Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN
loading...
Туристический навигатор
Viki
Официальный туристический портал Пардубицкого края
Чешская Республика
Почти солнечно 14°C
погода

Погода - Пардубице

29.9. (00:00)
сегодня
Почти солнечно
14°C
30.9.
завтра
Полуясно
15°C/8°C
1.10.
ПятницаОблачно
18°C/6°C
2.10.
СубботаПолуоблачно
18°C/11°C
Источник: Погода Meteocentrum

Календарь мероприятий

Поиск мероприятий:
Области: Чешско-моравское пограничье. Кладске Помези. . Орлицкие горы и Подорлицко. Чешско-моравское пограничье. Градецко. Пардубицко. Хрудимско-Глинецко.
Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей.








начало: конец:
Другие параметры поиска

Карта

выставки, ярмарки (количество: 1)

(Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda) ПТ 17.9.2021 - СР 29.9.2021
Červená Voda
(Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda)

спорт, активный отдых (количество: 2)

(Fotbalové utkání) СБ 18.9.2021 15:30
(Lichkov)
(Fotbalové utkání)
(TJ Jablonné nad Orlicí - FBC ČPP Ostrava) СБ 18.9.2021 18:00
(Červená Voda)
(TJ Jablonné nad Orlicí - FBC ČPP Ostrava)

церковное (количество: 2)

(Víkend pro rodiny) ПТ 17.9.2021 - ВС 19.9.2021
Гора Богоматери (Гедеч) с храмом Вознесения Девы Марии - монастырь и паломническое святое место (Králíky)
(Víkend pro rodiny)
(Červenovodská pouť) ПТ 17.9.2021 - ВС 19.9.2021
Červená Voda
(Červenovodská pouť)

cвободное время (количество: 3)

(Noční komentovaná prohlídka města Hradec Králové s výstupem na Bílou věž) Можно заказать билет СБ 18.9.2021 20:00 - 21:30
Городской дом (Hradec Králové)
(Noční komentovaná prohlídka města Hradec Králové s výstupem na Bílou věž)
(Kostel sv. Mikuláše - Komentovaná prohlídka) Можно заказать билет СБ 18.9.2021 15:00 - 15:30
Костёл Св. Николая (Hradec Králové)
(Kostel sv. Mikuláše - Komentovaná prohlídka)
(Svítání na Bílé věži 2021) Можно заказать билет СБ 18.9.2021 6:37 - 7:37
Белая башня (Hradec Králové)
(Svítání na Bílé věži 2021)

выставки, ярмарки (количество: 2)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) ПТ 3.9.2021 - ВТ 26.10.2021
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)
(Výstava Mýty o pěstounství) ПН 6.9.2021 - ПН 20.9.2021
(Hradec Králové)
(Výstava Mýty o pěstounství)

кинофильм (количество: 6)

(Mimi šéf: rodinný podnik) Можно заказать билет СБ 18.9.2021 13:30
Био-Централь (Hradec Králové)
(Mimi šéf: rodinný podnik)
(Shang-Chi a legenda o deseti prstenech) Можно заказать билет СБ 18.9.2021 15:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Shang-Chi a legenda o deseti prstenech)
(Chlast) Можно заказать билет СБ 18.9.2021 21:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Chlast)
(Tlapková patrola ve filmu) Можно заказать билет СБ 18.9.2021 16:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Tlapková patrola ve filmu)
(Láska pod kapotou) Можно заказать билет СБ 18.9.2021 18:00
СБ 18.9.2021 20:29
Био-Централь (Hradec Králové)
(Láska pod kapotou)
(Zelený rytíř) Можно заказать билет СБ 18.9.2021 20:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Zelený rytíř)

общественные (количество: 3)

(32. ročník fotografické soutěže) ЧТ 1.4.2021 - ЧТ 30.9.2021
Импульс, центр поддержки художественной деятельности (Hradec Králové)
(32. ročník fotografické soutěže)
(Fotosoutěž Život v Evropě) ЧТ 1.7.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Hradec Králové)
(Fotosoutěž Život v Evropě)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury) Можно заказать билет СБ 18.9.2021 10:00 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury)

профессиональные (количество: 2)

(Ptačí ostrov) Можно заказать билет СБ 18.9.2021 15:30 - 17:00
Обсерватория и планетарий - Градец Кралове (Hradec Králové)
(Ptačí ostrov)
(Voyager) Можно заказать билет СБ 18.9.2021 18:30 - 20:00
Обсерватория и планетарий - Градец Кралове (Hradec Králové)
(Voyager)

театр (количество: 1)

(Kdo se bojí Virginie Woolfové) Можно заказать билет СБ 18.9.2021 19:00 - 21:45
Клицперов театр - Студия Беседа (Hradec Králové)
(Kdo se bojí Virginie Woolfové)

выставки, ярмарки (количество: 2)

(Slavnostní ukončení sezóny Festivalu zážitků) СБ 18.9.2021 14:00
Hronov
(Slavnostní ukončení sezóny Festivalu zážitků)
(Venkovní výstava příběhů z Indie) ЧТ 22.7.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Hronov)
(Venkovní výstava příběhů z Indie)

театр (количество: 1)

(Slavnostní ukončení sezóny Festivalu zážitků) СБ 18.9.2021 14:00
Hronov
(Slavnostní ukončení sezóny Festivalu zážitků)

cвободное время (количество: 10)

(Rokytnická Muzejní noc s vůní střelného prachu) СБ 18.9.2021 18:30 - 21:00
Сипка - Музей Орлицких гор (Rokytnice v Orlických horách)
(Rokytnická Muzejní noc s vůní střelného prachu)
(Čtenářská soutěž Lovci perel) ПН 1.3.2021 - ВС 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) СР 24.3.2021 - ЧТ 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Nocovačka v Rose) ПТ 17.9.2021 17:00 - СБ 18.9.2021 15:00
Семейный центр Роса (Česká Třebová)
(Nocovačka v Rose)
(Exkurze ZO ČSOP Zlatá studánka) СБ 18.9.2021 7:00 - 18:00
Česká Třebová
(Exkurze ZO ČSOP Zlatá studánka)
(Burza) СБ 18.9.2021 9:00 - 12:00
Дом культуры (Dlouhoňovice)
(Burza)
(Drakyáda) СБ 18.9.2021 14:00
Jablonné nad Orlicí
(Drakyáda)
(Dny evropského dědictví) СБ 18.9.2021 15:00
Lanškroun
(Dny evropského dědictví)
(Móda v osvícenské společnosti a její proměny) СБ 18.9.2021 17:00 - 18:00
Замок Опочно (Opočno)
(Móda v osvícenské společnosti a její proměny)
(Muzeum a světnička Járy Cimrmana) СБ 18.9.2021 9:00 - 17:00
Музей-комнатка Яры Цимрмана (Letohrad)
(Muzeum a světnička Járy Cimrmana)

выставки, ярмарки (количество: 18)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) ПН 3.5.2021 - ВС 31.10.2021
Коловратский замок в Рихнове-над-Кнежной (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města) ЧТ 24.6.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Choceň)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města)
(Výstava - Hoří?) ПТ 2.7.2021 - ВС 19.9.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Hoří?)
(Výstava: Třikrát jinak) СР 1.9.2021 - ВС 31.10.2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw) ЧТ 2.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Чешский Красный крест (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo)) ЧТ 2.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Культурный центр (Česká Třebová)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo))
(Knihaři z Lanškrouna) ЧТ 2.9.2021 - ВС 14.11.2021
(Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět) ЧТ 2.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Малая сцена (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) ЧТ 2.9.2021 - ВС 31.10.2021
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku) ЧТ 9.9.2021 - ВС 3.10.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) ЧТ 9.9.2021 - ПТ 31.12.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava z historie Divišova divadla) ВТ 14.9.2021 - ПН 1.11.2021
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi) СР 15.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Lanškroun)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi)
(Hosté na zemi) СР 15.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Lanškroun)
(Hosté na zemi)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) ПТ 17.9.2021 - ВТ 30.11.2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Modely vlaků ve staré výpravní budově v žel. stanici Ústí nad Orlicí) СБ 18.9.2021 9:30 - 18:00
ЧД Байк (Ústí nad Orlicí)
(Modely vlaků ve staré výpravní budově v žel. stanici Ústí nad Orlicí)
(Choceňské trhy) СБ 18.9.2021 8:00 - 12:00
Информационный центр г. Хоцень (Choceň)
(Choceňské trhy)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) ЧТ 1.4.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Опочно (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

гастрономия (количество: 3)

(2. zámecké burčákobraní) СБ 18.9.2021 17:00
Замок Доудлебы над Орлици (Doudleby nad Orlicí)
(2. zámecké burčákobraní)
(Rybí speciality) СБ 18.9.2021 9:00 - 14:00
(Lukavice)
(Rybí speciality)
(35. Přívratské vinobraní) СБ 18.9.2021 13:00
Přívrat
(35. Přívratské vinobraní)

исторические (количество: 1)

(Historickými vlaky do Žamberka) СБ 18.9.2021
Потштейн (Potštejn), Литомишл (Litomyšl), Ланшперк (Dolní Dobrouč), (Kostelec nad Orlicí), ЧД Байк (Letohrad), (Doudleby nad Orlicí), ЧД Байк (Česká Třebová), Dolní Dobrouč (Dolní Dobrouč), ЧД Байк (Ústí nad Orlicí), (Týniště nad Orlicí), ЧД Байк (Choceň), ЧД Байк (Žamberk), (Vysoké Mýto), Высокэ Мыто (Vysoké Mýto)
(Historickými vlaky do Žamberka)

кинофильм (количество: 4)

(Steklík a pokračování) СБ 18.9.2021 15:00
Малая сцена (Ústí nad Orlicí)
(Steklík a pokračování)
(Tlapková patrola ve filmu (USA, Kanda, 2D)) СБ 18.9.2021 17:00
Культурный центр (Česká Třebová)
(Tlapková patrola ve filmu (USA, Kanda, 2D))
(After: Tajemství) СБ 18.9.2021 20:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(After: Tajemství)
(Jedině Tereza) СБ 18.9.2021 17:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Jedině Tereza)

музыка (количество: 3)

(Koncert u Rybníčku) СБ 18.9.2021 10:00
Дом пристарелых (Lanškroun)
(Koncert u Rybníčku)
(Martin Moudrý (CZ) - varhany, Schola Cantus Gregoriani (CZ) - zpěv) СБ 18.9.2021 19:00
Костел св. Прокопа (Dlouhá Třebová)
(Martin Moudrý (CZ) - varhany, Schola Cantus Gregoriani (CZ) - zpěv)
(Koncert Marie Rottrové) СБ 18.9.2021 19:00
Многофункциональный центр ЛАрт (Lanškroun)
(Koncert Marie Rottrové)

общественные (количество: 4)

(Den otevřených dveří v Neratově) СБ 18.9.2021
Костел Вознесения Девы-Марии (Neratov)
(Den otevřených dveří v Neratově)
(Oslavy - 150 let SDH Ústí nad Orlicí I.) СБ 18.9.2021
Ústí nad Orlicí
(Oslavy - 150 let SDH Ústí nad Orlicí I.)
(Podzimní den otevřených dveří ve Vonwillerce) СБ 18.9.2021 10:00
Центр культуры Вонвиллерка (Žamberk)
(Podzimní den otevřených dveří ve Vonwillerce)
(Oslava 150 let založení SDH Ústí nad Orlicí v Hernychově vile) СБ 18.9.2021 13:30 - 17:30
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Oslava 150 let založení SDH Ústí nad Orlicí v Hernychově vile)

профессиональные (количество: 3)

(Kurz anglického jazyka pro děti) ЧТ 2.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kurz anglického jazyka pro děti)
(Móda v osvícenské společnosti a její proměny) СБ 18.9.2021 17:00 - 18:00
Замок Опочно (Opočno)
(Móda v osvícenské společnosti a její proměny)
(Taneční pro mládež) СБ 18.9.2021
Господский дом (Choceň)
(Taneční pro mládež)

спорт, активный отдых (количество: 14)

(Karate team KCK - nábor nových členů) ПТ 10.9.2021 - ВС 31.10.2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Rozběhněme pěstounství) ПН 13.9.2021 - ВС 19.9.2021
(Česká Třebová)
(Rozběhněme pěstounství)
(XXIV. ročník Rybářských závodů) СБ 18.9.2021
(Choceň)
(XXIV. ročník Rybářských závodů)
(Lichkov - Králíky) СБ 18.9.2021
Nádražní (Jablonné nad Orlicí)
(Lichkov - Králíky)
(Rybářské závody) СБ 18.9.2021 7:00
(Lukavice)
(Rybářské závody)
(31. Žamberský Duatlon - MČR) СБ 18.9.2021 8:00 - 14:00
Žamberk
(31. Žamberský Duatlon - MČR)
(Memoriál Zdeňka Veselého) СБ 18.9.2021 9:00
(Ústí nad Orlicí)
(Memoriál Zdeňka Veselého)
(Dětská míle) СБ 18.9.2021 9:00 - 12:00
Замок Опочно (Opočno)
(Dětská míle)
(21. žamberský miniduatlon) СБ 18.9.2021 11:00 - 12:30
Žamberk
(21. žamberský miniduatlon)
(O pohár starostky obce Orlické Podhůří) СБ 18.9.2021 13:00
Футбольное поле (Orlické Podhůří)
(O pohár starostky obce Orlické Podhůří)
(Sokolské olympijské hry) СБ 18.9.2021 13:00 - 17:00
Choceň
(Sokolské olympijské hry)
(Fotbalové utkání - A muži) СБ 18.9.2021 15:30
(Letohrad)
(Fotbalové utkání - A muži)
(Závody minikár) СБ 18.9.2021 9:00 - 15:00
Ústí nad Orlicí
(Závody minikár)
(Taneční kurzy pro začátečníky) СБ 18.9.2021 19:00 - 22:00
Кодимов Народный дом (Opočno)
(Taneční kurzy pro začátečníky)

cвободное время (количество: 14)

(Tajný kryt) СБ 18.9.2021 11:00
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Tajný kryt)
(Kryt civilní obrany) СБ 18.9.2021 13:00
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Kryt civilní obrany)
(Kouzelnické představení nejen pro děti) СБ 18.9.2021 13:00 - 14:00
(Pardubice)
(Kouzelnické představení nejen pro děti)
(Museum virtualis) ЧТ 29.4.2021 - ПТ 31.12.2021
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: Léto u moře) ЧТ 9.9.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Léto u moře)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Současná fotografie) ЧТ 9.9.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Současná fotografie)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny) ЧТ 9.9.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny)
(Program pro školy: Těsné formy) ЧТ 9.9.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Těsné formy)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Pardubický Slavín) СБ 18.9.2021 15:00
Pardubice
(Pardubický Slavín)

выставки, ярмарки (количество: 11)

(Výstava: Pěr století na zubra neplatí) ПН 21.12.2020 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Výstava: Pěr století na zubra neplatí)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) СР 23.6.2021 - ВС 7.11.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Festival tetování Tattoo Event 2021 Pardubice) СБ 18.9.2021 10:00 - 22:00
Конгрессовый центр Пардубице (Pardubice)
(Festival tetování Tattoo Event 2021 Pardubice)
(Festival Tattoo Event) СБ 18.9.2021 10:00 - 22:00
Атриум Палас Пардубице (Pardubice)
(Festival Tattoo Event)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) ПТ 1.1.2021 - ПТ 31.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG)
(Výstava: Filip Hortenský) ВТ 7.9.2021 - ВС 21.11.2021
(Pardubice)
(Výstava: Filip Hortenský)
(Chovatelská prodejní výstava Svinčany 2021) СБ 18.9.2021 8:00 - 17:00
(Svinčany)
(Chovatelská prodejní výstava Svinčany 2021)

гастрономия (количество: 2)

(Burčákové slavnosti na zámku v Cholticích Aneb ochutnávky nejen burčáku) СБ 18.9.2021 14:00
Замок Холтице (Choltice)
(Burčákové slavnosti na zámku v Cholticích Aneb ochutnávky nejen burčáku)
(Burčákový expres) СБ 18.9.2021 13:00 - 18:00
Пардубице (Pardubice)
(Burčákový expres)

исторические (количество: 1)

(Burčákový expres) СБ 18.9.2021 13:00 - 18:00
Пардубице (Pardubice)
(Burčákový expres)

музыка (количество: 5)

(Festival tetování Tattoo Event 2021 Pardubice) СБ 18.9.2021 10:00 - 22:00
Конгрессовый центр Пардубице (Pardubice)
(Festival tetování Tattoo Event 2021 Pardubice)
(Oi ! punk fest) СБ 18.9.2021 18:00
«Понорка» - музыкальный клуб (Pardubice)
(Oi ! punk fest)
(Mirai) Можно заказать билет СБ 18.9.2021 20:00
Пардубицкая пивоварня (Pardubice)
(Mirai)
(Loučení s létem) СБ 18.9.2021 10:00
Курорт Богданеч (Lázně Bohdaneč)
(Loučení s létem)
(XIV. Festival pěveckých sborů) СБ 18.9.2021 16:00
(XIV. Festival pěveckých sborů)

общественные (количество: 3)

(Eldis Dětský super den) СБ 18.9.2021 10:00 - 17:00
Ипподром Пардубице (Pardubice)
(Eldis Dětský super den)
(Burčákové slavnosti na zámku v Cholticích Aneb ochutnávky nejen burčáku) СБ 18.9.2021 14:00
Замок Холтице (Choltice)
(Burčákové slavnosti na zámku v Cholticích Aneb ochutnávky nejen burčáku)
(Dabing - 27.ročník udílení cen Františka Filipovského) СБ 18.9.2021 13:00
Masarykovo náměstí (Přelouč)
(Dabing - 27.ročník udílení cen Františka Filipovského)

профессиональные (количество: 3)

(Festival tetování Tattoo Event 2021 Pardubice) СБ 18.9.2021 10:00 - 22:00
Конгрессовый центр Пардубице (Pardubice)
(Festival tetování Tattoo Event 2021 Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 9.9.2021 - СР 22.12.2021
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Jak číst syntezátory (Mary C & Martin Tvrdý)) СБ 18.9.2021 13:00
Театр 29 (Pardubice)
(Jak číst syntezátory (Mary C & Martin Tvrdý))

спорт, активный отдых (количество: 4)

(Cyklotoulky se Slovanem tentokrát po Kutnohorsku) СБ 18.9.2021
Pardubice
(Cyklotoulky se Slovanem tentokrát po Kutnohorsku)
(Ze zámku do betléma) СБ 18.9.2021
Pardubice
(Ze zámku do betléma)
(Kocourkovské vandrování) СБ 18.9.2021 7:00 - 17:30
Lázně Bohdaneč
(Kocourkovské vandrování)
(Loučení s létem) СБ 18.9.2021 8:00 - 15:00
Holice
(Loučení s létem)

театр (количество: 1)

(Z postele do postele) СБ 18.9.2021 19:00
Восточно-чешский театр (Pardubice)
(Z postele do postele)

cвободное время (количество: 8)

(Hrané prohlídky na zámku) СБ 18.9.2021 15:00 - 18:00
Замок Слатняны (Slatiňany)
(Hrané prohlídky na zámku)
(Krkonoše) СБ 18.9.2021
Chrudim
(Krkonoše)
(Pěšky ze Šerlichu do Deštného v O. h) СБ 18.9.2021 7:00 - 19:00
Heřmanův Městec
(Pěšky ze Šerlichu do Deštného v O. h)
(Den otevřených dveří památek) СБ 18.9.2021 9:00 - 17:00
Музей театрально-кукольного искусства в Хрудиме (Chrudim)
(Den otevřených dveří památek)
(Den otevřených dveří památek) СБ 18.9.2021 9:00 - 17:00
Монастырь капуцинов с костелом св. Иосифа - Музей барочных скульптур (Chrudim)
(Den otevřených dveří památek)
(Den otevřených dveří památek) СБ 18.9.2021 9:00 - 17:00
Актовый зал Водных ресурсов (Chrudim)
(Den otevřených dveří památek)
(IV. setkání veteránů) СБ 18.9.2021 13:00
(Luže)
(IV. setkání veteránů)
(Jiří Kolbaba - Norsko - oslava přírody) СБ 18.9.2021 18:00
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Jiří Kolbaba - Norsko - oslava přírody)

выставки, ярмарки (количество: 7)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) ПТ 9.7.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Храст (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Výstava věnečků) ВТ 11.5.2021 - ЧТ 30.9.2021
Центр Погудка (Heřmanův Městec)
(Výstava věnečků)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši) ПН 2.8.2021 - ЧТ 30.9.2021
Центр Погудка (Heřmanův Městec)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši)
(Výstava Fenomén Maria Callas) ВС 22.8.2021 - СР 29.9.2021
Выставочный зал Театра Карла Пиппиха (Chrudim)
(Výstava Fenomén Maria Callas)
(Kristýna Hamáková - obrazy) ВС 5.9.2021 - ВС 31.10.2021
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Výstave architekta Františka Schmornaze) СБ 11.9.2021 - ВС 19.9.2021
Швейцарня - музей (Slatiňany)
(Výstave architekta Františka Schmornaze)
(Výstava 50 let vzniku města) ПН 13.9.2021 - ВС 19.9.2021
Общественный дом (Slatiňany)
(Výstava 50 let vzniku města)

исторические (количество: 2)

(IV. setkání veteránů) СБ 18.9.2021 13:00
(Luže)
(IV. setkání veteránů)
(Praktická ukázka sokolnictví) СБ 18.9.2021 16:00
Heřmanův Městec
(Praktická ukázka sokolnictví)

кинофильм (количество: 2)

(Muž se zaječíma ušima) СБ 18.9.2021 17:00
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Muž se zaječíma ušima)
(Jedině Tereza) СБ 18.9.2021 19:30
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Jedině Tereza)

музыка (количество: 3)

(Noční stanice) СБ 18.9.2021 16:00
(Trhová Kamenice, Polom)
(Noční stanice)
(Koncert) СБ 18.9.2021 17:00
Соколовна (Slatiňany)
(Koncert)
(Pořezanej ksicht vol. 6) СБ 18.9.2021 20:00
Комплекс Цигелка (Hlinsko)
(Pořezanej ksicht vol. 6)

общественные (количество: 4)

(Oslavy 50. let vzniku města) СБ 11.9.2021 - ВС 19.9.2021
Slatiňany
(Oslavy 50. let vzniku města)
(Ukliďme Skuteč) СБ 18.9.2021 8:30
(Skuteč)
(Ukliďme Skuteč)
(Jiří Kolbaba - Norsko - oslava přírody) СБ 18.9.2021 18:00
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Jiří Kolbaba - Norsko - oslava přírody)
(Skautská kavárna) СБ 18.9.2021 9:30
Центр Яна XXIII (Hlinsko)
(Skautská kavárna)

профессиональные (количество: 2)

(Skautská kavárna) СБ 18.9.2021 9:30
Центр Яна XXIII (Hlinsko)
(Skautská kavárna)
(Respektovat a být respektován 4 denní kurz) СБ 18.9.2021 - ВС 19.9.2021
Родительский центр «Радованэк» (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
(Respektovat a být respektován 4 denní kurz)

спорт, активный отдых (количество: 12)

(9. ročník vodáckého sjezdu) СБ 18.9.2021 11:00
Клуб скаутов (Ronov nad Doubravou)
(9. ročník vodáckého sjezdu)
(Dětské rybářské závody) СБ 18.9.2021
Prosetín
(Dětské rybářské závody)
(VIII. ročník podzimního sjezdu Chrudimky 2021) СБ 18.9.2021
Ronov nad Doubravou
(VIII. ročník podzimního sjezdu Chrudimky 2021)
(Krkonoše) СБ 18.9.2021
Chrudim
(Krkonoše)
(Memoriál Františka Lorence) СБ 18.9.2021 7:00 - 16:30
(Štěpánov)
(Memoriál Františka Lorence)
(Pěšky ze Šerlichu do Deštného v O. h) СБ 18.9.2021 7:00 - 19:00
Heřmanův Městec
(Pěšky ze Šerlichu do Deštného v O. h)
(Saar Challenge) СБ 18.9.2021 9:00
Olšinky (Hlinsko)
(Saar Challenge)
(Sušidla Cup 2021) СБ 18.9.2021 9:00
(Včelákov)
(Sušidla Cup 2021)
(Slavnostní otevření nového antukového hřiště: nohejbalový turnaj) СБ 18.9.2021 9:00
Дом культуры Ждярэц (Seč)
(Slavnostní otevření nového antukového hřiště: nohejbalový turnaj)
(Rozběhneme pěstounství aneb poběžíme spolu štafetový běh pro týmy) СБ 18.9.2021 10:00 - 13:00
Chrudim
(Rozběhneme pěstounství aneb poběžíme spolu štafetový běh pro týmy)
(FC Hlinsko - Ústí nad Orlicí) СБ 18.9.2021 9:30
СБ 18.9.2021 11:15
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Ústí nad Orlicí)
(Retro potápění - Memoriál Jiřího Trpíka) СБ 18.9.2021
(Leštinka)
(Retro potápění - Memoriál Jiřího Trpíka)

церковное (количество: 3)

(Mše sv.) СБ 18.9.2021 9:00
Сеньор-Центр (Skuteč)
(Mše sv.)
(Bohoslužba) СБ 18.9.2021 17:00
Костел Рождения Девы-Марии (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) СБ 18.9.2021 7:30
Костел Пресвятой Троицы (Kameničky)
(Bohoslužba)

cвободное время (количество: 2)

(Dětská herna) ВТ 4.5.2021 - ПТ 31.12.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Dětská herna)
(Dny evropského dědictví) СБ 18.9.2021 15:00
Дом Оттендорфера (Svitavy)
(Dny evropského dědictví)

выставки, ярмарки (количество: 15)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) ВС 13.6.2021 - СБ 27.11.2021
Галерея Мирослава Кубика (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost) ВС 13.6.2021 - ВС 3.10.2021
Šantovo nám. (Litomyšl)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost)
(Časy mezi Časy) ВС 1.8.2021 - ВС 10.10.2021
(Litomyšl)
(Časy mezi Časy)
(Malířský salon) СБ 4.9.2021 - ВС 19.9.2021
Городская галерея (Vysoké Mýto)
(Malířský salon)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) ПН 6.9.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Новые Грады (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) ВТ 4.5.2021 - ВС 29.5.2022
(Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny) ВТ 1.6.2021 - ВС 3.10.2021
Городская картинная галерея (Litomyšl)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) ВС 22.8.2021 - ВС 2.1.2022
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Výstava fotografií) СР 1.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Bystré)
(Výstava fotografií)
(Ukázky z knihy) СР 1.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Живая стена (Svitavy)
(Ukázky z knihy)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok) СР 1.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Кинотеатр «Весмир» (Svitavy)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok)
(Koncept v architektuře) ЧТ 2.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
Туристический информационный центр Высоке Мыто (Vysoké Mýto)
(Koncept v architektuře)
(Grafica) ПТ 3.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Vysoké Mýto)
(Grafica)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly) ПТ 17.9.2021 - ПТ 15.10.2021
Jiráskovo nám. (Litomyšl)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly)
(Starodávný jarmark) СБ 18.9.2021 8:00 - 17:00
Smetanovo náměstí (Litomyšl)
(Starodávný jarmark)

кинофильм (количество: 4)

(Gump – Pes, který naučil lidi žít) СБ 18.9.2021 17:00
СБ 18.9.2021 19:30
Кинотеатр «Весмир» (Svitavy)
(Gump – Pes, který naučil lidi žít)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel) СБ 18.9.2021 19:30
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel)
(Gump - Pes, který naučil lidi žít) Можно заказать билет СБ 18.9.2021 17:00
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Gump - Pes, který naučil lidi žít)
(Deníček moderního fotra) СБ 18.9.2021 19:00
Театр Šemberovo divadlo (Vysoké Mýto)
(Deníček moderního fotra)

музыка (количество: 6)

(Zahradní slavnost) СБ 18.9.2021 14:00 - 16:00
Монастырские сады (Litomyšl)
(Zahradní slavnost)
(Hana Robinson) СБ 18.9.2021 16:30 - 18:00
Сметанув дум (Litomyšl)
(Hana Robinson)
(Festivalový ples - Hudba) СБ 18.9.2021 20:00
Сметанув дум (Litomyšl)
(Festivalový ples - Hudba)
(Pall Mall Art) СБ 18.9.2021 10:00 - 13:30
Сметанув дум (Litomyšl)
(Pall Mall Art)
(Houseland) СБ 18.9.2021 22:00
Танцевальный клуб «У Коли» (Litomyšl)
(Houseland)
(Diskotéka 70.-90. let) СБ 18.9.2021 22:00
Мьюзик-клуб «Котелна» (Litomyšl), Litomyšl
(Diskotéka 70.-90. let)

общественные (количество: 5)

(Sbírkové dny Světlušky) ПН 6.9.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Vysoké Mýto)
(Sbírkové dny Světlušky)
(Vycházková hra Střediska volného času) ЧТ 16.9.2021 - ВТ 28.9.2021
Litomyšl
(Vycházková hra Střediska volného času)
(Benefiční zahradní zábava) СБ 18.9.2021
Гусова церковь - костел (Vysoké Mýto)
(Benefiční zahradní zábava)
(Pall Mall Art) СБ 18.9.2021 10:00 - 13:30
Сметанув дум (Litomyšl)
(Pall Mall Art)
(Zažít město jinak) СБ 18.9.2021 13:00
(Svitavy)
(Zažít město jinak)

профессиональные (количество: 1)

(Bezplatné testovací jízdy elektrokol) СБ 18.9.2021 8:00 - 15:00
Smetanovo náměstí (Litomyšl)
(Bezplatné testovací jízdy elektrokol)

спорт, активный отдых (количество: 7)

(Rozběhneme pěstounství) ПН 13.9.2021 - ВС 19.9.2021
(Litomyšl)
(Rozběhneme pěstounství)
(8. mistrovství Východních Čech v klasickém silovém trojboji) СБ 18.9.2021 8:00
Стрельбище (Svitavy)
(8. mistrovství Východních Čech v klasickém silovém trojboji)
(TJ SY – Slavoj Vyšehrad B) СБ 18.9.2021 10:00
СБ 18.9.2021 12:15
Свитавский стадион (Svitavy)
(TJ SY – Slavoj Vyšehrad B)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Vysoká Nad Labem) СБ 18.9.2021 13:00
СБ 18.9.2021 14:45
(Litomyšl)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Vysoká Nad Labem)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. SŠB Pardubice) СБ 18.9.2021 17:00
СБ 18.9.2021 18:45
(Litomyšl)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. SŠB Pardubice)
(Fbk TJ Svitavy – 1. MVIL Ostrava) СБ 18.9.2021 20:00
Стрельбище (Svitavy)
(Fbk TJ Svitavy – 1. MVIL Ostrava)
(Dojdi na náměstí a zahraj si - s basketbalisty) ЧТ 16.9.2021 - СБ 18.9.2021
Smetanovo náměstí (Litomyšl)
(Dojdi na náměstí a zahraj si - s basketbalisty)

театр (количество: 3)

(Zahradní slavnost) СБ 18.9.2021 14:00 - 16:00
Монастырские сады (Litomyšl)
(Zahradní slavnost)
(Pall Mall Art) СБ 18.9.2021 10:00 - 13:30
Сметанув дум (Litomyšl)
(Pall Mall Art)
(XIV. večer MAC) СБ 18.9.2021 20:00
Альтернативный клуб «Тиятр» (Svitavy)
(XIV. večer MAC)

общее количество найденных записей: 200

Найди свою деятельность