Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN
loading...
Туристический навигатор
Viki
Официальный туристический портал Пардубицкого края
Чешская Республика
Почти солнечно 14°C
погода

Погода - Пардубице

29.9. (23:30)
сегодня
Почти солнечно
14°C
30.9.
завтра
Полуясно
15°C/8°C
1.10.
ПятницаОблачно
18°C/6°C
2.10.
СубботаПолуоблачно
18°C/11°C
Источник: Погода Meteocentrum

Календарь мероприятий

Поиск мероприятий:
Области: Чешско-моравское пограничье. Кладске Помези. . Орлицкие горы и Подорлицко. Чешско-моравское пограничье. Градецко. Пардубицко. Хрудимско-Глинецко.
Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей.








начало: конец:
Другие параметры поиска

Карта

cвободное время (количество: 1)

(Mamutíkovo noční dobrodružství) ПТ 20.8.2021 21:00
Водный парк Мамонтенка (Dolní Morava, Horní Morava), (Dolní Morava)
(Mamutíkovo noční dobrodružství)

кинофильм (количество: 1)

(Večírek) ПТ 20.8.2021 20:00
Клуб На Стрельбище (Králíky)
(Večírek)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(Bajková škola: Středně pokročilí a pokročilí dospělí) ПТ 20.8.2021 9:30 - 15:00
(Dolní Morava)
(Bajková škola: Středně pokročilí a pokročilí dospělí)

cвободное время (количество: 2)

(Za příběhem draku) Можно заказать билет ПТ 20.8.2021 15:30 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Za příběhem draku)
(Výstavy a dračí laboratoř) Можно заказать билет ПТ 20.8.2021 16:00 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Výstavy a dračí laboratoř)

выставки, ярмарки (количество: 1)

(Milan Kundera (neztracen) v překladech) ЧТ 1.7.2021 - СБ 28.8.2021
(Hradec Králové)
(Milan Kundera (neztracen) v překladech)

кинофильм (количество: 4)

(Annette) Можно заказать билет ПТ 20.8.2021 14:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Annette)
(Shoky a Morthy: poslední velká akce) Можно заказать билет ПТ 20.8.2021 20:30
Био-Централь (Hradec Králové)
(Shoky a Morthy: poslední velká akce)
(Reminiscence) Можно заказать билет ПТ 20.8.2021 20:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Reminiscence)
(Jan Werich: Když už člověk jednou je…) ПТ 20.8.2021 18:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Jan Werich: Když už člověk jednou je…)

музыка (количество: 1)

(Marien) Можно заказать билет ПТ 20.8.2021 19:00
Шрамкова усадьба (Hradec Králové - Piletice)
(Marien)

общественные (количество: 5)

(32. ročník fotografické soutěže) ЧТ 1.4.2021 - ЧТ 30.9.2021
Импульс, центр поддержки художественной деятельности (Hradec Králové)
(32. ročník fotografické soutěže)
(Pátrací hra - Questing) ЧТ 1.7.2021 - ВТ 31.8.2021
(Hradec Králové)
(Pátrací hra - Questing)
(Fotosoutěž Život v Evropě) ЧТ 1.7.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Hradec Králové)
(Fotosoutěž Život v Evropě)
(Hradecká kulturní pátračka) ПТ 20.8.2021 15:30
Театр Drak (Hradec Králové)
(Hradecká kulturní pátračka)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury) Можно заказать билет ПТ 20.8.2021 15:30 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury)

профессиональные (количество: 1)

(Výstavy a dračí laboratoř) Можно заказать билет ПТ 20.8.2021 16:00 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Výstavy a dračí laboratoř)

выставки, ярмарки (количество: 1)

(Venkovní výstava příběhů z Indie) ЧТ 22.7.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Hronov)
(Venkovní výstava příběhů z Indie)

театр (количество: 1)

(Home Beyond the Borders?) ПТ 20.8.2021 19:00
(Broumov)
(Home Beyond the Borders?)

cвободное время (количество: 16)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) ПН 1.3.2021 - ВС 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) СР 24.3.2021 - ЧТ 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Vem vak!) ПН 28.6.2021 - ВТ 31.8.2021
Дом для детей и молодежи (Choceň)
(Vem vak!)
(Naučná stezka za pokladem) ЧТ 1.7.2021 - ВТ 31.8.2021
Na Horách (Česká Třebová)
(Naučná stezka za pokladem)
(Pročtené léto) ЧТ 1.7.2021 - ВТ 31.8.2021
(Lanškroun)
(Pročtené léto)
(Příměstský tábor: Veselá věda) ПТ 23.7.2021 - ПТ 27.8.2021
Экоцентр Чешского союза охраны природы Подорлицко (Česká Třebová)
(Příměstský tábor: Veselá věda)
(Retrohrátky) ВС 1.8.2021 - ВТ 31.8.2021
Замок Летогррад (Letohrad)
(Retrohrátky)
(Příměstský tábor: Activity tábor II. běh) ПН 16.8.2021 - ПТ 20.8.2021
Дом творчества детей и молодежи «Камарад» (Друг) (Česká Třebová)
(Příměstský tábor: Activity tábor II. běh)
(Příměstský tábor v Centru pod střechou - Časostroj) ПН 16.8.2021 - ПТ 20.8.2021
Центр под крышей (Letohrad)
(Příměstský tábor v Centru pod střechou - Časostroj)
(Příměstský tábor) ПН 16.8.2021 - ПТ 20.8.2021
Информационный центр г. Хоцень (Choceň)
(Příměstský tábor)
(Příměstský tábor Veselá věda) ПН 16.8.2021 - ПТ 20.8.2021
Lanškroun
(Příměstský tábor Veselá věda)
(Příměstský tábor) ПТ 20.8.2021
(Brandýs nad Orlicí)
(Příměstský tábor)
(Příměstské taneční soustředění) ПТ 20.8.2021
Podbranská (Česká Třebová)
(Příměstské taneční soustředění)
(Barevné léto v Letokruhu - Pohádkové tajemství) ПТ 20.8.2021 7:30 - 16:00
Přívrat
(Barevné léto v Letokruhu - Pohádkové tajemství)
(Příměstský tábor - robotika a elektrotechnika) ПТ 20.8.2021 9:00 - 14:00
(Česká Třebová)
(Příměstský tábor - robotika a elektrotechnika)
(Noční strašidelná prohlídka) ПТ 20.8.2021 20:00
Замок Летогррад (Letohrad)
(Noční strašidelná prohlídka)

выставки, ярмарки (количество: 17)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) ПН 3.5.2021 - ВС 31.10.2021
Коловратский замок в Рихнове-над-Кнежной (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Erbovní bestie) ЧТ 1.7.2021 - ВТ 31.8.2021
Замок Опочно (Opočno)
(Erbovní bestie)
(Muzejní nej) ВТ 18.5.2021 - ВС 22.8.2021
(Lanškroun)
(Muzejní nej)
(Výstava - R. Krautschneider - Lidé a oceán) СР 19.5.2021 - ВТ 31.8.2021
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - R. Krautschneider - Lidé a oceán)
(Radek Lepka - fotografie) ПН 24.5.2021 - ВТ 14.9.2021
(Lanškroun)
(Radek Lepka - fotografie)
(Výstava - Mechanické hračky) ЧТ 17.6.2021 - ВС 5.9.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Mechanické hračky)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města) ЧТ 24.6.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Choceň)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města)
(Výstava Maxmilián - Vzpomínky) ЧТ 1.7.2021 - ВТ 31.8.2021
(Česká Třebová)
(Výstava Maxmilián - Vzpomínky)
(Výstava - Výběr z tvorby aneb Jak šel čas) ЧТ 1.7.2021 - ВТ 31.8.2021
Чешский Красный крест (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Výběr z tvorby aneb Jak šel čas)
(Výstava - Hoří?) ПТ 2.7.2021 - ВС 19.9.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Hoří?)
(Labyrint) ПН 2.8.2021 - ВТ 31.8.2021
Jungmannova (Choceň)
(Labyrint)
(Výstava fotografií - Fotoklub Oko) ПН 2.8.2021 - ВТ 31.8.2021
Малая сцена (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií - Fotoklub Oko)
(Výstava příběhů Ujali jste se mě s láskou) ПН 2.8.2021 - ВТ 31.8.2021
(Častolovice)
(Výstava příběhů Ujali jste se mě s láskou)
(Výstava výtvarného umění) ПТ 6.8.2021 - ВТ 31.8.2021
Культурный дом (Ústí nad Orlicí)
(Výstava výtvarného umění)
(Výstava: Aleš a Jiří Kociánovi) ПН 9.8.2021 - ЧТ 9.9.2021
(Opočno)
(Výstava: Aleš a Jiří Kociánovi)
(Stará Choceň) СБ 14.8.2021 - ВС 12.9.2021
(Choceň)
(Stará Choceň)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) ЧТ 1.4.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Опочно (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

кинофильм (количество: 8)

(Reminiscence) ПТ 20.8.2021 17:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Reminiscence)
(Chlupáčci) ПТ 20.8.2021 18:00
Городской кинотеатр (Jablonné nad Orlicí )
(Chlupáčci)
(Večírek) ПТ 20.8.2021 19:30
Рошкотов театр, кинотеатр Май, Театральный клуб (Ústí nad Orlicí)
(Večírek)
(Letní kino - Bezva ženská na krku) ПТ 20.8.2021 21:00
(Česká Třebová)
(Letní kino - Bezva ženská na krku)
(Okupace - Letní kino u Divadla) ПТ 20.8.2021 21:30
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Okupace - Letní kino u Divadla)
(Letní kino) ПТ 20.8.2021 21:00
(Lanškroun)
(Letní kino)
(Večírek) ПТ 20.8.2021 20:00
Городской кинотеатр (Jablonné nad Orlicí )
(Večírek)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel) ПТ 20.8.2021 18:30
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel)

музыка (количество: 5)

(Jablofest) ПТ 20.8.2021 18:00
Природный ареал - водоем для купания (Jablonné nad Orlicí)
(Jablofest)
(Čechomor Kooperativa Tour 33 radostí života - koncert) ПТ 20.8.2021 19:00
Замок Опочно (Opočno)
(Čechomor Kooperativa Tour 33 radostí života - koncert)
(Country večer) ПТ 20.8.2021 17:00
Požárníků (Letohrad)
(Country večer)
(Hudební večer se skupinou Skelet) ПТ 20.8.2021 19:00
Малая сцена (Ústí nad Orlicí)
(Hudební večer se skupinou Skelet)
(Lanškrounské kulturní léto) ПТ 20.8.2021
(Lanškroun)
(Lanškrounské kulturní léto)

общественные (количество: 1)

(Skaláci - country večer) ПТ 20.8.2021 18:00 - 22:00
(Letohrad)
(Skaláci - country večer)

спорт, активный отдых (количество: 3)

(Slowpitch) ПТ 20.8.2021 - ВС 22.8.2021
(Choceň)
(Slowpitch)
(On-line stopovaná) ВС 1.8.2021 - ВТ 31.8.2021
Городской музей Летоград (Letohrad)
(On-line stopovaná)
(GMS Albrechtický kopec Memoriál Jiřího Lose) ПТ 20.8.2021 - ВС 22.8.2021
Albrechtice
(GMS Albrechtický kopec Memoriál Jiřího Lose)

театр (количество: 2)

(Ejhle, loutka) ПТ 20.8.2021
Центр культуры Вонвиллерка (Žamberk)
(Ejhle, loutka)
(Lanškrounské kulturní léto) ПТ 20.8.2021
(Lanškroun)
(Lanškrounské kulturní léto)

cвободное время (количество: 1)

(Museum virtualis) ЧТ 29.4.2021 - ПТ 31.12.2021
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Museum virtualis)

выставки, ярмарки (количество: 7)

(Výstava: Pěr století na zubra neplatí) ПН 21.12.2020 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Výstava: Pěr století na zubra neplatí)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) СР 23.6.2021 - ВС 7.11.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) ПТ 1.1.2021 - ПТ 31.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG)

музыка (количество: 2)

(KV Band - promenádní koncert) ПТ 20.8.2021 17:00 - 19:00
Дом культуры «Дукла» (Pardubice)
(KV Band - promenádní koncert)
(Antonín Hrdý) ПТ 20.8.2021 17:00
(Pardubice)
(Antonín Hrdý)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(Těrlicko a Žermanická přehrada) СБ 14.8.2021 - СБ 21.8.2021
Pardubice
(Těrlicko a Žermanická přehrada)

театр (количество: 1)

(Divadelní festival - Mezi vrrraty) ПТ 20.8.2021 - СР 25.8.2021
(Pardubice)
(Divadelní festival - Mezi vrrraty)

музыка (количество: 1)

(Artu Kus) ЧТ 19.8.2021 - ВС 22.8.2021
Боиште (Trutnov)
(Artu Kus)

cвободное время (количество: 3)

(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Velké prádlo) ЧТ 19.8.2021 - ПТ 20.8.2021
Музей под открытым небом Высочина - Весёлый Холм (Veselý kopec)
(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Velké prádlo)
(Veselá věda - příměstský tábor) ПТ 20.8.2021
(Skuteč)
(Veselá věda - příměstský tábor)
(Kreslíř a humorista Jan Honza Lušovský) ПТ 20.8.2021 17:00
(Seč)
(Kreslíř a humorista Jan Honza Lušovský)

выставки, ярмарки (количество: 6)

(Koni klece a jiné světy) ПТ 9.7.2021 - ВС 29.8.2021
Замок Храст (Chrast u Chrudimě)
(Koni klece a jiné světy)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) ПТ 9.7.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Храст (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Výstava věnečků) ВТ 11.5.2021 - ЧТ 30.9.2021
Центр Погудка (Heřmanův Městec)
(Výstava věnečků)
(Výstava malířů Vysočiny) ЧТ 17.6.2021 - ВС 29.8.2021
Vysočina
(Výstava malířů Vysočiny)
(Pequeňos momentos - Geanny García Delgado) ПТ 16.7.2021 - ПТ 10.9.2021
(Chrudim)
(Pequeňos momentos - Geanny García Delgado)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši) ПН 2.8.2021 - ЧТ 30.9.2021
Центр Погудка (Heřmanův Městec)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši)

кинофильм (количество: 2)

(Letní kino) ПТ 20.8.2021 20:30
(Zaječice)
(Letní kino)
(Večírek) ПТ 20.8.2021 21:00
Конопач (Heřmanův Městec)
(Večírek)

музыка (количество: 3)

(Femme-folk Blondýna) ПТ 20.8.2021 18:00
Музей театрально-кукольного искусства в Хрудиме (Chrudim)
(Femme-folk Blondýna)
(Pinky Jane) ПТ 20.8.2021 19:00
Музей театрально-кукольного искусства в Хрудиме (Chrudim)
(Pinky Jane)
(Mogul rock) ПТ 20.8.2021 20:00
Kameničky
(Mogul rock)

профессиональные (количество: 2)

(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Velké prádlo) ЧТ 19.8.2021 - ПТ 20.8.2021
Музей под открытым небом Высочина - Весёлый Холм (Veselý kopec)
(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Velké prádlo)
(Záhadný ostrov Tralaland) СБ 14.8.2021 - СБ 21.8.2021
(Chrudim)
(Záhadný ostrov Tralaland)

театр (количество: 2)

(Frutti di Mare) ПТ 20.8.2021 17:00
Музей театрально-кукольного искусства в Хрудиме (Chrudim)
(Frutti di Mare)
(Sandy a MeotArt) ПТ 20.8.2021 20:00
Музей театрально-кукольного искусства в Хрудиме (Chrudim)
(Sandy a MeotArt)

церковное (количество: 2)

(Bohoslužba) ПТ 20.8.2021 17:00
Костел Рождения Девы-Марии (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ПТ 20.8.2021 17:45
Костел Пресвятой Троицы (Kameničky)
(Bohoslužba)

cвободное время (количество: 5)

(Dětská herna) ВТ 4.5.2021 - ПТ 31.12.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Dětská herna)
(Tématická stezka Pernštejnové) ЧТ 20.5.2021 - ВТ 31.8.2021
Замковый холм (Litomyšl)
(Tématická stezka Pernštejnové)
(Umění a ekologie) ПН 16.8.2021 - ПТ 20.8.2021
(Litomyšl)
(Umění a ekologie)
(Swap: Hry a hračky) ПТ 20.8.2021 15:00
(Litomyšl)
(Swap: Hry a hračky)
(Komentovaná prohlídka historickým jádrem města) ПТ 20.8.2021 16:00
Информационный центр Литомышль (Litomyšl)
(Komentovaná prohlídka historickým jádrem města)

выставки, ярмарки (количество: 14)

(Dracula a ti druzí) ПТ 11.6.2021 - ВС 12.9.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Dracula a ti druzí)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) ВС 13.6.2021 - СБ 27.11.2021
Галерея Мирослава Кубика (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost) ВС 13.6.2021 - ВС 3.10.2021
Šantovo nám. (Litomyšl)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost)
(Tváře, Duchovní tváře, Neznámé portréty litomyšlské děkanské galerie) ПТ 18.6.2021 - ВС 19.9.2021
Костел Возвышения св. Креста (Litomyšl)
(Tváře, Duchovní tváře, Neznámé portréty litomyšlské děkanské galerie)
(Pačinkův Aplaus) ВС 20.6.2021 - ВС 5.9.2021
(Litomyšl)
(Pačinkův Aplaus)
(Časy mezi Časy) ВС 1.8.2021 - ВС 10.10.2021
(Litomyšl)
(Časy mezi Časy)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) ВТ 4.5.2021 - ВС 29.5.2022
(Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny) ВТ 1.6.2021 - ВС 3.10.2021
Городская картинная галерея (Litomyšl)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny)
(Výstava malíře Pavla Čecha) ВТ 1.6.2021 - ВТ 31.8.2021
Замок Моравска Тршэбова (Moravská Třebová)
(Výstava malíře Pavla Čecha)
(Cesta kolem světa a Československý filmový plakát.) СР 9.6.2021 - ВТ 31.8.2021
Живая стена (Svitavy)
(Cesta kolem světa a Československý filmový plakát.)
(Lichožrouti) ПТ 11.6.2021 - ВС 22.8.2021
Городская галерея (Vysoké Mýto)
(Lichožrouti)
(Distanc) ЧТ 1.7.2021 - ВТ 31.8.2021
(Vysoké Mýto)
(Distanc)
(Plán B) СБ 3.7.2021 - ПН 30.8.2021
Litomyšl
(Plán B)
(Libuše Müllerová - Doteky krásy) ПН 9.8.2021 - ВС 5.9.2021
Замок Новые Грады (Nové Hrady)
(Libuše Müllerová - Doteky krásy)

кинофильм (количество: 4)

(Chlap na střídačku) ПТ 20.8.2021 21:00
Замок Моравска Тршэбова (Moravská Třebová)
(Chlap na střídačku)
(Šarlatán) ПТ 20.8.2021 21:00
Proseč
(Šarlatán)
(Havel) ПТ 20.8.2021 21:00
летний кинотеатр (Svitavy)
(Havel)
(Deníček moderního fotra) ПТ 20.8.2021 19:30
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Deníček moderního fotra)

музыка (количество: 6)

(Festival United) ПТ 20.8.2021 13:00 - 22:00
Замковый холм (Litomyšl)
(Festival United)
(Litomyšlské dny barokní tradice) ВС 15.8.2021 - ВС 22.8.2021
Litomyšl
(Litomyšlské dny barokní tradice)
(Jak si Kuba Marjánku zasloužil, Pavel Helan) ПТ 20.8.2021 18:00
Toulovcovo nám. (Litomyšl)
(Jak si Kuba Marjánku zasloužil, Pavel Helan)
(Bez Smokingu, Upside Down, Doga) ПТ 20.8.2021 19:00
Площадь Пршемысла Отакара II (Vysoké Mýto)
(Bez Smokingu, Upside Down, Doga)
(Párty Time!) ПТ 20.8.2021 22:00
Мьюзик-клуб «Котелна» (Litomyšl)
(Párty Time!)
(Párty Max) ПТ 20.8.2021 22:00
Танцевальный клуб «У Коли» (Litomyšl)
(Párty Max)

профессиональные (количество: 1)

(Festival United) ПТ 20.8.2021 13:00 - 22:00
Замковый холм (Litomyšl)
(Festival United)

театр (количество: 2)

(Jak si Kuba Marjánku zasloužil, Pavel Helan) ПТ 20.8.2021 18:00
Toulovcovo nám. (Litomyšl)
(Jak si Kuba Marjánku zasloužil, Pavel Helan)
(O nepodařeném čertovi a nezbedném andělovi) ПТ 20.8.2021 20:00
Культурно-спортивный ареал за школой (Trstěnice)
(O nepodařeném čertovi a nezbedném andělovi)

церковное (количество: 2)

(Festival United) ПТ 20.8.2021 13:00 - 22:00
Замковый холм (Litomyšl)
(Festival United)
(Litomyšlské dny barokní tradice) ВС 15.8.2021 - ВС 22.8.2021
Litomyšl
(Litomyšlské dny barokní tradice)

общее количество найденных записей: 131

Найди свою деятельность