Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN
loading...
Туристический навигатор
Viki
Официальный туристический портал Пардубицкого края
Чешская Республика
Туман 13°C
погода

Погода - Пардубице

29.9. (01:12)
сегодня
Туман
13°C
30.9.
завтра
Полуясно
15°C/8°C
1.10.
ПятницаОблачно
18°C/6°C
2.10.
СубботаПолуоблачно
18°C/11°C
Источник: Погода Meteocentrum

Календарь мероприятий

Поиск мероприятий:
Области: Чешско-моравское пограничье. Кладске Помези. . Орлицкие горы и Подорлицко. Чешско-моравское пограничье. Градецко. Пардубицко. Хрудимско-Глинецко.
Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей.








начало: конец:
Другие параметры поиска

Карта

выставки, ярмарки (количество: 1)

(Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda) ПТ 17.9.2021 - СР 29.9.2021
Červená Voda
(Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda)

музыка (количество: 1)

(Timotej Zavacký) ЧТ 23.9.2021 19:00
(Králíky)
(Timotej Zavacký)

выставки, ярмарки (количество: 1)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) ПТ 3.9.2021 - ВТ 26.10.2021
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)

кинофильм (количество: 4)

(Až přijde kocour) Можно заказать билет ЧТ 23.9.2021 17:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Až přijde kocour)
(Oasis Knebworth 1996) Можно заказать билет ЧТ 23.9.2021 20:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Oasis Knebworth 1996)
(Zhoubné zlo) Можно заказать билет ЧТ 23.9.2021 20:30
Био-Централь (Hradec Králové)
(Zhoubné zlo)
(Zátopek) Можно заказать билет ЧТ 23.9.2021 18:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Zátopek)

общественные (количество: 2)

(32. ročník fotografické soutěže) ЧТ 1.4.2021 - ЧТ 30.9.2021
Импульс, центр поддержки художественной деятельности (Hradec Králové)
(32. ročník fotografické soutěže)
(Fotosoutěž Život v Evropě) ЧТ 1.7.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Hradec Králové)
(Fotosoutěž Život v Evropě)

театр (количество: 1)

(Vím, že víš, že vím) Можно заказать билет ЧТ 23.9.2021 19:30
Филармония Градец Кралове (Hradec Králové)
(Vím, že víš, že vím)

выставки, ярмарки (количество: 1)

(Venkovní výstava příběhů z Indie) ЧТ 22.7.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Hronov)
(Venkovní výstava příběhů z Indie)

cвободное время (количество: 4)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) ПН 1.3.2021 - ВС 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) СР 24.3.2021 - ЧТ 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Zájezd se Senior klubem - Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou) ЧТ 23.9.2021
Ústí nad Orlicí
(Zájezd se Senior klubem - Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou)
(Podzimní strom) ЧТ 23.9.2021 16:00 - 17:30
Семейный центр «Яблочко» (Jablonné nad Orlicí)
(Podzimní strom)

выставки, ярмарки (количество: 18)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) ПН 3.5.2021 - ВС 31.10.2021
Коловратский замок в Рихнове-над-Кнежной (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města) ЧТ 24.6.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Choceň)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města)
(Výstava: Třikrát jinak) СР 1.9.2021 - ВС 31.10.2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo)) ЧТ 2.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Культурный центр (Česká Třebová)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo))
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) ЧТ 2.9.2021 - ВС 31.10.2021
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw) ЧТ 2.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Чешский Красный крест (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw)
(Knihaři z Lanškrouna) ЧТ 2.9.2021 - ВС 14.11.2021
(Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět) ЧТ 2.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Малая сцена (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) ЧТ 9.9.2021 - ПТ 31.12.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku) ЧТ 9.9.2021 - ВС 3.10.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku)
(Výstava z historie Divišova divadla) ВТ 14.9.2021 - ПН 1.11.2021
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Hosté na zemi) СР 15.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Lanškroun)
(Hosté na zemi)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi) СР 15.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Lanškroun)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) ПТ 17.9.2021 - ВТ 30.11.2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Africké trhy) ЧТ 23.9.2021 8:00 - 16:00
Staré náměstí (Česká Třebová)
(Africké trhy)
(Farmářské trhy) ЧТ 23.9.2021 7:00 - 16:00
Staré náměstí (Česká Třebová)
(Farmářské trhy)
(Farmářské trhy na Mírovém náměstí - každý sudý čtvrtek) ЧТ 23.9.2021
Ústí nad Orlicí
(Farmářské trhy na Mírovém náměstí - každý sudý čtvrtek)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) ЧТ 1.4.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Опочно (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

гастрономия (количество: 1)

(Kachnobraní na Chatě Hvězdě) ЧТ 23.9.2021 - ВТ 28.9.2021
(Ústí nad Orlicí)
(Kachnobraní na Chatě Hvězdě)

кинофильм (количество: 5)

(Jan Werich: Když už člověk jednou je… (ČR, 2D, Bio senior)) ЧТ 23.9.2021 17:00
Культурный центр (Česká Třebová)
(Jan Werich: Když už člověk jednou je… (ČR, 2D, Bio senior))
(Gogo) ЧТ 23.9.2021 19:00
Малая сцена (Ústí nad Orlicí)
(Gogo)
(Zátopek) ЧТ 23.9.2021 20:00
Городской кинотеатр (Jablonné nad Orlicí )
(Zátopek)
(100% Vlk) ЧТ 23.9.2021 17:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(100% Vlk)
(Zbožňovaný) ЧТ 23.9.2021 20:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Zbožňovaný)

музыка (количество: 1)

(Rock&Roll band Marcela Woodmana) ЧТ 23.9.2021 19:30
Рошкотов театр, кинотеатр Май, Театральный клуб (Ústí nad Orlicí)
(Rock&Roll band Marcela Woodmana)

общественные (количество: 3)

(Cyklická žena) ЧТ 23.9.2021 9:30 - 11:30
Путь для семьи и детская группа Анютины глазки (Žamberk)
(Cyklická žena)
(Integrační den aneb Jak se žije s postižením v parku Kociánka) ЧТ 23.9.2021 13:00 - 17:00
(Ústí nad Orlicí)
(Integrační den aneb Jak se žije s postižením v parku Kociánka)
(Mateřské kruhy) ЧТ 23.9.2021 15:30 - 18:30
Путь для семьи и детская группа Анютины глазки (Žamberk)
(Mateřské kruhy)

профессиональные (количество: 2)

(Kurz anglického jazyka pro děti) ЧТ 2.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kurz anglického jazyka pro děti)
(Dostaveníčko s audioknihou) ЧТ 23.9.2021 9:00
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Dostaveníčko s audioknihou)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(Karate team KCK - nábor nových členů) ПТ 10.9.2021 - ВС 31.10.2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)

театр (количество: 1)

(Štístko a Poupěnka - Ať žijí pohádky!) Можно заказать билет ЧТ 23.9.2021 17:00
Общественный центр, Кинотеатр (Rychnov nad Kněžnou)
(Štístko a Poupěnka - Ať žijí pohádky!)

cвободное время (количество: 12)

(Ochutnávka vín vinařství Hrabal s country kapelou Medvědi) ЧТ 23.9.2021 19:00
Арношт - пристань Пардубице (Pardubice)
(Ochutnávka vín vinařství Hrabal s country kapelou Medvědi)
(Museum virtualis) ЧТ 29.4.2021 - ПТ 31.12.2021
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Léto u moře) ЧТ 9.9.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Léto u moře)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Program pro školy: Současná fotografie) ЧТ 9.9.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Současná fotografie)
(Program pro školy: Těsné formy) ЧТ 9.9.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Těsné formy)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny) ЧТ 9.9.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny)
(Život ve věčné tmě aneb po stopách slepých brouků) ЧТ 23.9.2021 17:00
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Život ve věčné tmě aneb po stopách slepých brouků)

выставки, ярмарки (количество: 11)

(Výstava: Pěr století na zubra neplatí) ПН 21.12.2020 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Výstava: Pěr století na zubra neplatí)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) СР 23.6.2021 - ВС 7.11.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Žena 2021 - 6. ročník) ЧТ 23.9.2021 10:00 - 18:00
Дом техники (Pardubice)
(Žena 2021 - 6. ročník)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) ПТ 1.1.2021 - ПТ 31.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG)
(Výstava: Filip Hortenský) ВТ 7.9.2021 - ВС 21.11.2021
(Pardubice)
(Výstava: Filip Hortenský)
(Dodoismus) ПН 20.9.2021 - СР 20.10.2021
Театр 29 (Pardubice)
(Dodoismus)
(Výstava Humor) ЧТ 23.9.2021 15:00 - 17:30
(Pardubice)
(Výstava Humor)

гастрономия (количество: 1)

(Ochutnávka vín vinařství Hrabal s country kapelou Medvědi) ЧТ 23.9.2021 19:00
Арношт - пристань Пардубице (Pardubice)
(Ochutnávka vín vinařství Hrabal s country kapelou Medvědi)

музыка (количество: 4)

(Javory Beat a Hradišťan) Можно заказать билет ЧТ 23.9.2021 19:00 - 21:00
Выставочный, конгресовый и культурный центр Идеон (Pardubice)
(Javory Beat a Hradišťan)
(Ochutnávka vín vinařství Hrabal s country kapelou Medvědi) ЧТ 23.9.2021 19:00
Арношт - пристань Пардубице (Pardubice)
(Ochutnávka vín vinařství Hrabal s country kapelou Medvědi)
(Víťa Troníček Trio a host) ЧТ 23.9.2021 20:00
Доли-Клуб (Pardubice)
(Víťa Troníček Trio a host)
(Taneční zábava pro seniory a střední generaci) ЧТ 23.9.2021 15:00
(Pardubice)
(Taneční zábava pro seniory a střední generaci)

общественные (количество: 2)

(Den otevřených dveří) ЧТ 23.9.2021 9:00 - 17:00
Дом для престарелых У Церквушки (Pardubice)
(Den otevřených dveří)
(Autorské čtení z knihy Život velkými písmeny) ЧТ 23.9.2021 17:00
(Pardubice)
(Autorské čtení z knihy Život velkými písmeny)

профессиональные (количество: 2)

(Žena 2021 - 6. ročník) ЧТ 23.9.2021 10:00 - 18:00
Дом техники (Pardubice)
(Žena 2021 - 6. ročník)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)

театр (количество: 1)

(Bláznivé nůžky) ЧТ 23.9.2021 18:00
Восточно-чешский театр (Pardubice)
(Bláznivé nůžky)

cвободное время (количество: 1)

(Malá technická univerzita) ЧТ 23.9.2021 16:30
Материнский центр Глинечанек (Hlinsko)
(Malá technická univerzita)

выставки, ярмарки (количество: 6)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) ПТ 9.7.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Храст (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Výstava věnečků) ВТ 11.5.2021 - ЧТ 30.9.2021
Центр Погудка (Heřmanův Městec)
(Výstava věnečků)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši) ПН 2.8.2021 - ЧТ 30.9.2021
Центр Погудка (Heřmanův Městec)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši)
(Výstava Fenomén Maria Callas) ВС 22.8.2021 - СР 29.9.2021
Выставочный зал Театра Карла Пиппиха (Chrudim)
(Výstava Fenomén Maria Callas)
(Kristýna Hamáková - obrazy) ВС 5.9.2021 - ВС 31.10.2021
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Prodej čerstvého moštu od Českého svazu zahradkářů) ЧТ 23.9.2021 9:00 - 16:00
Heřmanův Městec
(Prodej čerstvého moštu od Českého svazu zahradkářů)

кинофильм (количество: 5)

(Kino pro seniory - Deníček moderního fotra) ЧТ 23.9.2021 10:00
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Kino pro seniory - Deníček moderního fotra)
(Quo vadis, Aida?) ЧТ 23.9.2021 17:00
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Quo vadis, Aida?)
(Deníček moderního fotra) ЧТ 23.9.2021 19:00
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Deníček moderního fotra)
(Zátopek) ЧТ 23.9.2021 19:30
Кинотеатр «Мир» (Heřmanův Městec)
(Zátopek)
(Žaluji) ЧТ 23.9.2021 20:00
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Žaluji)

музыка (количество: 1)

(Ornis) ЧТ 23.9.2021 19:00
«Хрудимская беседа» (Chrudim)
(Ornis)

общественные (количество: 2)

(Jak komunikovat s (mezi) dětmi) ЧТ 23.9.2021 10:00
Родительский центр «Радованэк» (Heřmanův Městec)
(Jak komunikovat s (mezi) dětmi)
(Život zrakově postižených osob v naší společnosti) ЧТ 23.9.2021 10:00
(Chrudim)
(Život zrakově postižených osob v naší společnosti)

профессиональные (количество: 1)

(Angličtina s Pam) ЧТ 23.9.2021 15:30
Материнский центр Глинечанек (Hlinsko)
(Angličtina s Pam)

спорт, активный отдых (количество: 2)

(Pochod generací) ЧТ 23.9.2021 8:21
Chrudim
(Pochod generací)
(Pravidelné lekce Nordic Walking) ЧТ 23.9.2021 17:00 - 19:00
Смотровая башня «Бара» на Чертовой скалце (Chrudim)
(Pravidelné lekce Nordic Walking)

церковное (количество: 2)

(Bohoslužba) ЧТ 23.9.2021 18:00
Часовня св. Вацлава (Jeníkov)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ЧТ 23.9.2021 18:00
(Studnice)
(Bohoslužba)

cвободное время (количество: 3)

(Dětská herna) ВТ 4.5.2021 - ПТ 31.12.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Dětská herna)
(Legoprojekt) ЧТ 23.9.2021 - СБ 25.9.2021
Церковь братская (Vysoké Mýto)
(Legoprojekt)
(RC Mikeš: Hříbek a mochomůrka) ЧТ 23.9.2021 8:30 - 12:30
Семейный центр «Микеш» (Proseč)
(RC Mikeš: Hříbek a mochomůrka)

выставки, ярмарки (количество: 14)

(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost) ВС 13.6.2021 - ВС 3.10.2021
Šantovo nám. (Litomyšl)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) ВС 13.6.2021 - СБ 27.11.2021
Галерея Мирослава Кубика (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Časy mezi Časy) ВС 1.8.2021 - ВС 10.10.2021
(Litomyšl)
(Časy mezi Časy)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) ПН 6.9.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Новые Грады (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) ВТ 4.5.2021 - ВС 29.5.2022
(Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny) ВТ 1.6.2021 - ВС 3.10.2021
Городская картинная галерея (Litomyšl)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) ВС 22.8.2021 - ВС 2.1.2022
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok) СР 1.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Кинотеатр «Весмир» (Svitavy)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok)
(Výstava fotografií) СР 1.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Bystré)
(Výstava fotografií)
(Ukázky z knihy) СР 1.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Живая стена (Svitavy)
(Ukázky z knihy)
(Koncept v architektuře) ЧТ 2.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Туристический информационный центр Высоке Мыто (Vysoké Mýto)
(Koncept v architektuře)
(Grafica) ПТ 3.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Vysoké Mýto)
(Grafica)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly) ПТ 17.9.2021 - ПТ 15.10.2021
Jiráskovo nám. (Litomyšl)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly)
(Jaromír Krosch: The Best Of 1981 - 2021) СБ 18.9.2021 - ПТ 29.10.2021
Галерея «Кроупа» (Litomyšl)
(Jaromír Krosch: The Best Of 1981 - 2021)

кинофильм (количество: 2)

(Premiéra v kině: Nejlepší kamarád) ЧТ 23.9.2021 17:00
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Premiéra v kině: Nejlepší kamarád)
(Gump – Pes, který naučil lidi žít) ЧТ 23.9.2021 19:00
Театр Šemberovo divadlo (Vysoké Mýto)
(Gump – Pes, který naučil lidi žít)

музыка (количество: 2)

(575. LHV: Slavné filmové melodie v klavírních proměnách) Можно заказать билет ЧТ 23.9.2021 19:00
Сметанув дум (Litomyšl), Litomyšl
(575. LHV: Slavné filmové melodie v klavírních proměnách)
(Jedlinský & Fischer Duo) ЧТ 23.9.2021 19:00
Гимназия им. Алоиса Ирасека (Litomyšl), Litomyšl
(Jedlinský & Fischer Duo)

общественные (количество: 4)

(Sbírkové dny Světlušky) ПН 6.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Vysoké Mýto)
(Sbírkové dny Světlušky)
(Vycházková hra Střediska volného času) ЧТ 16.9.2021 - ВТ 28.9.2021
Litomyšl
(Vycházková hra Střediska volného času)
(Litomyšl jinak) ПН 20.9.2021 - ПТ 31.12.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)
(Premiéra v kině: Nejlepší kamarád) ЧТ 23.9.2021 17:00
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Premiéra v kině: Nejlepší kamarád)

профессиональные (количество: 1)

(Černobyl, spící peklo) ЧТ 23.9.2021 18:00
Альтернативный клуб «Тиятр» (Svitavy)
(Černobyl, spící peklo)

театр (количество: 3)

(Národní divadlo, Laterna magika (CZ): Zázrak (s)tvoření) ЧТ 23.9.2021 18:00
«Тылов дом» - Поличка (Polička)
(Národní divadlo, Laterna magika (CZ): Zázrak (s)tvoření)
(Carlo Mô (E): eMe) ЧТ 23.9.2021 20:30
Театральный клуб (Polička)
(Carlo Mô (E): eMe)
(Květinová show) ЧТ 23.9.2021 16:00
Монастырские сады (Litomyšl), Litomyšl
(Květinová show)

церковное (количество: 1)

(Bohoslužba - Mladočov) ЧТ 23.9.2021 18:30
(Poříčí u Litomyšle, Mladočov)
(Bohoslužba - Mladočov)

общее количество найденных записей: 125

Найди свою деятельность