Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN
loading...
Туристический навигатор
Viki
Официальный туристический портал Пардубицкого края
Чешская Республика
Почти солнечно 14°C
погода

Погода - Пардубице

29.9. (00:00)
сегодня
Почти солнечно
14°C
30.9.
завтра
Полуясно
15°C/8°C
1.10.
ПятницаОблачно
18°C/6°C
2.10.
СубботаПолуоблачно
18°C/11°C
Источник: Погода Meteocentrum

Календарь мероприятий

Поиск мероприятий:
Области: Чешско-моравское пограничье. Кладске Помези. . Орлицкие горы и Подорлицко. Чешско-моравское пограничье. Градецко. Пардубицко. Хрудимско-Глинецко.
Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей.








начало: конец:
Другие параметры поиска

Карта

cвободное время (количество: 1)

(Klubík Tučňák - den, kdy voskovky řekly dost!) ЧТ 30.9.2021 16:00 - 17:00
(Hradec Králové)
(Klubík Tučňák - den, kdy voskovky řekly dost!)

выставки, ярмарки (количество: 1)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) ПТ 3.9.2021 - ВТ 26.10.2021
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)

кинофильм (количество: 4)

(Last and First Men) Можно заказать билет ЧТ 30.9.2021 18:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Last and First Men)
(Festival pana Rifkina) Можно заказать билет ЧТ 30.9.2021 20:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Festival pana Rifkina)
(Zátopek) Можно заказать билет ЧТ 30.9.2021 20:30
Био-Централь (Hradec Králové)
(Zátopek)
(Není čas zemřít - James Bond) Можно заказать билет ЧТ 30.9.2021 17:30
ЧТ 30.9.2021 22:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Není čas zemřít - James Bond)

общественные (количество: 2)

(32. ročník fotografické soutěže) ЧТ 1.4.2021 - ЧТ 30.9.2021
Импульс, центр поддержки художественной деятельности (Hradec Králové)
(32. ročník fotografické soutěže)
(Fotosoutěž Život v Evropě) ЧТ 1.7.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Hradec Králové)
(Fotosoutěž Život v Evropě)

профессиональные (количество: 1)

(Mozkem proti fake news - Mediální gramotnost) ЧТ 30.9.2021 17:00 - 19:00
(Hradec Králové)
(Mozkem proti fake news - Mediální gramotnost)

театр (количество: 2)

(Lukáš Pavlásek: Planeta slepic) Можно заказать билет ЧТ 30.9.2021 19:00 - 20:30
Адальбертинум (Hradec Králové)
(Lukáš Pavlásek: Planeta slepic)
(Ženitba) Можно заказать билет ЧТ 30.9.2021 19:00 - 20:30
Театр Klicperovo divadlo (Hradec Králové)
(Ženitba)

выставки, ярмарки (количество: 1)

(Venkovní výstava příběhů z Indie) ЧТ 22.7.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Hronov)
(Venkovní výstava příběhů z Indie)

cвободное время (количество: 3)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) ПН 1.3.2021 - ВС 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) СР 24.3.2021 - ЧТ 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Zájezd se senior klubem - Hradec nad Moravicí, Rýmařov) ЧТ 30.9.2021
Ústí nad Orlicí
(Zájezd se senior klubem - Hradec nad Moravicí, Rýmařov)

выставки, ярмарки (количество: 17)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) ПН 3.5.2021 - ВС 31.10.2021
Коловратский замок в Рихнове-над-Кнежной (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města) ЧТ 24.6.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Choceň)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města)
(Výstava: Třikrát jinak) СР 1.9.2021 - ВС 31.10.2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět) ЧТ 2.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Малая сцена (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo)) ЧТ 2.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Культурный центр (Česká Třebová)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo))
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw) ЧТ 2.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Чешский Красный крест (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw)
(Knihaři z Lanškrouna) ЧТ 2.9.2021 - ВС 14.11.2021
(Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) ЧТ 2.9.2021 - ВС 31.10.2021
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) ЧТ 9.9.2021 - ПТ 31.12.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku) ЧТ 9.9.2021 - ВС 3.10.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku)
(Výstava z historie Divišova divadla) ВТ 14.9.2021 - ПН 1.11.2021
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi) СР 15.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Lanškroun)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi)
(Hosté na zemi) СР 15.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Lanškroun)
(Hosté na zemi)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) ПТ 17.9.2021 - ВТ 30.11.2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989) ЧТ 30.9.2021 - ВС 14.11.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989)
(Farmářské trhy) ЧТ 30.9.2021 7:00 - 16:00
Staré náměstí (Česká Třebová)
(Farmářské trhy)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) ЧТ 1.4.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Опочно (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

кинофильм (количество: 5)

(Tlapková patrola ve filmu) ЧТ 30.9.2021 17:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Tlapková patrola ve filmu)
(Není čas zemřít) ЧТ 30.9.2021 18:00
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(Není čas zemřít)
(Není čas zemřít - James Bond) ЧТ 30.9.2021 20:00
Городской кинотеатр (Jablonné nad Orlicí )
(Není čas zemřít - James Bond)
(Festival pana Rifkina) ЧТ 30.9.2021 20:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Festival pana Rifkina)
(Není čas zemřít - James Bond) ЧТ 30.9.2021 19:30
Рошкотов театр, кинотеатр Май, Театральный клуб (Ústí nad Orlicí)
(Není čas zemřít - James Bond)

музыка (количество: 2)

(Pocta Janu Křtiteli Vaňhalovi - varhanní koncert) ЧТ 30.9.2021 18:00 - 19:30
Костел Пресвятой Троицы (Opočno)
(Pocta Janu Křtiteli Vaňhalovi - varhanní koncert)
(Josef Špaček, Miroslav Sekera) Можно заказать билет ЧТ 30.9.2021 19:00
Культурный центр (Česká Třebová)
(Josef Špaček, Miroslav Sekera)

общественные (количество: 4)

(Ženská bylinná napářka) ЧТ 30.9.2021 9:30 - 11:30
Путь для семьи и детская группа Анютины глазки (Žamberk)
(Ženská bylinná napářka)
(XXIX. a XXX. ročník udílení Mezinárodních cen Egona Erwina Kiscche) ЧТ 30.9.2021 14:00 - 15:30
Замок Летогррад (Letohrad)
(XXIX. a XXX. ročník udílení Mezinárodních cen Egona Erwina Kiscche)
(Zlaté vábení Yukonu) ЧТ 30.9.2021 17:00
(Žamberk)
(Zlaté vábení Yukonu)
(4300 km pěšky přes Ameriku, sama, v divočině. Z Mexika do Kanady) ЧТ 30.9.2021 19:00
Мьюзик-бар Фореа (Lanškroun)
(4300 km pěšky přes Ameriku, sama, v divočině. Z Mexika do Kanady)

профессиональные (количество: 3)

(Kurz anglického jazyka pro děti) ЧТ 2.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kurz anglického jazyka pro děti)
(Aromaterapie v prevenci podzimních neduhů) ЧТ 30.9.2021 9:00
Дом матери и ребенка Каминек (Choceň)
(Aromaterapie v prevenci podzimních neduhů)
(Výchova kluků) ЧТ 30.9.2021 17:00 - 19:00
Путь для семьи и детская группа Анютины глазки (Žamberk)
(Výchova kluků)

спорт, активный отдых (количество: 3)

(Karate team KCK - nábor nových členů) ПТ 10.9.2021 - ВС 31.10.2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Cvičení s kojenci) ЧТ 30.9.2021 9:00 - 10:00
Семейный центр «Яблочко» (Jablonné nad Orlicí)
(Cvičení s kojenci)
(Odpolední vycházka s ČČK) ЧТ 30.9.2021 13:00
Чешский Красный крест (Ústí nad Orlicí)
(Odpolední vycházka s ČČK)

театр (количество: 1)

(Talk show Hanky Křížkové a Ivy Hüttnerové) ЧТ 30.9.2021 19:00
Орловна (Letohrad)
(Talk show Hanky Křížkové a Ivy Hüttnerové)

cвободное время (количество: 11)

(Komentovaná prohlídka výstavy Těsné formy a cyklojízda Od pramenů k pupenům) ЧТ 30.9.2021 17:00
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Komentovaná prohlídka výstavy Těsné formy a cyklojízda Od pramenů k pupenům)
(Museum virtualis) ЧТ 29.4.2021 - ПТ 31.12.2021
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Současná fotografie) ЧТ 9.9.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Současná fotografie)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Program pro školy: Těsné formy) ЧТ 9.9.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Těsné formy)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny) ЧТ 9.9.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Program pro školy: Léto u moře) ЧТ 9.9.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Léto u moře)

выставки, ярмарки (количество: 10)

(Výstava: Pěr století na zubra neplatí) ПН 21.12.2020 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Výstava: Pěr století na zubra neplatí)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) СР 23.6.2021 - ВС 7.11.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) ПТ 1.1.2021 - ПТ 31.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG)
(Výstava: Filip Hortenský) ВТ 7.9.2021 - ВС 21.11.2021
(Pardubice)
(Výstava: Filip Hortenský)
(Dodoismus) ПН 20.9.2021 - СР 20.10.2021
Театр 29 (Pardubice)
(Dodoismus)
(Výstava Humor) ЧТ 30.9.2021 15:00 - 17:30
(Pardubice)
(Výstava Humor)

кинофильм (количество: 1)

(Projekce pro seniory - Gump - pes, který naučil lidi žít) ЧТ 30.9.2021 10:00
СинеСтар (Pardubice)
(Projekce pro seniory - Gump - pes, který naučil lidi žít)

музыка (количество: 2)

(Koncert vítězů XIII. ročníku soutěže Organum Regium) ЧТ 30.9.2021 17:00
Начальная художественная школа Пардубице - Полабины (Pardubice)
(Koncert vítězů XIII. ročníku soutěže Organum Regium)
(Noční stanice a Alfík Band) ЧТ 30.9.2021 20:00
Доли-Клуб (Pardubice)
(Noční stanice a Alfík Band)

общественные (количество: 2)

(Autogramiáda plochodrážních jezdců) ЧТ 30.9.2021 16:00
Атриум Палас Пардубице (Pardubice)
(Autogramiáda plochodrážních jezdců)
(Hospodský kvíz) ЧТ 30.9.2021 19:00
Центр «Косатец» (Ирис) (Pardubice)
(Hospodský kvíz)

профессиональные (количество: 2)

(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Hezky česky) ЧТ 30.9.2021 17:00
(Pardubice)
(Hezky česky)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(Komentovaná prohlídka výstavy Těsné formy a cyklojízda Od pramenů k pupenům) ЧТ 30.9.2021 17:00
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Komentovaná prohlídka výstavy Těsné formy a cyklojízda Od pramenů k pupenům)

театр (количество: 1)

(Pravda) ЧТ 30.9.2021 19:00
Восточно-чешский театр (Pardubice)
(Pravda)

cвободное время (количество: 1)

(Malá technická univerzita) ЧТ 30.9.2021 16:30
Материнский центр Глинечанек (Hlinsko)
(Malá technická univerzita)

выставки, ярмарки (количество: 4)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) ПТ 9.7.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Храст (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Výstava věnečků) ВТ 11.5.2021 - ЧТ 30.9.2021
Центр Погудка (Heřmanův Městec)
(Výstava věnečků)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši) ПН 2.8.2021 - ЧТ 30.9.2021
Центр Погудка (Heřmanův Městec)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši)
(Kristýna Hamáková - obrazy) ВС 5.9.2021 - ВС 31.10.2021
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)

кинофильм (количество: 3)

(Supernova) ЧТ 30.9.2021 17:00
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Supernova)
(After: Tajemství) ЧТ 30.9.2021 19:30
Кинотеатр «Мир» (Heřmanův Městec)
(After: Tajemství)
(Zhoubné zlo) ЧТ 30.9.2021 19:30
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Zhoubné zlo)

общественные (количество: 1)

(Nejsme v tom sami) ЧТ 30.9.2021 16:30 - 18:00
Таксис - Центр повседневной деятельности Дома На пути (Skuteč)
(Nejsme v tom sami)

профессиональные (количество: 1)

(Angličtina s Pam) ЧТ 30.9.2021 15:30
Материнский центр Глинечанек (Hlinsko)
(Angličtina s Pam)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(Pravidelné lekce Nordic Walking) ЧТ 30.9.2021 17:00 - 19:00
Смотровая башня «Бара» на Чертовой скалце (Chrudim)
(Pravidelné lekce Nordic Walking)

театр (количество: 1)

(Dračí pohádky s kreslírnou) ЧТ 30.9.2021 17:00
Театр Karla Pippicha (Chrudim)
(Dračí pohádky s kreslírnou)

церковное (количество: 2)

(Bohoslužba) ЧТ 30.9.2021 18:00
(Studnice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ЧТ 30.9.2021 18:00
Часовня св. Вацлава (Jeníkov)
(Bohoslužba)

cвободное время (количество: 3)

(Dětská herna) ВТ 4.5.2021 - ПТ 31.12.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Dětská herna)
(RC Mikeš: Veverka) ЧТ 30.9.2021 8:30 - 12:30
Семейный центр «Микеш» (Proseč)
(RC Mikeš: Veverka)
(Komentovaná prohlídka obrazárny) ЧТ 30.9.2021 16:00
Городская картинная галерея (Litomyšl)
(Komentovaná prohlídka obrazárny)

выставки, ярмарки (количество: 15)

(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost) ВС 13.6.2021 - ВС 3.10.2021
Šantovo nám. (Litomyšl)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) ВС 13.6.2021 - СБ 27.11.2021
Галерея Мирослава Кубика (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Časy mezi Časy) ВС 1.8.2021 - ВС 10.10.2021
(Litomyšl)
(Časy mezi Časy)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) ПН 6.9.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Новые Грады (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) ВТ 4.5.2021 - ВС 29.5.2022
(Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny) ВТ 1.6.2021 - ВС 3.10.2021
Городская картинная галерея (Litomyšl)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) ВС 22.8.2021 - ВС 2.1.2022
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Výstava fotografií) СР 1.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Bystré)
(Výstava fotografií)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok) СР 1.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Кинотеатр «Весмир» (Svitavy)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok)
(Ukázky z knihy) СР 1.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Живая стена (Svitavy)
(Ukázky z knihy)
(Koncept v architektuře) ЧТ 2.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Туристический информационный центр Высоке Мыто (Vysoké Mýto)
(Koncept v architektuře)
(Grafica) ПТ 3.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Vysoké Mýto)
(Grafica)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly) ПТ 17.9.2021 - ПТ 15.10.2021
Jiráskovo nám. (Litomyšl)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly)
(Jaromír Krosch: The Best Of 1981 - 2021) СБ 18.9.2021 - ПТ 29.10.2021
Галерея «Кроупа» (Litomyšl)
(Jaromír Krosch: The Best Of 1981 - 2021)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku) ВС 26.9.2021 - ВС 6.2.2022
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku)

кинофильм (количество: 3)

(Zbožňovaný) ЧТ 30.9.2021 19:00
Театр Šemberovo divadlo (Vysoké Mýto)
(Zbožňovaný)
(Cesta domů) ЧТ 30.9.2021 19:30
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Cesta domů)
(Supernova) ЧТ 30.9.2021 19:30
Кинотеатр «Весмир» (Svitavy)
(Supernova)

музыка (количество: 1)

(Pendl) ЧТ 30.9.2021 17:30
Сметанув дум (Litomyšl)
(Pendl)

общественные (количество: 2)

(Sbírkové dny Světlušky) ПН 6.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Vysoké Mýto)
(Sbírkové dny Světlušky)
(Litomyšl jinak) ПН 20.9.2021 - ПТ 31.12.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)

профессиональные (количество: 1)

(Pjér La Šé'z - Zítřejší zodpovědnost) ЧТ 30.9.2021 18:00
Замковый холм (Litomyšl), Litomyšl
(Pjér La Šé'z - Zítřejší zodpovědnost)

театр (количество: 1)

(LiStOVáNí.cz: Špeky (Rob Grant)) ЧТ 30.9.2021 19:00
Альтернативный клуб «Тиятр» (Svitavy)
(LiStOVáNí.cz: Špeky (Rob Grant))

общее количество найденных записей: 118

Найди свою деятельность