Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN
loading...
Туристический навигатор
Viki
Официальный туристический портал Пардубицкого края
Чешская Республика
Почти солнечно 14°C
погода

Погода - Пардубице

29.9. (23:30)
сегодня
Почти солнечно
14°C
30.9.
завтра
Полуясно
15°C/8°C
1.10.
ПятницаОблачно
18°C/6°C
2.10.
СубботаПолуоблачно
18°C/11°C
Источник: Погода Meteocentrum

Календарь мероприятий

Поиск мероприятий:
Области: Чешско-моравское пограничье. Кладске Помези. . Орлицкие горы и Подорлицко. Чешско-моравское пограничье. Градецко. Пардубицко. Хрудимско-Глинецко.
Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей.








начало: конец:
Другие параметры поиска

Карта

выставки, ярмарки (количество: 1)

(Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda) ПТ 17.9.2021 - СР 29.9.2021
Červená Voda
(Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda)

кинофильм (количество: 3)

(Matky) ВТ 21.9.2021 10:00
Клуб На Стрельбище (Králíky)
(Matky)
(Shang-Chi a legenda o deseti prstenech) ВТ 21.9.2021 17:00
Клуб На Стрельбище (Králíky)
(Shang-Chi a legenda o deseti prstenech)
(Cesta domů) ВТ 21.9.2021 20:00
Клуб На Стрельбище (Králíky)
(Cesta domů)

выставки, ярмарки (количество: 1)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) ПТ 3.9.2021 - ВТ 26.10.2021
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)

кинофильм (количество: 3)

(Marťanské lodě) Можно заказать билет ВТ 21.9.2021 20:30
Био-Централь (Hradec Králové)
(Marťanské lodě)
(Zátopek) Можно заказать билет ВТ 21.9.2021 19:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Zátopek)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel) Можно заказать билет ВТ 21.9.2021 17:30
Био-Централь (Hradec Králové)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel)

общественные (количество: 2)

(32. ročník fotografické soutěže) ЧТ 1.4.2021 - ЧТ 30.9.2021
Импульс, центр поддержки художественной деятельности (Hradec Králové)
(32. ročník fotografické soutěže)
(Fotosoutěž Život v Evropě) ЧТ 1.7.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Hradec Králové)
(Fotosoutěž Život v Evropě)

выставки, ярмарки (количество: 1)

(Venkovní výstava příběhů z Indie) ЧТ 22.7.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Hronov)
(Venkovní výstava příběhů z Indie)

cвободное время (количество: 6)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) ПН 1.3.2021 - ВС 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) СР 24.3.2021 - ЧТ 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Bazárek) ВТ 21.9.2021 - СР 22.9.2021
Семейный центр Роса (Česká Třebová)
(Bazárek)
(Burza Podzim - zima) ВТ 21.9.2021 7:30 - 17:00
Семейный центр «Яблочко» (Jablonné nad Orlicí)
(Burza Podzim - zima)
(Čteme dětem) ВТ 21.9.2021 9:00
ВТ 21.9.2021 10:00
Дом матери и ребенка Каминек (Choceň)
(Čteme dětem)
(Kroužek pro děti Pestrá Česká Třebová) ВТ 21.9.2021 15:00
Городской музей (Česká Třebová)
(Kroužek pro děti Pestrá Česká Třebová)

выставки, ярмарки (количество: 15)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) ПН 3.5.2021 - ВС 31.10.2021
Коловратский замок в Рихнове-над-Кнежной (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města) ЧТ 24.6.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Choceň)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města)
(Výstava: Třikrát jinak) СР 1.9.2021 - ВС 31.10.2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Knihaři z Lanškrouna) ЧТ 2.9.2021 - ВС 14.11.2021
(Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw) ЧТ 2.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Чешский Красный крест (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět) ЧТ 2.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Малая сцена (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo)) ЧТ 2.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Культурный центр (Česká Třebová)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo))
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) ЧТ 2.9.2021 - ВС 31.10.2021
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) ЧТ 9.9.2021 - ПТ 31.12.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku) ЧТ 9.9.2021 - ВС 3.10.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku)
(Výstava z historie Divišova divadla) ВТ 14.9.2021 - ПН 1.11.2021
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Hosté na zemi) СР 15.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Lanškroun)
(Hosté na zemi)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi) СР 15.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Lanškroun)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) ПТ 17.9.2021 - ВТ 30.11.2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) ЧТ 1.4.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Опочно (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

кинофильм (количество: 2)

(Marťanské lodě) ВТ 21.9.2021 20:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Marťanské lodě)
(Cesta domů) ВТ 21.9.2021 20:00
Городской кинотеатр (Jablonné nad Orlicí )
(Cesta domů)

музыка (количество: 1)

(Klavírní recitál Ivana Klánského) ВТ 21.9.2021 16:00
Начальная художественная школа (Choceň)
(Klavírní recitál Ivana Klánského)

общественные (количество: 2)

(Kavárna do domova) ВТ 21.9.2021 14:30
Дом пристарелых (Lanškroun)
(Kavárna do domova)
(Jak se připravit na porod) ВТ 21.9.2021 18:45
Дом матери и ребенка Каминек (Choceň)
(Jak se připravit na porod)

профессиональные (количество: 4)

(Kurz anglického jazyka pro děti) ЧТ 2.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kurz anglického jazyka pro děti)
(Jak posílit imunitu) ВТ 21.9.2021 17:30
Малая сцена (Ústí nad Orlicí)
(Jak posílit imunitu)
(Seminář - Vedení rodiny) ВТ 21.9.2021 19:00
Семейный центр Срдичко (Сердечко) (Ústí nad Orlicí)
(Seminář - Vedení rodiny)
(Mapa funkčního chodidla) ВТ 21.9.2021 16:00 - 18:00
Путь для семьи и детская группа Анютины глазки (Žamberk)
(Mapa funkčního chodidla)

спорт, активный отдых (количество: 2)

(Karate team KCK - nábor nových členů) ПТ 10.9.2021 - ВС 31.10.2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Týden hokeje) ВТ 21.9.2021
Зал Б. Модрего (Lanškroun-Ostrovské Předměstí)
(Týden hokeje)

театр (количество: 3)

(Kočičí hra) ВТ 21.9.2021
Рошкотов театр, кинотеатр Май, Театральный клуб (Ústí nad Orlicí)
(Kočičí hra)
(Edith a Marlene) ВТ 21.9.2021 19:00
Господский дом (Choceň)
(Edith a Marlene)
(Divadlo Bolka Polívky - Rebelky) Можно заказать билет ВТ 21.9.2021 19:00
Культурный центр (Česká Třebová)
(Divadlo Bolka Polívky - Rebelky)

cвободное время (количество: 12)

(Museum virtualis) ЧТ 29.4.2021 - ПТ 31.12.2021
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny) ЧТ 9.9.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Program pro školy: Těsné formy) ЧТ 9.9.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Těsné formy)
(Program pro školy: Léto u moře) ЧТ 9.9.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Léto u moře)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Současná fotografie) ЧТ 9.9.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Současná fotografie)
(Výtvarná dílna pro seniory: Smaltování) ВТ 21.9.2021 9:00 - 11:00
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Výtvarná dílna pro seniory: Smaltování)
(Výtvarné dílny pro dospělé: Smaltování) ВТ 21.9.2021 16:30 - 18:00
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Výtvarné dílny pro dospělé: Smaltování)

выставки, ярмарки (количество: 11)

(Výstava: Pěr století na zubra neplatí) ПН 21.12.2020 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Výstava: Pěr století na zubra neplatí)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) СР 23.6.2021 - ВС 7.11.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) ПТ 1.1.2021 - ПТ 31.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG)
(Výstava: Filip Hortenský) ВТ 7.9.2021 - ВС 21.11.2021
(Pardubice)
(Výstava: Filip Hortenský)
(Dodoismus) ПН 20.9.2021 - СР 20.10.2021
Театр 29 (Pardubice)
(Dodoismus)
(Kaleidoskop: Lachen, prosím) ВТ 21.9.2021 18:00
(Pardubice)
(Kaleidoskop: Lachen, prosím)
(Výstava Humor) ВТ 21.9.2021 15:00 - 17:30
(Pardubice)
(Výstava Humor)

кинофильм (количество: 1)

(Kaleidoskop: Lachen, prosím) ВТ 21.9.2021 18:00
(Pardubice)
(Kaleidoskop: Lachen, prosím)

музыка (количество: 1)

(111 Gypce - oslavy 111. výročí založení gymnázia) Можно заказать билет ВТ 21.9.2021 17:00
Дом музыки (Pardubice)
(111 Gypce - oslavy 111. výročí založení gymnázia)

общественные (количество: 5)

(Výtvarná dílna pro seniory: Smaltování) ВТ 21.9.2021 9:00 - 11:00
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Výtvarná dílna pro seniory: Smaltování)
(Den otevřených dveří Vida centra) ВТ 21.9.2021 13:00 - 17:00
(Pardubice)
(Den otevřených dveří Vida centra)
(Duši otevřený Kosatec) ВТ 21.9.2021 13:00 - 17:00
Центр «Косатец» (Ирис) (Pardubice)
(Duši otevřený Kosatec)
(111 Gypce - oslavy 111. výročí založení gymnázia) Можно заказать билет ВТ 21.9.2021 17:00
Дом музыки (Pardubice)
(111 Gypce - oslavy 111. výročí založení gymnázia)
(Beseda Moje jméno není diagnóza) ВТ 21.9.2021 18:00 - 20:30
Театр 29 (Pardubice)
(Beseda Moje jméno není diagnóza)

профессиональные (количество: 6)

(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Ukázka metody EEG biofeedback) ВТ 21.9.2021 9:00 - 16:00
(Pardubice)
(Ukázka metody EEG biofeedback)
(Zpívánky a Minizpívánky) ВТ 21.9.2021 9:15 - 10:00
ВТ 21.9.2021 10:15 - 11:00
(Pardubice)
(Zpívánky a Minizpívánky)
(Den otevřených dveří Vida centra) ВТ 21.9.2021 13:00 - 17:00
(Pardubice)
(Den otevřených dveří Vida centra)
(Pravidelné lekce severské chůze) ВТ 21.9.2021 17:00
Pardubice
(Pravidelné lekce severské chůze)
(Jóga pro začínající - kurz integrální jógy) ВТ 21.9.2021 19:00
(Pardubice)
(Jóga pro začínající - kurz integrální jógy)

спорт, активный отдых (количество: 3)

(Pravidelné lekce severské chůze) ВТ 21.9.2021 17:00
Pardubice
(Pravidelné lekce severské chůze)
(Pravidelné lekce severské chůze) ВТ 21.9.2021 17:00
Pardubice
(Pravidelné lekce severské chůze)
(Jóga pro začínající - kurz integrální jógy) ВТ 21.9.2021 19:00
(Pardubice)
(Jóga pro začínající - kurz integrální jógy)

театр (количество: 1)

(Audience u královny) ВТ 21.9.2021 17:30
Восточно-чешский театр (Pardubice)
(Audience u královny)

cвободное время (количество: 1)

(Keramika) ВТ 21.9.2021 15:30
Masarykovo náměstí (Heřmanův Městec)
(Keramika)

выставки, ярмарки (количество: 5)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) ПТ 9.7.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Храст (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Výstava věnečků) ВТ 11.5.2021 - ЧТ 30.9.2021
Центр Погудка (Heřmanův Městec)
(Výstava věnečků)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši) ПН 2.8.2021 - ЧТ 30.9.2021
Центр Погудка (Heřmanův Městec)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši)
(Výstava Fenomén Maria Callas) ВС 22.8.2021 - СР 29.9.2021
Выставочный зал Театра Карла Пиппиха (Chrudim)
(Výstava Fenomén Maria Callas)
(Kristýna Hamáková - obrazy) ВС 5.9.2021 - ВС 31.10.2021
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)

профессиональные (количество: 1)

(Plstěné prostírky - základy mokrého plstění) ВТ 21.9.2021 17:00 - 19:30
Момо Хрудим (Chrudim)
(Plstěné prostírky - základy mokrého plstění)

спорт, активный отдых (количество: 3)

(Cvičení pro maminky a děti různého věku) ВТ 21.9.2021 14:30
Материнский центр Глинечанек (Hlinsko)
(Cvičení pro maminky a děti různého věku)
(Cvičení pro těhotné s porodní asistentkou) ВТ 21.9.2021 17:30
Материнский центр Глинечанек (Hlinsko)
(Cvičení pro těhotné s porodní asistentkou)
(Úterní hodinová cvičení seniorů) ВТ 21.9.2021 14:00
náměstí Míru (Heřmanův Městec)
(Úterní hodinová cvičení seniorů)

церковное (количество: 2)

(Bohoslužba) ВТ 21.9.2021 18:00
(Krouna)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВТ 21.9.2021 18:00
Часовня св. Вацлава (Jeníkov)
(Bohoslužba)

cвободное время (количество: 2)

(Dětská herna) ВТ 4.5.2021 - ПТ 31.12.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Dětská herna)
(Deskohraní) ВТ 21.9.2021 13:00 - 16:00
(Litomyšl), Litomyšl
(Deskohraní)

выставки, ярмарки (количество: 12)

(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost) ВС 13.6.2021 - ВС 3.10.2021
Šantovo nám. (Litomyšl)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost)
(Časy mezi Časy) ВС 1.8.2021 - ВС 10.10.2021
(Litomyšl)
(Časy mezi Časy)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) ПН 6.9.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Новые Грады (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) ВТ 4.5.2021 - ВС 29.5.2022
(Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny) ВТ 1.6.2021 - ВС 3.10.2021
Городская картинная галерея (Litomyšl)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) ВС 22.8.2021 - ВС 2.1.2022
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Výstava fotografií) СР 1.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Bystré)
(Výstava fotografií)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok) СР 1.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Кинотеатр «Весмир» (Svitavy)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok)
(Ukázky z knihy) СР 1.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Живая стена (Svitavy)
(Ukázky z knihy)
(Koncept v architektuře) ЧТ 2.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Туристический информационный центр Высоке Мыто (Vysoké Mýto)
(Koncept v architektuře)
(Grafica) ПТ 3.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Vysoké Mýto)
(Grafica)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly) ПТ 17.9.2021 - ПТ 15.10.2021
Jiráskovo nám. (Litomyšl)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly)

кинофильм (количество: 2)

(Zelený rytíř) ВТ 21.9.2021 19:30
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Zelený rytíř)
(Zátopek) ВТ 21.9.2021 19:30
Кинотеатр «Весмир» (Svitavy)
(Zátopek)

общественные (количество: 7)

(Sbírkové dny Světlušky) ПН 6.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Vysoké Mýto)
(Sbírkové dny Světlušky)
(Vycházková hra Střediska volného času) ЧТ 16.9.2021 - ВТ 28.9.2021
Litomyšl
(Vycházková hra Střediska volného času)
(Den bez aut ve Váchalově ulici) ПН 20.9.2021 - СР 22.9.2021
Litomyšl
(Den bez aut ve Váchalově ulici)
(Litomyšl jinak) ПН 20.9.2021 - ПТ 31.12.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)
(Bezpečnost silničního provozu pro děti) ВТ 21.9.2021 8:00 - 14:00
Центр свободного времяпрепровождения (Litomyšl)
(Bezpečnost silničního provozu pro děti)
(Lost Czech Man • Hedvábná stezka) ВТ 21.9.2021 18:00
Альтернативный клуб «Тиятр» (Svitavy)
(Lost Czech Man • Hedvábná stezka)
(201. cestovatelský večer v Muzeu esperanta Svitavy) ВТ 21.9.2021 18:00
Дом Оттендорфера (Svitavy)
(201. cestovatelský večer v Muzeu esperanta Svitavy)

профессиональные (количество: 2)

(Bezpečnost silničního provozu pro děti) ВТ 21.9.2021 8:00 - 14:00
Центр свободного времяпрепровождения (Litomyšl)
(Bezpečnost silničního provozu pro děti)
(Marketa Art Angels) ВТ 21.9.2021 9:00 - 17:00
Smetanovo náměstí (Litomyšl)
(Marketa Art Angels)

спорт, активный отдых (количество: 2)

(Dojdi na náměstí a zahraj si - s fotbalisty) ПН 20.9.2021 - СР 22.9.2021
Smetanovo náměstí (Litomyšl)
(Dojdi na náměstí a zahraj si - s fotbalisty)
(Dojdi na náměstí a zahraj si - s basketbalisty) ПН 20.9.2021 - СР 22.9.2021
Smetanovo náměstí (Litomyšl)
(Dojdi na náměstí a zahraj si - s basketbalisty)

общее количество найденных записей: 117

Найди свою деятельность