Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN
loading...
Туристический навигатор
Viki
Официальный туристический портал Пардубицкого края
Чешская Республика
Туман 13°C
погода

Погода - Пардубице

29.9. (01:12)
сегодня
Туман
13°C
30.9.
завтра
Полуясно
15°C/8°C
1.10.
ПятницаОблачно
18°C/6°C
2.10.
СубботаПолуоблачно
18°C/11°C
Источник: Погода Meteocentrum

Календарь мероприятий

Поиск мероприятий:
Области: Чешско-моравское пограничье. Кладске Помези. . Орлицкие горы и Подорлицко. Чешско-моравское пограничье. Градецко. Пардубицко. Хрудимско-Глинецко.
Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей.








начало: конец:
Другие параметры поиска

Карта

кинофильм (количество: 2)

(Chlupáčci) ЧТ 22.7.2021 17:00
Клуб На Стрельбище (Králíky)
(Chlupáčci)
(Chyby) ЧТ 22.7.2021 20:00
Клуб На Стрельбище (Králíky)
(Chyby)

cвободное время (количество: 2)

(Za příběhem draku) Можно заказать билет ЧТ 22.7.2021 10:00 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Za příběhem draku)
(Výstavy a dračí laboratoř) Можно заказать билет ЧТ 22.7.2021 10:00 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Výstavy a dračí laboratoř)

выставки, ярмарки (количество: 3)

(Naše: výstava v česko-vietnamském kontextu) ВТ 8.6.2021 - СБ 31.7.2021
Импульс, центр поддержки художественной деятельности (Hradec Králové)
(Naše: výstava v česko-vietnamském kontextu)
(Naše) ВТ 8.6.2021 - СБ 31.7.2021
Импульс, центр поддержки художественной деятельности (Hradec Králové)
(Naše)
(Milan Kundera (neztracen) v překladech) ЧТ 1.7.2021 - СБ 28.8.2021
(Hradec Králové)
(Milan Kundera (neztracen) v překladech)

кинофильм (количество: 2)

(Rozhněvaný muž) Можно заказать билет ЧТ 22.7.2021 21:00
Летний кинотеатр «Ширак» (Hradec Králové)
(Rozhněvaný muž)
(Polaris) Можно заказать билет ЧТ 22.7.2021 18:00 - 19:30
Обсерватория и планетарий - Градец Кралове (Hradec Králové)
(Polaris)

общественные (количество: 4)

(32. ročník fotografické soutěže) ЧТ 1.4.2021 - ЧТ 30.9.2021
Импульс, центр поддержки художественной деятельности (Hradec Králové)
(32. ročník fotografické soutěže)
(Pátrací hra - Questing) ЧТ 1.7.2021 - ВТ 31.8.2021
(Hradec Králové)
(Pátrací hra - Questing)
(Fotosoutěž Život v Evropě) ЧТ 1.7.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Hradec Králové)
(Fotosoutěž Život v Evropě)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury) Можно заказать билет ЧТ 22.7.2021 10:00 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury)

профессиональные (количество: 2)

(Polaris) Можно заказать билет ЧТ 22.7.2021 18:00 - 19:30
Обсерватория и планетарий - Градец Кралове (Hradec Králové)
(Polaris)
(Výstavy a dračí laboratoř) Можно заказать билет ЧТ 22.7.2021 10:00 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Výstavy a dračí laboratoř)

выставки, ярмарки (количество: 1)

(Venkovní výstava příběhů z Indie) ЧТ 22.7.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Hronov)
(Venkovní výstava příběhů z Indie)

cвободное время (количество: 20)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) ПН 1.3.2021 - ВС 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) СР 24.3.2021 - ЧТ 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Vem vak!) ПН 28.6.2021 - ВТ 31.8.2021
Дом для детей и молодежи (Choceň)
(Vem vak!)
(Naučná stezka za pokladem) ЧТ 1.7.2021 - ВТ 31.8.2021
Na Horách (Česká Třebová)
(Naučná stezka za pokladem)
(Pročtené léto) ЧТ 1.7.2021 - ВТ 31.8.2021
(Lanškroun)
(Pročtené léto)
(Letní olympijské hry) ПН 5.7.2021 - ПТ 23.7.2021
Jamenská (Jablonné nad Orlicí)
(Letní olympijské hry)
(Příměstský tábor v Centru pod střechou - lesní) ПН 19.7.2021 - ПТ 23.7.2021
Центр под крышей (Letohrad)
(Příměstský tábor v Centru pod střechou - lesní)
(Umělecký příměstský tábor) ПН 19.7.2021 - ЧТ 22.7.2021
Дом для детей и молодежи (Choceň)
(Umělecký příměstský tábor)
(Příměstský tábor ve Skipi - Pevnost Boyard) ПН 19.7.2021 - ПТ 23.7.2021
(Letohrad)
(Příměstský tábor ve Skipi - Pevnost Boyard)
(Příměstské tábory pro děti od 6 do 10 let (1. - 4. třída)) ПН 19.7.2021 - ПТ 23.7.2021
Путь для семьи и детская группа Анютины глазки (Žamberk)
(Příměstské tábory pro děti od 6 do 10 let (1. - 4. třída))
(Letní příměstský tábor: Olympiáda 2021) ПН 19.7.2021 - ПТ 23.7.2021
Юнак - союз скаутов и скауток ЧР (Choceň)
(Letní příměstský tábor: Olympiáda 2021)
(Příměstský tábor: Activity tábor I. běh) ПН 19.7.2021 - ПТ 23.7.2021
Дом творчества детей и молодежи «Камарад» (Друг) (Česká Třebová)
(Příměstský tábor: Activity tábor I. běh)
(Výlet se senior klubem - Hrad Potštejn s návštěvou cukrárny) ЧТ 22.7.2021
Ústí nad Orlicí
(Výlet se senior klubem - Hrad Potštejn s návštěvou cukrárny)
(Příměstský tábor - Hokusy – pokusy) ЧТ 22.7.2021
Семейный центр Роса (Česká Třebová)
(Příměstský tábor - Hokusy – pokusy)
(Příměstský tábor na téma cesta do pravěku) ЧТ 22.7.2021
Путь для семьи и детская группа Анютины глазки (Žamberk)
(Příměstský tábor na téma cesta do pravěku)
(Příměstský tábor Veselá věda) ЧТ 22.7.2021
(Žamberk)
(Příměstský tábor Veselá věda)
(Barevné léto v Letokruhu - Badatelský svět) ЧТ 22.7.2021 7:30 - 16:00
Přívrat
(Barevné léto v Letokruhu - Badatelský svět)
(Letní rarášci v zámecké zahradě) ЧТ 22.7.2021 9:00
(Lanškroun)
(Letní rarášci v zámecké zahradě)
(Příměstský taneční tábor s Marikou Tobiškovou) ПН 19.7.2021 - ПТ 23.7.2021
Путь для семьи и детская группа Анютины глазки (Žamberk)
(Příměstský taneční tábor s Marikou Tobiškovou)
(Příměstský tábor Veselá věda) ПН 19.7.2021 - ПТ 23.7.2021
Lanškroun
(Příměstský tábor Veselá věda)

выставки, ярмарки (количество: 15)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) ПН 3.5.2021 - ВС 31.10.2021
Коловратский замок в Рихнове-над-Кнежной (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Erbovní bestie) ЧТ 1.7.2021 - ВТ 31.8.2021
Замок Опочно (Opočno)
(Erbovní bestie)
(Muzejní nej) ВТ 18.5.2021 - ВС 22.8.2021
(Lanškroun)
(Muzejní nej)
(Výstava - R. Krautschneider - Lidé a oceán) СР 19.5.2021 - ВТ 31.8.2021
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - R. Krautschneider - Lidé a oceán)
(Radek Lepka - fotografie) ПН 24.5.2021 - ВТ 14.9.2021
(Lanškroun)
(Radek Lepka - fotografie)
(Výstava - Mechanické hračky) ЧТ 17.6.2021 - ВС 5.9.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Mechanické hračky)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města) ЧТ 24.6.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Choceň)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města)
(Výstava - Výběr z tvorby aneb Jak šel čas) ЧТ 1.7.2021 - ВТ 31.8.2021
Чешский Красный крест (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Výběr z tvorby aneb Jak šel čas)
(Výstava Maxmilián - Vzpomínky) ЧТ 1.7.2021 - ВТ 31.8.2021
(Česká Třebová)
(Výstava Maxmilián - Vzpomínky)
(Výstava - Hoří?) ПТ 2.7.2021 - ВС 19.9.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Hoří?)
(Naďa Cermanová, Jindřich Šmégr, Jiří Jareš) СБ 17.7.2021 - ВС 8.8.2021
(Choceň)
(Naďa Cermanová, Jindřich Šmégr, Jiří Jareš)
(Legiovlak) ВТ 20.7.2021 - ВС 25.7.2021
ЧД Байк (Žamberk)
(Legiovlak)
(Legiovlak) ВТ 20.7.2021 - ВС 25.7.2021
ЧД Байк (Žamberk)
(Legiovlak)
(Výstava kaktusů) ЧТ 22.7.2021 9:00 - 17:00
Экоцентр Чешского союза охраны природы Подорлицко (Česká Třebová)
(Výstava kaktusů)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) ЧТ 1.4.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Опочно (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

кинофильм (количество: 4)

(Meky) ЧТ 22.7.2021 21:30
Природный ареал - водоем для купания (Jablonné nad Orlicí)
(Meky)
(Croodsovi 2) ЧТ 22.7.2021 16:00
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(Croodsovi 2)
(Čas) ЧТ 22.7.2021 19:30
кинотеатр Ланшкроун (Lanškroun)
(Čas)
(Gump - Pes, který naučil lidi žít) ЧТ 22.7.2021 19:30
Рошкотов театр, кинотеатр Май, Театральный клуб (Ústí nad Orlicí)
(Gump - Pes, který naučil lidi žít)

музыка (количество: 2)

(FreshDance Fest) ЧТ 22.7.2021 - ВС 25.7.2021
Lanškroun
(FreshDance Fest)
(Guy G) ЧТ 22.7.2021 18:00
(Česká Třebová)
(Guy G)

общественные (количество: 1)

(Zábavné odpoledne pro malé i velké) ЧТ 22.7.2021 16:00
Замок Летогррад (Letohrad)
(Zábavné odpoledne pro malé i velké)

профессиональные (количество: 1)

(Soustředění leteckých modelářů) ПН 12.7.2021 - ПТ 23.7.2021
Žamberk
(Soustředění leteckých modelářů)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(Cvičení s Bóďou v Medvídku) ЧТ 22.7.2021 9:00 - 12:00
Материнский центр Медвидек (Ústí nad Orlicí)
(Cvičení s Bóďou v Medvídku)

cвободное время (количество: 5)

Czech Open 2021 ЧТ 15.7.2021 - ВС 1.8.2021
Выставочный, конгресовый и культурный центр Идеон (Pardubice)
Czech Open 2021
(Víťa Troníček trio – koncert) ЧТ 22.7.2021 19:00
Арношт - пристань Пардубице (Pardubice)
(Víťa Troníček trio – koncert)
(Museum virtualis) ЧТ 29.4.2021 - ПТ 31.12.2021
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Letní příměstský kemp - Holky vpřed!) ПН 19.7.2021 - ПТ 23.7.2021
(Pardubice)
(Letní příměstský kemp - Holky vpřed!)
(Beachvolejbalový kemp) ПН 19.7.2021 - ПТ 23.7.2021
(Pardubice)
(Beachvolejbalový kemp)

выставки, ярмарки (количество: 7)

(Výstava: Pěr století na zubra neplatí) ПН 21.12.2020 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Výstava: Pěr století na zubra neplatí)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) СР 23.6.2021 - ВС 7.11.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) ПТ 1.1.2021 - ПТ 31.12.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG) СР 9.6.2021 - ВС 10.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG)

кинофильм (количество: 2)

(Matky na tahu) ЧТ 22.7.2021 21:30
(Pardubice - Dubina)
(Matky na tahu)
(Rytíři spravedlnosti) ЧТ 22.7.2021 21:30
Пардубицкий летний кинотеатр (Pardubice)
(Rytíři spravedlnosti)

музыка (количество: 4)

(Víťa Troníček trio – koncert) ЧТ 22.7.2021 19:00
Арношт - пристань Пардубице (Pardubice)
(Víťa Troníček trio – koncert)
(Jan Stehlík a hosté) ЧТ 22.7.2021 18:00
(Pardubice)
(Jan Stehlík a hosté)
(Kamelot - Roman Horký) ЧТ 22.7.2021 20:00
Летняя танцплощадка За школой (Přelouč)
(Kamelot - Roman Horký)
(Koncert jazz trio na Příhrádku) ЧТ 22.7.2021 20:20
Příhrádek (Pardubice)
(Koncert jazz trio na Příhrádku)

спорт, активный отдых (количество: 3)

Czech Open 2021 ЧТ 15.7.2021 - ВС 1.8.2021
Выставочный, конгресовый и культурный центр Идеон (Pardubice)
Czech Open 2021
(Na Malou Skálu (nejen) s dětmi) ВС 18.7.2021 - СБ 24.7.2021
Pardubice
(Na Malou Skálu (nejen) s dětmi)
(Beachvolejbalový kemp) ПН 19.7.2021 - ПТ 23.7.2021
(Pardubice)
(Beachvolejbalový kemp)

cвободное время (количество: 2)

(Příměstský tábor) СР 2.6.2021 - ПТ 6.8.2021
Экоцентр Палета - филиал Хрудим (Chrudim)
(Příměstský tábor)
(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od řetízku k parádě) ЧТ 22.7.2021
Музей под открытым небом Высочина - Весёлый Холм (Veselý kopec)
(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od řetízku k parádě)

выставки, ярмарки (количество: 6)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) ПТ 9.7.2021 - ВС 31.10.2021
Замок Храст (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Koni klece a jiné světy) ПТ 9.7.2021 - ВС 29.8.2021
Замок Храст (Chrast u Chrudimě)
(Koni klece a jiné světy)
(Výstava věnečků) ВТ 11.5.2021 - ЧТ 30.9.2021
Центр Погудка (Heřmanův Městec)
(Výstava věnečků)
(Výstava malířů Vysočiny) ЧТ 17.6.2021 - ВС 29.8.2021
Vysočina
(Výstava malířů Vysočiny)
(Má vlast cestami proměn: Příběhy domova 2021/2022) ЧТ 1.7.2021 - СБ 31.7.2021
Raisovo náměstí (Trhová Kamenice)
(Má vlast cestami proměn: Příběhy domova 2021/2022)
(Pequeňos momentos - Geanny García Delgado) ПТ 16.7.2021 - ПТ 10.9.2021
(Chrudim)
(Pequeňos momentos - Geanny García Delgado)

кинофильм (количество: 1)

(Zabijákova žena & bodyguard) ЧТ 22.7.2021 21:30
Летяк (Chrudim)
(Zabijákova žena & bodyguard)

музыка (количество: 1)

(Kulturní odpoledne - country a folková muzika) ЧТ 22.7.2021 14:00 - 17:30
Летяк (Chrudim)
(Kulturní odpoledne - country a folková muzika)

профессиональные (количество: 1)

(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od řetízku k parádě) ЧТ 22.7.2021
Музей под открытым небом Высочина - Весёлый Холм (Veselý kopec)
(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od řetízku k parádě)

спорт, активный отдых (количество: 2)

(Prázdninové čtvrtky v knihovně) ЧТ 22.7.2021 10:00
(Chrudim)
(Prázdninové čtvrtky v knihovně)
(Nordic walking) ЧТ 22.7.2021 17:30 - 19:00
Chrudim
(Nordic walking)

театр (количество: 2)

(Divadlo na zámku) ЧТ 22.7.2021 20:30
Замок Слатняны (Slatiňany)
(Divadlo na zámku)
(Loutkáři na Seči 2021) ЧТ 22.7.2021 17:00
(Seč)
(Loutkáři na Seči 2021)

церковное (количество: 2)

(Bohoslužba) ЧТ 22.7.2021 18:00
(Studnice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ЧТ 22.7.2021 18:00
Часовня св. Вацлава (Jeníkov)
(Bohoslužba)

cвободное время (количество: 5)

(Dny práva útrpného) ЧТ 22.7.2021 - ВС 25.7.2021
Крепость Своянов (Svojanov)
(Dny práva útrpného)
(Dětská herna) ВТ 4.5.2021 - ПТ 31.12.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Dětská herna)
(Tématická stezka Pernštejnové) ЧТ 20.5.2021 - ВТ 31.8.2021
Замковый холм (Litomyšl)
(Tématická stezka Pernštejnové)
(Příměstský tábor: Poznáváme řemesla) ПН 19.7.2021 - ПТ 23.7.2021
Городской музей и галерея в г. Свитавы (Svitavy), Городской музей в Железном Броде (Železný Brod), Дом творчества детей и молодежи «Камарад» (Друг) (Česká Třebová)
(Příměstský tábor: Poznáváme řemesla)
(Komentovaná prohlídka venkovní výstavy Plán B) ЧТ 22.7.2021 19:00
Zámecká (Litomyšl)
(Komentovaná prohlídka venkovní výstavy Plán B)

выставки, ярмарки (количество: 17)

(Dracula a ti druzí) ПТ 11.6.2021 - ВС 12.9.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Dracula a ti druzí)
(Barbizonci versus Haushoferova škola) СБ 12.6.2021 - СБ 31.7.2021
Галерея «Кроупа» (Litomyšl)
(Barbizonci versus Haushoferova škola)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost) ВС 13.6.2021 - ВС 3.10.2021
Šantovo nám. (Litomyšl)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) ВС 13.6.2021 - СБ 27.11.2021
Галерея Мирослава Кубика (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Tváře, Duchovní tváře, Neznámé portréty litomyšlské děkanské galerie) ПТ 18.6.2021 - ВС 19.9.2021
Костел Возвышения св. Креста (Litomyšl)
(Tváře, Duchovní tváře, Neznámé portréty litomyšlské děkanské galerie)
(Iva Hüttnerová: Obrázky) СБ 19.6.2021 - ВС 15.8.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Iva Hüttnerová: Obrázky)
(Pačinkův Aplaus) ВС 20.6.2021 - ВС 5.9.2021
(Litomyšl)
(Pačinkův Aplaus)
(Příběhy z obrazů Josefa Voleského) ВТ 4.5.2021 - ВС 25.7.2021
(Litomyšl)
(Příběhy z obrazů Josefa Voleského)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) ВТ 4.5.2021 - ВС 29.5.2022
(Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Výstava malíře Pavla Čecha) ВТ 1.6.2021 - ВТ 31.8.2021
Замок Моравска Тршэбова (Moravská Třebová)
(Výstava malíře Pavla Čecha)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny) ВТ 1.6.2021 - ВС 3.10.2021
Городская картинная галерея (Litomyšl)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny)
(Cesta kolem světa a Československý filmový plakát.) СР 9.6.2021 - ВТ 31.8.2021
Живая стена (Svitavy)
(Cesta kolem světa a Československý filmový plakát.)
(Lichožrouti) ПТ 11.6.2021 - ВС 22.8.2021
Городская галерея (Vysoké Mýto)
(Lichožrouti)
(Distanc) ЧТ 1.7.2021 - ВТ 31.8.2021
(Vysoké Mýto)
(Distanc)
(Plán B) СБ 3.7.2021 - ПН 30.8.2021
Litomyšl
(Plán B)
(Výstava obrazů - Petr Lichtenberg - Zachycená skutečnost) СР 7.7.2021 - ВС 8.8.2021
Замок Новые Грады (Nové Hrady)
(Výstava obrazů - Petr Lichtenberg - Zachycená skutečnost)
(Swap - udržitelná domácnost) ЧТ 22.7.2021 17:00 - 20:30
(Litomyšl)
(Swap - udržitelná domácnost)

гастрономия (количество: 1)

(Klobásobraní v Roudné) ЧТ 22.7.2021 - ВС 25.7.2021
(Roudná)
(Klobásobraní v Roudné)

кинофильм (количество: 3)

(Zkrať to, zlato) Можно заказать билет ЧТ 22.7.2021 19:30
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Zkrať to, zlato)
(Večer s galerií: Hon za utopií) ЧТ 22.7.2021 20:30
(Litomyšl)
(Večer s galerií: Hon za utopií)
(Gump – Pes, který naučil lidi žít) ЧТ 22.7.2021 19:30
Кинотеатр «Весмир» (Svitavy)
(Gump – Pes, který naučil lidi žít)

музыка (количество: 5)

(Arakain a Lucie Bílá) Можно заказать билет ЧТ 22.7.2021 20:30
Замковый холм (Litomyšl)
(Arakain a Lucie Bílá)
(Setkání přátel komorní hudby a Mezinárodní interpretační kurzy) ПН 12.7.2021 - ПТ 23.7.2021
Litomyšl
(Setkání přátel komorní hudby a Mezinárodní interpretační kurzy)
(Koncert Josef Klíč + Kvarteto Ivana Hřebabetzkého) ЧТ 22.7.2021 19:00
Замок Моравска Тршэбова (Moravská Třebová)
(Koncert Josef Klíč + Kvarteto Ivana Hřebabetzkého)
(Paraplet) ЧТ 22.7.2021 19:00
Городской музей и галерея в г. Свитавы (Svitavy)
(Paraplet)
(HuHu koncert - humor v hudbě) ЧТ 22.7.2021 20:00
Сметанув дум (Litomyšl)
(HuHu koncert - humor v hudbě)

общественные (количество: 1)

(Klobásobraní v Roudné) ЧТ 22.7.2021 - ВС 25.7.2021
(Roudná)
(Klobásobraní v Roudné)

профессиональные (количество: 2)

(Setkání přátel komorní hudby a Mezinárodní interpretační kurzy) ПН 12.7.2021 - ПТ 23.7.2021
Litomyšl
(Setkání přátel komorní hudby a Mezinárodní interpretační kurzy)
(Otevřené ateliéry – kov a drát) ЧТ 22.7.2021 15:00
Городской музей и галерея в г. Свитавы (Svitavy)
(Otevřené ateliéry – kov a drát)

общее количество найденных записей: 124

Найди свою деятельность