Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN
loading...
Туристический навигатор
Viki
Официальный туристический портал Пардубицкого края
Чешская Республика
Туман 14°C
погода

Погода - Пардубице

29.9. (00:34)
сегодня
Туман
14°C
30.9.
завтра
Полуясно
15°C/8°C
1.10.
ПятницаОблачно
18°C/6°C
2.10.
СубботаПолуоблачно
18°C/11°C
Источник: Погода Meteocentrum

Календарь мероприятий

Поиск мероприятий:
Области: Чешско-моравское пограничье. Кладске Помези. . Орлицкие горы и Подорлицко. Чешско-моравское пограничье. Градецко. Пардубицко. Хрудимско-Глинецко.
Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей.








начало: конец:
Другие параметры поиска

Карта

выставки, ярмарки (количество: 2)

(Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda) ПТ 17.9.2021 - СР 29.9.2021
Červená Voda
(Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda)
(Farmářské trhy) ВС 19.9.2021 8:00
Červená Voda
(Farmářské trhy)

спорт, активный отдых (количество: 2)

(TJ Jablonné nad Orlicí - 1.SC Tempish Vítkovice) ВС 19.9.2021 13:00
(Červená Voda)
(TJ Jablonné nad Orlicí - 1.SC Tempish Vítkovice)
(FC Jiskra 2008 B – Choceň B) ВС 19.9.2021 15:30
(Červená Voda)
(FC Jiskra 2008 B – Choceň B)

церковное (количество: 2)

(Víkend pro rodiny) ПТ 17.9.2021 - ВС 19.9.2021
Гора Богоматери (Гедеч) с храмом Вознесения Девы Марии - монастырь и паломническое святое место (Králíky)
(Víkend pro rodiny)
(Červenovodská pouť) ПТ 17.9.2021 - ВС 19.9.2021
Červená Voda
(Červenovodská pouť)

выставки, ярмарки (количество: 2)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) ПТ 3.9.2021 - ВТ 26.10.2021
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)
(Výstava Mýty o pěstounství) ПН 6.9.2021 - ПН 20.9.2021
(Hradec Králové)
(Výstava Mýty o pěstounství)

кинофильм (количество: 2)

(Tlapková patrola ve filmu) Можно заказать билет ВС 19.9.2021 13:30
ВС 19.9.2021 16:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Tlapková patrola ve filmu)
(Láska pod kapotou) Можно заказать билет ВС 19.9.2021 20:30
Био-Централь (Hradec Králové)
(Láska pod kapotou)

общественные (количество: 4)

(32. ročník fotografické soutěže) ЧТ 1.4.2021 - ЧТ 30.9.2021
Импульс, центр поддержки художественной деятельности (Hradec Králové)
(32. ročník fotografické soutěže)
(Fotosoutěž Život v Evropě) ЧТ 1.7.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Hradec Králové)
(Fotosoutěž Život v Evropě)
(Zažít Velké náměstí jinak!) ВС 19.9.2021 14:00 - 22:00
Velké náměstí (Hradec Králové)
(Zažít Velké náměstí jinak!)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury) Можно заказать билет ВС 19.9.2021 10:00 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury)

театр (количество: 1)

(O kůzlátkách) Можно заказать билет ВС 19.9.2021 10:00 - 10:45
Адальбертинум (Hradec Králové)
(O kůzlátkách)

выставки, ярмарки (количество: 1)

(Venkovní výstava příběhů z Indie) ЧТ 22.7.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Hronov)
(Venkovní výstava příběhů z Indie)

cвободное время (количество: 3)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) ПН 1.3.2021 - ВС 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) СР 24.3.2021 - ЧТ 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Muzeum a světnička Járy Cimrmana) ВС 19.9.2021 9:00 - 12:00
Музей-комнатка Яры Цимрмана (Letohrad)
(Muzeum a světnička Járy Cimrmana)

выставки, ярмарки (количество: 17)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) ПН 3.5.2021 - ВС 31.10.2021
Коловратский замок в Рихнове-над-Кнежной (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Zámecké farmářské trhy) ВС 19.9.2021
Замок Доудлебы над Орлици (Doudleby nad Orlicí)
(Zámecké farmářské trhy)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města) ЧТ 24.6.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Choceň)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města)
(Výstava - Hoří?) ПТ 2.7.2021 - ВС 19.9.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Hoří?)
(Výstava: Třikrát jinak) СР 1.9.2021 - ВС 31.10.2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo)) ЧТ 2.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Культурный центр (Česká Třebová)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo))
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) ЧТ 2.9.2021 - ВС 31.10.2021
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Knihaři z Lanškrouna) ЧТ 2.9.2021 - ВС 14.11.2021
(Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět) ЧТ 2.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Малая сцена (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw) ЧТ 2.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Чешский Красный крест (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) ЧТ 9.9.2021 - ПТ 31.12.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku) ЧТ 9.9.2021 - ВС 3.10.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku)
(Výstava z historie Divišova divadla) ВТ 14.9.2021 - ПН 1.11.2021
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi) СР 15.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Lanškroun)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi)
(Hosté na zemi) СР 15.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Lanškroun)
(Hosté na zemi)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) ПТ 17.9.2021 - ВТ 30.11.2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) ЧТ 1.4.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Опочно (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

кинофильм (количество: 7)

(Ainbo: Hrdinka pralesa) ВС 19.9.2021 14:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Ainbo: Hrdinka pralesa)
(Mimi šéf: Rodinný podnik 3D) ВС 19.9.2021 17:00
Рошкотов театр, кинотеатр Май, Театральный клуб (Ústí nad Orlicí)
(Mimi šéf: Rodinný podnik  3D)
(Gump - Pes, který naučil lidi žít) ВС 19.9.2021 17:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Gump - Pes, který naučil lidi žít)
(Úniková hra: Turnaj šampiónů) ВС 19.9.2021 19:30
Рошкотов театр, кинотеатр Май, Театральный клуб (Ústí nad Orlicí)
(Úniková hra: Turnaj šampiónů)
(Zátopek) ВС 19.9.2021 20:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Zátopek)
(Shang-Chi a legenda o deseti prstenech) ВС 19.9.2021 20:00
Городской кинотеатр (Jablonné nad Orlicí )
(Shang-Chi a legenda o deseti prstenech)
(Králíček Petr bere do zaječích) ВС 19.9.2021 18:00
Городской кинотеатр (Jablonné nad Orlicí )
(Králíček Petr bere do zaječích)

музыка (количество: 2)

(Irvin Venyš - klarinet Epoque Quartet) ВС 19.9.2021 17:00
Dobruška
(Irvin Venyš - klarinet Epoque Quartet)
(XIV. Dechovka na zámku) ВС 19.9.2021 14:00
Начальная художественная школа (Choceň)
(XIV. Dechovka na zámku)

общественные (количество: 2)

(Sokolení v Kerharticích) ВС 19.9.2021 13:30
(Ústí nad Orlicí - Kerhartice)
(Sokolení v Kerharticích)
(Beseda Krajinou příběhů) ВС 19.9.2021 17:30
Малая сцена (Ústí nad Orlicí)
(Beseda Krajinou příběhů)

профессиональные (количество: 1)

(Kurz anglického jazyka pro děti) ЧТ 2.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kurz anglického jazyka pro děti)

спорт, активный отдых (количество: 6)

(Karate team KCK - nábor nových členů) ПТ 10.9.2021 - ВС 31.10.2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Rozběhněme pěstounství) ПН 13.9.2021 - ВС 19.9.2021
(Česká Třebová)
(Rozběhněme pěstounství)
(Běh na Peklák - MČR v běhu do vrchu) ВС 19.9.2021 8:00 - 16:00
Горнолыжный комплекс Пеклак (Česká Třebová)
(Běh na Peklák - MČR v běhu do vrchu)
(Závody minikár) ВС 19.9.2021 9:00 - 15:00
Ústí nad Orlicí
(Závody minikár)
(Jablonné nad Orlicí - Zámrsk) ВС 19.9.2021 10:00
Футбольный стадион (Jablonné nad Orlicí)
(Jablonné nad Orlicí - Zámrsk)
(Dětská hasičská soutěž v požárním útoku) ВС 19.9.2021 13:00
Футбольное поле (Orlické Podhůří)
(Dětská hasičská soutěž v požárním útoku)

театр (количество: 1)

(Divadlo Pohádka Praha - Zlatovláska) ВС 19.9.2021 15:00
Малая сцена (Česká Třebová)
(Divadlo Pohádka Praha - Zlatovláska)

cвободное время (количество: 12)

(Moderní architektura v Pardubicích v první polovině 20. století) ВС 19.9.2021 13:00
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Moderní architektura v Pardubicích v první polovině 20. století)
(Akce - stará řemesla) ВС 19.9.2021 14:00 - 17:00
Экоцентр Палета (Pardubice)
(Akce - stará řemesla)
(Museum virtualis) ЧТ 29.4.2021 - ПТ 31.12.2021
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Těsné formy) ЧТ 9.9.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Těsné formy)
(Program pro školy: Současná fotografie) ЧТ 9.9.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Současná fotografie)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Program pro školy: Léto u moře) ЧТ 9.9.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Léto u moře)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny) ЧТ 9.9.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny)

выставки, ярмарки (количество: 9)

(Výstava: Pěr století na zubra neplatí) ПН 21.12.2020 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Výstava: Pěr století na zubra neplatí)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) СР 23.6.2021 - ВС 7.11.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) ПТ 1.1.2021 - ПТ 31.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG)
(Výstava: Filip Hortenský) ВТ 7.9.2021 - ВС 21.11.2021
(Pardubice)
(Výstava: Filip Hortenský)
(Chovatelská prodejní výstava Svinčany 2021) ВС 19.9.2021 8:00 - 15:00
(Svinčany)
(Chovatelská prodejní výstava Svinčany 2021)

музыка (количество: 2)

(Jam Session) ВС 19.9.2021 14:00 - 18:00
(Pardubice)
(Jam Session)
(Taneční odpolední čaje) ВС 19.9.2021 14:00
Культурный дом Hronovická (Pardubice)
(Taneční odpolední čaje)

общественные (количество: 1)

(Akce - stará řemesla) ВС 19.9.2021 14:00 - 17:00
Экоцентр Палета (Pardubice)
(Akce - stará řemesla)

профессиональные (количество: 1)

(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)

спорт, активный отдых (количество: 2)

(Pardubický vinařský půlmraton) ВС 19.9.2021
Bezdíčkova (Pardubice), Bubeníkova (Pardubice), Fáblovka (Pardubice), Hradecká (Pardubice), Husova (Pardubice), Jahnova (Pardubice), Kunětická (Pardubice), Labská (Pardubice), Masarykovo náměstí (Pardubice), Mezi Mosty (Pardubice), Pernštýnské náměstí (Pardubice), Sakařova (Pardubice), Smetanovo náměstí (Pardubice), Studentská (Pardubice), třída Míru (Pardubice), U Stadionu (Pardubice)
(Pardubický vinařský půlmraton)
(Kolem sečské přehrady) ВС 19.9.2021
Pardubice
(Kolem sečské přehrady)

cвободное время (количество: 2)

(Speciální prohlídky zámku) ВС 19.9.2021 11:00 - 13:00
Замок Слатняны (Slatiňany)
(Speciální prohlídky zámku)
(Dětské odpoledne) ВС 19.9.2021 14:00
(Lukavice)
(Dětské odpoledne)

выставки, ярмарки (количество: 7)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) ПТ 9.7.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Храст (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Výstava věnečků) ВТ 11.5.2021 - ЧТ 30.9.2021
Центр Погудка (Heřmanův Městec)
(Výstava věnečků)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši) ПН 2.8.2021 - ЧТ 30.9.2021
Центр Погудка (Heřmanův Městec)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši)
(Výstava Fenomén Maria Callas) ВС 22.8.2021 - СР 29.9.2021
Выставочный зал Театра Карла Пиппиха (Chrudim)
(Výstava Fenomén Maria Callas)
(Kristýna Hamáková - obrazy) ВС 5.9.2021 - ВС 31.10.2021
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Výstave architekta Františka Schmornaze) СБ 11.9.2021 - ВС 19.9.2021
Швейцарня - музей (Slatiňany)
(Výstave architekta Františka Schmornaze)
(Výstava 50 let vzniku města) ПН 13.9.2021 - ВС 19.9.2021
Общественный дом (Slatiňany)
(Výstava 50 let vzniku města)

кинофильм (количество: 3)

(Večírek) ВС 19.9.2021 17:00
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Večírek)
(Deníček moderního fotra) ВС 19.9.2021 19:30
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Deníček moderního fotra)
(Mimi šéf: rodinný podnik) ВС 19.9.2021 15:00
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Mimi šéf: rodinný podnik)

музыка (количество: 1)

(Dan Bárta a Ilustratosphere) ВС 19.9.2021 19:00
Театр Karla Pippicha (Chrudim)
(Dan Bárta a Ilustratosphere)

общественные (количество: 4)

(Oslavy 50. let vzniku města) СБ 11.9.2021 - ВС 19.9.2021
Slatiňany
(Oslavy 50. let vzniku města)
(Skautská kavárna) ВС 19.9.2021 9:30
Центр Яна XXIII (Hlinsko)
(Skautská kavárna)
(Dětské odpoledne) ВС 19.9.2021 14:00
(Lukavice)
(Dětské odpoledne)
(Talkshow s Jiřím Lábusem a Otou Jirákem) ВС 19.9.2021 18:00
Музей театрально-кукольного искусства в Хрудиме (Chrudim)
(Talkshow s Jiřím Lábusem a Otou Jirákem)

профессиональные (количество: 2)

(Skautská kavárna) ВС 19.9.2021 9:30
Центр Яна XXIII (Hlinsko)
(Skautská kavárna)
(Respektovat a být respektován 4 denní kurz) СБ 18.9.2021 - ВС 19.9.2021
Родительский центр «Радованэк» (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
(Respektovat a být respektován 4 denní kurz)

спорт, активный отдых (количество: 4)

(Retro potápění - Memoriál Jiřího Trpíka) ВС 19.9.2021
(Leštinka)
(Retro potápění - Memoriál Jiřího Trpíka)
(Hasičská soutěž) ВС 19.9.2021
(Slatiňany)
(Hasičská soutěž)
(Rybářské závody) ВС 19.9.2021 7:00 - 15:00
Slatiňany
(Rybářské závody)
(FC Hlinsko - Náchod) ВС 19.9.2021 15:30
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Náchod)

церковное (количество: 18)

(Farní den) ВС 19.9.2021
Костел Пресвятой Троицы (Kameničky)
(Farní den)
(Mše svatá) ВС 19.9.2021 7:30
Костел св. Марии Магдалены (Včelákov)
(Mše svatá)
(Mše svatá) ВС 19.9.2021 8:00
Костел Вознесения Девы-Марии (Skuteč)
(Mše svatá)
(Mše svatá) ВС 19.9.2021 9:30
(Předhradí)
(Mše svatá)
(Mše svatá) ВС 19.9.2021 9:30
Костел св. Якуба Старшего (Raná)
(Mše svatá)
(Bohoslužba) ВС 19.9.2021 10:30
Евангелический костел (Svratouch )
(Bohoslužba)
(Mše sv.) ВС 19.9.2021 11:00
Часовня св. Яна Непомуцкого (Skuteč, Skutíčko)
(Mše sv.)
(Mše sv.) ВС 19.9.2021 18:00
(Skuteč)
(Mše sv.)
(Bohoslužba) ВС 19.9.2021 8:00
(Trhová Kamenice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 19.9.2021 8:30
(Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 19.9.2021 9:00
Евангелический костел (Krouna)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 19.9.2021 9:00
Форт (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Setkání apoštolské církve) ВС 19.9.2021 10:00
Апостольская церковь, община Глинско (Hlinsko)
(Setkání apoštolské církve)
(Bohoslužba) ВС 19.9.2021 9:00
Костел Рождения Девы-Марии (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 19.9.2021 8:00
(Krouna)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 19.9.2021 10:30
Костел Пресвятой Троицы (Kameničky)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 19.9.2021 10:30
Kостел св. Петра и Павла, апостолов (Hlinsko, Chlum)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 19.9.2021 9:00
(Studnice)
(Bohoslužba)

cвободное время (количество: 3)

(Dny evropského dědictví (EHD) - stavebně-historické prohlídky běžně nepřístupných prostor) ВС 19.9.2021 11:00
ВС 19.9.2021 14:00
Замок Литомышль (Litomyšl)
(Dny evropského dědictví (EHD) - stavebně-historické prohlídky běžně nepřístupných prostor)
(Dětská herna) ВТ 4.5.2021 - ПТ 31.12.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Dětská herna)
(Auto-moto-burza) ВС 19.9.2021 6:00
(Svitavy)
(Auto-moto-burza)

выставки, ярмарки (количество: 14)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) ВС 13.6.2021 - СБ 27.11.2021
Галерея Мирослава Кубика (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost) ВС 13.6.2021 - ВС 3.10.2021
Šantovo nám. (Litomyšl)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost)
(Časy mezi Časy) ВС 1.8.2021 - ВС 10.10.2021
(Litomyšl)
(Časy mezi Časy)
(Malířský salon) СБ 4.9.2021 - ВС 19.9.2021
Городская галерея (Vysoké Mýto)
(Malířský salon)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) ПН 6.9.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Новые Грады (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) ВТ 4.5.2021 - ВС 29.5.2022
(Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny) ВТ 1.6.2021 - ВС 3.10.2021
Городская картинная галерея (Litomyšl)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) ВС 22.8.2021 - ВС 2.1.2022
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok) СР 1.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Кинотеатр «Весмир» (Svitavy)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok)
(Ukázky z knihy) СР 1.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Живая стена (Svitavy)
(Ukázky z knihy)
(Výstava fotografií) СР 1.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Bystré)
(Výstava fotografií)
(Koncept v architektuře) ЧТ 2.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Туристический информационный центр Высоке Мыто (Vysoké Mýto)
(Koncept v architektuře)
(Grafica) ПТ 3.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Vysoké Mýto)
(Grafica)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly) ПТ 17.9.2021 - ПТ 15.10.2021
Jiráskovo nám. (Litomyšl)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly)

кинофильм (количество: 4)

(Ainbo: Hrdinka pralesa) ВС 19.9.2021 17:00
Кинотеатр «Весмир» (Svitavy)
(Ainbo: Hrdinka pralesa)
(Gump - Pes, který naučil lidi žít) Можно заказать билет ВС 19.9.2021 17:00
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Gump - Pes, který naučil lidi žít)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel) ВС 19.9.2021 19:00
Театр Šemberovo divadlo (Vysoké Mýto)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel)
(Okupace) ВС 19.9.2021 19:30
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Okupace)

музыка (количество: 3)

(Klasika vs. Jazz) ВС 19.9.2021 10:00
Сметанув дум (Litomyšl)
(Klasika vs. Jazz)
(Kloboukový koncert) ВС 19.9.2021 16:00
Гусова церковь - костел (Vysoké Mýto)
(Kloboukový koncert)
(Varhanní koncert) ВС 19.9.2021 17:00
Костёл Св. Яна Крестителя (Bystré u Poličky)
(Varhanní koncert)

общественные (количество: 3)

(Sbírkové dny Světlušky) ПН 6.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Vysoké Mýto)
(Sbírkové dny Světlušky)
(Vycházková hra Střediska volného času) ЧТ 16.9.2021 - ВТ 28.9.2021
Litomyšl
(Vycházková hra Střediska volného času)
(Nedělní odpoledne o dopravě) ВС 19.9.2021 13:00
(Litomyšl)
(Nedělní odpoledne o dopravě)

спорт, активный отдых (количество: 3)

(Rozběhneme pěstounství) ПН 13.9.2021 - ВС 19.9.2021
(Litomyšl)
(Rozběhneme pěstounství)
(Fotbal: Jiskra Litomyšl vs. TJ Opatov) ВС 19.9.2021 10:00
(Litomyšl-Město)
(Fotbal: Jiskra Litomyšl vs. TJ Opatov)
(Lední hokej: HC Litomyšl vs. HC Spartak Choceň) ВС 19.9.2021 17:00
Зимний стадион (Litomyšl)
(Lední hokej: HC Litomyšl vs. HC Spartak Choceň)

театр (количество: 1)

(Zlatý hřebík) ВС 19.9.2021 12:00
Сметанув дум (Litomyšl)
(Zlatý hřebík)

общее количество найденных записей: 150

Найди свою деятельность