Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN
loading...
Туристический навигатор
Viki
Официальный туристический портал Пардубицкого края
Чешская Республика
Почти солнечно 14°C
погода

Погода - Пардубице

29.9. (23:30)
сегодня
Почти солнечно
14°C
30.9.
завтра
Полуясно
15°C/8°C
1.10.
ПятницаОблачно
18°C/6°C
2.10.
СубботаПолуоблачно
18°C/11°C
Источник: Погода Meteocentrum

Календарь мероприятий

Поиск мероприятий:
Области: Чешско-моравское пограничье. Кладске Помези. . Орлицкие горы и Подорлицко. Чешско-моравское пограничье. Градецко. Пардубицко. Хрудимско-Глинецко.
Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей.








начало: конец:
Другие параметры поиска

Карта

cвободное время (количество: 1)

(Mamutíkovo noční dobrodružství) ПТ 23.7.2021 21:00
Водный парк Мамонтенка (Dolní Morava, Horní Morava), (Dolní Morava)
(Mamutíkovo noční dobrodružství)

cвободное время (количество: 2)

(Za příběhem draku) Можно заказать билет ПТ 23.7.2021 10:00 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Za příběhem draku)
(Výstavy a dračí laboratoř) Можно заказать билет ПТ 23.7.2021 10:00 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Výstavy a dračí laboratoř)

выставки, ярмарки (количество: 3)

(Naše: výstava v česko-vietnamském kontextu) ВТ 8.6.2021 - СБ 31.7.2021
Импульс, центр поддержки художественной деятельности (Hradec Králové)
(Naše: výstava v česko-vietnamském kontextu)
(Naše) ВТ 8.6.2021 - СБ 31.7.2021
Импульс, центр поддержки художественной деятельности (Hradec Králové)
(Naše)
(Milan Kundera (neztracen) v překladech) ЧТ 1.7.2021 - СБ 28.8.2021
(Hradec Králové)
(Milan Kundera (neztracen) v překladech)

кинофильм (количество: 2)

(Čas) Можно заказать билет ПТ 23.7.2021 21:00
Летний кинотеатр «Ширак» (Hradec Králové)
(Čas)
(Explore) Можно заказать билет ПТ 23.7.2021 19:30 - 21:00
Обсерватория и планетарий - Градец Кралове (Hradec Králové)
(Explore)

музыка (количество: 2)

(Mimořádný symfonický koncert Mozart, Beethoven, Bartholdy, Brahms) Можно заказать билет ПТ 23.7.2021 18:00 - 19:30
Филармония Градец Кралове (Hradec Králové)
(Mimořádný symfonický koncert Mozart, Beethoven, Bartholdy, Brahms)
(Severka) Можно заказать билет ПТ 23.7.2021 19:00
Шрамкова усадьба (Hradec Králové - Piletice)
(Severka)

общественные (количество: 4)

(32. ročník fotografické soutěže) ЧТ 1.4.2021 - ЧТ 30.9.2021
Импульс, центр поддержки художественной деятельности (Hradec Králové)
(32. ročník fotografické soutěže)
(Fotosoutěž Život v Evropě) ЧТ 1.7.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Hradec Králové)
(Fotosoutěž Život v Evropě)
(Pátrací hra - Questing) ЧТ 1.7.2021 - ВТ 31.8.2021
(Hradec Králové)
(Pátrací hra - Questing)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury) Можно заказать билет ПТ 23.7.2021 10:00 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury)

профессиональные (количество: 2)

(Explore) Можно заказать билет ПТ 23.7.2021 19:30 - 21:00
Обсерватория и планетарий - Градец Кралове (Hradec Králové)
(Explore)
(Výstavy a dračí laboratoř) Можно заказать билет ПТ 23.7.2021 10:00 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Výstavy a dračí laboratoř)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(Anny) Можно заказать билет ПТ 23.7.2021 14:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Anny)

выставки, ярмарки (количество: 1)

(Venkovní výstava příběhů z Indie) ЧТ 22.7.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Hronov)
(Venkovní výstava příběhů z Indie)

cвободное время (количество: 18)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) ПН 1.3.2021 - ВС 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) СР 24.3.2021 - ЧТ 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Vem vak!) ПН 28.6.2021 - ВТ 31.8.2021
Дом для детей и молодежи (Choceň)
(Vem vak!)
(Pročtené léto) ЧТ 1.7.2021 - ВТ 31.8.2021
(Lanškroun)
(Pročtené léto)
(Naučná stezka za pokladem) ЧТ 1.7.2021 - ВТ 31.8.2021
Na Horách (Česká Třebová)
(Naučná stezka za pokladem)
(Letní olympijské hry) ПН 5.7.2021 - ПТ 23.7.2021
Jamenská (Jablonné nad Orlicí)
(Letní olympijské hry)
(Příměstský tábor v Centru pod střechou - lesní) ПН 19.7.2021 - ПТ 23.7.2021
Центр под крышей (Letohrad)
(Příměstský tábor v Centru pod střechou - lesní)
(Příměstský tábor ve Skipi - Pevnost Boyard) ПН 19.7.2021 - ПТ 23.7.2021
(Letohrad)
(Příměstský tábor ve Skipi - Pevnost Boyard)
(Příměstský tábor: Activity tábor I. běh) ПН 19.7.2021 - ПТ 23.7.2021
Дом творчества детей и молодежи «Камарад» (Друг) (Česká Třebová)
(Příměstský tábor: Activity tábor I. běh)
(Příměstské tábory pro děti od 6 do 10 let (1. - 4. třída)) ПН 19.7.2021 - ПТ 23.7.2021
Путь для семьи и детская группа Анютины глазки (Žamberk)
(Příměstské tábory pro děti od 6 do 10 let (1. - 4. třída))
(Letní příměstský tábor: Olympiáda 2021) ПН 19.7.2021 - ПТ 23.7.2021
Юнак - союз скаутов и скауток ЧР (Choceň)
(Letní příměstský tábor: Olympiáda 2021)
(Příměstský tábor Veselá věda) ПТ 23.7.2021
(Žamberk)
(Příměstský tábor Veselá věda)
(Příměstský tábor - Hokusy – pokusy) ПТ 23.7.2021
Семейный центр Роса (Česká Třebová)
(Příměstský tábor - Hokusy – pokusy)
(Příměstský tábor: Veselá věda) ПТ 23.7.2021 - ПТ 27.8.2021
Экоцентр Чешского союза охраны природы Подорлицко (Česká Třebová)
(Příměstský tábor: Veselá věda)
(Příměstský tábor na téma cesta do pravěku) ПТ 23.7.2021
Путь для семьи и детская группа Анютины глазки (Žamberk)
(Příměstský tábor na téma cesta do pravěku)
(Barevné léto v Letokruhu - Badatelský svět) ПТ 23.7.2021 7:30 - 16:00
Přívrat
(Barevné léto v Letokruhu - Badatelský svět)
(Příměstský taneční tábor s Marikou Tobiškovou) ПН 19.7.2021 - ПТ 23.7.2021
Путь для семьи и детская группа Анютины глазки (Žamberk)
(Příměstský taneční tábor s Marikou Tobiškovou)
(Příměstský tábor Veselá věda) ПН 19.7.2021 - ПТ 23.7.2021
Lanškroun
(Příměstský tábor Veselá věda)

выставки, ярмарки (количество: 16)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) ПН 3.5.2021 - ВС 31.10.2021
Коловратский замок в Рихнове-над-Кнежной (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Erbovní bestie) ЧТ 1.7.2021 - ВТ 31.8.2021
Замок Опочно (Opočno)
(Erbovní bestie)
(Muzejní nej) ВТ 18.5.2021 - ВС 22.8.2021
(Lanškroun)
(Muzejní nej)
(Výstava - R. Krautschneider - Lidé a oceán) СР 19.5.2021 - ВТ 31.8.2021
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - R. Krautschneider - Lidé a oceán)
(Radek Lepka - fotografie) ПН 24.5.2021 - ВТ 14.9.2021
(Lanškroun)
(Radek Lepka - fotografie)
(Výstava - Mechanické hračky) ЧТ 17.6.2021 - ВС 5.9.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Mechanické hračky)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města) ЧТ 24.6.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Choceň)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města)
(Výstava - Výběr z tvorby aneb Jak šel čas) ЧТ 1.7.2021 - ВТ 31.8.2021
Чешский Красный крест (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Výběr z tvorby aneb Jak šel čas)
(Výstava Maxmilián - Vzpomínky) ЧТ 1.7.2021 - ВТ 31.8.2021
(Česká Třebová)
(Výstava Maxmilián - Vzpomínky)
(Výstava - Hoří?) ПТ 2.7.2021 - ВС 19.9.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Hoří?)
(Naďa Cermanová, Jindřich Šmégr, Jiří Jareš) СБ 17.7.2021 - ВС 8.8.2021
(Choceň)
(Naďa Cermanová, Jindřich Šmégr, Jiří Jareš)
(Legiovlak) ВТ 20.7.2021 - ВС 25.7.2021
ЧД Байк (Žamberk)
(Legiovlak)
(Legiovlak) ВТ 20.7.2021 - ВС 25.7.2021
ЧД Байк (Žamberk)
(Legiovlak)
(Africké trhy na Mírovém náměstí) ПТ 23.7.2021 9:00 - 16:00
Mírové nám. (Ústí nad Orlicí)
(Africké trhy na Mírovém náměstí)
(Výstava kaktusů) ПТ 23.7.2021 9:00 - 17:00
Экоцентр Чешского союза охраны природы Подорлицко (Česká Třebová)
(Výstava kaktusů)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) ЧТ 1.4.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Опочно (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

кинофильм (количество: 7)

(Mazel a tajemství lesa) ПТ 23.7.2021 18:00
Городской кинотеатр (Jablonné nad Orlicí )
(Mazel a tajemství lesa)
(Pulp Fiction: Historky z podsvětí LETNÍ KINO) ПТ 23.7.2021 21:30
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Pulp Fiction: Historky z podsvětí LETNÍ KINO)
(Letní kino - Perfect Days) ПТ 23.7.2021 21:30
(Česká Třebová)
(Letní kino - Perfect Days)
(Gump - Pes, který naučil lidi žít) ПТ 23.7.2021 17:00
ПТ 23.7.2021 19:30
кинотеатр Ланшкроун (Lanškroun)
(Gump - Pes, který naučil lidi žít)
(Gump - Pes, který naučil lidi žít) ПТ 23.7.2021 19:30
Рошкотов театр, кинотеатр Май, Театральный клуб (Ústí nad Orlicí)
(Gump - Pes, který naučil lidi žít)
(Gump - Pes, který naučil lidi žít) ПТ 23.7.2021 20:00
Городской кинотеатр (Jablonné nad Orlicí )
(Gump - Pes, který naučil lidi žít)
(Letní kino) ПТ 23.7.2021 21:30
(Lanškroun)
(Letní kino)

музыка (количество: 1)

(FreshDance Fest) ЧТ 22.7.2021 - ВС 25.7.2021
Lanškroun
(FreshDance Fest)

общественные (количество: 1)

(SLackline pro celou rodinu vol. IV) ПТ 23.7.2021 - СБ 24.7.2021
Долина Волкера (Ústí nad Orlicí)
(SLackline pro celou rodinu vol. IV)

профессиональные (количество: 1)

(Soustředění leteckých modelářů) ПН 12.7.2021 - ПТ 23.7.2021
Žamberk
(Soustředění leteckých modelářů)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(Týnišťské šlápoty od dubu k dubu) ПТ 23.7.2021 - СБ 24.7.2021
Týniště nad Orlicí
(Týnišťské šlápoty od dubu k dubu)

церковное (количество: 1)

(Mše svatá) ПТ 23.7.2021 18:00
Костел Пресвятейшей Троицы - приходской костел (Klášterec nad Orlicí)
(Mše svatá)

cвободное время (количество: 4)

Czech Open 2021 ЧТ 15.7.2021 - ВС 1.8.2021
Выставочный, конгресовый и культурный центр Идеон (Pardubice)
Czech Open 2021
(Museum virtualis) ЧТ 29.4.2021 - ПТ 31.12.2021
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Letní příměstský kemp - Holky vpřed!) ПН 19.7.2021 - ПТ 23.7.2021
(Pardubice)
(Letní příměstský kemp - Holky vpřed!)
(Beachvolejbalový kemp) ПН 19.7.2021 - ПТ 23.7.2021
(Pardubice)
(Beachvolejbalový kemp)

выставки, ярмарки (количество: 7)

(Výstava: Pěr století na zubra neplatí) ПН 21.12.2020 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Výstava: Pěr století na zubra neplatí)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) СР 23.6.2021 - ВС 7.11.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) ПТ 1.1.2021 - ПТ 31.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG)

кинофильм (количество: 1)

(Havel) ПТ 23.7.2021 21:30
Пардубицкий летний кинотеатр (Pardubice)
(Havel)

музыка (количество: 4)

(Anna K. - Hudební léto na Zámku 2021) Можно заказать билет ПТ 23.7.2021 19:00
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Anna K. - Hudební léto na Zámku 2021)
(Pardubická šestka - promenádní koncert) ПТ 23.7.2021 17:00 - 19:00
Дом культуры «Дукла» (Pardubice)
(Pardubická šestka - promenádní koncert)
(Noční stanice) ПТ 23.7.2021 18:00
(Pardubice)
(Noční stanice)
(Opékání buřtů na Dubině) ПТ 23.7.2021 19:00 - 22:00
(Pardubice)
(Opékání buřtů na Dubině)

общественные (количество: 1)

(Opékání buřtů na Dubině) ПТ 23.7.2021 19:00 - 22:00
(Pardubice)
(Opékání buřtů na Dubině)

спорт, активный отдых (количество: 3)

Czech Open 2021 ЧТ 15.7.2021 - ВС 1.8.2021
Выставочный, конгресовый и культурный центр Идеон (Pardubice)
Czech Open 2021
(Na Malou Skálu (nejen) s dětmi) ВС 18.7.2021 - СБ 24.7.2021
Pardubice
(Na Malou Skálu (nejen) s dětmi)
(Beachvolejbalový kemp) ПН 19.7.2021 - ПТ 23.7.2021
(Pardubice)
(Beachvolejbalový kemp)

музыка (количество: 1)

(The Legends Rockfest) ПТ 23.7.2021 - СБ 24.7.2021
Hořice
(The Legends Rockfest)

cвободное время (количество: 3)

(Příměstský tábor) СР 2.6.2021 - ПТ 6.8.2021
Экоцентр Палета - филиал Хрудим (Chrudim)
(Příměstský tábor)
(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od řetízku k parádě) ПТ 23.7.2021
Музей под открытым небом Высочина - Весёлый Холм (Veselý kopec)
(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od řetízku k parádě)
(Kreslíř a humorista Jan Honza Lušovský) ПТ 23.7.2021 17:00
(Seč)
(Kreslíř a humorista Jan Honza Lušovský)

выставки, ярмарки (количество: 6)

(Koni klece a jiné světy) ПТ 9.7.2021 - ВС 29.8.2021
Замок Храст (Chrast u Chrudimě)
(Koni klece a jiné světy)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) ПТ 9.7.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Храст (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Výstava věnečků) ВТ 11.5.2021 - ЧТ 30.9.2021
Центр Погудка (Heřmanův Městec)
(Výstava věnečků)
(Výstava malířů Vysočiny) ЧТ 17.6.2021 - ВС 29.8.2021
Vysočina
(Výstava malířů Vysočiny)
(Má vlast cestami proměn: Příběhy domova 2021/2022) ЧТ 1.7.2021 - СБ 31.7.2021
Raisovo náměstí (Trhová Kamenice)
(Má vlast cestami proměn: Příběhy domova 2021/2022)
(Pequeňos momentos - Geanny García Delgado) ПТ 16.7.2021 - ПТ 10.9.2021
(Chrudim)
(Pequeňos momentos - Geanny García Delgado)

кинофильм (количество: 4)

(Top Gun) ПТ 23.7.2021 20:00
Тргова Каменице (Trhová Kamenice )
(Top Gun)
(Ubal a zmiz) ПТ 23.7.2021 21:00
Конопач (Heřmanův Městec)
(Ubal a zmiz)
(Luca) ПТ 23.7.2021 21:30
Летяк (Chrudim)
(Luca)
(Pomáda - letní kino) ПТ 23.7.2021 21:30
Adámkova třída (Hlinsko)
(Pomáda - letní kino)

профессиональные (количество: 1)

(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od řetízku k parádě) ПТ 23.7.2021
Музей под открытым небом Высочина - Весёлый Холм (Veselý kopec)
(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od řetízku k parádě)

церковное (количество: 2)

(Bohoslužba) ПТ 23.7.2021 17:00
Костел Рождения Девы-Марии (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ПТ 23.7.2021 17:45
Костел Пресвятой Троицы (Kameničky)
(Bohoslužba)

cвободное время (количество: 5)

(Dny práva útrpného) ЧТ 22.7.2021 - ВС 25.7.2021
Крепость Своянов (Svojanov)
(Dny práva útrpného)
(Dětská herna) ВТ 4.5.2021 - ПТ 31.12.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Dětská herna)
(Tématická stezka Pernštejnové) ЧТ 20.5.2021 - ВТ 31.8.2021
Замковый холм (Litomyšl)
(Tématická stezka Pernštejnové)
(Příměstský tábor: Poznáváme řemesla) ПН 19.7.2021 - ПТ 23.7.2021
Городской музей и галерея в г. Свитавы (Svitavy), Городской музей в Железном Броде (Železný Brod), Дом творчества детей и молодежи «Камарад» (Друг) (Česká Třebová)
(Příměstský tábor: Poznáváme řemesla)
(Komentovaná prohlídka historickým jádrem města) ПТ 23.7.2021 16:00
Информационный центр Литомышль (Litomyšl)
(Komentovaná prohlídka historickým jádrem města)

выставки, ярмарки (количество: 16)

(Dracula a ti druzí) ПТ 11.6.2021 - ВС 12.9.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Dracula a ti druzí)
(Barbizonci versus Haushoferova škola) СБ 12.6.2021 - СБ 31.7.2021
Галерея «Кроупа» (Litomyšl)
(Barbizonci versus Haushoferova škola)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost) ВС 13.6.2021 - ВС 3.10.2021
Šantovo nám. (Litomyšl)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) ВС 13.6.2021 - СБ 27.11.2021
Галерея Мирослава Кубика (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Tváře, Duchovní tváře, Neznámé portréty litomyšlské děkanské galerie) ПТ 18.6.2021 - ВС 19.9.2021
Костел Возвышения св. Креста (Litomyšl)
(Tváře, Duchovní tváře, Neznámé portréty litomyšlské děkanské galerie)
(Iva Hüttnerová: Obrázky) СБ 19.6.2021 - ВС 15.8.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Iva Hüttnerová: Obrázky)
(Pačinkův Aplaus) ВС 20.6.2021 - ВС 5.9.2021
(Litomyšl)
(Pačinkův Aplaus)
(Příběhy z obrazů Josefa Voleského) ВТ 4.5.2021 - ВС 25.7.2021
(Litomyšl)
(Příběhy z obrazů Josefa Voleského)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) ВТ 4.5.2021 - ВС 29.5.2022
(Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Výstava malíře Pavla Čecha) ВТ 1.6.2021 - ВТ 31.8.2021
Замок Моравска Тршэбова (Moravská Třebová)
(Výstava malíře Pavla Čecha)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny) ВТ 1.6.2021 - ВС 3.10.2021
Городская картинная галерея (Litomyšl)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny)
(Cesta kolem světa a Československý filmový plakát.) СР 9.6.2021 - ВТ 31.8.2021
Живая стена (Svitavy)
(Cesta kolem světa a Československý filmový plakát.)
(Lichožrouti) ПТ 11.6.2021 - ВС 22.8.2021
Городская галерея (Vysoké Mýto)
(Lichožrouti)
(Distanc) ЧТ 1.7.2021 - ВТ 31.8.2021
(Vysoké Mýto)
(Distanc)
(Plán B) СБ 3.7.2021 - ПН 30.8.2021
Litomyšl
(Plán B)
(Výstava obrazů - Petr Lichtenberg - Zachycená skutečnost) СР 7.7.2021 - ВС 8.8.2021
Замок Новые Грады (Nové Hrady)
(Výstava obrazů - Petr Lichtenberg - Zachycená skutečnost)

гастрономия (количество: 2)

(Klobásobraní v Roudné) ЧТ 22.7.2021 - ВС 25.7.2021
(Roudná)
(Klobásobraní v Roudné)
(Prázdninové grilování) ПТ 23.7.2021 - ВС 25.7.2021
(Nové Hrady)
(Prázdninové grilování)

кинофильм (количество: 3)

(Šarlatán - letní promítání) ПТ 23.7.2021 21:30
Замок Моравска Тршэбова (Moravská Třebová)
(Šarlatán - letní promítání)
(Zabijákova žena & bodyguard) Можно заказать билет ПТ 23.7.2021 19:30
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Zabijákova žena & bodyguard)
(Gump – Pes, který naučil lidi žít) ПТ 23.7.2021 17:00
ПТ 23.7.2021 19:30
Кинотеатр «Весмир» (Svitavy)
(Gump – Pes, který naučil lidi žít)

музыка (количество: 5)

(Colour Meeting 2021) ПТ 23.7.2021
Городская крепостная стена в Поличке (Polička)
(Colour Meeting 2021)
(Setkání přátel komorní hudby a Mezinárodní interpretační kurzy) ПН 12.7.2021 - ПТ 23.7.2021
Litomyšl
(Setkání přátel komorní hudby a Mezinárodní interpretační kurzy)
(Jak princezna hádala až prohádala, František Nedvěd ml. & Country do pohody) ПТ 23.7.2021 18:00
Toulovcovo nám. (Litomyšl)
(Jak princezna hádala až prohádala, František Nedvěd ml. & Country do pohody)
(Disco Open Air: Petr A Martin Fikejs & Dj Morris) ПТ 23.7.2021 21:00
Городской клуб Высокэ Мито (Vysoké Mýto)
(Disco Open Air: Petr A Martin Fikejs & Dj Morris)
(May Day!) ПТ 23.7.2021 22:00
Танцевальный клуб «У Коли» (Litomyšl)
(May Day!)

общественные (количество: 1)

(Klobásobraní v Roudné) ЧТ 22.7.2021 - ВС 25.7.2021
(Roudná)
(Klobásobraní v Roudné)

профессиональные (количество: 1)

(Setkání přátel komorní hudby a Mezinárodní interpretační kurzy) ПН 12.7.2021 - ПТ 23.7.2021
Litomyšl
(Setkání přátel komorní hudby a Mezinárodní interpretační kurzy)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(Mistrovství střední Evropy ve velkých měřítkách RC on road aut) ПТ 23.7.2021 - ВС 25.7.2021
Стадиона модельщиков «Цигелна» (Svitavy)
(Mistrovství střední Evropy ve velkých měřítkách RC on road aut)

театр (количество: 2)

(Colour Meeting 2021) ПТ 23.7.2021
Городская крепостная стена в Поличке (Polička)
(Colour Meeting 2021)
(Jak princezna hádala až prohádala, František Nedvěd ml. & Country do pohody) ПТ 23.7.2021 18:00
Toulovcovo nám. (Litomyšl)
(Jak princezna hádala až prohádala, František Nedvěd ml. & Country do pohody)

общее количество найденных записей: 127

Найди свою деятельность