Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN
loading...
Туристический навигатор
Viki
Официальный туристический портал Пардубицкого края
Чешская Республика
Туман 14°C
погода

Погода - Пардубице

29.9. (00:34)
сегодня
Туман
14°C
30.9.
завтра
Полуясно
15°C/8°C
1.10.
ПятницаОблачно
18°C/6°C
2.10.
СубботаПолуоблачно
18°C/11°C
Источник: Погода Meteocentrum

Календарь мероприятий

Поиск мероприятий:
Области: Чешско-моравское пограничье. Кладске Помези. . Орлицкие горы и Подорлицко. Чешско-моравское пограничье. Градецко. Пардубицко. Хрудимско-Глинецко.
Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей.








начало: конец:
Другие параметры поиска

Карта

cвободное время (количество: 1)

(Mamutíkovo noční dobrodružství) ЧТ 12.8.2021 21:00
Водный парк Мамонтенка (Dolní Morava, Horní Morava), (Dolní Morava)
(Mamutíkovo noční dobrodružství)

гастрономия (количество: 1)

(All you can eat v restauraci Terezka) ЧТ 12.8.2021 12:00 - 21:00
Пансион «Терезка» (Dolní Morava-Velká Morava)
(All you can eat v restauraci Terezka)

кинофильм (количество: 2)

(Maxinožka 2) ЧТ 12.8.2021 17:00
Клуб На Стрельбище (Králíky)
(Maxinožka 2)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel) ЧТ 12.8.2021 20:00
Клуб На Стрельбище (Králíky)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel)

cвободное время (количество: 2)

(Za příběhem draku) Можно заказать билет ЧТ 12.8.2021 15:30 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Za příběhem draku)
(Výstavy a dračí laboratoř) Можно заказать билет ЧТ 12.8.2021 16:00 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Výstavy a dračí laboratoř)

выставки, ярмарки (количество: 1)

(Milan Kundera (neztracen) v překladech) ЧТ 1.7.2021 - СБ 28.8.2021
(Hradec Králové)
(Milan Kundera (neztracen) v překladech)

кинофильм (количество: 3)

(Annette) Можно заказать билет ЧТ 12.8.2021 20:30
Био-Централь (Hradec Králové)
(Annette)
(Gunda) Можно заказать билет ЧТ 12.8.2021 18:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Gunda)
(Muž se zaječíma ušima) Можно заказать билет ЧТ 12.8.2021 20:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Muž se zaječíma ušima)

музыка (количество: 1)

(Eva a Vašek) Можно заказать билет ЧТ 12.8.2021 15:00 - 16:30
Ранвей Клуб 96 (Hradec Králové)
(Eva a Vašek)

общественные (количество: 5)

(32. ročník fotografické soutěže) ЧТ 1.4.2021 - ЧТ 30.9.2021
Импульс, центр поддержки художественной деятельности (Hradec Králové)
(32. ročník fotografické soutěže)
(Pátrací hra - Questing) ЧТ 1.7.2021 - ВТ 31.8.2021
(Hradec Králové)
(Pátrací hra - Questing)
(Fotosoutěž Život v Evropě) ЧТ 1.7.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Hradec Králové)
(Fotosoutěž Život v Evropě)
(Hradecká kulturní pátračka) ЧТ 12.8.2021 15:30
Театр Drak (Hradec Králové)
(Hradecká kulturní pátračka)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury) Можно заказать билет ЧТ 12.8.2021 15:30 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury)

профессиональные (количество: 1)

(Výstavy a dračí laboratoř) Можно заказать билет ЧТ 12.8.2021 16:00 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Výstavy a dračí laboratoř)

выставки, ярмарки (количество: 1)

(Venkovní výstava příběhů z Indie) ЧТ 22.7.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Hronov)
(Venkovní výstava příběhů z Indie)

cвободное время (количество: 16)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) ПН 1.3.2021 - ВС 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) СР 24.3.2021 - ЧТ 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Vem vak!) ПН 28.6.2021 - ВТ 31.8.2021
Дом для детей и молодежи (Choceň)
(Vem vak!)
(Naučná stezka za pokladem) ЧТ 1.7.2021 - ВТ 31.8.2021
Na Horách (Česká Třebová)
(Naučná stezka za pokladem)
(Pročtené léto) ЧТ 1.7.2021 - ВТ 31.8.2021
(Lanškroun)
(Pročtené léto)
(Příměstský tábor: Veselá věda) ПТ 23.7.2021 - ПТ 27.8.2021
Экоцентр Чешского союза охраны природы Подорлицко (Česká Třebová)
(Příměstský tábor: Veselá věda)
(Retrohrátky) ВС 1.8.2021 - ВТ 31.8.2021
Замок Летогррад (Letohrad)
(Retrohrátky)
(Pobytový tábor: Vandr s partou) ПН 9.8.2021 - ПТ 13.8.2021
Дом творчества детей и молодежи «Камарад» (Друг) (Česká Třebová), Дом для детей и молодежи (Hlinsko)
(Pobytový tábor: Vandr s partou)
(Příměstský tábor v Centru pod střechou - turistický) ПН 9.8.2021 - ПТ 13.8.2021
Центр под крышей (Letohrad)
(Příměstský tábor v Centru pod střechou - turistický)
(Příměstský taneční tábor s Marikou Tobiškovou) ПН 9.8.2021 - ПТ 13.8.2021
Путь для семьи и детская группа Анютины глазки (Žamberk)
(Příměstský taneční tábor s Marikou Tobiškovou)
(Příměstský florbalový kemp) ПН 9.8.2021 - ПТ 13.8.2021
Орловна (Letohrad)
(Příměstský florbalový kemp)
(Příměstský tábor ve Skipi - Anglický) ПН 9.8.2021 - ПТ 13.8.2021
(Letohrad)
(Příměstský tábor ve Skipi - Anglický)
(Výlet se Senior klubem - Lázně Jeseník, jeskyně Na Pomezí) ЧТ 12.8.2021
Ústí nad Orlicí
(Výlet se Senior klubem - Lázně Jeseník, jeskyně Na Pomezí)
(Barevné léto v Letokruhu - Olympiáda) ЧТ 12.8.2021 7:30 - 16:00
Přívrat
(Barevné léto v Letokruhu - Olympiáda)
(In-line školička (2. turnus)) ЧТ 12.8.2021 8:00 - 16:00
(Česká Třebová)
(In-line školička (2. turnus))
(Sportovní příměstský tábor) ЧТ 12.8.2021 8:00 - 16:00
(Česká Třebová)
(Sportovní příměstský tábor)

выставки, ярмарки (количество: 18)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) ПН 3.5.2021 - ВС 31.10.2021
Коловратский замок в Рихнове-над-Кнежной (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Erbovní bestie) ЧТ 1.7.2021 - ВТ 31.8.2021
Замок Опочно (Opočno)
(Erbovní bestie)
(Muzejní nej) ВТ 18.5.2021 - ВС 22.8.2021
(Lanškroun)
(Muzejní nej)
(Výstava - R. Krautschneider - Lidé a oceán) СР 19.5.2021 - ВТ 31.8.2021
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - R. Krautschneider - Lidé a oceán)
(Radek Lepka - fotografie) ПН 24.5.2021 - ВТ 14.9.2021
(Lanškroun)
(Radek Lepka - fotografie)
(Výstava - Mechanické hračky) ЧТ 17.6.2021 - ВС 5.9.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Mechanické hračky)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města) ЧТ 24.6.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Choceň)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města)
(Výstava - Výběr z tvorby aneb Jak šel čas) ЧТ 1.7.2021 - ВТ 31.8.2021
Чешский Красный крест (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Výběr z tvorby aneb Jak šel čas)
(Výstava Maxmilián - Vzpomínky) ЧТ 1.7.2021 - ВТ 31.8.2021
(Česká Třebová)
(Výstava Maxmilián - Vzpomínky)
(Výstava - Hoří?) ПТ 2.7.2021 - ВС 19.9.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Hoří?)
(Výstava fotografií - Fotoklub Oko) ПН 2.8.2021 - ВТ 31.8.2021
Малая сцена (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií - Fotoklub Oko)
(Výstava příběhů Ujali jste se mě s láskou) ПН 2.8.2021 - ВТ 31.8.2021
(Častolovice)
(Výstava příběhů Ujali jste se mě s láskou)
(Labyrint) ПН 2.8.2021 - ВТ 31.8.2021
Jungmannova (Choceň)
(Labyrint)
(Výstava výtvarného umění) ПТ 6.8.2021 - ВТ 31.8.2021
Культурный дом (Ústí nad Orlicí)
(Výstava výtvarného umění)
(Výstava: Aleš a Jiří Kociánovi) ПН 9.8.2021 - ЧТ 9.9.2021
(Opočno)
(Výstava: Aleš a Jiří Kociánovi)
(Farmářské trhy na Mírovém náměstí) ЧТ 12.8.2021
Mírové nám. (Ústí nad Orlicí)
(Farmářské trhy na Mírovém náměstí)
(Farmářské trhy) ЧТ 12.8.2021 7:00 - 16:00
Staré náměstí (Česká Třebová)
(Farmářské trhy)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) ЧТ 1.4.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Опочно (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

кинофильм (количество: 5)

(Free Guy - 3D) ЧТ 12.8.2021 19:30
Рошкотов театр, кинотеатр Май, Театральный клуб (Ústí nad Orlicí)
(Free Guy - 3D)
(Matky - letní kino) ЧТ 12.8.2021 21:00
Замок Летогррад (Letohrad)
(Matky - letní kino)
(Havel) ЧТ 12.8.2021 21:00
Природный ареал - водоем для купания (Jablonné nad Orlicí)
(Havel)
(Letní kinematograf - Tátova volha) ЧТ 12.8.2021 21:00
(Česká Třebová)
(Letní kinematograf - Tátova volha)
(Free guy) ЧТ 12.8.2021 19:30
кинотеатр Ланшкроун (Lanškroun)
(Free guy)

профессиональные (количество: 2)

(Letní muzikál - tábor pro milovníky tance, hudby a divadla) ВС 8.8.2021 - СБ 14.8.2021
(Nekoř)
(Letní muzikál - tábor pro milovníky tance, hudby a divadla)
(Slzy svatého Vavřince) ЧТ 12.8.2021 19:00
Смотровая вышка Амалка (České Petrovice)
(Slzy svatého Vavřince)

спорт, активный отдых (количество: 3)

(On-line stopovaná) ВС 1.8.2021 - ВТ 31.8.2021
Городской музей Летоград (Letohrad)
(On-line stopovaná)
(In-line školička (2. turnus)) ЧТ 12.8.2021 8:00 - 16:00
(Česká Třebová)
(In-line školička (2. turnus))
(Cvičení s Bóďou v Medvídku) ЧТ 12.8.2021 9:00 - 12:00
Материнский центр Медвидек (Ústí nad Orlicí)
(Cvičení s Bóďou v Medvídku)

cвободное время (количество: 5)

(Karel Gott revival Morava - koncert) ЧТ 12.8.2021 19:00
Арношт - пристань Пардубице (Pardubice)
(Karel Gott revival Morava - koncert)
(Museum virtualis) ЧТ 29.4.2021 - ПТ 31.12.2021
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Sportovní park Pardubice) СБ 7.8.2021 - ВС 15.8.2021
(Pardubice)
(Sportovní park Pardubice)
(Beachvolejbalový kemp) ПН 9.8.2021 - ПТ 13.8.2021
(Pardubice)
(Beachvolejbalový kemp)
(Letní příměstský tábor) ЧТ 12.8.2021
Центр «Косатец» (Ирис) (Pardubice)
(Letní příměstský tábor)

выставки, ярмарки (количество: 7)

(Výstava: Pěr století na zubra neplatí) ПН 21.12.2020 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Výstava: Pěr století na zubra neplatí)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) СР 23.6.2021 - ВС 7.11.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) ПТ 1.1.2021 - ПТ 31.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG)

кинофильм (количество: 1)

(Děda je lotr) ЧТ 12.8.2021 21:00
(Pardubice - Dubina)
(Děda je lotr)

музыка (количество: 2)

(Karel Gott revival Morava - koncert) ЧТ 12.8.2021 19:00
Арношт - пристань Пардубице (Pardubice)
(Karel Gott revival Morava - koncert)
(Úšklebek nespokojenosti) ЧТ 12.8.2021 19:30
(Pardubice)
(Úšklebek nespokojenosti)

профессиональные (количество: 1)

(Dny dobrovolnictví Pardubického kraje) ЧТ 12.8.2021 9:00 - 18:00
(Pardubice)
(Dny dobrovolnictví Pardubického kraje)

спорт, активный отдых (количество: 2)

(Sportovní park Pardubice) СБ 7.8.2021 - ВС 15.8.2021
(Pardubice)
(Sportovní park Pardubice)
(Beachvolejbalový kemp) ПН 9.8.2021 - ПТ 13.8.2021
(Pardubice)
(Beachvolejbalový kemp)

выставки, ярмарки (количество: 6)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) ПТ 9.7.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Храст (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Koni klece a jiné světy) ПТ 9.7.2021 - ВС 29.8.2021
Замок Храст (Chrast u Chrudimě)
(Koni klece a jiné světy)
(Výstava věnečků) ВТ 11.5.2021 - ЧТ 30.9.2021
Центр Погудка (Heřmanův Městec)
(Výstava věnečků)
(Výstava malířů Vysočiny) ЧТ 17.6.2021 - ВС 29.8.2021
Vysočina
(Výstava malířů Vysočiny)
(Pequeňos momentos - Geanny García Delgado) ПТ 16.7.2021 - ПТ 10.9.2021
(Chrudim)
(Pequeňos momentos - Geanny García Delgado)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši) ПН 2.8.2021 - ЧТ 30.9.2021
Центр Погудка (Heřmanův Městec)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši)

кинофильм (количество: 2)

(Gump - Pes, který naučil lidi žít) ЧТ 12.8.2021 20:30
Конопач (Heřmanův Městec)
(Gump - Pes, který naučil lidi žít)
(Deníček moderního fotra) ЧТ 12.8.2021 21:00
Летяк (Chrudim)
(Deníček moderního fotra)

профессиональные (количество: 1)

(Prázdninové čtvrtky v knihovně) ЧТ 12.8.2021 10:00
(Chrudim)
(Prázdninové čtvrtky v knihovně)

театр (количество: 1)

(Loutkáři na Seči 2021) ЧТ 12.8.2021 17:00
(Seč)
(Loutkáři na Seči 2021)

церковное (количество: 2)

(Bohoslužba) ЧТ 12.8.2021 18:00
Часовня св. Вацлава (Jeníkov)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ЧТ 12.8.2021 18:00
(Studnice)
(Bohoslužba)

cвободное время (количество: 4)

(Dětská herna) ВТ 4.5.2021 - ПТ 31.12.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Dětská herna)
(Tématická stezka Pernštejnové) ЧТ 20.5.2021 - ВТ 31.8.2021
Замковый холм (Litomyšl)
(Tématická stezka Pernštejnové)
(Veselá věda) ПН 9.8.2021 - ПТ 13.8.2021
Надежда Литомышль (Litomyšl)
(Veselá věda)
(Letní příměstský tábor Dobyvatelé Vesmíru 2021) ЧТ 12.8.2021
(Polička)
(Letní příměstský tábor Dobyvatelé Vesmíru 2021)

выставки, ярмарки (количество: 15)

(Dracula a ti druzí) ПТ 11.6.2021 - ВС 12.9.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Dracula a ti druzí)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost) ВС 13.6.2021 - ВС 3.10.2021
Šantovo nám. (Litomyšl)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) ВС 13.6.2021 - СБ 27.11.2021
Галерея Мирослава Кубика (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Tváře, Duchovní tváře, Neznámé portréty litomyšlské děkanské galerie) ПТ 18.6.2021 - ВС 19.9.2021
Костел Возвышения св. Креста (Litomyšl)
(Tváře, Duchovní tváře, Neznámé portréty litomyšlské děkanské galerie)
(Iva Hüttnerová: Obrázky) СБ 19.6.2021 - ВС 15.8.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Iva Hüttnerová: Obrázky)
(Pačinkův Aplaus) ВС 20.6.2021 - ВС 5.9.2021
(Litomyšl)
(Pačinkův Aplaus)
(Časy mezi Časy) ВС 1.8.2021 - ВС 10.10.2021
(Litomyšl)
(Časy mezi Časy)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) ВТ 4.5.2021 - ВС 29.5.2022
(Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Výstava malíře Pavla Čecha) ВТ 1.6.2021 - ВТ 31.8.2021
Замок Моравска Тршэбова (Moravská Třebová)
(Výstava malíře Pavla Čecha)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny) ВТ 1.6.2021 - ВС 3.10.2021
Городская картинная галерея (Litomyšl)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny)
(Cesta kolem světa a Československý filmový plakát.) СР 9.6.2021 - ВТ 31.8.2021
Живая стена (Svitavy)
(Cesta kolem světa a Československý filmový plakát.)
(Lichožrouti) ПТ 11.6.2021 - ВС 22.8.2021
Городская галерея (Vysoké Mýto)
(Lichožrouti)
(Distanc) ЧТ 1.7.2021 - ВТ 31.8.2021
(Vysoké Mýto)
(Distanc)
(Plán B) СБ 3.7.2021 - ПН 30.8.2021
Litomyšl
(Plán B)
(Libuše Müllerová - Doteky krásy) ПН 9.8.2021 - ВС 5.9.2021
Замок Новые Грады (Nové Hrady)
(Libuše Müllerová - Doteky krásy)

кинофильм (количество: 2)

(Večer s galerií: Autoportrét) ЧТ 12.8.2021 20:30
(Litomyšl)
(Večer s galerií: Autoportrét)
(Muž se zaječíma ušima) ЧТ 12.8.2021 19:30
Кинотеатр «Весмир» (Svitavy)
(Muž se zaječíma ušima)

музыка (количество: 2)

(Promenádní koncert - Dolnovanka) ЧТ 12.8.2021 17:00
Площадь Пршемысла Отакара II (Vysoké Mýto)
(Promenádní koncert - Dolnovanka)
(Koncert Kačenka&Strašidla + StoneKid Band) ЧТ 12.8.2021 19:00
Замок Моравска Тршэбова (Moravská Třebová)
(Koncert Kačenka&Strašidla + StoneKid Band)

профессиональные (количество: 2)

(Výklady karet) ЧТ 12.8.2021 9:00 - 17:00
Smetanovo náměstí (Litomyšl)
(Výklady karet)
(Otevřené ateliéry – dřevo, textil, papír) ЧТ 12.8.2021 15:00
Городской музей и галерея в г. Свитавы (Svitavy)
(Otevřené ateliéry – dřevo, textil, papír)

общее количество найденных записей: 113

Найди свою деятельность