Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN
loading...
Туристический навигатор
Viki
Официальный туристический портал Пардубицкого края
Чешская Республика
Почти солнечно 14°C
погода

Погода - Пардубице

29.9. (00:00)
сегодня
Почти солнечно
14°C
30.9.
завтра
Полуясно
15°C/8°C
1.10.
ПятницаОблачно
18°C/6°C
2.10.
СубботаПолуоблачно
18°C/11°C
Источник: Погода Meteocentrum

Календарь мероприятий

Поиск мероприятий:
Области: Чешско-моравское пограничье. Кладске Помези. . Орлицкие горы и Подорлицко. Чешско-моравское пограничье. Градецко. Пардубицко. Хрудимско-Глинецко.
Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей.








начало: конец:
Другие параметры поиска

Карта

cвободное время (количество: 2)

(Za příběhem draku) Можно заказать билет ВС 25.7.2021 10:00 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Za příběhem draku)
(Výstavy a dračí laboratoř) Можно заказать билет ВС 25.7.2021 10:00 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Výstavy a dračí laboratoř)

выставки, ярмарки (количество: 3)

(Naše: výstava v česko-vietnamském kontextu) ВТ 8.6.2021 - СБ 31.7.2021
Импульс, центр поддержки художественной деятельности (Hradec Králové)
(Naše: výstava v česko-vietnamském kontextu)
(Naše) ВТ 8.6.2021 - СБ 31.7.2021
Импульс, центр поддержки художественной деятельности (Hradec Králové)
(Naše)
(Milan Kundera (neztracen) v překladech) ЧТ 1.7.2021 - СБ 28.8.2021
(Hradec Králové)
(Milan Kundera (neztracen) v překladech)

общественные (количество: 4)

(32. ročník fotografické soutěže) ЧТ 1.4.2021 - ЧТ 30.9.2021
Импульс, центр поддержки художественной деятельности (Hradec Králové)
(32. ročník fotografické soutěže)
(Fotosoutěž Život v Evropě) ЧТ 1.7.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Hradec Králové)
(Fotosoutěž Život v Evropě)
(Pátrací hra - Questing) ЧТ 1.7.2021 - ВТ 31.8.2021
(Hradec Králové)
(Pátrací hra - Questing)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury) Можно заказать билет ВС 25.7.2021 10:00 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury)

профессиональные (количество: 1)

(Výstavy a dračí laboratoř) Можно заказать билет ВС 25.7.2021 10:00 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Výstavy a dračí laboratoř)

выставки, ярмарки (количество: 1)

(Venkovní výstava příběhů z Indie) ЧТ 22.7.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Hronov)
(Venkovní výstava příběhů z Indie)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(Ve stopě Pernštejnů - Broumovsko) СБ 24.7.2021 - СБ 31.7.2021
Police nad Metují
(Ve stopě Pernštejnů - Broumovsko)

cвободное время (количество: 8)

(Nedělní železniční výlet) ВС 25.7.2021
(Česká Třebová)
(Nedělní železniční výlet)
(Čtenářská soutěž Lovci perel) ПН 1.3.2021 - ВС 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) СР 24.3.2021 - ЧТ 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Vem vak!) ПН 28.6.2021 - ВТ 31.8.2021
Дом для детей и молодежи (Choceň)
(Vem vak!)
(Naučná stezka za pokladem) ЧТ 1.7.2021 - ВТ 31.8.2021
Na Horách (Česká Třebová)
(Naučná stezka za pokladem)
(Pročtené léto) ЧТ 1.7.2021 - ВТ 31.8.2021
(Lanškroun)
(Pročtené léto)
(Příměstský tábor: Veselá věda) ПТ 23.7.2021 - ПТ 27.8.2021
Экоцентр Чешского союза охраны природы Подорлицко (Česká Třebová)
(Příměstský tábor: Veselá věda)
(Víkend v aquaparku - Animační program a Barmanská show) СБ 24.7.2021 - ВС 25.7.2021
(Ústí nad Orlicí)
(Víkend v aquaparku - Animační program a Barmanská show)

выставки, ярмарки (количество: 14)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) ПН 3.5.2021 - ВС 31.10.2021
Коловратский замок в Рихнове-над-Кнежной (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Erbovní bestie) ЧТ 1.7.2021 - ВТ 31.8.2021
Замок Опочно (Opočno)
(Erbovní bestie)
(Muzejní nej) ВТ 18.5.2021 - ВС 22.8.2021
(Lanškroun)
(Muzejní nej)
(Výstava - R. Krautschneider - Lidé a oceán) СР 19.5.2021 - ВТ 31.8.2021
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - R. Krautschneider - Lidé a oceán)
(Radek Lepka - fotografie) ПН 24.5.2021 - ВТ 14.9.2021
(Lanškroun)
(Radek Lepka - fotografie)
(Výstava - Mechanické hračky) ЧТ 17.6.2021 - ВС 5.9.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Mechanické hračky)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města) ЧТ 24.6.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Choceň)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města)
(Výstava - Výběr z tvorby aneb Jak šel čas) ЧТ 1.7.2021 - ВТ 31.8.2021
Чешский Красный крест (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Výběr z tvorby aneb Jak šel čas)
(Výstava Maxmilián - Vzpomínky) ЧТ 1.7.2021 - ВТ 31.8.2021
(Česká Třebová)
(Výstava Maxmilián - Vzpomínky)
(Výstava - Hoří?) ПТ 2.7.2021 - ВС 19.9.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Hoří?)
(Naďa Cermanová, Jindřich Šmégr, Jiří Jareš) СБ 17.7.2021 - ВС 8.8.2021
(Choceň)
(Naďa Cermanová, Jindřich Šmégr, Jiří Jareš)
(Legiovlak) ВТ 20.7.2021 - ВС 25.7.2021
ЧД Байк (Žamberk)
(Legiovlak)
(Legiovlak) ВТ 20.7.2021 - ВС 25.7.2021
ЧД Байк (Žamberk)
(Legiovlak)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) ЧТ 1.4.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Опочно (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

гастрономия (количество: 1)

(Nedělní železniční výlet) ВС 25.7.2021
(Česká Třebová)
(Nedělní železniční výlet)

кинофильм (количество: 8)

(Raya a drak) ВС 25.7.2021 14:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Raya a drak)
(Croodsovi 2) ВС 25.7.2021 16:00
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(Croodsovi 2)
(Croodsovi: Nový věk) ВС 25.7.2021 17:00
Рошкотов театр, кинотеатр Май, Театральный клуб (Ústí nad Orlicí)
(Croodsovi: Nový věk)
(Čas) ВС 25.7.2021 20:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Čas)
(Mstitel) ВС 25.7.2021 20:00
Городской кинотеатр (Jablonné nad Orlicí )
(Mstitel)
(Tichý společník) ВС 25.7.2021 21:00
(Choceň)
(Tichý společník)
(Gump - Pes, který naučil lidi žít) ВС 25.7.2021 17:00
ВС 25.7.2021 19:30
кинотеатр Ланшкроун (Lanškroun)
(Gump - Pes, který naučil lidi žít)
(Maxinožka 2) ВС 25.7.2021 18:00
Городской кинотеатр (Jablonné nad Orlicí )
(Maxinožka 2)

музыка (количество: 1)

(FreshDance Fest) ЧТ 22.7.2021 - ВС 25.7.2021
Lanškroun
(FreshDance Fest)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(Extraliga ČR v požárním útoku) ВС 25.7.2021
Ареал Остров (Letohrad - Orlice)
(Extraliga ČR v požárním útoku)

театр (количество: 1)

(Víkend v aquaparku - Animační program a Barmanská show) СБ 24.7.2021 - ВС 25.7.2021
(Ústí nad Orlicí)
(Víkend v aquaparku - Animační program a Barmanská show)

церковное (количество: 4)

(Studenecká pouť) ВС 25.7.2021
(Studené)
(Studenecká pouť)
(Mše svatá) ВС 25.7.2021 8:00
(Líšnice)
(Mše svatá)
(Mše svatá) ВС 25.7.2021 7:30
Костел св. Георгия (Kunvald)
(Mše svatá)
(Mše svatá) ВС 25.7.2021 10:30
Костел Пресвятейшей Троицы - приходской костел (Klášterec nad Orlicí)
(Mše svatá)

cвободное время (количество: 2)

Czech Open 2021 ЧТ 15.7.2021 - ВС 1.8.2021
Выставочный, конгресовый и культурный центр Идеон (Pardubice)
Czech Open 2021
(Museum virtualis) ЧТ 29.4.2021 - ПТ 31.12.2021
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Museum virtualis)

выставки, ярмарки (количество: 7)

(Výstava: Pěr století na zubra neplatí) ПН 21.12.2020 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Výstava: Pěr století na zubra neplatí)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) СР 23.6.2021 - ВС 7.11.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) ПТ 1.1.2021 - ПТ 31.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG)

кинофильм (количество: 1)

(Dokonalá lež) ВС 25.7.2021 21:30
Пардубицкий летний кинотеатр (Pardubice)
(Dokonalá lež)

музыка (количество: 2)

(Orchestr Jana Kvíčaly - promenádní koncert) ВС 25.7.2021 16:00 - 18:00
(Pardubice)
(Orchestr Jana Kvíčaly - promenádní koncert)
(Choltičanka) ВС 25.7.2021 14:00
Jezbořice
(Choltičanka)

спорт, активный отдых (количество: 2)

Czech Open 2021 ЧТ 15.7.2021 - ВС 1.8.2021
Выставочный, конгресовый и культурный центр Идеон (Pardubice)
Czech Open 2021
(Z Nasavrk přes Strádov do Pardubic) ВС 25.7.2021
Pardubice
(Z Nasavrk přes Strádov do Pardubic)

cвободное время (количество: 1)

(Příměstský tábor) СР 2.6.2021 - ПТ 6.8.2021
Экоцентр Палета - филиал Хрудим (Chrudim)
(Příměstský tábor)

выставки, ярмарки (количество: 6)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) ПТ 9.7.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Храст (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Koni klece a jiné světy) ПТ 9.7.2021 - ВС 29.8.2021
Замок Храст (Chrast u Chrudimě)
(Koni klece a jiné světy)
(Výstava věnečků) ВТ 11.5.2021 - ЧТ 30.9.2021
Центр Погудка (Heřmanův Městec)
(Výstava věnečků)
(Výstava malířů Vysočiny) ЧТ 17.6.2021 - ВС 29.8.2021
Vysočina
(Výstava malířů Vysočiny)
(Má vlast cestami proměn: Příběhy domova 2021/2022) ЧТ 1.7.2021 - СБ 31.7.2021
Raisovo náměstí (Trhová Kamenice)
(Má vlast cestami proměn: Příběhy domova 2021/2022)
(Pequeňos momentos - Geanny García Delgado) ПТ 16.7.2021 - ПТ 10.9.2021
(Chrudim)
(Pequeňos momentos - Geanny García Delgado)

кинофильм (количество: 1)

(Chlast) ВС 25.7.2021 21:30
Летяк (Chrudim)
(Chlast)

музыка (количество: 1)

(Hudba bez hranic v zámeckém parku Clarinet Factory) ВС 25.7.2021 17:00
Замок Гержманов Мнестец (Heřmanův Městec)
(Hudba bez hranic v zámeckém parku Clarinet Factory)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(Memoriál Jiřího Zity a Jiřího Slavíka) ВС 25.7.2021 9:00
Футбольное поле (Miřetice)
(Memoriál Jiřího Zity a Jiřího Slavíka)

театр (количество: 1)

(Divadlo Líšeň - Spoutaný trávou) ВС 25.7.2021 21:00
Кошумберк - историчесие развалины крепости и замок (Luže)
(Divadlo Líšeň - Spoutaný trávou)

церковное (количество: 17)

(Poutní mše sv.) ВС 25.7.2021 9:30
Костел св. Якуба Старшего (Raná)
(Poutní mše sv.)
(Mše sv.) ВС 25.7.2021 10:00
(Vrbatův Kostelec)
(Mše sv.)
(Poutní mše sv.) ВС 25.7.2021 11:00
(Raná)
(Poutní mše sv.)
(Poutní mše sv.) ВС 25.7.2021 15:00
Часовня св. Анны (Skuteč - Štěpánov)
(Poutní mše sv.)
(Mše svatá) ВС 25.7.2021 7:30
Костел св. Марии Магдалены (Včelákov)
(Mše svatá)
(Mše svatá) ВС 25.7.2021 9:30
(Předhradí)
(Mše svatá)
(Mše sv.) ВС 25.7.2021 18:00
(Skuteč)
(Mše sv.)
(Bohoslužba) ВС 25.7.2021 8:00
(Trhová Kamenice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 25.7.2021 8:30
(Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 25.7.2021 9:00
Форт (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 25.7.2021 9:00
Евангелический костел (Krouna)
(Bohoslužba)
(Setkání apoštolské církve) ВС 25.7.2021 10:00
Апостольская церковь, община Глинско (Hlinsko)
(Setkání apoštolské církve)
(Bohoslužba) ВС 25.7.2021 9:00
Костел Рождения Девы-Марии (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 25.7.2021 8:00
(Krouna)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 25.7.2021 10:30
Костел Пресвятой Троицы (Kameničky)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 25.7.2021 10:30
Kостел св. Петра и Павла, апостолов (Hlinsko, Chlum)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 25.7.2021 9:00
(Studnice)
(Bohoslužba)

cвободное время (количество: 3)

(Dny práva útrpného) ЧТ 22.7.2021 - ВС 25.7.2021
Крепость Своянов (Svojanov)
(Dny práva útrpného)
(Dětská herna) ВТ 4.5.2021 - ПТ 31.12.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Dětská herna)
(Tématická stezka Pernštejnové) ЧТ 20.5.2021 - ВТ 31.8.2021
Замковый холм (Litomyšl)
(Tématická stezka Pernštejnové)

выставки, ярмарки (количество: 15)

(Dracula a ti druzí) ПТ 11.6.2021 - ВС 12.9.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Dracula a ti druzí)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost) ВС 13.6.2021 - ВС 3.10.2021
Šantovo nám. (Litomyšl)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) ВС 13.6.2021 - СБ 27.11.2021
Галерея Мирослава Кубика (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Tváře, Duchovní tváře, Neznámé portréty litomyšlské děkanské galerie) ПТ 18.6.2021 - ВС 19.9.2021
Костел Возвышения св. Креста (Litomyšl)
(Tváře, Duchovní tváře, Neznámé portréty litomyšlské děkanské galerie)
(Iva Hüttnerová: Obrázky) СБ 19.6.2021 - ВС 15.8.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Iva Hüttnerová: Obrázky)
(Pačinkův Aplaus) ВС 20.6.2021 - ВС 5.9.2021
(Litomyšl)
(Pačinkův Aplaus)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) ВТ 4.5.2021 - ВС 29.5.2022
(Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Příběhy z obrazů Josefa Voleského) ВТ 4.5.2021 - ВС 25.7.2021
(Litomyšl)
(Příběhy z obrazů Josefa Voleského)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny) ВТ 1.6.2021 - ВС 3.10.2021
Городская картинная галерея (Litomyšl)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny)
(Výstava malíře Pavla Čecha) ВТ 1.6.2021 - ВТ 31.8.2021
Замок Моравска Тршэбова (Moravská Třebová)
(Výstava malíře Pavla Čecha)
(Cesta kolem světa a Československý filmový plakát.) СР 9.6.2021 - ВТ 31.8.2021
Живая стена (Svitavy)
(Cesta kolem světa a Československý filmový plakát.)
(Lichožrouti) ПТ 11.6.2021 - ВС 22.8.2021
Городская галерея (Vysoké Mýto)
(Lichožrouti)
(Distanc) ЧТ 1.7.2021 - ВТ 31.8.2021
(Vysoké Mýto)
(Distanc)
(Plán B) СБ 3.7.2021 - ПН 30.8.2021
Litomyšl
(Plán B)
(Výstava obrazů - Petr Lichtenberg - Zachycená skutečnost) СР 7.7.2021 - ВС 8.8.2021
Замок Новые Грады (Nové Hrady)
(Výstava obrazů - Petr Lichtenberg - Zachycená skutečnost)

гастрономия (количество: 2)

(Klobásobraní v Roudné) ЧТ 22.7.2021 - ВС 25.7.2021
(Roudná)
(Klobásobraní v Roudné)
(Prázdninové grilování) ПТ 23.7.2021 - ВС 25.7.2021
(Nové Hrady)
(Prázdninové grilování)

кинофильм (количество: 4)

(Raya a drak) Можно заказать билет ВС 25.7.2021 17:00
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Raya a drak)
(V zajetí démonů 3: Na ďáblův příkaz) ВС 25.7.2021 19:30
Кинотеатр «Весмир» (Svitavy)
(V zajetí démonů 3: Na ďáblův příkaz)
(Letní kino: Jak vycvičit draka 3) ВС 25.7.2021 21:00
Парк для приключенческого гольфа (Litomyšl)
(Letní kino: Jak vycvičit draka 3)
(Gump – Pes, který naučil lidi žít) ВС 25.7.2021 17:00
Кинотеатр «Весмир» (Svitavy)
(Gump – Pes, který naučil lidi žít)

музыка (количество: 1)

(Promenádní koncert) ВС 25.7.2021 16:00
Парк им. Яна Палаха (Svitavy)
(Promenádní koncert)

общественные (количество: 2)

(Klobásobraní v Roudné) ЧТ 22.7.2021 - ВС 25.7.2021
(Roudná)
(Klobásobraní v Roudné)
(Den prarodičů a seniorů) ВС 25.7.2021 14:00
Костел Возвышения св. Креста (Litomyšl)
(Den prarodičů a seniorů)

профессиональные (количество: 1)

(Astrovíkend - Dny tajemna a zdraví) ВС 25.7.2021 10:00 - 17:00
Замковый холм (Litomyšl)
(Astrovíkend - Dny tajemna a zdraví)

спорт, активный отдых (количество: 3)

("Nová hrozba" - Military camp 2021) СБ 24.7.2021 - ПТ 30.7.2021
Perálec
(
(Mistrovství střední Evropy ve velkých měřítkách RC on road aut) ПТ 23.7.2021 - ВС 25.7.2021
Стадиона модельщиков «Цигелна» (Svitavy)
(Mistrovství střední Evropy ve velkých měřítkách RC on road aut)
(Windsurf - paddleboard kemp) СБ 24.7.2021 - ВС 25.7.2021
(Litomyšl)
(Windsurf - paddleboard kemp)

театр (количество: 2)

(Za čárou - Labil Bonnes) ВС 25.7.2021 16:00
Замок Моравска Тршэбова (Moravská Třebová)
(Za čárou - Labil Bonnes)
(Pohádkové hity z Televize Věž) ВС 25.7.2021 18:00
Городской клуб Высокэ Мито (Vysoké Mýto)
(Pohádkové hity z Televize Věž)

церковное (количество: 1)

(Setkání křesťanského společenství) ВС 25.7.2021 18:00
Христианский центр (Svitavy)
(Setkání křesťanského společenství)

общее количество найденных записей: 121

Найди свою деятельность