Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN
loading...
Туристический навигатор
Viki
Официальный туристический портал Пардубицкого края
Чешская Республика
Почти солнечно 30°C
погода

Погода - Пардубице

18.6. (16:00)
сегодня
Почти солнечно
30°C
19.6.
завтра
Ясно
32°C/18°C
20.6.
ВоскресеньеПолуясно
34°C/19°C
21.6.
ПонедельникОблачно
30°C/19°C
Источник: Погода Meteocentrum

Календарь мероприятий

Поиск мероприятий:
Области: Чешско-моравское пограничье. Кладске Помези. . Орлицкие горы и Подорлицко. Чешско-моравское пограничье. Градецко. Пардубицко. Хрудимско-Глинецко.
Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей.








начало: конец:
Другие параметры поиска

Карта

исторические (количество: 1)

(Den automobilní techniky) СБ 26.6.2021 10:00
Военный музей г. Кралики (Králíky)
(Den automobilní techniky)

музыка (количество: 1)

(Putování za písničkou - 15. ročník) СБ 26.6.2021 15:30
Кржижова гора - смотровая башня (Červená Voda)
(Putování za písničkou - 15. ročník)

спорт, активный отдых (количество: 2)

(7K Cup - rybářské závody pro děti a mládež – XIX. ročník) СБ 26.6.2021 8:00
(Králíky)
(7K Cup - rybářské závody pro děti a mládež – XIX. ročník)
(Sokol Těchonín – Sokol Boříkovice) СБ 26.6.2021 17:00
(Červená Voda)
(Sokol Těchonín – Sokol Boříkovice)

cвободное время (количество: 4)

(Kostel sv. Mikuláše - Komentovaná prohlídka) Можно заказать билет СБ 26.6.2021 15:00 - 15:30
Костёл Св. Николая (Hradec Králové)
(Kostel sv. Mikuláše - Komentovaná prohlídka)
(Noční komentovaná prohlídka) Можно заказать билет СБ 26.6.2021 20:00 - 21:30
Городской дом (Hradec Králové)
(Noční komentovaná prohlídka)
(Za příběhem draku) СБ 26.6.2021 15:30 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Za příběhem draku)
(Výstavy a dračí laboratoř) СБ 26.6.2021 16:00 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Výstavy a dračí laboratoř)

выставки, ярмарки (количество: 2)

(Naše: výstava v česko-vietnamském kontextu) ВТ 8.6.2021 - СБ 31.7.2021
Импульс, центр поддержки художественной деятельности (Hradec Králové)
(Naše: výstava v česko-vietnamském kontextu)
(Naše) ВТ 8.6.2021 - СБ 31.7.2021
Импульс, центр поддержки художественной деятельности (Hradec Králové)
(Naše)

кинофильм (количество: 7)

(Chlast) СБ 26.6.2021 17:30
Био-Централь (Hradec Králové)
(Chlast)
(Labo) Можно заказать билет СБ 26.6.2021 20:30
Био-Централь (Hradec Králové)
(Labo)
(Luca) СБ 26.6.2021 21:30 - 23:10
Летний кинотеатр «Ширак» (Hradec Králové)
(Luca)
(Palm Springs) Можно заказать билет СБ 26.6.2021 21:30
Био-Централь (Hradec Králové)
(Palm Springs)
(Divoký Spirit) Можно заказать билет СБ 26.6.2021 15:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Divoký Spirit)
(Nikdo) Можно заказать билет СБ 26.6.2021 20:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Nikdo)
(Nová šichta) Можно заказать билет СБ 26.6.2021 15:30
Био-Централь (Hradec Králové)
(Nová šichta)

профессиональные (количество: 1)

(Výstavy a dračí laboratoř) СБ 26.6.2021 16:00 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Výstavy a dračí laboratoř)

выставки, ярмарки (количество: 1)

(Antonín Kanta: Obrazy mého světa - tušení a doteky řádu) ВТ 4.5.2021 - ВС 27.6.2021
Галерея художественного искусства в Находе (Náchod)
(Antonín Kanta: Obrazy mého světa - tušení a doteky řádu)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(Cestou Jakuba Haliny Červený Kostelec - Sněžka) СБ 26.6.2021 8:00 - 18:00
Červený Kostelec, Svoboda nad Úpou
(Cestou Jakuba Haliny Červený Kostelec - Sněžka)

cвободное время (количество: 8)

(Společný víkend muzeí v Králické pevnostní oblasti) СБ 26.6.2021
Военный музей г. Кралики (Králíky), Aртиллерийская крепость Боуда (Těchonín), Музей чехословацкий укреплений 1935-8гг. - Пехотный блиндаж K-S 14 «У Цигелны» (Králíky), Пехотный сруб K-S 5 У Потока (Králíky), Bоенный музей Лихков (Lichkov), Артиллерийский форт Гурка (Králíky)
(Společný víkend muzeí v Králické pevnostní oblasti)
(Čtenářská soutěž Lovci perel) ПН 1.3.2021 - ВС 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) СР 24.3.2021 - ЧТ 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Se skřítky za pokladem) ВТ 25.5.2021 - СР 30.6.2021
Řetová
(Se skřítky za pokladem)
(Pohádkové cesty domů) ВТ 1.6.2021 - СР 30.6.2021
Habrmanova (Česká Třebová)
(Pohádkové cesty domů)
(Pohádková cesta s poslechem) ВТ 1.6.2021 - СР 30.6.2021
(Letohrad)
(Pohádková cesta s poslechem)
(Pohádková cesta domů - od knihovny) ВТ 1.6.2021 - СР 30.6.2021
(Lanškroun)
(Pohádková cesta domů - od knihovny)
(Noční bloudění labyrintem) СБ 26.6.2021 21:00 - 23:00
Брандыс-над-Орлицей - природный лабиринт (Brandýs nad Orlicí)
(Noční bloudění labyrintem)

выставки, ярмарки (количество: 11)

(Výstava příběhů Táta by byl na mě hrdý) ПН 3.5.2021 - СР 30.6.2021
(Rychnov nad Kněžnou)
(Výstava příběhů Táta by byl na mě hrdý)
(Opening on a poster: Jaroslava Renčínová - Síla barvy, barva síly) ПТ 14.5.2021 - СР 30.6.2021
Nádražní (Česká Třebová)
(Opening on a poster: Jaroslava Renčínová - Síla barvy, barva síly)
(Výstava výtvarných a keramických prací žáků ZUŠ Česká Třebová) ПН 17.5.2021 - ВС 27.6.2021
Культурный центр (Česká Třebová)
(Výstava výtvarných a keramických prací žáků ZUŠ Česká Třebová)
(Výstava - R. Krautschneider - Lidé a oceán) СР 19.5.2021 - ВТ 31.8.2021
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - R. Krautschneider - Lidé a oceán)
(Radek Lepka - fotografie) ПН 24.5.2021 - ВТ 14.9.2021
(Lanškroun)
(Radek Lepka - fotografie)
(Jiří Fikejz - výstava) ПТ 28.5.2021 - СР 30.6.2021
Малая сцена (Ústí nad Orlicí)
(Jiří Fikejz - výstava)
(Výstava dětských obrázků v ČČK) ВТ 1.6.2021 - СР 30.6.2021
Чешский Красный крест (Ústí nad Orlicí)
(Výstava dětských obrázků v ČČK)
(Výstava fotografií Kamily Šefcové, obrazů Jany Koďouskové a Hany Sychrové) ВТ 1.6.2021 - СР 30.6.2021
(Česká Třebová)
(Výstava fotografií Kamily Šefcové, obrazů Jany Koďouskové a Hany Sychrové)
(Výstava - Mechanické hračky) ЧТ 17.6.2021 - ВС 5.9.2021
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Mechanické hračky)
(Paličkovaná krajka a malované hedvábí) ЧТ 17.6.2021 - ПТ 9.7.2021
(Choceň)
(Paličkovaná krajka a malované hedvábí)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města) ЧТ 24.6.2021 - ЧТ 30.9.2021
(Choceň)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města)

гастрономия (количество: 1)

(Tradiční rybářský den) СБ 26.6.2021 11:00
(Jablonné nad Orlicí)
(Tradiční rybářský den)

музыка (количество: 4)

(Koncert Věry Martinové) СБ 26.6.2021 17:00 - 19:00
Trčkovo nám. (Opočno)
(Koncert Věry Martinové)
(Choceň v běhu - koncert) СБ 26.6.2021 17:00
Choceň
(Choceň v běhu - koncert)
(375 Metrů nad mořem) СБ 26.6.2021 18:00
(Česká Třebová)
(375 Metrů nad mořem)
(Kongo) ПТ 25.6.2021 21:00 - СБ 26.6.2021 5:00
СБ 26.6.2021 21:00 - ВС 27.6.2021 5:00
Танцевальный клуб Конго (Letohrad)
(Kongo)

общественные (количество: 3)

(Se skřítky za pokladem) ВТ 25.5.2021 - СР 30.6.2021
Řetová
(Se skřítky za pokladem)
(Dětský den na koupališti Broumar - vítání prázdnin) СБ 26.6.2021 10:00 - 14:00
(Opočno)
(Dětský den na koupališti Broumar - vítání prázdnin)
(Zahájení festivalu Opočno Františka Kupky) СБ 26.6.2021 14:00 - 19:00
Kupkovo nám. (Opočno)
(Zahájení festivalu Opočno Františka Kupky)

профессиональные (количество: 2)

(S rodinou v lese tak trochu jinak) СБ 26.6.2021 13:30 - 16:30
Choceň
(S rodinou v lese tak trochu jinak)
(Na rande do lesa) СБ 26.6.2021 17:30 - 20:30
Choceň
(Na rande do lesa)

спорт, активный отдых (количество: 6)

(Lanšperským panstvím, Orlickým cyklo&in-line královstvím 2021) СБ 26.6.2021 8:00
Туристическая база Cakle (Ústí nad Orlicí)
(Lanšperským panstvím, Orlickým cyklo&in-line královstvím 2021)
(Se skřítky za pokladem) ВТ 25.5.2021 - СР 30.6.2021
Řetová
(Se skřítky za pokladem)
(On-line stopovaná) ВТ 1.6.2021 - ВТ 31.8.2021
Городской музей Летоград (Letohrad)
(On-line stopovaná)
(Trail hunter day) СБ 26.6.2021 - ВС 27.6.2021
(Česká Třebová)
(Trail hunter day)
(O černého výra) СБ 26.6.2021 13:00
(Ústí nad Orlicí)
(O černého výra)
(Choceň v běhu) СБ 26.6.2021 14:00 - 17:00
(Choceň)
(Choceň v běhu)

театр (количество: 1)

(Mladá scéna) ПТ 25.6.2021 - ВТ 29.6.2021
Малая сцена (Ústí nad Orlicí)
(Mladá scéna)

церковное (количество: 1)

(Červnové kulturní setkání na hranici, pouťové oslavy) СБ 26.6.2021 - ВС 27.6.2021
Костёл Св. Яна Крестителя (Orlické Záhoří), Orlické Záhoří
(Červnové kulturní setkání na hranici, pouťové oslavy)

cвободное время (количество: 3)

(Museum virtualis) ЧТ 29.4.2021 - ПТ 31.12.2021
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Brněnsko) СБ 26.6.2021
Pardubice
(Brněnsko)
(Pardubický Slavín s průvodcem) СБ 26.6.2021 15:00
Pardubice
(Pardubický Slavín s průvodcem)

гастрономия (количество: 1)

(Medobraní u Perníkové chaloupky) СБ 26.6.2021 10:00 - 16:00
Пряничная избушка - музей пряников и сказок (Ráby)
(Medobraní u Perníkové chaloupky)

музыка (количество: 1)

(Čechomor) Можно заказать билет СБ 26.6.2021 19:00
Автоматические мельницы (Pardubice)
(Čechomor)

общественные (количество: 1)

(UPCE kvíz: Cesta od středověku do současnosti) ЧТ 17.6.2021 - ЧТ 1.7.2021
Университет в Пардубице (Pardubice)
(UPCE kvíz: Cesta od středověku do současnosti)

спорт, активный отдых (количество: 4)

(Praha - údolí Rokytky) СБ 26.6.2021
Pardubice
(Praha - údolí Rokytky)
(Brněnsko) СБ 26.6.2021
Pardubice
(Brněnsko)
(Orlické kolo) СБ 26.6.2021 8:00 - 20:00
Holice
(Orlické kolo)
(Strongman) СБ 26.6.2021 14:00
Летняя танцплощадка За школой (Přelouč)
(Strongman)

театр (количество: 1)

(Noc na Karlštejně) СБ 26.6.2021 20:30
Крепость Кунетицкая гора (Staré Hradiště)
(Noc na Karlštejně)

cвободное время (количество: 3)

(Hrané prohlídky pro rodiny s dětmi) СБ 26.6.2021 15:00 - 18:00
Замок Слатняны (Slatiňany)
(Hrané prohlídky pro rodiny s dětmi)
(Autobusový zájezd Blaník - Louňovice pod Blaníkem, Vlašim) СБ 26.6.2021
Hlinsko
(Autobusový zájezd Blaník - Louňovice pod Blaníkem, Vlašim)
(Den pro děti a rodinu) СБ 26.6.2021 10:00
Приют для беременных женщин в сложной ситуации (Hamry)
(Den pro děti a rodinu)

выставки, ярмарки (количество: 6)

(Pozvání na čaj a kávu) ВТ 4.5.2021 - СР 30.6.2021
Замок Храст (Chrast u Chrudimě)
(Pozvání na čaj a kávu)
(Z toulek krajem, aneb obrazy, grafika a fotografie Vladimířa Bakeše) ВТ 11.5.2021 - ВС 27.6.2021
Замок Храст (Chrast u Chrudimě)
(Z toulek krajem, aneb obrazy, grafika a fotografie Vladimířa Bakeše)
(Karolína Dvořáková - Beadwork) ПТ 7.5.2021 - СР 7.7.2021
(Chrudim)
(Karolína Dvořáková - Beadwork)
(Výstava věnečků) ВТ 11.5.2021 - СР 30.6.2021
ТИЦ Гержманув Местец (Heřmanův Městec), náměstí Míru (Heřmanův Městec)
(Výstava věnečků)
(Výstava malířů Vysočiny) ЧТ 17.6.2021 - ВС 29.8.2021
Vysočina
(Výstava malířů Vysočiny)
(Výstava obrazů Zuzany Sojkové) СБ 26.6.2021 - ПТ 2.7.2021
Зал муниципалитета (Mrákotín)
(Výstava obrazů Zuzany Sojkové)

кинофильм (количество: 4)

(Luca) СБ 26.6.2021 16:30
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Luca)
(Divoký Spirit) СБ 26.6.2021 17:00
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Divoký Spirit)
(Divoký Spirit) СБ 26.6.2021 17:30
Кинотеатр «Мир» (Heřmanův Městec)
(Divoký Spirit)
(Godzilla vs.Kong) СБ 26.6.2021 19:00
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Godzilla vs.Kong)

музыка (количество: 1)

(Chanson Trio CouCou) СБ 26.6.2021 19:00
Замок Карлштейн (Svratouch)
(Chanson Trio CouCou)

общественные (количество: 1)

(Dětský den) СБ 26.6.2021 14:00
Футбольное поле (Kameničky)
(Dětský den)

спорт, активный отдых (количество: 4)

(Autobusový zájezd Blaník - Louňovice pod Blaníkem, Vlašim) СБ 26.6.2021
Hlinsko
(Autobusový zájezd Blaník - Louňovice pod Blaníkem, Vlašim)
(Vysočina na kole) СБ 26.6.2021
Chrudim
(Vysočina na kole)
(Šachy na náplavce) СБ 26.6.2021 8:30
Орловна (Hlinsko)
(Šachy na náplavce)
(Šachy na náplavce) СБ 26.6.2021 9:00
Na Řekách (Hlinsko)
(Šachy na náplavce)

театр (количество: 1)

(Na stojáka live) СБ 26.6.2021 20:00
Кошумберк - историчесие развалины крепости и замок (Luže)
(Na stojáka live)

церковное (количество: 2)

(Bohoslužba) СБ 26.6.2021 17:00
Костел Рождения Девы-Марии (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) СБ 26.6.2021 7:30
Костел Пресвятой Троицы (Kameničky)
(Bohoslužba)

cвободное время (количество: 3)

(Dětská herna) ВТ 4.5.2021 - ВС 3.10.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Dětská herna)
(Tématická stezka Pernštejnové) ЧТ 20.5.2021 - ВТ 31.8.2021
Замковый холм (Litomyšl)
(Tématická stezka Pernštejnové)
(Portréty Josefa Váchala) СБ 26.6.2021 16:00
(Litomyšl)
(Portréty Josefa Váchala)

выставки, ярмарки (количество: 14)

(Výstava malíře Pavla Čecha) ВТ 1.6.2021 - ВТ 31.8.2021
Замок Моравска Тршэбова (Moravská Třebová)
(Výstava malíře Pavla Čecha)
(Dracula a ti druzí) ПТ 11.6.2021 - ВС 12.9.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Dracula a ti druzí)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) ВС 13.6.2021 - СБ 28.8.2021
Галерея Мирослава Кубика (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost) ВС 13.6.2021 - ВС 3.10.2021
Šantovo nám. (Litomyšl)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost)
(Tváře, Duchovní tváře, Neznámé portréty litomyšlské děkanské galerie) ПТ 18.6.2021 - ВС 19.9.2021
Костел Возвышения св. Креста (Litomyšl)
(Tváře, Duchovní tváře, Neznámé portréty litomyšlské děkanské galerie)
(Iva Hüttnerová: Obrázky) СБ 19.6.2021 - ВС 15.8.2021
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Iva Hüttnerová: Obrázky)
(Pačinkův Aplaus) ВС 20.6.2021 - ВС 5.9.2021
(Litomyšl)
(Pačinkův Aplaus)
(Příběhy z obrazů Josefa Voleského) ВТ 4.5.2021 - ВС 25.7.2021
(Litomyšl)
(Příběhy z obrazů Josefa Voleského)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) ВТ 4.5.2021 - ВС 29.5.2022
(Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Svět kolem nás) ВТ 1.6.2021 - СР 30.6.2021
(Vysoké Mýto)
(Svět kolem nás)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny) ВТ 1.6.2021 - ВС 3.10.2021
Городская картинная галерея (Litomyšl)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny)
(Svitavská zákoutí) СР 9.6.2021 - СР 30.6.2021
Живая стена (Svitavy)
(Svitavská zákoutí)
(Lichožrouti) ПТ 11.6.2021 - ВС 22.8.2021
Городская галерея (Vysoké Mýto)
(Lichožrouti)
(Portréty Josefa Váchala) СБ 26.6.2021 16:00
(Litomyšl)
(Portréty Josefa Váchala)

исторические (количество: 1)

(Královské slavnosti) СБ 26.6.2021
Крепость Своянов (Svojanov)
(Královské slavnosti)

кинофильм (количество: 3)

(Týden s Oscarem: Nadějná mladá žena) СБ 26.6.2021 19:30
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Týden s Oscarem: Nadějná mladá žena)
(Ženy v běhu) СБ 26.6.2021 21:30
летний кинотеатр (Svitavy)
(Ženy v běhu)
(Duše) СБ 26.6.2021 17:00
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Duše)

музыка (количество: 2)

(Královské slavnosti) СБ 26.6.2021
Крепость Своянов (Svojanov)
(Královské slavnosti)
(J.A.M.) СБ 26.6.2021 19:00
(Litomyšl)
(J.A.M.)

общественные (количество: 2)

(Královské slavnosti) СБ 26.6.2021
Крепость Своянов (Svojanov)
(Královské slavnosti)
(Muzejní podvečer) СБ 26.6.2021 17:00 - 21:00
Музей курительный трубок (Proseč u Skutče)
(Muzejní podvečer)

театр (количество: 1)

(Velkolepé finále - Rozmarné léto) СБ 26.6.2021 15:00
Замок Моравска Тршэбова (Moravská Třebová)
(Velkolepé finále - Rozmarné léto)

церковное (количество: 1)

(Bohoslužba - Budislav) СБ 26.6.2021 18:30
(Budislav)
(Bohoslužba - Budislav)

общее количество найденных записей: 109

Найди свою деятельность