Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN
loading...
Туристический навигатор
Viki
Официальный туристический портал Пардубицкого края
Чешская Республика
Почти солнечно 14°C
погода

Погода - Пардубице

29.9. (00:00)
сегодня
Почти солнечно
14°C
30.9.
завтра
Полуясно
15°C/8°C
1.10.
ПятницаОблачно
18°C/6°C
2.10.
СубботаПолуоблачно
18°C/11°C
Источник: Погода Meteocentrum

Календарь мероприятий

Поиск мероприятий:
Области: Чешско-моравское пограничье. Кладске Помези. . Орлицкие горы и Подорлицко. Чешско-моравское пограничье. Градецко. Пардубицко. Хрудимско-Глинецко.
Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей.








начало: конец:
Другие параметры поиска

Карта

cвободное время (количество: 1)

(Drakiáda na Šanově) СБ 25.9.2021 14:30
(Šanov)
(Drakiáda na Šanově)

выставки, ярмарки (количество: 1)

(Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda) ПТ 17.9.2021 - СР 29.9.2021
Červená Voda
(Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda)

музыка (количество: 1)

(Varhanní koncert) СБ 25.9.2021 19:00
(Králíky)
(Varhanní koncert)

общественные (количество: 3)

(Sportovní hry celníků) ПТ 24.9.2021 - ВС 26.9.2021
(Králíky)
(Sportovní hry celníků)
(Světla nad bunkry) СБ 25.9.2021
Артиллерийский форт Гурка (Králíky)
(Světla nad bunkry)
(Svatomichalská pouť) СБ 25.9.2021 - ВС 26.9.2021
Velké náměstí (Králíky)
(Svatomichalská pouť)

профессиональные (количество: 1)

(Bajková škola: Základní kemp pro dospělé) СБ 25.9.2021 9:30 - 15:00
(Dolní Morava)
(Bajková škola: Základní kemp pro dospělé)

спорт, активный отдых (количество: 3)

(Bajková škola: Základní kemp pro dospělé) СБ 25.9.2021 9:30 - 15:00
(Dolní Morava)
(Bajková škola: Základní kemp pro dospělé)
(Sportovní hry celníků) ПТ 24.9.2021 - ВС 26.9.2021
(Králíky)
(Sportovní hry celníků)
(Sokol Boříkovice – Kerhartice) СБ 25.9.2021 15:30
Футбольное поле Dolní Boříkovice (Dolní Boříkovice)
(Sokol Boříkovice – Kerhartice)

cвободное время (количество: 2)

(Polednice ve věži - komentovaná prohlídka pro děti) Можно заказать билет СБ 25.9.2021 14:00 - 15:30
Белая башня (Hradec Králové)
(Polednice ve věži - komentovaná prohlídka pro děti)
(Kostel sv. Mikuláše - Komentovaná prohlídka) Можно заказать билет СБ 25.9.2021 15:00 - 15:30
Костёл Св. Николая (Hradec Králové)
(Kostel sv. Mikuláše - Komentovaná prohlídka)

выставки, ярмарки (количество: 1)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) ПТ 3.9.2021 - ВТ 26.10.2021
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)

гастрономия (количество: 1)

(Slavnosti vína v divadle) СБ 25.9.2021 10:00 - 18:00
Театр Jiráskovo divadlo (Nový Bydžov)
(Slavnosti vína v divadle)

исторические (количество: 1)

(Nábřeží řemeslníků 2021) СБ 25.9.2021 9:00 - 18:00
Tylovo nábřeží (Hradec Králové)
(Nábřeží řemeslníků 2021)

кинофильм (количество: 6)

(Tlapková patrola ve filmu) Можно заказать билет СБ 25.9.2021 13:30
Био-Централь (Hradec Králové)
(Tlapková patrola ve filmu)
(Dračí země) Можно заказать билет СБ 25.9.2021 16:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Dračí země)
(Zelený rytíř) Можно заказать билет СБ 25.9.2021 20:30
Био-Централь (Hradec Králové)
(Zelený rytíř)
(100% Vlk) Можно заказать билет СБ 25.9.2021 13:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(100% Vlk)
(Ainbo: hrdinka pralesa) Можно заказать билет СБ 25.9.2021 15:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Ainbo: hrdinka pralesa)
(Quo vadis, Aida?) Можно заказать билет СБ 25.9.2021 20:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Quo vadis, Aida?)

общественные (количество: 3)

(32. ročník fotografické soutěže) ЧТ 1.4.2021 - ЧТ 30.9.2021
Импульс, центр поддержки художественной деятельности (Hradec Králové)
(32. ročník fotografické soutěže)
(Fotosoutěž Život v Evropě) ЧТ 1.7.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Hradec Králové)
(Fotosoutěž Život v Evropě)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury) Можно заказать билет СБ 25.9.2021 10:00 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury)

профессиональные (количество: 2)

(Ptačí ostrov) Можно заказать билет СБ 25.9.2021 15:30 - 17:00
Обсерватория и планетарий - Градец Кралове (Hradec Králové)
(Ptačí ostrov)
(Voyager) Можно заказать билет СБ 25.9.2021 18:30 - 20:00
Обсерватория и планетарий - Градец Кралове (Hradec Králové)
(Voyager)

театр (количество: 2)

(Do hajan!) Можно заказать билет СБ 25.9.2021 16:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Do hajan!)
(Lidé, místa, věci) СБ 25.9.2021 19:00 - 20:30
Клицперов театр - Студия Беседа (Hradec Králové)
(Lidé, místa, věci)

выставки, ярмарки (количество: 1)

(Venkovní výstava příběhů z Indie) ЧТ 22.7.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Hronov)
(Venkovní výstava příběhů z Indie)

cвободное время (количество: 4)

(Prodloužený mobilizační víkend na muzeích v Králické pevnostní oblasti) СБ 25.9.2021
Военный музей г. Кралики (Králíky), Aртиллерийская крепость Боуда (Těchonín), Музей чехословацкий укреплений 1935-8гг. - Пехотный блиндаж K-S 14 «У Цигелны» (Králíky), Пехотный сруб K-S 5 У Потока (Králíky), Bоенный музей Лихков (Lichkov), Артиллерийский форт Гурка (Králíky)
(Prodloužený mobilizační víkend na muzeích v Králické pevnostní oblasti)
(Čtenářská soutěž Lovci perel) ПН 1.3.2021 - ВС 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) СР 24.3.2021 - ЧТ 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Morava na kole) ПТ 24.9.2021 - ВС 26.9.2021
Sopotnice
(Morava na kole)

выставки, ярмарки (количество: 17)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) ПН 3.5.2021 - ВС 31.10.2021
Коловратский замок в Рихнове-над-Кнежной (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města) ЧТ 24.6.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Choceň)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města)
(Výstava: Třikrát jinak) СР 1.9.2021 - ВС 31.10.2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět) ЧТ 2.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Малая сцена (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět)
(Knihaři z Lanškrouna) ЧТ 2.9.2021 - ВС 14.11.2021
(Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) ЧТ 2.9.2021 - ВС 31.10.2021
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw) ЧТ 2.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Чешский Красный крест (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo)) ЧТ 2.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Культурный центр (Česká Třebová)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo))
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku) ЧТ 9.9.2021 - ВС 3.10.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) ЧТ 9.9.2021 - ПТ 31.12.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava z historie Divišova divadla) ВТ 14.9.2021 - ПН 1.11.2021
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi) СР 15.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Lanškroun)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi)
(Hosté na zemi) СР 15.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Lanškroun)
(Hosté na zemi)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) ПТ 17.9.2021 - ВТ 30.11.2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(35. výstava hub) ПТ 24.9.2021 - ВС 26.9.2021
(Choceň)
(35. výstava hub)
(Ústecký salon a ekomobilita v Hylvátech) СБ 25.9.2021 9:00 - 17:00
(Ústí nad Orlicí)
(Ústecký salon a ekomobilita v Hylvátech)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) ЧТ 1.4.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Опочно (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

гастрономия (количество: 2)

(Kachnobraní na Chatě Hvězdě) ЧТ 23.9.2021 - ВТ 28.9.2021
(Ústí nad Orlicí)
(Kachnobraní na Chatě Hvězdě)
(Vinnobraní) СБ 25.9.2021 17:00
Общественный центр (České Libchavy)
(Vinnobraní)

кинофильм (количество: 6)

(Dračí země (Německo, 2D)) СБ 25.9.2021 17:00
Культурный центр (Česká Třebová)
(Dračí země (Německo, 2D))
(Jedině Tereza) СБ 25.9.2021 18:00
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(Jedině Tereza)
(After: Tajemství) СБ 25.9.2021 19:30
Рошкотов театр, кинотеатр Май, Театральный клуб (Ústí nad Orlicí)
(After: Tajemství)
(Zhoubné zlo) СБ 25.9.2021 20:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Zhoubné zlo)
(Hotel Transylvánie: Transformánie) СБ 25.9.2021 15:30
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(Hotel Transylvánie: Transformánie)
(Zbožňovaný) СБ 25.9.2021 17:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Zbožňovaný)

музыка (количество: 1)

(Klaus Sonnleitner (AUT) - varhany) СБ 25.9.2021 19:00
(Řetová)
(Klaus Sonnleitner (AUT) - varhany)

общественные (количество: 2)

(Svatováclavské slavnosti) ПТ 24.9.2021 - ВС 26.9.2021
nám. F. L. Věka (Dobruška)
(Svatováclavské slavnosti)
(Svatováclavský knižní den) СБ 25.9.2021 15:00
Дом культуры (Orlické Podhůří)
(Svatováclavský knižní den)

профессиональные (количество: 3)

(Kurz anglického jazyka pro děti) ЧТ 2.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kurz anglického jazyka pro děti)
(Svatováclavský knižní den) СБ 25.9.2021 15:00
Дом культуры (Orlické Podhůří)
(Svatováclavský knižní den)
(Taneční pro mládež) СБ 25.9.2021
Господский дом (Choceň)
(Taneční pro mládež)

спорт, активный отдых (количество: 8)

(Volejbalový turnaj) СБ 25.9.2021 10:00
Čestice
(Volejbalový turnaj)
(Karate team KCK - nábor nových členů) ПТ 10.9.2021 - ВС 31.10.2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Orlické hory) ПТ 24.9.2021 - ВТ 28.9.2021
Rokytnice v Orlických horách
(Orlické hory)
(Traktoriáda) СБ 25.9.2021
Nekoř
(Traktoriáda)
(O pohár Maxe Švabinského) СБ 25.9.2021 9:00 - 14:45
(Česká Třebová)
(O pohár Maxe Švabinského)
(Cross po lyžařských tratích) СБ 25.9.2021 10:00
Hory (Česká Třebová)
(Cross po lyžařských tratích)
(TJ Spartak Opočno - TJ Lokomotiva Meziměstí) СБ 25.9.2021 15:30 - 17:30
(Opočno)
(TJ Spartak Opočno - TJ Lokomotiva Meziměstí)
(Taneční kurzy pro začátečníky) СБ 25.9.2021 19:00 - 22:00
Кодимов Народный дом (Opočno)
(Taneční kurzy pro začátečníky)

театр (количество: 1)

(O Sněhurce) СБ 25.9.2021 15:00
Рошкотов театр, кинотеатр Май, Театральный клуб (Ústí nad Orlicí)
(O Sněhurce)

cвободное время (количество: 15)

(Světla nad bunkry - noční otevření pozorovatelny) СБ 25.9.2021
Наблюдательный пункт гражданской обороны у Микуловиц (Mikulovice)
(Světla nad bunkry - noční otevření pozorovatelny)
(Po stopách Pernštejnů v Pardubicích) СБ 25.9.2021 13:00
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Po stopách Pernštejnů v Pardubicích)
(Kouzelnické představení nejen pro děti) СБ 25.9.2021 13:00 - 14:00
(Pardubice)
(Kouzelnické představení nejen pro děti)
(Museum virtualis) ЧТ 29.4.2021 - ПТ 31.12.2021
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny) ЧТ 9.9.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny)
(Program pro školy: Těsné formy) ЧТ 9.9.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Těsné formy)
(Program pro školy: Současná fotografie) ЧТ 9.9.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Současná fotografie)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Léto u moře) ЧТ 9.9.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Léto u moře)
(Noc s Andersenem) ПТ 24.9.2021 16:00 - СБ 25.9.2021 8:30
(Pardubice)
(Noc s Andersenem)
(Workshop pro děti od 6 let: Sádrové odlitky / Inspirace dílem Evy Kmentové) СБ 25.9.2021 13:00 - 15:00
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Workshop pro děti od 6 let: Sádrové odlitky / Inspirace dílem Evy Kmentové)

выставки, ярмарки (количество: 9)

(Výstava: Pěr století na zubra neplatí) ПН 21.12.2020 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Výstava: Pěr století na zubra neplatí)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) СР 23.6.2021 - ВС 7.11.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) ПТ 1.1.2021 - ПТ 31.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG)
(Výstava: Filip Hortenský) ВТ 7.9.2021 - ВС 21.11.2021
(Pardubice)
(Výstava: Filip Hortenský)
(Dodoismus) ПН 20.9.2021 - СР 20.10.2021
Театр 29 (Pardubice)
(Dodoismus)

гастрономия (количество: 1)

(Food festival Pernštejnské hodování) СБ 25.9.2021 10:00 - 18:00
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Food festival Pernštejnské hodování)

музыка (количество: 3)

(Marek Ztracený - Restart 2021) Можно заказать билет СБ 25.9.2021 19:30
Энтерия Арена (Pardubice), Pardubice
(Marek Ztracený - Restart 2021)
(Koncert pro Lumíra) СБ 25.9.2021
«Понорка» - музыкальный клуб (Pardubice)
(Koncert pro Lumíra)
(Staročeská Polabinská Pouť) СБ 25.9.2021 8:00 - 22:00
(Staročeská Polabinská Pouť)

общественные (количество: 1)

(Staročeská Polabinská Pouť) СБ 25.9.2021 8:00 - 22:00
(Staročeská Polabinská Pouť)

профессиональные (количество: 3)

(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Workshop pro děti od 6 let: Sádrové odlitky / Inspirace dílem Evy Kmentové) СБ 25.9.2021 13:00 - 15:00
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Workshop pro děti od 6 let: Sádrové odlitky / Inspirace dílem Evy Kmentové)
(Skupinový kurz techniky severské chůze) СБ 25.9.2021 10:00 - 13:00
Pardubice
(Skupinový kurz techniky severské chůze)

спорт, активный отдых (количество: 2)

(Český kras) СБ 25.9.2021
Pardubice
(Český kras)
(Stezka Viléma z Pernštejna) Можно заказать билет СБ 25.9.2021 15:00
Pardubice
(Stezka Viléma z Pernštejna)

театр (количество: 2)

(Normální debil) СБ 25.9.2021 18:00
Восточно-чешский театр (Pardubice)
(Normální debil)
(Venkov) СБ 25.9.2021 19:00
Восточно-чешский театр Пардубице - Малая сцена во дворе (Pardubice)
(Venkov)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(Pochod podzimní přírodou) СБ 25.9.2021 7:00 - 17:00
Hostinné
(Pochod podzimní přírodou)

cвободное время (количество: 6)

(Jablkobraní) СБ 25.9.2021 10:00 - 16:00
Кельтский археосканзен (Nasavrky)
(Jablkobraní)
(Hrané prohlídky na zámku) СБ 25.9.2021 15:00 - 18:00
Замок Слатняны (Slatiňany)
(Hrané prohlídky na zámku)
(Lety vrtulníkem v Bažantnici) СБ 25.9.2021 11:00 - 17:00
Heřmanův Městec
(Lety vrtulníkem v Bažantnici)
(Tradiční pouštění draků) СБ 25.9.2021 15:00
(Zaječice)
(Tradiční pouštění draků)
(Drakiáda) СБ 25.9.2021 15:00
(Nasavrky)
(Drakiáda)
(80 let atletiky ve Slatiňanech) СБ 25.9.2021 16:00
(Slatiňany)
(80 let atletiky ve Slatiňanech)

выставки, ярмарки (количество: 8)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) ПТ 9.7.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Храст (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Setkání zahradních železnic) СБ 25.9.2021 10:00 - 16:30
ЧД Байк (Slatiňany)
(Setkání zahradních železnic)
(Výstava věnečků) ВТ 11.5.2021 - ЧТ 30.9.2021
Центр Погудка (Heřmanův Městec)
(Výstava věnečků)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši) ПН 2.8.2021 - ЧТ 30.9.2021
Центр Погудка (Heřmanův Městec)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši)
(Výstava Fenomén Maria Callas) ВС 22.8.2021 - СР 29.9.2021
Выставочный зал Театра Карла Пиппиха (Chrudim)
(Výstava Fenomén Maria Callas)
(Kristýna Hamáková - obrazy) ВС 5.9.2021 - ВС 31.10.2021
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Heřmanoměstecké slavnosti) СБ 25.9.2021
náměstí Míru (Heřmanův Městec)
(Heřmanoměstecké slavnosti)
(Svatováclavský jarmark) СБ 25.9.2021 9:00
Čelakovského (Hlinsko), Na Řekách (Hlinsko)
(Svatováclavský jarmark)

гастрономия (количество: 5)

(Jablkobraní) СБ 25.9.2021 10:00 - 16:00
Кельтский археосканзен (Nasavrky)
(Jablkobraní)
(Den myslivosti) СБ 25.9.2021
Кошумберк - историчесие развалины крепости и замок (Luže)
(Den myslivosti)
(Posvícenské posezení) СБ 25.9.2021 - ПН 27.9.2021
(Svídnice)
(Posvícenské posezení)
(Svídnické posvícení) СБ 25.9.2021 19:00
(Svídnice)
(Svídnické posvícení)
(Posvícenské posezení) СБ 25.9.2021 19:00
(Svídnice)
(Posvícenské posezení)

исторические (количество: 1)

(Setkání zahradních železnic) СБ 25.9.2021 10:00 - 16:30
ЧД Байк (Slatiňany)
(Setkání zahradních železnic)

кинофильм (количество: 2)

(Pásmo filmových pohádek) СБ 25.9.2021 10:00
Центр Погудка (Heřmanův Městec)
(Pásmo filmových pohádek)
(Mimi šéf: rodinný podnik) СБ 25.9.2021 18:00
Кинотеатр «Мир» (Heřmanův Městec)
(Mimi šéf: rodinný podnik)

музыка (количество: 4)

(Varhanní koncert) СБ 25.9.2021 15:00
(Chrast)
(Varhanní koncert)
(Den myslivosti) СБ 25.9.2021
Кошумберк - историчесие развалины крепости и замок (Luže)
(Den myslivosti)
(Svídnické posvícení) СБ 25.9.2021 19:00
(Svídnice)
(Svídnické posvícení)
(Koncert Rak & Rak) СБ 25.9.2021 16:30
СБ 25.9.2021 19:30
Замок Карлштейн (Svratouch)
(Koncert Rak & Rak)

общественные (количество: 7)

(Heřmanoměstecké slavnosti) СБ 25.9.2021
náměstí Míru (Heřmanův Městec)
(Heřmanoměstecké slavnosti)
(Bleší trh) СБ 25.9.2021 8:00 - 11:00
Центр Погудка (Heřmanův Městec)
(Bleší trh)
(Soutěž o nejlepší smrazek) СБ 25.9.2021 13:00
Hroubovice
(Soutěž o nejlepší smrazek)
(80 let atletiky ve Slatiňanech) СБ 25.9.2021 16:00
(Slatiňany)
(80 let atletiky ve Slatiňanech)
(Svídnické posvícení) СБ 25.9.2021 19:00
(Svídnice)
(Svídnické posvícení)
(Posvícenské posezení) СБ 25.9.2021 19:00
(Svídnice)
(Posvícenské posezení)
(70. výročí založení včelařské školy v Nasavrkách) СБ 25.9.2021 10:00 - 17:00
(Nasavrky)
(70. výročí založení včelařské školy v Nasavrkách)

профессиональные (количество: 4)

(Jablkobraní) СБ 25.9.2021 10:00 - 16:00
Кельтский археосканзен (Nasavrky)
(Jablkobraní)
(Den myslivosti) СБ 25.9.2021
Кошумберк - историчесие развалины крепости и замок (Luže)
(Den myslivosti)
(Den krásy s obličejovou jógou a přírodní kosmetikou) СБ 25.9.2021 14:00
Материнский центр Глинечанек (Hlinsko)
(Den krásy s obličejovou jógou a přírodní kosmetikou)
(70. výročí založení včelařské školy v Nasavrkách) СБ 25.9.2021 10:00 - 17:00
(Nasavrky)
(70. výročí založení včelařské školy v Nasavrkách)

спорт, активный отдых (количество: 12)

(Rybářské závody) ПТ 24.9.2021 - ВС 26.9.2021
(Štěpánov)
(Rybářské závody)
(21. ročník posvícenského turnaje v nohejbale) СБ 25.9.2021 8:00
(Ctětín)
(21. ročník posvícenského turnaje v nohejbale)
(Lukavický pohár) СБ 25.9.2021 9:00
Lukavice
(Lukavický pohár)
(Cyklistické toulání po okolí - APŽ) СБ 25.9.2021 9:00
Heřmanův Městec
(Cyklistické toulání po okolí - APŽ)
(Cyklovýlet) СБ 25.9.2021 10:00
Клуб скаутов (Ronov nad Doubravou)
(Cyklovýlet)
(FC Hlinsko - Moravská Třebová) СБ 25.9.2021 10:30
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Moravská Třebová)
(Hlinecký půlmaraton a Hlinecká osmička) СБ 25.9.2021 11:00
(Hlinsko)
(Hlinecký půlmaraton a Hlinecká osmička)
(HC Hlinsko - Česká Třebová) СБ 25.9.2021 9:30
СБ 25.9.2021 11:30
Зимний стадион (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Česká Třebová)
(Fotbalové utkání) СБ 25.9.2021 15:30
(Svídnice)
(Fotbalové utkání)
(Krajský přebor mužů - podzim 2021) СБ 25.9.2021 15:30
(Třemošnice)
(Krajský přebor mužů - podzim 2021)
(80 let atletiky ve Slatiňanech) СБ 25.9.2021 16:00
(Slatiňany)
(80 let atletiky ve Slatiňanech)
(HC Hlinsko - Pelhřimov) СБ 25.9.2021 17:00
Зимний стадион (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Pelhřimov)

театр (количество: 1)

(Sněhová královna) СБ 25.9.2021 15:00
Театр Karla Pippicha (Chrudim)
(Sněhová královna)

церковное (количество: 2)

(Bohoslužba) СБ 25.9.2021 17:00
Костел Рождения Девы-Марии (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) СБ 25.9.2021 7:30
Костел Пресвятой Троицы (Kameničky)
(Bohoslužba)

cвободное время (количество: 2)

(Dětská herna) ВТ 4.5.2021 - ПТ 31.12.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Dětská herna)
(Legoprojekt) ЧТ 23.9.2021 - СБ 25.9.2021
Церковь братская (Vysoké Mýto)
(Legoprojekt)

выставки, ярмарки (количество: 15)

(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost) ВС 13.6.2021 - ВС 3.10.2021
Šantovo nám. (Litomyšl)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) ВС 13.6.2021 - СБ 27.11.2021
Галерея Мирослава Кубика (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Časy mezi Časy) ВС 1.8.2021 - ВС 10.10.2021
(Litomyšl)
(Časy mezi Časy)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) ПН 6.9.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Новые Грады (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) ВТ 4.5.2021 - ВС 29.5.2022
(Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny) ВТ 1.6.2021 - ВС 3.10.2021
Городская картинная галерея (Litomyšl)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) ВС 22.8.2021 - ВС 2.1.2022
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Výstava fotografií) СР 1.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Bystré)
(Výstava fotografií)
(Ukázky z knihy) СР 1.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Живая стена (Svitavy)
(Ukázky z knihy)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok) СР 1.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Кинотеатр «Весмир» (Svitavy)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok)
(Koncept v architektuře) ЧТ 2.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Туристический информационный центр Высоке Мыто (Vysoké Mýto)
(Koncept v architektuře)
(Grafica) ПТ 3.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Vysoké Mýto)
(Grafica)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly) ПТ 17.9.2021 - ПТ 15.10.2021
Jiráskovo nám. (Litomyšl)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly)
(Výstava králíků, holubů a drůbeže) СБ 25.9.2021 12:00 - 17:00
(Proseč)
(Výstava králíků, holubů a drůbeže)
(Vernisáž Lidový nábytek na Litomyšlsku) СБ 25.9.2021 14:00
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Vernisáž Lidový nábytek na Litomyšlsku)

гастрономия (количество: 2)

(Svatováclavské menu) СБ 25.9.2021 - ВТ 28.9.2021
(Litomyšl)
(Svatováclavské menu)
(Svatováclavský vinný košt) СБ 25.9.2021 14:00
(Svitavy)
(Svatováclavský vinný košt)

кинофильм (количество: 3)

(Matky) СБ 25.9.2021 19:00
Театр Šemberovo divadlo (Vysoké Mýto)
(Matky)
(Dračí země) СБ 25.9.2021 17:00
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Dračí země)
(Zbožňovaný) СБ 25.9.2021 19:30
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Zbožňovaný)

музыка (количество: 3)

(Septima) СБ 25.9.2021 17:00
(Litomyšl)
(Septima)
(Back To Dance) СБ 25.9.2021 22:00
Мьюзик-клуб «Котелна» (Litomyšl), Litomyšl
(Back To Dance)
(CZ/SK Párty) СБ 25.9.2021 22:00
Танцевальный клуб «У Коли» (Litomyšl)
(CZ/SK Párty)

общественные (количество: 5)

(Afterparty: Paní věší prádlo (CZ)) СБ 25.9.2021 20:30
Театральный клуб (Polička)
(Afterparty: Paní věší prádlo (CZ))
(Sbírkové dny Světlušky) ПН 6.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Vysoké Mýto)
(Sbírkové dny Světlušky)
(Vycházková hra Střediska volného času) ЧТ 16.9.2021 - ВТ 28.9.2021
Litomyšl
(Vycházková hra Střediska volného času)
(Litomyšl jinak) ПН 20.9.2021 - ПТ 31.12.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)
(Afterparty po premiéře filmu Krev a Stříbro) СБ 25.9.2021 21:00
Альтернативный клуб «Тиятр» (Svitavy)
(Afterparty po premiéře filmu Krev a Stříbro)

профессиональные (количество: 1)

(Sklářský workshop pro dospělé) СБ 25.9.2021 8:00
Городской музей и галерея в г. Свитавы (Svitavy)
(Sklářský workshop pro dospělé)

спорт, активный отдых (количество: 9)

(MČR pro upoutané modely) СБ 25.9.2021 - ВС 26.9.2021
Стадиона модельщиков «Цигелна» (Svitavy)
(MČR pro upoutané modely)
(Fotbal: Jiskra Litomyšl vs. TJ Sokol Borová) СБ 25.9.2021 9:30
(Litomyšl-Město)
(Fotbal: Jiskra Litomyšl vs. TJ Sokol Borová)
(TJ SY – Kolín) СБ 25.9.2021 10:00
СБ 25.9.2021 11:45
Свитавский стадион (Svitavy)
(TJ SY – Kolín)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Jižní Supi Praha) СБ 25.9.2021 12:00
(Litomyšl)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Jižní Supi Praha)
(Basketbal: Adfors Basket Seccon Litomyšl vs. HB Basket Praha) СБ 25.9.2021 14:15
(Litomyšl)
(Basketbal: Adfors Basket Seccon Litomyšl vs. HB Basket Praha)
(Po Svitavsku za brouky) СБ 25.9.2021 14:30
Водозаборный лес - научная тропа (Svitavy)
(Po Svitavsku za brouky)
(TJ SY B – Polička) СБ 25.9.2021 15:30
Свитавский стадион (Svitavy)
(TJ SY B – Polička)
(Fotbal: TJ Jiskra Litomyšl vs. FK Spartak Choceň) СБ 25.9.2021 15:30
(Litomyšl-Město)
(Fotbal: TJ Jiskra Litomyšl vs. FK Spartak Choceň)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Basket Svitavy) СБ 25.9.2021 16:30
(Litomyšl)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Basket Svitavy)

театр (количество: 3)

(Divadlo Odivo (SK): Divočiny) СБ 25.9.2021 15:00
Театральный клуб (Polička)
(Divadlo Odivo (SK): Divočiny)
(Mime evening) СБ 25.9.2021 19:00
«Тылов дом» - Поличка (Polička)
(Mime evening)
(Afterparty: Paní věší prádlo (CZ)) СБ 25.9.2021 20:30
Театральный клуб (Polička)
(Afterparty: Paní věší prádlo (CZ))

церковное (количество: 1)

(Bohoslužba) СБ 25.9.2021 18:30
(Budislav)
(Bohoslužba)

общее количество найденных записей: 187

Найди свою деятельность