Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN
loading...
Туристический навигатор
Viki
Официальный туристический портал Пардубицкого края
Чешская Республика
Туман 14°C
погода

Погода - Пардубице

29.9. (00:34)
сегодня
Туман
14°C
30.9.
завтра
Полуясно
15°C/8°C
1.10.
ПятницаОблачно
18°C/6°C
2.10.
СубботаПолуоблачно
18°C/11°C
Источник: Погода Meteocentrum

Календарь мероприятий

Поиск мероприятий:
Области: Чешско-моравское пограничье. Кладске Помези. . Орлицкие горы и Подорлицко. Чешско-моравское пограничье. Градецко. Пардубицко. Хрудимско-Глинецко.
Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей.








начало: конец:
Другие параметры поиска

Карта

выставки, ярмарки (количество: 1)

(Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda) ПТ 17.9.2021 - СР 29.9.2021
Červená Voda
(Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda)

общественные (количество: 1)

(Sportovní hry celníků) ПТ 24.9.2021 - ВС 26.9.2021
(Králíky)
(Sportovní hry celníků)

профессиональные (количество: 1)

(Archeologické nálezy na českomoravském pomezí a Králicku) ПТ 24.9.2021 17:15
Городской музей (Králíky), Králíky
(Archeologické nálezy na českomoravském pomezí a Králicku)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(Sportovní hry celníků) ПТ 24.9.2021 - ВС 26.9.2021
(Králíky)
(Sportovní hry celníků)

выставки, ярмарки (количество: 1)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) ПТ 3.9.2021 - ВТ 26.10.2021
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)

кинофильм (количество: 3)

(Okupace) Можно заказать билет ПТ 24.9.2021 14:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Okupace)
(Mainstream) Можно заказать билет ПТ 24.9.2021 20:30
Био-Централь (Hradec Králové)
(Mainstream)
(Zbožňovaný) Можно заказать билет ПТ 24.9.2021 18:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Zbožňovaný)

общественные (количество: 2)

(32. ročník fotografické soutěže) ЧТ 1.4.2021 - ЧТ 30.9.2021
Импульс, центр поддержки художественной деятельности (Hradec Králové)
(32. ročník fotografické soutěže)
(Fotosoutěž Život v Evropě) ЧТ 1.7.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Hradec Králové)
(Fotosoutěž Život v Evropě)

спорт, активный отдых (количество: 2)

(Taneční 2021) Можно заказать билет ПТ 24.9.2021 17:30 - 19:30
Адальбертинум (Hradec Králové)
(Taneční 2021)
(Prodloužená 2020) Можно заказать билет ПТ 24.9.2021 20:00 - 23:00
Адальбертинум (Hradec Králové)
(Prodloužená 2020)

выставки, ярмарки (количество: 1)

(Venkovní výstava příběhů z Indie) ЧТ 22.7.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Hronov)
(Venkovní výstava příběhů z Indie)

cвободное время (количество: 5)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) ПН 1.3.2021 - ВС 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) СР 24.3.2021 - ЧТ 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Morava na kole) ПТ 24.9.2021 - ВС 26.9.2021
Sopotnice
(Morava na kole)
(Hraji si a skotačím) ПТ 24.9.2021 9:00 - 11:30
Семейный центр «Яблочко» (Jablonné nad Orlicí)
(Hraji si a skotačím)
(Bang turnaj) ПТ 24.9.2021 16:00
(Choceň)
(Bang turnaj)

выставки, ярмарки (количество: 17)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) ПН 3.5.2021 - ВС 31.10.2021
Коловратский замок в Рихнове-над-Кнежной (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města) ЧТ 24.6.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Choceň)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města)
(Výstava: Třikrát jinak) СР 1.9.2021 - ВС 31.10.2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Knihaři z Lanškrouna) ЧТ 2.9.2021 - ВС 14.11.2021
(Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) ЧТ 2.9.2021 - ВС 31.10.2021
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo)) ЧТ 2.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Культурный центр (Česká Třebová)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo))
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw) ЧТ 2.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Чешский Красный крест (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět) ЧТ 2.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Малая сцена (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) ЧТ 9.9.2021 - ПТ 31.12.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku) ЧТ 9.9.2021 - ВС 3.10.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku)
(Výstava z historie Divišova divadla) ВТ 14.9.2021 - ПН 1.11.2021
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi) СР 15.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Lanškroun)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi)
(Hosté na zemi) СР 15.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Lanškroun)
(Hosté na zemi)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) ПТ 17.9.2021 - ВТ 30.11.2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(35. výstava hub) ПТ 24.9.2021 - ВС 26.9.2021
(Choceň)
(35. výstava hub)
(Farmářské trhy) ПТ 24.9.2021 8:00 - 16:00
Lanškroun
(Farmářské trhy)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) ЧТ 1.4.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Опочно (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

гастрономия (количество: 2)

(Degustace vína Vinařství Pánů z Lipé) ПТ 24.9.2021 19:00
(Opočno)
(Degustace vína Vinařství Pánů z Lipé)
(Kachnobraní na Chatě Hvězdě) ЧТ 23.9.2021 - ВТ 28.9.2021
(Ústí nad Orlicí)
(Kachnobraní na Chatě Hvězdě)

кинофильм (количество: 5)

(Prvok, Šampón, Tečka a Karel) ПТ 24.9.2021 10:00
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel)
(Láska pod kapotou) ПТ 24.9.2021 17:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Láska pod kapotou)
(Chlast) ПТ 24.9.2021 19:30
Рошкотов театр, кинотеатр Май, Театральный клуб (Ústí nad Orlicí)
(Chlast)
(Mainstream) ПТ 24.9.2021 20:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Mainstream)
(Ainbo: Hrdinka pralesa) ПТ 24.9.2021 18:00
Городской кинотеатр (Jablonné nad Orlicí )
(Ainbo: Hrdinka pralesa)

музыка (количество: 1)

(Hudební večer s Těžkou dobou) ПТ 24.9.2021 19:00
Малая сцена (Ústí nad Orlicí)
(Hudební večer s Těžkou dobou)

общественные (количество: 3)

(Svatováclavské slavnosti) ПТ 24.9.2021 - ВС 26.9.2021
nám. F. L. Věka (Dobruška)
(Svatováclavské slavnosti)
(Občerstvení U Milušky - Skaláci) ПТ 24.9.2021 17:00 - 22:00
(Letohrad)
(Občerstvení U Milušky - Skaláci)
(Lampionový průvod) ПТ 24.9.2021 18:30
Футбольное поле (Dolní Dobrouč)
(Lampionový průvod)

профессиональные (количество: 2)

(Kurz anglického jazyka pro děti) ЧТ 2.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kurz anglického jazyka pro děti)
(Co bude s klášterem?) ПТ 24.9.2021 14:00 - 16:00
Кодимов Народный дом (Opočno)
(Co bude s klášterem?)

спорт, активный отдых (количество: 2)

(Karate team KCK - nábor nových členů) ПТ 10.9.2021 - ВС 31.10.2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Orlické hory) ПТ 24.9.2021 - ВТ 28.9.2021
Rokytnice v Orlických horách
(Orlické hory)

театр (количество: 1)

(DS Na Skále Helvíkovice - K. Magnusson: I muži mají své dny) ПТ 24.9.2021 19:00
Культурный центр (Česká Třebová)
(DS Na Skále Helvíkovice - K. Magnusson: I muži mají své dny)

церковное (количество: 1)

(Mše svatá) ПТ 24.9.2021 18:00
Костел Пресвятейшей Троицы - приходской костел (Klášterec nad Orlicí)
(Mše svatá)

cвободное время (количество: 14)

(Noc vědců na Univerzitě Pardubice) ПТ 24.9.2021 16:00 - 22:00
Университет в Пардубице (Pardubice)
(Noc vědců na Univerzitě Pardubice)
(Noc vědců na hvězdárně) ПТ 24.9.2021 19:00 - 23:45
Обсерватория барона Артура Крауса (Pardubice)
(Noc vědců na hvězdárně)
(Museum virtualis) ЧТ 29.4.2021 - ПТ 31.12.2021
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Současná fotografie) ЧТ 9.9.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Současná fotografie)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Těsné formy) ЧТ 9.9.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Těsné formy)
(Program pro školy: Léto u moře) ЧТ 9.9.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Léto u moře)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny) ЧТ 9.9.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny)
(Noc s Andersenem) ПТ 24.9.2021 16:00 - СБ 25.9.2021 8:30
(Pardubice)
(Noc s Andersenem)
(Štístko a Poupěnka - Ať žijí pohádky!) Можно заказать билет ПТ 24.9.2021 17:00
Дом культуры «Дукла» (Pardubice)
(Štístko a Poupěnka - Ať žijí pohádky!)

выставки, ярмарки (количество: 10)

(Výstava: Pěr století na zubra neplatí) ПН 21.12.2020 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Výstava: Pěr století na zubra neplatí)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) СР 23.6.2021 - ВС 7.11.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Žena 2021 - 6. ročník) ПТ 24.9.2021 10:00 - 18:00
Дом техники (Pardubice)
(Žena 2021 - 6. ročník)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) ПТ 1.1.2021 - ПТ 31.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG)
(Výstava: Filip Hortenský) ВТ 7.9.2021 - ВС 21.11.2021
(Pardubice)
(Výstava: Filip Hortenský)
(Dodoismus) ПН 20.9.2021 - СР 20.10.2021
Театр 29 (Pardubice)
(Dodoismus)

кинофильм (количество: 1)

(Princezna zakletá v čase) ПТ 24.9.2021 19:00
(Princezna zakletá v čase)

музыка (количество: 1)

(Katarzia & Pjoni (SK)) ПТ 24.9.2021 20:00
Театр 29 (Pardubice)
(Katarzia & Pjoni (SK))

профессиональные (количество: 3)

(Žena 2021 - 6. ročník) ПТ 24.9.2021 10:00 - 18:00
Дом техники (Pardubice)
(Žena 2021 - 6. ročník)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(89. seminář a workshop) ПТ 24.9.2021 9:00 - 12:00
ПТ 24.9.2021 13:00 - 15:00
Театр 29 (Pardubice)
(89. seminář a workshop)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(Dynamo Pardubice - Motor Č. Budějovice) ПТ 24.9.2021 18:00
Энтерия Арена (Pardubice)
(Dynamo Pardubice - Motor Č. Budějovice)

театр (количество: 3)

(Sherlock v nesnázích) ПТ 24.9.2021 18:00
Восточно-чешский театр (Pardubice)
(Sherlock v nesnázích)
(Souhvězdí aneb řecké báje mimo výseč) ПТ 24.9.2021 17:00
Центр «Косатец» (Ирис) (Pardubice)
(Souhvězdí aneb řecké báje mimo výseč)
(Štístko a Poupěnka - Ať žijí pohádky!) Можно заказать билет ПТ 24.9.2021 17:00
Дом культуры «Дукла» (Pardubice)
(Štístko a Poupěnka - Ať žijí pohádky!)

выставки, ярмарки (количество: 5)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) ПТ 9.7.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Храст (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Výstava věnečků) ВТ 11.5.2021 - ЧТ 30.9.2021
Центр Погудка (Heřmanův Městec)
(Výstava věnečků)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši) ПН 2.8.2021 - ЧТ 30.9.2021
Центр Погудка (Heřmanův Městec)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši)
(Výstava Fenomén Maria Callas) ВС 22.8.2021 - СР 29.9.2021
Выставочный зал Театра Карла Пиппиха (Chrudim)
(Výstava Fenomén Maria Callas)
(Kristýna Hamáková - obrazy) ВС 5.9.2021 - ВС 31.10.2021
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)

кинофильм (количество: 5)

(Cesta domů) ПТ 24.9.2021 17:00
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Cesta domů)
(Tlapková patrola ve filmu) ПТ 24.9.2021 17:30
Кинотеатр «Мир» (Heřmanův Městec)
(Tlapková patrola ve filmu)
(Rychle a zběsile 9) ПТ 24.9.2021 18:00
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Rychle a zběsile 9)
(Zbožňovaný) ПТ 24.9.2021 19:30
Кинотеатр «Мир» (Heřmanův Městec)
(Zbožňovaný)
(Zbožňovaný) ПТ 24.9.2021 19:30
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Zbožňovaný)

музыка (количество: 3)

(Baroko v radostném a hravém kontextu) ПТ 24.9.2021 19:00
Био барокко (Chrudim)
(Baroko v radostném a hravém kontextu)
(Posvícenská zábava) ПТ 24.9.2021 20:00
Культурный дом Tatran (Ctětín)
(Posvícenská zábava)
(Koncert Rak & Rak) ПТ 24.9.2021 19:00
Замок Карлштейн (Svratouch)
(Koncert Rak & Rak)

профессиональные (количество: 1)

(Týdny pro duševní zdraví) ПТ 24.9.2021 10:00
Na Řekách (Hlinsko)
(Týdny pro duševní zdraví)

спорт, активный отдых (количество: 2)

(Rybářské závody) ПТ 24.9.2021 - ВС 26.9.2021
(Štěpánov)
(Rybářské závody)
(Cvičení s dětmi 9 - 12 měsíců) ПТ 24.9.2021 8:00
Материнский центр Глинечанек (Hlinsko)
(Cvičení s dětmi 9 - 12 měsíců)

церковное (количество: 2)

(Bohoslužba) ПТ 24.9.2021 17:00
Костел Рождения Девы-Марии (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ПТ 24.9.2021 17:45
Костел Пресвятой Троицы (Kameničky)
(Bohoslužba)

cвободное время (количество: 3)

(Dětská herna) ВТ 4.5.2021 - ПТ 31.12.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Dětská herna)
(Legoprojekt) ЧТ 23.9.2021 - СБ 25.9.2021
Церковь братская (Vysoké Mýto)
(Legoprojekt)
(Větrání charitního šatníku) ПТ 24.9.2021 9:00 - 17:00
Kpt. Jaroše (Litomyšl)
(Větrání charitního šatníku)

выставки, ярмарки (количество: 14)

(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost) ВС 13.6.2021 - ВС 3.10.2021
Šantovo nám. (Litomyšl)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) ВС 13.6.2021 - СБ 27.11.2021
Галерея Мирослава Кубика (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Časy mezi Časy) ВС 1.8.2021 - ВС 10.10.2021
(Litomyšl)
(Časy mezi Časy)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) ПН 6.9.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Новые Грады (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) ВТ 4.5.2021 - ВС 29.5.2022
(Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny) ВТ 1.6.2021 - ВС 3.10.2021
Городская картинная галерея (Litomyšl)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) ВС 22.8.2021 - ВС 2.1.2022
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Ukázky z knihy) СР 1.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Живая стена (Svitavy)
(Ukázky z knihy)
(Výstava fotografií) СР 1.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Bystré)
(Výstava fotografií)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok) СР 1.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Кинотеатр «Весмир» (Svitavy)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok)
(Koncept v architektuře) ЧТ 2.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Туристический информационный центр Высоке Мыто (Vysoké Mýto)
(Koncept v architektuře)
(Grafica) ПТ 3.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Vysoké Mýto)
(Grafica)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly) ПТ 17.9.2021 - ПТ 15.10.2021
Jiráskovo nám. (Litomyšl)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly)
(Jaromír Krosch: The Best Of 1981 - 2021) СБ 18.9.2021 - ПТ 29.10.2021
Галерея «Кроупа» (Litomyšl)
(Jaromír Krosch: The Best Of 1981 - 2021)

кинофильм (количество: 3)

(Ubal a zmiz) ПТ 24.9.2021 19:00
Театр Šemberovo divadlo (Vysoké Mýto)
(Ubal a zmiz)
(Šarlatán) ПТ 24.9.2021 20:00
Кино Быстрэ (Bystré)
(Šarlatán)
(Zbožňovaný) ПТ 24.9.2021 19:30
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Zbožňovaný)

музыка (количество: 6)

(Midi Lidi + Metastavy) Можно заказать билет ПТ 24.9.2021 20:00
Мьюзик-клуб «Котелна» (Litomyšl)
(Midi Lidi + Metastavy)
(Aoi Trio) ПТ 24.9.2021 19:00
Замок Литомышль (Litomyšl), Litomyšl
(Aoi Trio)
(Varhanní absolventský koncert) ПТ 24.9.2021 19:00
Костел Возвышения св. Креста (Litomyšl)
(Varhanní absolventský koncert)
(Bratři Orffové) ПТ 24.9.2021 19:30
Гусова церковь - костел (Vysoké Mýto)
(Bratři Orffové)
(Personal Signet + Edain) ПТ 24.9.2021 20:00
Альтернативный клуб «Тиятр» (Svitavy)
(Personal Signet + Edain)
(Power Night) ПТ 24.9.2021 22:00
Танцевальный клуб «У Коли» (Litomyšl)
(Power Night)

общественные (количество: 3)

(Sbírkové dny Světlušky) ПН 6.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Vysoké Mýto)
(Sbírkové dny Světlušky)
(Vycházková hra Střediska volného času) ЧТ 16.9.2021 - ВТ 28.9.2021
Litomyšl
(Vycházková hra Střediska volného času)
(Litomyšl jinak) ПН 20.9.2021 - ПТ 31.12.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(Basketbal: Adfors Basket Seccon Litomyšl vs. Český Brod) ПТ 24.9.2021 19:00
(Litomyšl)
(Basketbal: Adfors Basket Seccon Litomyšl vs. Český Brod)

театр (количество: 3)

(Národní divadlo, Laterna magika (CZ): Zázrak (s)tvoření) ПТ 24.9.2021 10:00
«Тылов дом» - Поличка (Polička)
(Národní divadlo, Laterna magika (CZ): Zázrak (s)tvoření)
(Baumann & Henderson (DE, CH): How things go) ПТ 24.9.2021 19:00
«Тылов дом» - Поличка (Polička)
(Baumann & Henderson (DE, CH): How things go)
(Fysioart (CZ): Les Objets Perdus) ПТ 24.9.2021 20:30
Театральный клуб (Polička)
(Fysioart (CZ): Les Objets Perdus)

церковное (количество: 1)

(Bohoslužba - Mladočov) ПТ 24.9.2021 18:30
(Poříčí u Litomyšle, Mladočov)
(Bohoslužba - Mladočov)

общее количество найденных записей: 133

Найди свою деятельность