Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN
loading...
Туристический навигатор
Viki
Официальный туристический портал
Пардубицкого края
Почти солнечно 13°C
погода

Погода - Пардубице

20.10. (12:30)
сегодня
Почти солнечно
13°C
21.10.
завтра
Полуоблачно
16°C/8°C
22.10.
ЧетвергОблачно
19°C/9°C
23.10.
ПятницаОблачно
16°C/10°C
Источник: Погода Meteocentrum

Календарь мероприятий

Поиск мероприятий:
Области: Чешско-моравское пограничье. Кладске Помези. . Орлицкие горы и Подорлицко. Чешско-моравское пограничье. Градецко. Пардубицко. Хрудимско-Глинецко.
Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей.








начало: конец:
Другие параметры поиска

Карта

cвободное время (количество: 3)

(Soutěž - Týden knihoven) ПН 5.10.2020 - СБ 31.10.2020
(Hradec Králové)
(Soutěž - Týden knihoven)
(Za příběhem draku) СБ 31.10.2020 15:30 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Za příběhem draku)
(Výstavy a dračí laboratoř) СБ 31.10.2020 16:00 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Výstavy a dračí laboratoř)

выставки, ярмарки (количество: 6)

(Dalibor Bača - Za kulisou) ВТ 12.5.2020 - СР 31.3.2021
Галерея современного искусства (Hradec Králové)
(Dalibor Bača - Za kulisou)
(Záchrankou kolem světa) ПТ 31.7.2020 - ВС 1.11.2020
Музей Восточной Чехии в Градце Кралове (Hradec Králové)
(Záchrankou kolem světa)
(1920-2020: století československé ústavnosti a demokratické armády) СБ 1.8.2020 - ВС 1.11.2020
Музей Восточной Чехии в Градце Кралове (Hradec Králové)
(1920-2020: století československé ústavnosti a demokratické armády)
(Konkrétní podzim 2020 - Fenomén Gočár) ЧТ 3.9.2020 - СБ 31.10.2020
Музей Восточной Чехии в Градце Кралове (Hradec Králové)
(Konkrétní podzim 2020 - Fenomén Gočár)
(Poklady sbírek Královéhradeckého kraje) ПТ 25.9.2020 - ВС 21.2.2021
Музей Восточной Чехии в Градце Кралове (Hradec Králové)
(Poklady sbírek Královéhradeckého kraje)
(Václav Staněk - Komplikovaná realita) ЧТ 1.10.2020 - СБ 31.10.2020
(Hradec Králové)
(Václav Staněk - Komplikovaná realita)

кинофильм (количество: 2)

(100% Vlk) СБ 31.10.2020 17:00
Театр Jiráskovo divadlo (Nový Bydžov)
(100% Vlk)
(Greenland: Poslední úkryt) СБ 31.10.2020 19:00
Театр Jiráskovo divadlo (Nový Bydžov)
(Greenland: Poslední úkryt)

общественные (количество: 1)

(Soutěž - Týden knihoven) ПН 5.10.2020 - СБ 31.10.2020
(Hradec Králové)
(Soutěž - Týden knihoven)

профессиональные (количество: 1)

(Výstavy a dračí laboratoř) СБ 31.10.2020 16:00 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Výstavy a dračí laboratoř)

спорт, активный отдых (количество: 2)

(Avon běh Hradec Králové 2020) СБ 31.10.2020 13:25 - 22:30
Velké náměstí (Hradec Králové)
(Avon běh Hradec Králové 2020)
(NN Night Run Hradec Králové) СБ 31.10.2020 15:00
Hradec Králové
(NN Night Run Hradec Králové)

театр (количество: 4)

(Naši furianti) Можно заказать билет СБ 31.10.2020 15:00 - 16:30
Филармония Градец Кралове (Hradec Králové)
(Naši furianti)
(Halloween v HK (Rodiče v akci o.p.s.)) СБ 31.10.2020 15:30
(Hradec Králové)
(Halloween v HK (Rodiče v akci o.p.s.))
(Poslední trik Georgese Meliese) Можно заказать билет СБ 31.10.2020 16:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Poslední trik Georgese Meliese)
(Furianti) Можно заказать билет СБ 31.10.2020 19:00 - 21:30
Театр Klicperovo divadlo (Hradec Králové)
(Furianti)

музыка (количество: 1)

(Adash - vokální soubor) СБ 31.10.2020
Городской театр Dr. Josefa Čížka (Náchod)
(Adash - vokální soubor)

cвободное время (количество: 3)

(Podzimní prázdniny u koní) ЧТ 29.10.2020 - ВС 1.11.2020
Letohrad
(Podzimní prázdniny u koní)
(Výlov rybníku Broumar) СБ 31.10.2020 - ВС 1.11.2020
Opočno
(Výlov rybníku Broumar)
(Dušičky v sýpce) СБ 31.10.2020 10:00 - 18:00
Сипка - Музей Орлицких гор (Rokytnice v Orlických horách)
(Dušičky v sýpce)

выставки, ярмарки (количество: 12)

(Čechoslováci v boji za vlast) ПТ 14.2.2020 - СБ 31.10.2020
Музей кружев - Вамберк (Vamberk)
(Čechoslováci v boji za vlast)
(Lovecké tesáky z opočenských depozitářů (výstava)) СР 1.4.2020 - СБ 31.10.2020
Опочно - замок (Opočno)
(Lovecké tesáky z opočenských depozitářů (výstava))
(Klíč ke štěstí - Edita Slabá) ВТ 1.9.2020 - СБ 31.10.2020
Частоловице - замок (Častolovice)
(Klíč ke štěstí - Edita Slabá)
(Ve zdravém těle zdravý duch) ВТ 26.5.2020 - СБ 31.10.2020
Коловратский замок в Рихнове-над-Кнежной (Rychnov nad Kněžnou)
(Ve zdravém těle zdravý duch)
(Na ostří meče) ПТ 24.7.2020 - СБ 31.10.2020
Музей и галерея Орлицких гор (Rychnov nad Kněžnou)
(Na ostří meče)
(Výstava - Skvosty mapových archivů) ВТ 1.9.2020 - СБ 31.10.2020
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Skvosty mapových archivů)
(Výstava - Samizdat a Edice Expedice) ВТ 1.9.2020 - СБ 31.10.2020
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Samizdat a Edice Expedice)
(Výstava Buď připraven!) ПН 7.9.2020 - СБ 31.10.2020
(Česká Třebová)
(Výstava Buď připraven!)
(Miloslav Holý - Slatinský rok) ПТ 18.9.2020 - СБ 31.10.2020
Музей и галерея Орлицких гор (Rychnov nad Kněžnou)
(Miloslav Holý - Slatinský rok)
(Jaroslav Kerschbaum - Drobnosti) ЧТ 1.10.2020 - СБ 14.11.2020
Городской музей Летоград (Letohrad)
(Jaroslav Kerschbaum - Drobnosti)
(Světlo září) ПН 26.10.2020 - ВС 15.11.2020
Ланшкроун - замок и городской музей (Lanškroun), Lanškroun
(Světlo září)
(Můj barevný svět) ПН 26.10.2020 - ВТ 22.12.2020
(Lanškroun), Lanškroun
(Můj barevný svět)

кинофильм (количество: 2)

(100% Vlk) СБ 31.10.2020 15:30
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(100% Vlk)
(Šarlatán) СБ 31.10.2020 18:00
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(Šarlatán)

музыка (количество: 1)

(Mig 21) СБ 31.10.2020
Культурный дом (Ústí nad Orlicí)
(Mig 21)

профессиональные (количество: 1)

(Výtvarně meditační workshop) ПТ 30.10.2020 - ВС 1.11.2020
Ланшкроун - замок и городской музей (Lanškroun)
(Výtvarně meditační workshop)

спорт, активный отдых (количество: 8)

(Taneční kurzy pro mládež) ЧТ 1.10.2020 - СБ 12.12.2020
Орловна (Letohrad)
(Taneční kurzy pro mládež)
(Jablonné nad Orlicí - Žichlínek) СБ 31.10.2020 9:00
Футбольный стадион (Jablonné nad Orlicí)
(Jablonné nad Orlicí - Žichlínek)
(SK Dobruška, TJ Spartak Opočno - SK Solnice) СБ 31.10.2020 14:00 - 16:00
Городской стадион (Dobruška)
(SK Dobruška, TJ Spartak Opočno - SK Solnice)
(Fotbalové utkání TJ Sokol Helvíkovice - AFK Kunvald) СБ 31.10.2020 14:30
Футбольное поле (Helvíkovice)
(Fotbalové utkání TJ Sokol Helvíkovice - AFK Kunvald)
(Fotbalové utkání TJ Sokol Klášterec nad Orlicí - FK Česká Třebová B) СБ 31.10.2020 14:30
Футбольное поле (Klášterec nad Orlicí)
(Fotbalové utkání TJ Sokol Klášterec nad Orlicí - FK Česká Třebová B)
(Fotbalové utkání 1. FC Žamberk B - FC Jiskra 2008 C) СБ 31.10.2020 14:30
Футбольный стадион (Žamberk)
(Fotbalové utkání 1. FC Žamberk B - FC Jiskra 2008 C)
(Taneční kurzy pro začátečníky) СБ 31.10.2020 19:00 - 22:00
Кодимов Народный дом (Opočno)
(Taneční kurzy pro začátečníky)
(Taneční pro dospělé) СБ 31.10.2020
Культурное заведение г. Хоцень (Choceň)
(Taneční pro dospělé)

театр (количество: 1)

(Na kouzelném paloučku) СБ 31.10.2020 16:00
Городской кинотеатр (Jablonné nad Orlicí )
(Na kouzelném paloučku)

cвободное время (количество: 14)

(Tajný kryt) СБ 31.10.2020 11:00
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Tajný kryt)
(Kryt civilní obrany) СБ 31.10.2020 13:00
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Kryt civilní obrany)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Tajemství fotografie) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Tajemství fotografie)
(Program pro školy: Umění sbírat umění) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Umění sbírat umění)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Fotogramy) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Program pro školy: Luminografie) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Program pro školy: Na skok do renesance) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Program pro školy: Petr Válek - Přítvory a jiná havěť) СР 16.9.2020 - ВС 8.11.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy:  Petr Válek - Přítvory a jiná havěť)
(Program pro školy: Cesta do Paříže) СР 16.9.2020 - ВС 8.11.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Cesta do Paříže)
(Program pro školy: Stanislav Diviš - Květy z ráje) ЧТ 1.10.2020 - ВС 29.11.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Stanislav Diviš - Květy z ráje)
(Kouzelnické představení pro celou rodinu) Можно заказать билет СБ 31.10.2020 13:00
Музей магии (Pardubice)
(Kouzelnické představení pro celou rodinu)

выставки, ярмарки (количество: 13)

(Výstava: Fenomén Kuňka) СР 4.3.2020 - ПТ 1.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Výstava: Fenomén Kuňka)
(Vojta Horálek - Zloději tmy a strážce světla) СР 9.9.2020 - ПТ 6.11.2020
Галерея Пардубицкого университета (Pardubice)
(Vojta Horálek - Zloději tmy a strážce světla)
(Výstava: Paříž, věčná láska) СР 16.9.2020 - ВС 8.11.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Výstava: Paříž, věčná láska)
(Výstava: Petr Válek: Přítvory (a jiná havěť)) СР 16.9.2020 - ВС 8.11.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Výstava: Petr Válek: Přítvory (a jiná havěť))
(Vnitřně virtuální krajiny) ЧТ 17.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Зеленые ворота (Pardubice)
(Vnitřně virtuální krajiny)
(Výstava: Stanislav Diviš Květy z ráje) ЧТ 1.10.2020 - ВС 29.11.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Výstava: Stanislav Diviš Květy z ráje)
(Apokatastasis - Fuga per canonem) ЧТ 8.10.2020 - ВС 29.11.2020
Галерея города Пардубице (Pardubice)
(Apokatastasis - Fuga per canonem)
(Pardubické parforsní hony) ЧТ 7.5.2020 - ВС 23.5.2021
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Pardubické parforsní hony)
(Josef Gočár a Východní Čechy) ПТ 21.8.2020 - ЧТ 31.12.2020
(Pardubice)
(Josef Gočár a Východní Čechy)
(Z historie drobného podnikání v Přelouči v první polovině 20. století) ПН 14.9.2020 - ПТ 18.12.2020
Культурно-информационный центр города Пршелоуч (Přelouč)
(Z historie drobného podnikání v Přelouči v první polovině 20. století)
(Věci vyprávějí - 140 let pardubického muzea) ПТ 25.9.2020 - ВС 5.9.2021
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Věci vyprávějí - 140 let pardubického muzea)
(Sergio Caruso: 5 Anni Dopo*o 5 let později) ПТ 16.10.2020 - ВС 15.11.2020
Театр 29 (Pardubice)
(Sergio Caruso: 5 Anni Dopo*o 5 let později)
(Interaktivní výstava v Paláci Pardubice) СБ 17.10.2020 - СБ 31.10.2020
(Pardubice)
(Interaktivní výstava v Paláci Pardubice)

музыка (количество: 1)

(Folkohraní) СБ 31.10.2020 20:00
Masarykovo náměstí (Pardubice)
(Folkohraní)

общественные (количество: 1)

(MaskWalk) СБ 31.10.2020 19:00
Pernštýnské náměstí (Pardubice)
(MaskWalk)

профессиональные (количество: 5)

(Program pro školy: Umění sbírat umění) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Umění sbírat umění)
(Program pro školy: Nekonečný příběh) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Nekonečný příběh)
(Program pro školy: Fotogramy) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Program pro školy: Luminografie) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Program pro školy: Na skok do renesance) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(BK JIP Pardubice - USK Praha) СБ 31.10.2020 17:30
(Pardubice)
(BK JIP Pardubice - USK Praha)

выставки, ярмарки (количество: 2)

(Stopy osvobození) ПТ 29.5.2020 - ЧТ 5.11.2020
Крконошский музей в Илемнице - Гарраховский замок (Jilemnice)
(Stopy osvobození)
(150 let železnice v Hostinném) ЧТ 4.6.2020 - СБ 31.10.2020
(Hostinné)
(150 let železnice v Hostinném)

cвободное время (количество: 1)

(Keltský Nový rok - Samhain) СБ 31.10.2020 14:00
Кельтский археосканзен (Nasavrky)
(Keltský Nový rok - Samhain)

выставки, ярмарки (количество: 7)

(Ultrafialové retro) ЧТ 30.1.2020 - ВС 9.1.2022
Музей театрально-кукольного искусства в Хрудиме (Chrudim)
(Ultrafialové retro)
(Architekt a památkář František Schmoranz st. a rod Schmoranzů ze Slatiňan) ПТ 18.9.2020 - ВС 31.1.2021
Региональный музей в Хрyдими (Chrudim)
(Architekt a památkář František Schmoranz st. a rod Schmoranzů ze Slatiňan)
(Hnízdo pro duši) ПТ 6.3.2020 - ВС 1.11.2020
Музей театрально-кукольного искусства в Хрудиме (Chrudim)
(Hnízdo pro duši)
(Módní doplňky našich předků) ЧТ 27.8.2020 - СБ 31.10.2020
Храст - городской музей, замок (Chrast u Chrudimě)
(Módní doplňky našich předků)
(Výstava fotografií) СБ 3.10.2020 - ВС 29.11.2020
Музей под открытым небом - Глинско-Вертеп (Hlinsko v Čechách)
(Výstava fotografií)
(Můj život v obrazech) ПН 19.10.2020 - ВС 29.11.2020
Центр Яна XXIII (Hlinsko)
(Můj život v obrazech)
(Galerie La Femme - Cesta kolem světa) СБ 31.10.2020 - ПН 30.11.2020
Выставочный зал Театра Карла Пиппиха (Chrudim)
(Galerie La Femme - Cesta kolem světa)

гастрономия (количество: 1)

(Skutečský Oktoberfest) ПТ 18.9.2020 - СР 4.11.2020
(Skuteč)
(Skutečský Oktoberfest)

кинофильм (количество: 2)

(Nightlife: Na tahu) СБ 31.10.2020 17:00
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Nightlife: Na tahu)
(Smrt na Nilu) СБ 31.10.2020 19:30
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Smrt na Nilu)

общественные (количество: 1)

(Keltský Nový rok - Samhain) СБ 31.10.2020 14:00
Кельтский археосканзен (Nasavrky)
(Keltský Nový rok - Samhain)

спорт, активный отдых (количество: 2)

(Volejbalový turnaj „O pohár starosty města Skutče“) СБ 31.10.2020 8:00 - 19:00
(Skuteč)
(Volejbalový turnaj „O pohár starosty města Skutče“)
(Fotbalové utkání: Skuteč vs. Prosetín) СБ 31.10.2020 14:00
(Skuteč)
(Fotbalové utkání: Skuteč vs. Prosetín)

cвободное время (количество: 3)

(Proč bychom se netěšili… a Račte vstoupit) СБ 28.3.2020 - СБ 31.10.2020
Отчий дом Бедржиха Сметаны (Litomyšl)
(Proč bychom se netěšili… a Račte vstoupit)
(Podzimní pobytový tábor) СР 28.10.2020 - ВС 1.11.2020
Svitavy
(Podzimní pobytový tábor)
(Výměnné setkání sběratelů) СБ 31.10.2020 10:00
Дом Оттендорфера (Svitavy)
(Výměnné setkání sběratelů)

выставки, ярмарки (количество: 7)

(73. umělecký salon: 13 v Poličce) СБ 12.9.2020 - ВС 1.11.2020
Поличка - ратуша и городская галерея (Polička)
(73. umělecký salon: 13 v Poličce)
(Město Polička se inspiruje nápady studentů architektury FA VUT Brno) ЧТ 1.10.2020 - ВС 1.11.2020
Поличка - ратуша и городская галерея (Polička)
(Město Polička se inspiruje nápady studentů architektury FA VUT Brno)
(Free Belarus) ЧТ 1.10.2020 - ВС 15.11.2020
Живая стена (Svitavy)
(Free Belarus)
(Výtvarné ohlédnutí) СБ 3.10.2020 - ВС 15.11.2020
Городской музей и галерея в г. Свитавы (Svitavy)
(Výtvarné ohlédnutí)
(Humorest 1990) СБ 3.10.2020 - ВТ 17.11.2020
Городской музей и галерея в г. Свитавы (Svitavy)
(Humorest 1990)
(Očima Polláka a Špačka) ВТ 6.10.2020 - ВТ 17.11.2020
Городская галерея (Vysoké Mýto)
(Očima Polláka a Špačka)
(Zase Já) ПН 12.10.2020 - ПН 9.11.2020
Туристический информационный центр Высоке Мыто (Vysoké Mýto)
(Zase Já)

кинофильм (количество: 4)

(100% vlk) СБ 31.10.2020 17:00
Кинотеатр «Весмир» (Svitavy)
(100% vlk)
(100% Vlk) СБ 31.10.2020 17:00
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(100% Vlk)
(Nightlife: Na tahu) СБ 31.10.2020 19:30
Кинотеатр «Весмир» (Svitavy)
(Nightlife: Na tahu)
(Exorcismus) СБ 31.10.2020 19:30
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Exorcismus)

музыка (количество: 3)

(Taneční večery dospělé pro páry – podzim 2020) СБ 31.10.2020 15:00
Фабрика (Svitavy)
(Taneční večery dospělé pro páry – podzim 2020)
(Yzomandias a Nik Tendo Live Show) СБ 31.10.2020 20:00
Народний театр (Svitavy)
(Yzomandias  a Nik Tendo Live Show)
(November 2nd + Munroe) СБ 31.10.2020 20:00
Альтернативный клуб «Тиятр» (Svitavy)
(November 2nd + Munroe)

общественные (количество: 1)

(Krváčky na Dušičky!) СБ 31.10.2020 16:00
(Litomyšl)
(Krváčky na Dušičky!)

профессиональные (количество: 2)

(Kurz Manželské večery - Dolní Újezd) Можно заказать билет ВТ 29.9.2020 - ВТ 24.11.2020
(Dolní Újezd)
(Kurz Manželské večery - Dolní Újezd)
(Mísa nebo hodiny?) СБ 31.10.2020 8:00
Городской музей и галерея в г. Свитавы (Svitavy)
(Mísa nebo hodiny?)

спорт, активный отдых (количество: 3)

(TJ Svitavy A – Sokol Česká Třebová) СБ 31.10.2020 10:00
Стрельбище (Svitavy)
(TJ Svitavy A – Sokol Česká Třebová)
(TJ Svitavy B – VK TJ Lanškroun) СБ 31.10.2020 10:00
Стрельбище (Svitavy)
(TJ Svitavy B – VK TJ Lanškroun)
(Fotbal: Litomyšl/Čistá vs. SK Polička) СБ 31.10.2020 9:30
СБ 31.10.2020 11:15
(Litomyšl-Město)
(Fotbal: Litomyšl/Čistá vs. SK Polička)

общее количество найденных записей: 115

Найди свою деятельность

Региональная операционная программа NUTS II Северо-Восток - Новое окно.
Совместное финансирование
Пардубицкий край.
Реализатор
CzechTourism - Новое окно.
CzechTourism
Дестинационная компания Восточная Чехия - Новое окно.
Туристическая компания
Восточные Чехи
CzeCoT - Новое окно.
Центральное соединение базы данных
ЕС.
Совместное финансирование