Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN
loading...
Туристический навигатор
Viki
Официальный туристический портал
Пардубицкого края
Почти солнечно 14°C
погода

Погода - Пардубице

20.10. (13:00)
сегодня
Почти солнечно
14°C
21.10.
завтра
Полуоблачно
16°C/8°C
22.10.
ЧетвергОблачно
19°C/9°C
23.10.
ПятницаОблачно
16°C/10°C
Источник: Погода Meteocentrum

Календарь мероприятий

Поиск мероприятий:
Области: Чешско-моравское пограничье. Кладске Помези. . Орлицкие горы и Подорлицко. Чешско-моравское пограничье. Градецко. Пардубицко. Хрудимско-Глинецко.
Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей.








начало: конец:
Другие параметры поиска

Карта

cвободное время (количество: 3)

(Soutěž - Týden knihoven) ПН 5.10.2020 - СБ 31.10.2020
(Hradec Králové)
(Soutěž - Týden knihoven)
(Za příběhem draku) СБ 24.10.2020 15:30 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Za příběhem draku)
(Výstavy a dračí laboratoř) СБ 24.10.2020 16:00 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Výstavy a dračí laboratoř)

выставки, ярмарки (количество: 12)

(Dalibor Bača - Za kulisou) ВТ 12.5.2020 - СР 31.3.2021
Галерея современного искусства (Hradec Králové)
(Dalibor Bača - Za kulisou)
(Skloletí - 100 let sklářské školy v Železném Brodě) ПТ 3.7.2020 - ВС 25.10.2020
Музей Восточной Чехии в Градце Кралове (Hradec Králové)
(Skloletí - 100 let sklářské školy v Železném Brodě)
(Záchrankou kolem světa) ПТ 31.7.2020 - ВС 1.11.2020
Музей Восточной Чехии в Градце Кралове (Hradec Králové)
(Záchrankou kolem světa)
(1920-2020: století československé ústavnosti a demokratické armády) СБ 1.8.2020 - ВС 1.11.2020
Музей Восточной Чехии в Градце Кралове (Hradec Králové)
(1920-2020: století československé ústavnosti a demokratické armády)
(Konkrétní podzim 2020 - Fenomén Gočár) ЧТ 3.9.2020 - СБ 31.10.2020
Музей Восточной Чехии в Градце Кралове (Hradec Králové)
(Konkrétní podzim 2020 - Fenomén Gočár)
(Poklady sbírek Královéhradeckého kraje) ПТ 25.9.2020 - ВС 21.2.2021
Музей Восточной Чехии в Градце Кралове (Hradec Králové)
(Poklady sbírek Královéhradeckého kraje)
(Není obraz jako obraz) ПТ 15.5.2020 - ВС 25.10.2020
Музей Восточной Чехии в Градце Кралове (Hradec Králové)
(Není obraz jako obraz)
(Architektura ve službách první republiky - Královéhradecký kraj) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 29.10.2020
(Hradec Králové)
(Architektura ve službách první republiky - Královéhradecký kraj)
(Encyklopedie ve vědě a technice - Ottův slovník naučný) ВТ 1.9.2020 - ВТ 27.10.2020
(Hradec Králové)
(Encyklopedie ve vědě a technice - Ottův slovník naučný)
(Irena Pawerová - Abstract M-Art) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 29.10.2020
(Hradec Králové)
(Irena Pawerová - Abstract M-Art)
(Venkovní výstava příběhů z Indie) ЧТ 3.9.2020 - ПТ 30.10.2020
(Hradec Králové)
(Venkovní výstava příběhů z Indie)
(Václav Staněk - Komplikovaná realita) ЧТ 1.10.2020 - СБ 31.10.2020
(Hradec Králové)
(Václav Staněk - Komplikovaná realita)

общественные (количество: 1)

(Soutěž - Týden knihoven) ПН 5.10.2020 - СБ 31.10.2020
(Hradec Králové)
(Soutěž - Týden knihoven)

профессиональные (количество: 1)

(Výstavy a dračí laboratoř) СБ 24.10.2020 16:00 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Výstavy a dračí laboratoř)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(Hradec Králové open - WDSF international open 2020) СБ 24.10.2020 10:00
Конгресс-центр Aldis (Hradec Králové)
(Hradec Králové open - WDSF international open 2020)

театр (количество: 2)

(Partička na vzduchu) Можно заказать билет СБ 24.10.2020 20:00 - 21:30
СК Сокол Хлумец-над-Цидлиноу (Chlumec nad Cidlinou)
(Partička na vzduchu)
(Lidé, místa, věci) Можно заказать билет СБ 24.10.2020 19:00 - 20:30
Клицперов театр - Студия Беседа (Hradec Králové)
(Lidé, místa, věci)

cвободное время (количество: 1)

(Swap) ЧТ 22.10.2020 - СБ 24.10.2020
Путь для семьи и детская группа Анютины глазки (Žamberk)
(Swap)

выставки, ярмарки (количество: 14)

(Čechoslováci v boji za vlast) ПТ 14.2.2020 - СБ 31.10.2020
Музей кружев - Вамберк (Vamberk)
(Čechoslováci v boji za vlast)
(Lovecké tesáky z opočenských depozitářů (výstava)) СР 1.4.2020 - СБ 31.10.2020
Опочно - замок (Opočno)
(Lovecké tesáky z opočenských depozitářů (výstava))
(Cesta krajinou (expozice malířů Orlických hor a Podorlicka)) ВТ 26.5.2020 - ПТ 30.10.2020
Коловратский замок в Рихнове-над-Кнежной (Rychnov nad Kněžnou)
(Cesta krajinou (expozice malířů Orlických hor a Podorlicka))
(Klíč ke štěstí - Edita Slabá) ВТ 1.9.2020 - СБ 31.10.2020
Частоловице - замок (Častolovice)
(Klíč ke štěstí - Edita Slabá)
(Ve zdravém těle zdravý duch) ВТ 26.5.2020 - СБ 31.10.2020
Коловратский замок в Рихнове-над-Кнежной (Rychnov nad Kněžnou)
(Ve zdravém těle zdravý duch)
(Na ostří meče) ПТ 24.7.2020 - СБ 31.10.2020
Музей и галерея Орлицких гор (Rychnov nad Kněžnou)
(Na ostří meče)
(Výstava - Skvosty mapových archivů) ВТ 1.9.2020 - СБ 31.10.2020
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Skvosty mapových archivů)
(Výstava - Samizdat a Edice Expedice) ВТ 1.9.2020 - СБ 31.10.2020
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Samizdat a Edice Expedice)
(Výstava Buď připraven!) ПН 7.9.2020 - СБ 31.10.2020
(Česká Třebová)
(Výstava Buď připraven!)
(Miloslav Holý - Slatinský rok) ПТ 18.9.2020 - СБ 31.10.2020
Музей и галерея Орлицких гор (Rychnov nad Kněžnou)
(Miloslav Holý - Slatinský rok)
(Orlický salón ´20 - Velké ženy z malé země) ПТ 18.9.2020 - ПТ 30.10.2020
Музей и галерея Орлицких гор (Rychnov nad Kněžnou)
(Orlický salón ´20 - Velké ženy z malé země)
(Lumír Nedvídek - Tauromachie) ПТ 18.9.2020 - ПТ 30.10.2020
Музей и галерея Орлицких гор (Rychnov nad Kněžnou)
(Lumír Nedvídek - Tauromachie)
(Bohumil Dušek) ЧТ 1.10.2020 - ПТ 30.10.2020
(Letohrad)
(Bohumil Dušek)
(Jaroslav Kerschbaum - Drobnosti) ЧТ 1.10.2020 - СБ 14.11.2020
Городской музей Летоград (Letohrad)
(Jaroslav Kerschbaum - Drobnosti)

кинофильм (количество: 2)

(Máša a medvěd: Mášiny písničky - ODLOŽENO) СБ 24.10.2020 15:30
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(Máša a medvěd: Mášiny písničky - ODLOŽENO)
(Nightlife: Na tahu - ODLOŽENO) СБ 24.10.2020 18:00
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(Nightlife: Na tahu - ODLOŽENO)

музыка (количество: 1)

(Fernet Šok (rock, zábavovka)) СБ 24.10.2020 21:00
Рокач У Черта (Libchavy)
(Fernet Šok (rock, zábavovka))

профессиональные (количество: 2)

(Den turistických informačních center - Zrušeno) СБ 24.10.2020 8:00 - 12:00
Информационный центр Летоград (Letohrad)
(Den turistických informačních center - Zrušeno)
(Kurz malování Mandal) СБ 24.10.2020 10:00 - 14:00
(Opočno)
(Kurz malování Mandal)

спорт, активный отдых (количество: 8)

(Taneční kurzy pro mládež) ЧТ 1.10.2020 - СБ 12.12.2020
Орловна (Letohrad)
(Taneční kurzy pro mládež)
(Karate team KCK - nábor nových členů) ЧТ 1.10.2020 - ПТ 30.10.2020
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Jablonné nad Orlicí - Řetová) СБ 24.10.2020 9:00
Футбольный стадион (Jablonné nad Orlicí)
(Jablonné nad Orlicí - Řetová)
(Extraliga hokejbalu) СБ 24.10.2020 14:00
(Letohrad)
(Extraliga hokejbalu)
(TJ Spartak Opočno - TJ Sokol Javornice) СБ 24.10.2020 14:30 - 16:30
(Opočno)
(TJ Spartak Opočno - TJ Sokol Javornice)
(Fotbalové utkání AFK Kunvald - TJ Tatran Lichkov) СБ 24.10.2020 14:30
Кунвалд (Kunvald)
(Fotbalové utkání AFK Kunvald - TJ Tatran Lichkov)
(Fotbalové utkání - A muži) СБ 24.10.2020 14:30
(Letohrad)
(Fotbalové utkání - A muži)
(Taneční kurzy pro začátečníky) СБ 24.10.2020 19:00 - 22:00
Кодимов Народный дом (Opočno)
(Taneční kurzy pro začátečníky)

cвободное время (количество: 14)

(Moderní architektura v Pardubicích v první polovině 20. století) СБ 24.10.2020 13:00
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Moderní architektura v Pardubicích v první polovině 20. století)
(Kouzelnické vystoupení pro celou rodinu - Paul Merild) СБ 24.10.2020 13:00
Музей магии (Pardubice)
(Kouzelnické vystoupení pro celou rodinu - Paul Merild)
(Po stopách Pernštejnů v Pardubicích) СБ 24.10.2020 14:00
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Po stopách Pernštejnů v Pardubicích)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Umění sbírat umění) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Umění sbírat umění)
(Program pro školy: Tajemství fotografie) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Tajemství fotografie)
(Program pro školy: Fotogramy) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Program pro školy: Luminografie) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Na skok do renesance) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Program pro školy: Petr Válek - Přítvory a jiná havěť) СР 16.9.2020 - ВС 8.11.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy:  Petr Válek - Přítvory a jiná havěť)
(Program pro školy: Cesta do Paříže) СР 16.9.2020 - ВС 8.11.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Cesta do Paříže)
(Program pro školy: Stanislav Diviš - Květy z ráje) ЧТ 1.10.2020 - ВС 29.11.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Stanislav Diviš - Květy z ráje)

выставки, ярмарки (количество: 13)

(Výstava: Fenomén Kuňka) СР 4.3.2020 - ПТ 1.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Výstava: Fenomén Kuňka)
(Vojta Horálek - Zloději tmy a strážce světla) СР 9.9.2020 - ПТ 6.11.2020
Галерея Пардубицкого университета (Pardubice)
(Vojta Horálek - Zloději tmy a strážce světla)
(Výstava: Paříž, věčná láska) СР 16.9.2020 - ВС 8.11.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Výstava: Paříž, věčná láska)
(Výstava: Petr Válek: Přítvory (a jiná havěť)) СР 16.9.2020 - ВС 8.11.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Výstava: Petr Válek: Přítvory (a jiná havěť))
(Vnitřně virtuální krajiny) ЧТ 17.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Зеленые ворота (Pardubice)
(Vnitřně virtuální krajiny)
(Výstava: Stanislav Diviš Květy z ráje) ЧТ 1.10.2020 - ВС 29.11.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Výstava: Stanislav Diviš Květy z ráje)
(Apokatastasis - Fuga per canonem) ЧТ 8.10.2020 - ВС 29.11.2020
Галерея города Пардубице (Pardubice)
(Apokatastasis - Fuga per canonem)
(Pardubické parforsní hony) ЧТ 7.5.2020 - ВС 23.5.2021
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Pardubické parforsní hony)
(Josef Gočár a Východní Čechy) ПТ 21.8.2020 - ЧТ 31.12.2020
(Pardubice)
(Josef Gočár a Východní Čechy)
(Z historie drobného podnikání v Přelouči v první polovině 20. století) ПН 14.9.2020 - ПТ 18.12.2020
Культурно-информационный центр города Пршелоуч (Přelouč)
(Z historie drobného podnikání v Přelouči v první polovině 20. století)
(Věci vyprávějí - 140 let pardubického muzea) ПТ 25.9.2020 - ВС 5.9.2021
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Věci vyprávějí - 140 let pardubického muzea)
(Sergio Caruso: 5 Anni Dopo*o 5 let později) ПТ 16.10.2020 - ВС 15.11.2020
Театр 29 (Pardubice)
(Sergio Caruso: 5 Anni Dopo*o 5 let později)
(Interaktivní výstava v Paláci Pardubice) СБ 17.10.2020 - СБ 31.10.2020
(Pardubice)
(Interaktivní výstava v Paláci Pardubice)

музыка (количество: 1)

(Fragmenty a Bitoff) СБ 24.10.2020 19:00
Доли-Клуб (Pardubice)
(Fragmenty a Bitoff)

общественные (количество: 1)

(Tematický prostor: Imerze - skok do moře dat) ВТ 15.9.2020 - ЧТ 29.10.2020
(Pardubice)
(Tematický prostor: Imerze - skok do moře dat)

профессиональные (количество: 6)

(Program pro školy: Umění sbírat umění) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Umění sbírat umění)
(Program pro školy: Nekonečný příběh) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Nekonečný příběh)
(Program pro školy: Fotogramy) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Program pro školy: Luminografie) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Program pro školy: Na skok do renesance) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Workshop - výroba obuvi) СБ 24.10.2020 9:00 - 20:00
Галерея города Пардубице (Pardubice)
(Workshop - výroba obuvi)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(BK JIP Pardubice - NH Ostrava) СБ 24.10.2020 17:30
(Pardubice)
(BK JIP Pardubice - NH Ostrava)

театр (количество: 2)

(O chytré Kmotře lišce) СБ 24.10.2020 10:00
Дом детей и молодёжи Бета - удалённый центр Дубина (Pardubice)
(O chytré Kmotře lišce)
(Kuřačky a spasitelky) СБ 24.10.2020 19:00
Театр «Экзил» (Pardubice)
(Kuřačky a spasitelky)

выставки, ярмарки (количество: 2)

(Stopy osvobození) ПТ 29.5.2020 - ЧТ 5.11.2020
Крконошский музей в Илемнице - Гарраховский замок (Jilemnice)
(Stopy osvobození)
(150 let železnice v Hostinném) ЧТ 4.6.2020 - СБ 31.10.2020
(Hostinné)
(150 let železnice v Hostinném)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(Pojďte s námi) СБ 24.10.2020 7:00 - 17:00
Trutnov
(Pojďte s námi)

выставки, ярмарки (количество: 6)

(Ultrafialové retro) ЧТ 30.1.2020 - ВС 9.1.2022
Музей театрально-кукольного искусства в Хрудиме (Chrudim)
(Ultrafialové retro)
(Architekt a památkář František Schmoranz st. a rod Schmoranzů ze Slatiňan) ПТ 18.9.2020 - ВС 31.1.2021
Региональный музей в Хрyдими (Chrudim)
(Architekt a památkář František Schmoranz st. a rod Schmoranzů ze Slatiňan)
(Hnízdo pro duši) ПТ 6.3.2020 - ВС 1.11.2020
Музей театрально-кукольного искусства в Хрудиме (Chrudim)
(Hnízdo pro duši)
(Módní doplňky našich předků) ЧТ 27.8.2020 - СБ 31.10.2020
Храст - городской музей, замок (Chrast u Chrudimě)
(Módní doplňky našich předků)
(Výstava fotografií) СБ 3.10.2020 - ВС 29.11.2020
Музей под открытым небом - Глинско-Вертеп (Hlinsko v Čechách)
(Výstava fotografií)
(Můj život v obrazech) ПН 19.10.2020 - ВС 29.11.2020
Центр Яна XXIII (Hlinsko)
(Můj život v obrazech)

гастрономия (количество: 1)

(Skutečský Oktoberfest) ПТ 18.9.2020 - СР 4.11.2020
(Skuteč)
(Skutečský Oktoberfest)

общественные (количество: 1)

(Adoptuj si svůj strom) СБ 24.10.2020 14:00 - 17:00
Skuteč
(Adoptuj si svůj strom)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(2. Liga juniorů) СБ 24.10.2020 9:00 - 17:00
(Skuteč)
(2. Liga juniorů)

театр (количество: 1)

(Divadelní představení) СБ 24.10.2020 14:00
Общественный дом (Slatiňany)
(Divadelní představení)

церковное (количество: 1)

(Divadelní představení) СБ 24.10.2020 14:00
Общественный дом (Slatiňany)
(Divadelní představení)

cвободное время (количество: 3)

(Svojanovské stíny) СБ 24.10.2020 15:45
Своянов - крепость (Svojanov)
(Svojanovské stíny)
(Proč bychom se netěšili… a Račte vstoupit) СБ 28.3.2020 - СБ 31.10.2020
Отчий дом Бедржиха Сметаны (Litomyšl)
(Proč bychom se netěšili… a Račte vstoupit)
(Charitativní bazárek Nadačního fondu manželů Pokorných) СБ 24.10.2020 8:30 - 12:00
(Litomyšl)
(Charitativní bazárek Nadačního fondu manželů Pokorných)

выставки, ярмарки (количество: 10)

(73. umělecký salon: 13 v Poličce) СБ 12.9.2020 - ВС 1.11.2020
Поличка - ратуша и городская галерея (Polička)
(73. umělecký salon: 13 v Poličce)
(Lucemburské opráski) СБ 19.9.2020 - ВС 25.10.2020
Региональный музей в Высоком Мыте (Vysoké Mýto)
(Lucemburské opráski)
(Výstava obrazů - Simonetta Šmídová) ПН 5.8.2019 - СР 28.10.2020
Новые Грады - замок (Nové Hrady)
(Výstava obrazů - Simonetta Šmídová)
(Otmarovo oko) ВТ 1.9.2020 - ПТ 30.10.2020
(Vysoké Mýto)
(Otmarovo oko)
(Město Polička se inspiruje nápady studentů architektury FA VUT Brno) ЧТ 1.10.2020 - ВС 1.11.2020
Поличка - ратуша и городская галерея (Polička)
(Město Polička se inspiruje nápady studentů architektury FA VUT Brno)
(Free Belarus) ЧТ 1.10.2020 - ВС 15.11.2020
Живая стена (Svitavy)
(Free Belarus)
(Výtvarné ohlédnutí) СБ 3.10.2020 - ВС 15.11.2020
Городской музей и галерея в г. Свитавы (Svitavy)
(Výtvarné ohlédnutí)
(Humorest 1990) СБ 3.10.2020 - ВТ 17.11.2020
Городской музей и галерея в г. Свитавы (Svitavy)
(Humorest 1990)
(Očima Polláka a Špačka) ВТ 6.10.2020 - ВТ 17.11.2020
Городская галерея (Vysoké Mýto)
(Očima Polláka a Špačka)
(Zase Já) ПН 12.10.2020 - ПН 9.11.2020
Туристический информационный центр Высоке Мыто (Vysoké Mýto)
(Zase Já)

кинофильм (количество: 1)

(Karel) СБ 24.10.2020 19:30
Кинотеатр «Весмир» (Svitavy)
(Karel)

музыка (количество: 1)

(Vanessa + after párty) СБ 24.10.2020 20:30
Альтернативный клуб «Тиятр» (Svitavy)
(Vanessa + after párty)

общественные (количество: 2)

(Den turistických informačních center) СБ 24.10.2020
Туристический информационный центр Высоке Мыто (Vysoké Mýto)
(Den turistických informačních center)
(Charitativní bazárek Nadačního fondu manželů Pokorných) СБ 24.10.2020 8:30 - 12:00
(Litomyšl)
(Charitativní bazárek Nadačního fondu manželů Pokorných)

профессиональные (количество: 2)

(Kurz Manželské večery - Dolní Újezd) Можно заказать билет ВТ 29.9.2020 - ВТ 24.11.2020
(Dolní Újezd)
(Kurz Manželské večery - Dolní Újezd)
(Drobnosti z kovu a ohně) СБ 24.10.2020 8:00
Городской музей и галерея в г. Свитавы (Svitavy)
(Drobnosti z kovu a ohně)

спорт, активный отдых (количество: 3)

(TJ Svitavy A – Sokol Kerhartice) СБ 24.10.2020 10:00
Стрельбище (Svitavy)
(TJ Svitavy A – Sokol Kerhartice)
(TJ Svitavy B – Králíky) СБ 24.10.2020 14:30
(Svitavy)
(TJ Svitavy B – Králíky)
(Svitavy – FbK Horní Suchá) СБ 24.10.2020 18:00
Стрельбище (Svitavy)
(Svitavy – FbK Horní Suchá)

церковное (количество: 1)

(Bohoslužba - Budislav) СБ 24.10.2020 18:30
(Budislav)
(Bohoslužba - Budislav)

общее количество найденных записей: 115

Найди свою деятельность

Региональная операционная программа NUTS II Северо-Восток - Новое окно.
Совместное финансирование
Пардубицкий край.
Реализатор
CzechTourism - Новое окно.
CzechTourism
Дестинационная компания Восточная Чехия - Новое окно.
Туристическая компания
Восточные Чехи
CzeCoT - Новое окно.
Центральное соединение базы данных
ЕС.
Совместное финансирование