2021
(Choceň)
(Josef Kovář obrazy)
(Samizdat) ПН 4.10.2021 - ВТ 30.11.2021
(Lanškroun)
(Samizdat)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko) ВТ 5.10.2021 - СР 27.10.2021
Малая сцена (Ústí nad Orlicí)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko)
(Jiří Netík - Bronzy) ВТ 5.10.2021 - ВС 31.10.2021
Культурный центр (Česká Třebová)
(Jiří Netík - Bronzy)
(Obhajoba pastelky) ЧТ 7.10.2021 - ВТ 30.11.2021
(Žamberk)
(Obhajoba pastelky)
(Výstava - Pod křídly Orla) ЧТ 14.10.2021 - ВС 14.11.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Pod křídly Orla)

кинофильм (количество: 6)

(Zátopek (ČR) 2D - Bio Senior) ЧТ 14.10.2021 17:00
Культурный центр (Česká Třebová)
(Zátopek (ČR) 2D - Bio Senior)
(Okupace) ЧТ 14.10.2021 19:30
Городской кинотеатр (Jablonné nad Orlicí )
(Okupace)
(Venom 2: Carnage přichází) ЧТ 14.10.2021 20:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Venom 2: Carnage přichází)
(Láska na špičkách) ЧТ 14.10.2021 18:00
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(Láska na špičkách)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství) ЧТ 14.10.2021 17:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství)
(Venom 2: Carnage přichází) ЧТ 14.10.2021 17:00
ЧТ 14.10.2021 19:30
кинотеатр Ланшкроун (Lanškroun)
(Venom 2: Carnage přichází)

общественные (количество: 1)

(Slavnostní večer s udílením cen města Ústí nad Orlicí) ЧТ 14.10.2021 19:00
Рошкотов театр, кинотеатр Май, Театральный клуб (Ústí nad Orlicí)
(Slavnostní večer s udílením cen města Ústí nad Orlicí)

профессиональные (количество: 3)

(Veřejná šicí dílna: Velryba) ЧТ 14.10.2021 15:00 - 17:00
Культурный центр (Česká Třebová)
(Veřejná šicí dílna: Velryba)
(Polyxena z Pernštejna) ЧТ 14.10.2021 17:00
(Choceň)
(Polyxena z Pernštejna)
(Mateřské kruhy) ЧТ 14.10.2021 15:30 - 18:30
Путь для семьи и детская группа Анютины глазки (Žamberk)
(Mateřské kruhy)

спорт, активный отдых (количество: 6)

(Benefiční běh Pomáhám během) ПТ 1.10.2021 - ВС 31.10.2021
Letohrad, Ústí nad Orlicí
(Benefiční běh Pomáhám během)
(Karate team KCK - nábor nových členů) ПТ 1.10.2021 - ВС 31.10.2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Pomáhám během) ПТ 1.10.2021 - ВС 31.10.2021
Туристическая база Cakle (Ústí nad Orlicí), (Letohrad)
(Pomáhám během)
(Cvičení s kojenci) ЧТ 14.10.2021 9:00 - 10:00
Семейный центр «Яблочко» (Jablonné nad Orlicí)
(Cvičení s kojenci)
(Odpolední vycházka s ČČK) ЧТ 14.10.2021 13:00
Ústí nad Orlicí
(Odpolední vycházka s ČČK)
(Acrojoga s hlídáním dětí) ЧТ 14.10.2021 17:00
Семейный центр Роса (Česká Třebová)
(Acrojoga s hlídáním dětí)

cвободное время (количество: 7)

(Museum virtualis) ЧТ 29.4.2021 - ПТ 31.12.2021
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Dračí doupě) ЧТ 14.10.2021 16:00 - 19:00
(Pardubice)
(Dračí doupě)

выставки, ярмарки (количество: 8)

(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) СР 23.6.2021 - ВС 7.11.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) ПТ 1.1.2021 - ПТ 31.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Filip Hortenský - Skleněné plastiky a obrazy) ВТ 7.9.2021 - ВС 21.11.2021
(Pardubice)
(Filip Hortenský - Skleněné plastiky a obrazy)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči) ПН 13.9.2021 - СБ 18.12.2021
Культурно-информационный центр города Пршелоуч (Přelouč)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči)
(Dodoismus) ПН 20.9.2021 - СР 20.10.2021
Театр 29 (Pardubice)
(Dodoismus)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004)) ВТ 5.10.2021 - ВТ 2.11.2021
(Pardubice)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004))
(Interaktivní výstava Poznej lidské tělo) СБ 9.10.2021 - СР 20.10.2021
Атриум Палас Пардубице (Pardubice)
(Interaktivní výstava Poznej lidské tělo)
(Výstava Humor) ЧТ 14.10.2021 15:00 - 17:30
(Pardubice)
(Výstava Humor)

музыка (количество: 4)

(Trdlo) ЧТ 14.10.2021 19:00
Доли-Клуб (Pardubice)
(Trdlo)
(Mezinárodní hudební festival Pardubice 2021) ЧТ 14.10.2021 18:00
Дом музыки (Pardubice)
(Mezinárodní hudební festival Pardubice 2021)
(Taneční zábava pro seniory a střední generaci) ЧТ 14.10.2021 15:00
(Pardubice)
(Taneční zábava pro seniory a střední generaci)
(Představení pro seniory - Josef Zíma s Pavlem Skalickým) Можно заказать билет ЧТ 14.10.2021 16:00
Культурный дом Hronovická (Pardubice)
(Představení pro seniory - Josef Zíma s Pavlem Skalickým)

общественные (количество: 2)

(Taneční zábava pro seniory a střední generaci) ЧТ 14.10.2021 15:00
(Pardubice)
(Taneční zábava pro seniory a střední generaci)
(Představení pro seniory - Josef Zíma s Pavlem Skalickým) Можно заказать билет ЧТ 14.10.2021 16:00
Культурный дом Hronovická (Pardubice)
(Představení pro seniory - Josef Zíma s Pavlem Skalickým)

профессиональные (количество: 3)

(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Základy akvarelu) ЧТ 14.10.2021 10:00 - 13:00
ЧТ 14.10.2021 14:00 - 17:00
(Pardubice)
(Základy akvarelu)
(Význam písní a říkadel pro raný rozvoj dítěte) ЧТ 14.10.2021 16:00
(Pardubice)
(Význam písní a říkadel pro raný rozvoj dítěte)

театр (количество: 1)

(Noc na Karlštejně) ЧТ 14.10.2021 19:00
Восточно-чешский театр (Pardubice)
(Noc na Karlštejně)

cвободное время (количество: 3)

(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb) ПТ 1.10.2021 - ПН 25.10.2021
Городская галерея Тршемошнице (Třemošnice)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb)
(Chvilka s pohádkou) ЧТ 14.10.2021 10:00
Родительский центр «Радованэк» (Heřmanův Městec)
(Chvilka s pohádkou)
(Workshop tvorba podzimního věnce) ЧТ 14.10.2021 16:00 - 19:00
Центр Погудка (Heřmanův Městec)
(Workshop tvorba podzimního věnce)

выставки, ярмарки (количество: 4)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) ПТ 9.7.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Храст (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Kouzlo patchworku) ВТ 5.10.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Храст (Chrast u Chrudimě)
(Kouzlo patchworku)
(Kristýna Hamáková - obrazy) ВС 5.9.2021 - ВС 31.10.2021
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová) СБ 11.9.2021 - СР 10.11.2021
(Chrudim)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová)

кинофильм (количество: 4)

(Láska na špičkách) ЧТ 14.10.2021 17:00
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Láska na špičkách)
(Zbožňovaný) ЧТ 14.10.2021 19:00
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Zbožňovaný)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel) ЧТ 14.10.2021 19:30
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel)
(Cesta domů) ЧТ 14.10.2021 19:30
Кинотеатр «Мир» (Heřmanův Městec)
(Cesta domů)

музыка (количество: 1)

(174. Laskavý večer) ЧТ 14.10.2021 19:00
Общественный дом (Slatiňany)
(174. Laskavý večer)

общественные (количество: 2)

(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina) ПТ 1.10.2021 - ЧТ 14.4.2022
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina)
(174. Laskavý večer) ЧТ 14.10.2021 19:00
Общественный дом (Slatiňany)
(174. Laskavý večer)

профессиональные (количество: 1)

(Workshop tvorba podzimního věnce) ЧТ 14.10.2021 16:00 - 19:00
Центр Погудка (Heřmanův Městec)
(Workshop tvorba podzimního věnce)

спорт, активный отдых (количество: 3)

(Pravidelné lekce Nordic Walking) ЧТ 14.10.2021 17:00 - 19:00
Смотровая башня «Бара» на Чертовой скалце (Chrudim)
(Pravidelné lekce Nordic Walking)
(Aquaaerobik) ЧТ 14.10.2021 18:00
Городской плавательный бассейн (Hlinsko)
(Aquaaerobik)
(Cvičení pilates) ЧТ 14.10.2021 18:00
Центр Яна XXIII (Hlinsko)
(Cvičení pilates)

театр (количество: 1)

(Screamers) ЧТ 14.10.2021 19:00
Театр Karla Pippicha (Chrudim)
(Screamers)

церковное (количество: 2)

(Bohoslužba) ЧТ 14.10.2021 18:00
Часовня св. Вацлава (Jeníkov)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ЧТ 14.10.2021 18:00
(Studnice)
(Bohoslužba)

cвободное время (количество: 1)

(Dětská herna) ВТ 4.5.2021 - ПТ 31.12.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Dětská herna)

выставки, ярмарки (количество: 8)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) ВС 13.6.2021 - СБ 27.11.2021
Галерея Мирослава Кубика (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) ВС 22.8.2021 - ВС 2.1.2022
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly) ПТ 17.9.2021 - ПТ 15.10.2021
Jiráskovo nám. (Litomyšl)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly)
(Jaromír Krosch: The Best Of 1981 - 2021) СБ 18.9.2021 - ПТ 29.10.2021
Галерея «Кроупа» (Litomyšl)
(Jaromír Krosch: The Best Of 1981 - 2021)
(Veronika Bílková: Na cestách) ПТ 24.9.2021 - ВС 24.10.2021
Городская галерея (Vysoké Mýto)
(Veronika Bílková: Na cestách)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku) ВС 26.9.2021 - ВС 6.2.2022
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku)
(Knihy) ПТ 1.10.2021 - ВТ 30.11.2021
(Vysoké Mýto)
(Knihy)
(Ze života dobrovolníků) ЧТ 14.10.2021 - ЧТ 21.10.2021
Bělidla (Litomyšl)
(Ze života dobrovolníků)

кинофильм (количество: 3)

(Prvok, Šampón, Tečka a Karel) ЧТ 14.10.2021 19:00
Театр Šemberovo divadlo (Vysoké Mýto)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel)
(Malířka a zloděj) ЧТ 14.10.2021 19:30
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Malířka a zloděj)
(Láska na špičkách) ЧТ 14.10.2021 19:30
Кинотеатр «Весмир» (Svitavy)
(Láska na špičkách)

общественные (количество: 2)

(Litomyšl jinak) ПН 20.9.2021 - ПТ 31.12.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move) ЧТ 14.10.2021 - ПТ 5.11.2021
Litomyšl
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move)

профессиональные (количество: 1)

(Výklady karet) ЧТ 14.10.2021 9:00 - 17:00
Smetanovo náměstí (Litomyšl)
(Výklady karet)

театр (количество: 1)

(Underground Comedy) Можно заказать билет ЧТ 14.10.2021 20:00
Мьюзик-клуб «Котелна» (Litomyšl)
(Underground Comedy)

общее количество найденных записей: 100

Найди свою деятельность