Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN
loading...
Туристический навигатор
Viki
Официальный туристический портал
Пардубицкого края
Почти солнечно 13°C
погода

Погода - Пардубице

20.10. (12:30)
сегодня
Почти солнечно
13°C
21.10.
завтра
Полуоблачно
16°C/8°C
22.10.
ЧетвергОблачно
19°C/9°C
23.10.
ПятницаОблачно
16°C/10°C
Источник: Погода Meteocentrum

Календарь мероприятий

Поиск мероприятий:
Области: Чешско-моравское пограничье. Кладске Помези. . Орлицкие горы и Подорлицко. Чешско-моравское пограничье. Градецко. Пардубицко. Хрудимско-Глинецко.
Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей.








начало: конец:
Другие параметры поиска

Карта

cвободное время (количество: 4)

(Soutěž - Týden knihoven) ПН 5.10.2020 - СБ 31.10.2020
(Hradec Králové)
(Soutěž - Týden knihoven)
(Za příběhem draku) ПТ 30.10.2020 15:30 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Za příběhem draku)
(Výstavy a dračí laboratoř) ПТ 30.10.2020 16:00 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Výstavy a dračí laboratoř)
(Zvon Augustin 2020) Можно заказать билет ПТ 30.10.2020 18:00 - 18:15
Белая башня (Hradec Králové)
(Zvon Augustin 2020)

выставки, ярмарки (количество: 7)

(Dalibor Bača - Za kulisou) ВТ 12.5.2020 - СР 31.3.2021
Галерея современного искусства (Hradec Králové)
(Dalibor Bača - Za kulisou)
(Záchrankou kolem světa) ПТ 31.7.2020 - ВС 1.11.2020
Музей Восточной Чехии в Градце Кралове (Hradec Králové)
(Záchrankou kolem světa)
(1920-2020: století československé ústavnosti a demokratické armády) СБ 1.8.2020 - ВС 1.11.2020
Музей Восточной Чехии в Градце Кралове (Hradec Králové)
(1920-2020: století československé ústavnosti a demokratické armády)
(Konkrétní podzim 2020 - Fenomén Gočár) ЧТ 3.9.2020 - СБ 31.10.2020
Музей Восточной Чехии в Градце Кралове (Hradec Králové)
(Konkrétní podzim 2020 - Fenomén Gočár)
(Poklady sbírek Královéhradeckého kraje) ПТ 25.9.2020 - ВС 21.2.2021
Музей Восточной Чехии в Градце Кралове (Hradec Králové)
(Poklady sbírek Královéhradeckého kraje)
(Venkovní výstava příběhů z Indie) ЧТ 3.9.2020 - ПТ 30.10.2020
(Hradec Králové)
(Venkovní výstava příběhů z Indie)
(Václav Staněk - Komplikovaná realita) ЧТ 1.10.2020 - СБ 31.10.2020
(Hradec Králové)
(Václav Staněk - Komplikovaná realita)

исторические (количество: 1)

(Halloween v Bajkazylu) ПТ 30.10.2020 20:00
Байказыл (Hradec Králové)
(Halloween v Bajkazylu)

кинофильм (количество: 1)

(Se zvířátky o vesmíru) ПТ 30.10.2020 15:00 - 16:30
Обсерватория и планетарий - Градец Кралове (Hradec Králové)
(Se zvířátky o vesmíru)

общественные (количество: 1)

(Soutěž - Týden knihoven) ПН 5.10.2020 - СБ 31.10.2020
(Hradec Králové)
(Soutěž - Týden knihoven)

профессиональные (количество: 1)

(Výstavy a dračí laboratoř) ПТ 30.10.2020 16:00 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Výstavy a dračí laboratoř)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(Taneční) Можно заказать билет ПТ 30.10.2020 19:00 - 21:00
Адальбертинум (Hradec Králové)
(Taneční)

театр (количество: 3)

(Příběhy obyčejného šílenství) ПТ 30.10.2020 19:30
Театр Вертеп Иосифа Тейкла (Hradec Králové)
(Příběhy obyčejného šílenství)
(Poslední trik Georgese Meliese) Можно заказать билет ПТ 30.10.2020 19:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Poslední trik Georgese Meliese)
(Lakomec) ПТ 30.10.2020 17:30 - 19:10
Театр Klicperovo divadlo (Hradec Králové)
(Lakomec)

cвободное время (количество: 3)

(Podzimní prázdniny s DDM Damián) ЧТ 29.10.2020 - ПТ 30.10.2020
Дом детей и молодежи (Lanškroun)
(Podzimní prázdniny s DDM Damián)
(Podzimní prázdniny u koní) ЧТ 29.10.2020 - ВС 1.11.2020
Letohrad
(Podzimní prázdniny u koní)
(Tvořivá dílna světýlek) ПТ 30.10.2020 9:00 - 12:00
Дом для детей и молодежи (Choceň)
(Tvořivá dílna světýlek)

выставки, ярмарки (количество: 15)

(Čechoslováci v boji za vlast) ПТ 14.2.2020 - СБ 31.10.2020
Музей кружев - Вамберк (Vamberk)
(Čechoslováci v boji za vlast)
(Klíč ke štěstí - Edita Slabá) ВТ 1.9.2020 - СБ 31.10.2020
Частоловице - замок (Častolovice)
(Klíč ke štěstí - Edita Slabá)
(Na ostří meče) ПТ 24.7.2020 - СБ 31.10.2020
Музей и галерея Орлицких гор (Rychnov nad Kněžnou)
(Na ostří meče)
(Výstava - Samizdat a Edice Expedice) ВТ 1.9.2020 - СБ 31.10.2020
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Samizdat a Edice Expedice)
(Výstava - Skvosty mapových archivů) ВТ 1.9.2020 - СБ 31.10.2020
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Skvosty mapových archivů)
(Výstava Buď připraven!) ПН 7.9.2020 - СБ 31.10.2020
(Česká Třebová)
(Výstava Buď připraven!)
(Lumír Nedvídek - Tauromachie) ПТ 18.9.2020 - ПТ 30.10.2020
Музей и галерея Орлицких гор (Rychnov nad Kněžnou)
(Lumír Nedvídek - Tauromachie)
(Miloslav Holý - Slatinský rok) ПТ 18.9.2020 - СБ 31.10.2020
Музей и галерея Орлицких гор (Rychnov nad Kněžnou)
(Miloslav Holý - Slatinský rok)
(Orlický salón ´20 - Velké ženy z malé země) ПТ 18.9.2020 - ПТ 30.10.2020
Музей и галерея Орлицких гор (Rychnov nad Kněžnou)
(Orlický salón ´20 - Velké ženy z malé země)
(Jaroslav Kerschbaum - Drobnosti) ЧТ 1.10.2020 - СБ 14.11.2020
Городской музей Летоград (Letohrad)
(Jaroslav Kerschbaum - Drobnosti)
(Bohumil Dušek) ЧТ 1.10.2020 - ПТ 30.10.2020
(Letohrad)
(Bohumil Dušek)
(Obrazy na zámku) ВС 4.10.2020 - ВТ 3.11.2020
Квасины - замок (Kvasiny)
(Obrazy na zámku)
(Můj barevný svět) ПН 26.10.2020 - ВТ 22.12.2020
(Lanškroun), Lanškroun
(Můj barevný svět)
(Světlo září) ПН 26.10.2020 - ВС 15.11.2020
Ланшкроун - замок и городской музей (Lanškroun), Lanškroun
(Světlo září)
(Farmářské trhy) ПТ 30.10.2020 8:00 - 16:00
(Lanškroun)
(Farmářské trhy)

кинофильм (количество: 2)

(Scoob!) ПТ 30.10.2020 10:00
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(Scoob!)
(Karel - ODLOŽENO) ПТ 30.10.2020 18:30
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(Karel - ODLOŽENO)

музыка (количество: 2)

(Walda Gang, Alkehol) ПТ 30.10.2020
Культурный дом (Ústí nad Orlicí)
(Walda Gang, Alkehol)
(Brass Company, Eliška Urbanová a Peter Juhás a Hlavou dolů) ПТ 30.10.2020 18:30
Мьюзик-бар Фореа (Lanškroun)
(Brass Company, Eliška Urbanová a Peter Juhás a Hlavou dolů)

профессиональные (количество: 3)

(Výtvarně meditační workshop) ПТ 30.10.2020 - ВС 1.11.2020
Ланшкроун - замок и городской музей (Lanškroun)
(Výtvarně meditační workshop)
(Ženský úplňkový kruh) ПТ 30.10.2020 17:00 - 19:30
Центр «Innate» (Rychnov nad Kněžnou)
(Ženský úplňkový kruh)
(Kurzy šití) ПТ 30.10.2020 16:30 - 20:30
Letohrad
(Kurzy šití)

спорт, активный отдых (количество: 2)

(Taneční kurzy pro mládež) ЧТ 1.10.2020 - СБ 12.12.2020
Орловна (Letohrad)
(Taneční kurzy pro mládež)
(Karate team KCK - nábor nových členů) ЧТ 1.10.2020 - ПТ 30.10.2020
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)

cвободное время (количество: 15)

(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Tajemství fotografie) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Tajemství fotografie)
(Program pro školy: Luminografie) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Program pro školy: Umění sbírat umění) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Umění sbírat umění)
(Program pro školy: Na skok do renesance) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Fotogramy) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Program pro školy: Cesta do Paříže) СР 16.9.2020 - ВС 8.11.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Cesta do Paříže)
(Program pro školy: Petr Válek - Přítvory a jiná havěť) СР 16.9.2020 - ВС 8.11.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy:  Petr Válek - Přítvory a jiná havěť)
(Program pro školy: Stanislav Diviš - Květy z ráje) ЧТ 1.10.2020 - ВС 29.11.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Stanislav Diviš - Květy z ráje)
(Prázdniny na Dubině) ЧТ 29.10.2020 - ПТ 30.10.2020
Дом детей и молодёжи Бета - удалённый центр Дубина (Pardubice)
(Prázdniny na Dubině)
(Podzimní prázdniny s Betou) ПТ 30.10.2020
Дом детей и молодежи Бета (Pardubice)
(Podzimní prázdniny s Betou)
(Podzimní prázdniny v galerii, aneb Město jako karneval) ПТ 30.10.2020 8:00 - 16:00
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Podzimní prázdniny v galerii, aneb Město jako karneval)
(Samostatné dítě - Klubík podle Montessori principu) ПТ 30.10.2020 10:00
Игровой центр «Солнышко» (Pardubice)
(Samostatné dítě - Klubík podle Montessori principu)

выставки, ярмарки (количество: 12)

(Výstava: Fenomén Kuňka) СР 4.3.2020 - ПТ 1.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Výstava: Fenomén Kuňka)
(Vojta Horálek - Zloději tmy a strážce světla) СР 9.9.2020 - ПТ 6.11.2020
Галерея Пардубицкого университета (Pardubice)
(Vojta Horálek - Zloději tmy a strážce světla)
(Výstava: Petr Válek: Přítvory (a jiná havěť)) СР 16.9.2020 - ВС 8.11.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Výstava: Petr Válek: Přítvory (a jiná havěť))
(Výstava: Paříž, věčná láska) СР 16.9.2020 - ВС 8.11.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Výstava: Paříž, věčná láska)
(Výstava: Stanislav Diviš Květy z ráje) ЧТ 1.10.2020 - ВС 29.11.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Výstava: Stanislav Diviš Květy z ráje)
(Apokatastasis - Fuga per canonem) ЧТ 8.10.2020 - ВС 29.11.2020
Галерея города Пардубице (Pardubice)
(Apokatastasis - Fuga per canonem)
(Pardubické parforsní hony) ЧТ 7.5.2020 - ВС 23.5.2021
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Pardubické parforsní hony)
(Josef Gočár a Východní Čechy) ПТ 21.8.2020 - ЧТ 31.12.2020
(Pardubice)
(Josef Gočár a Východní Čechy)
(Z historie drobného podnikání v Přelouči v první polovině 20. století) ПН 14.9.2020 - ПТ 18.12.2020
Культурно-информационный центр города Пршелоуч (Přelouč)
(Z historie drobného podnikání v Přelouči v první polovině 20. století)
(Věci vyprávějí - 140 let pardubického muzea) ПТ 25.9.2020 - ВС 5.9.2021
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Věci vyprávějí - 140 let pardubického muzea)
(Sergio Caruso: 5 Anni Dopo*o 5 let později) ПТ 16.10.2020 - ВС 15.11.2020
Театр 29 (Pardubice)
(Sergio Caruso: 5 Anni Dopo*o 5 let později)
(Interaktivní výstava v Paláci Pardubice) СБ 17.10.2020 - СБ 31.10.2020
(Pardubice)
(Interaktivní výstava v Paláci Pardubice)

музыка (количество: 4)

(Benefiční ples kynologů) ПТ 30.10.2020 19:00
Конгрессовый центр Пардубице (Pardubice)
(Benefiční ples kynologů)
(Tygroov) ПТ 30.10.2020 20:00
Театр 29 (Pardubice)
(Tygroov)
(Tygroo) ПТ 30.10.2020 20:00
Театр 29 (Pardubice)
(Tygroo)
(Bent Tiket a De Mo Band) ПТ 30.10.2020 20:00
Доли-Клуб (Pardubice)
(Bent Tiket a De Mo Band)

профессиональные (количество: 5)

(Program pro školy: Nekonečný příběh) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Nekonečný příběh)
(Program pro školy: Luminografie) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Program pro školy: Umění sbírat umění) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Umění sbírat umění)
(Program pro školy: Na skok do renesance) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Program pro školy: Fotogramy) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)

выставки, ярмарки (количество: 2)

(Stopy osvobození) ПТ 29.5.2020 - ЧТ 5.11.2020
Крконошский музей в Илемнице - Гарраховский замок (Jilemnice)
(Stopy osvobození)
(150 let železnice v Hostinném) ЧТ 4.6.2020 - СБ 31.10.2020
(Hostinné)
(150 let železnice v Hostinném)

выставки, ярмарки (количество: 8)

(Ultrafialové retro) ЧТ 30.1.2020 - ВС 9.1.2022
Музей театрально-кукольного искусства в Хрудиме (Chrudim)
(Ultrafialové retro)
(Architekt a památkář František Schmoranz st. a rod Schmoranzů ze Slatiňan) ПТ 18.9.2020 - ВС 31.1.2021
Региональный музей в Хрyдими (Chrudim)
(Architekt a památkář František Schmoranz st. a rod Schmoranzů ze Slatiňan)
(Hnízdo pro duši) ПТ 6.3.2020 - ВС 1.11.2020
Музей театрально-кукольного искусства в Хрудиме (Chrudim)
(Hnízdo pro duši)
(Módní doplňky našich předků) ЧТ 27.8.2020 - СБ 31.10.2020
Храст - городской музей, замок (Chrast u Chrudimě)
(Módní doplňky našich předků)
(Výstava fotografií) СБ 3.10.2020 - ВС 29.11.2020
Музей под открытым небом - Глинско-Вертеп (Hlinsko v Čechách)
(Výstava fotografií)
(Adam Kašpar: Hlinsko) СБ 3.10.2020 - ВС 6.12.2020
Городская галерея Глинско (Hlinsko v Čechách)
(Adam Kašpar: Hlinsko)
(Můj život v obrazech) ПН 19.10.2020 - ВС 29.11.2020
Центр Яна XXIII (Hlinsko)
(Můj život v obrazech)
(Selské trhy 2020) ПТ 30.10.2020 8:00 - 16:00
Na Řekách (Hlinsko)
(Selské trhy 2020)

гастрономия (количество: 1)

(Skutečský Oktoberfest) ПТ 18.9.2020 - СР 4.11.2020
(Skuteč)
(Skutečský Oktoberfest)

кинофильм (количество: 2)

(Bábovky) ПТ 30.10.2020 17:00
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Bábovky)
(Vzpomínky na Itálii) ПТ 30.10.2020 19:30
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Vzpomínky na Itálii)

cвободное время (количество: 3)

(Proč bychom se netěšili… a Račte vstoupit) СБ 28.3.2020 - СБ 31.10.2020
Отчий дом Бедржиха Сметаны (Litomyšl)
(Proč bychom se netěšili… a Račte vstoupit)
(Podzimní pobytový tábor) СР 28.10.2020 - ВС 1.11.2020
Svitavy
(Podzimní pobytový tábor)
(Strašidelná halloweenská stezka náměstím) ПТ 30.10.2020 17:00
Свитавы - площадь Мира - городская памятная зона (Svitavy)
(Strašidelná halloweenská stezka náměstím)

выставки, ярмарки (количество: 8)

(73. umělecký salon: 13 v Poličce) СБ 12.9.2020 - ВС 1.11.2020
Поличка - ратуша и городская галерея (Polička)
(73. umělecký salon: 13 v Poličce)
(Otmarovo oko) ВТ 1.9.2020 - ПТ 30.10.2020
(Vysoké Mýto)
(Otmarovo oko)
(Free Belarus) ЧТ 1.10.2020 - ВС 15.11.2020
Живая стена (Svitavy)
(Free Belarus)
(Město Polička se inspiruje nápady studentů architektury FA VUT Brno) ЧТ 1.10.2020 - ВС 1.11.2020
Поличка - ратуша и городская галерея (Polička)
(Město Polička se inspiruje nápady studentů architektury FA VUT Brno)
(Humorest 1990) СБ 3.10.2020 - ВТ 17.11.2020
Городской музей и галерея в г. Свитавы (Svitavy)
(Humorest 1990)
(Výtvarné ohlédnutí) СБ 3.10.2020 - ВС 15.11.2020
Городской музей и галерея в г. Свитавы (Svitavy)
(Výtvarné ohlédnutí)
(Očima Polláka a Špačka) ВТ 6.10.2020 - ВТ 17.11.2020
Городская галерея (Vysoké Mýto)
(Očima Polláka a Špačka)
(Zase Já) ПН 12.10.2020 - ПН 9.11.2020
Туристический информационный центр Высоке Мыто (Vysoké Mýto)
(Zase Já)

кинофильм (количество: 3)

(Pro balík prachů) ПТ 30.10.2020 19:30
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Pro balík prachů)
(Štěstí je krásná věc) ПТ 30.10.2020 19:30
Автомобильный кинотеатр Свитавы (Svitavy)
(Štěstí je krásná věc)
(100% vlk) ПТ 30.10.2020 17:00
Кинотеатр «Весмир» (Svitavy)
(100% vlk)

музыка (количество: 4)

(Horkýže Slíže) ПТ 30.10.2020 20:00
Мьюзик-клуб «Котелна» (Litomyšl)
(Horkýže Slíže)
(Testovací akce) ПТ 30.10.2020 10:00
Дом Оттендорфера (Svitavy)
(Testovací akce)
(S houslemi a kytarou napříč staletími) ПТ 30.10.2020 19:00
Сметанув дум (Litomyšl)
(S houslemi a kytarou napříč staletími)
(Rockotéka) ПТ 30.10.2020 20:00
Альтернативный клуб «Тиятр» (Svitavy)
(Rockotéka)

общественные (количество: 1)

(Návrat domů) ПТ 30.10.2020 19:00
Strakov
(Návrat domů)

профессиональные (количество: 1)

(Kurz Manželské večery - Dolní Újezd) Можно заказать билет ВТ 29.9.2020 - ВТ 24.11.2020
(Dolní Újezd)
(Kurz Manželské večery - Dolní Újezd)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(KK Svitavy A – SKP Kuželky Hradec Králové A) ПТ 30.10.2020 17:00
(Svitavy)
(KK Svitavy A – SKP Kuželky Hradec Králové A)

общее количество найденных записей: 110

Найди свою деятельность

Региональная операционная программа NUTS II Северо-Восток - Новое окно.
Совместное финансирование
Пардубицкий край.
Реализатор
CzechTourism - Новое окно.
CzechTourism
Дестинационная компания Восточная Чехия - Новое окно.
Туристическая компания
Восточные Чехи
CzeCoT - Новое окно.
Центральное соединение базы данных
ЕС.
Совместное финансирование