Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN
loading...
Туристический навигатор
Viki
Официальный туристический портал
Пардубицкого края
Почти солнечно 13°C
погода

Погода - Пардубице

20.10. (13:30)
сегодня
Почти солнечно
13°C
21.10.
завтра
Полуоблачно
16°C/8°C
22.10.
ЧетвергОблачно
19°C/9°C
23.10.
ПятницаОблачно
16°C/10°C
Источник: Погода Meteocentrum

Календарь мероприятий

Поиск мероприятий:
Области: Чешско-моравское пограничье. Кладске Помези. . Орлицкие горы и Подорлицко. Чешско-моравское пограничье. Градецко. Пардубицко. Хрудимско-Глинецко.
Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей.








начало: конец:
Другие параметры поиска

Карта

cвободное время (количество: 1)

(Soutěž - Týden knihoven) ПН 5.10.2020 - СБ 31.10.2020
(Hradec Králové)
(Soutěž - Týden knihoven)

выставки, ярмарки (количество: 12)

(Dalibor Bača - Za kulisou) ВТ 12.5.2020 - СР 31.3.2021
Галерея современного искусства (Hradec Králové)
(Dalibor Bača - Za kulisou)
(Skloletí - 100 let sklářské školy v Železném Brodě) ПТ 3.7.2020 - ВС 25.10.2020
Музей Восточной Чехии в Градце Кралове (Hradec Králové)
(Skloletí - 100 let sklářské školy v Železném Brodě)
(Záchrankou kolem světa) ПТ 31.7.2020 - ВС 1.11.2020
Музей Восточной Чехии в Градце Кралове (Hradec Králové)
(Záchrankou kolem světa)
(1920-2020: století československé ústavnosti a demokratické armády) СБ 1.8.2020 - ВС 1.11.2020
Музей Восточной Чехии в Градце Кралове (Hradec Králové)
(1920-2020: století československé ústavnosti a demokratické armády)
(Konkrétní podzim 2020 - Fenomén Gočár) ЧТ 3.9.2020 - СБ 31.10.2020
Музей Восточной Чехии в Градце Кралове (Hradec Králové)
(Konkrétní podzim 2020 - Fenomén Gočár)
(Poklady sbírek Královéhradeckého kraje) ПТ 25.9.2020 - ВС 21.2.2021
Музей Восточной Чехии в Градце Кралове (Hradec Králové)
(Poklady sbírek Královéhradeckého kraje)
(Není obraz jako obraz) ПТ 15.5.2020 - ВС 25.10.2020
Музей Восточной Чехии в Градце Кралове (Hradec Králové)
(Není obraz jako obraz)
(Irena Pawerová - Abstract M-Art) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 29.10.2020
(Hradec Králové)
(Irena Pawerová - Abstract M-Art)
(Encyklopedie ve vědě a technice - Ottův slovník naučný) ВТ 1.9.2020 - ВТ 27.10.2020
(Hradec Králové)
(Encyklopedie ve vědě a technice - Ottův slovník naučný)
(Architektura ve službách první republiky - Královéhradecký kraj) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 29.10.2020
(Hradec Králové)
(Architektura ve službách první republiky - Královéhradecký kraj)
(Venkovní výstava příběhů z Indie) ЧТ 3.9.2020 - ПТ 30.10.2020
(Hradec Králové)
(Venkovní výstava příběhů z Indie)
(Václav Staněk - Komplikovaná realita) ЧТ 1.10.2020 - СБ 31.10.2020
(Hradec Králové)
(Václav Staněk - Komplikovaná realita)

кинофильм (количество: 1)

(Žáby bez jazyka) ПТ 23.10.2020 19:00
Театр Jiráskovo divadlo (Nový Bydžov)
(Žáby bez jazyka)

общественные (количество: 1)

(Soutěž - Týden knihoven) ПН 5.10.2020 - СБ 31.10.2020
(Hradec Králové)
(Soutěž - Týden knihoven)

cвободное время (количество: 1)

(Swap) ЧТ 22.10.2020 - СБ 24.10.2020
Путь для семьи и детская группа Анютины глазки (Žamberk)
(Swap)

выставки, ярмарки (количество: 12)

(Čechoslováci v boji za vlast) ПТ 14.2.2020 - СБ 31.10.2020
Музей кружев - Вамберк (Vamberk)
(Čechoslováci v boji za vlast)
(Klíč ke štěstí - Edita Slabá) ВТ 1.9.2020 - СБ 31.10.2020
Частоловице - замок (Častolovice)
(Klíč ke štěstí - Edita Slabá)
(Na ostří meče) ПТ 24.7.2020 - СБ 31.10.2020
Музей и галерея Орлицких гор (Rychnov nad Kněžnou)
(Na ostří meče)
(Výstava - Samizdat a Edice Expedice) ВТ 1.9.2020 - СБ 31.10.2020
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Samizdat a Edice Expedice)
(Výstava - Skvosty mapových archivů) ВТ 1.9.2020 - СБ 31.10.2020
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Skvosty mapových archivů)
(Výstava Buď připraven!) ПН 7.9.2020 - СБ 31.10.2020
(Česká Třebová)
(Výstava Buď připraven!)
(Lumír Nedvídek - Tauromachie) ПТ 18.9.2020 - ПТ 30.10.2020
Музей и галерея Орлицких гор (Rychnov nad Kněžnou)
(Lumír Nedvídek - Tauromachie)
(Miloslav Holý - Slatinský rok) ПТ 18.9.2020 - СБ 31.10.2020
Музей и галерея Орлицких гор (Rychnov nad Kněžnou)
(Miloslav Holý - Slatinský rok)
(Orlický salón ´20 - Velké ženy z malé země) ПТ 18.9.2020 - ПТ 30.10.2020
Музей и галерея Орлицких гор (Rychnov nad Kněžnou)
(Orlický salón ´20 - Velké ženy z malé země)
(Bohumil Dušek) ЧТ 1.10.2020 - ПТ 30.10.2020
(Letohrad)
(Bohumil Dušek)
(Jaroslav Kerschbaum - Drobnosti) ЧТ 1.10.2020 - СБ 14.11.2020
Городской музей Летоград (Letohrad)
(Jaroslav Kerschbaum - Drobnosti)
(Obrazy na zámku) ВС 4.10.2020 - ВТ 3.11.2020
Квасины - замок (Kvasiny)
(Obrazy na zámku)

гастрономия (количество: 1)

(Degustace vína Vinařství Gotberg) ПТ 23.10.2020 19:00 - 21:00
(Opočno)
(Degustace vína Vinařství Gotberg)

кинофильм (количество: 2)

(Štěstí je krásná věc - ODLOŽENO) ПТ 23.10.2020 10:00
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(Štěstí je krásná věc - ODLOŽENO)
(Smečka - ODLOŽENO) ПТ 23.10.2020 18:30
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(Smečka - ODLOŽENO)

музыка (количество: 1)

(Livin Free - Divadelní klub) ПТ 23.10.2020 19:30
Рошкотов театр, кинотеатр Май, Театральный клуб (Ústí nad Orlicí)
(Livin Free - Divadelní klub)

спорт, активный отдых (количество: 2)

(Taneční kurzy pro mládež) ЧТ 1.10.2020 - СБ 12.12.2020
Орловна (Letohrad)
(Taneční kurzy pro mládež)
(Karate team KCK - nábor nových členů) ЧТ 1.10.2020 - ПТ 30.10.2020
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)

cвободное время (количество: 14)

(Program pro školy: Fotogramy) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Tajemství fotografie) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Tajemství fotografie)
(Program pro školy: Luminografie) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Program pro školy: Umění sbírat umění) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Umění sbírat umění)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Na skok do renesance) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Program pro školy: Cesta do Paříže) СР 16.9.2020 - ВС 8.11.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Cesta do Paříže)
(Program pro školy: Petr Válek - Přítvory a jiná havěť) СР 16.9.2020 - ВС 8.11.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy:  Petr Válek - Přítvory a jiná havěť)
(Program pro školy: Stanislav Diviš - Květy z ráje) ЧТ 1.10.2020 - ВС 29.11.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Program pro školy: Stanislav Diviš - Květy z ráje)
(Skleněná vitráž I. - páteční workshop) ПТ 23.10.2020 16:30 - 19:30
Дом детей и молодёжи Бета - удалённый центр Дубина (Pardubice)
(Skleněná vitráž I. - páteční workshop)
(Muzejní noc v Domě U Jonáše) ПТ 23.10.2020 17:00 - 22:00
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Muzejní noc v Domě U Jonáše)
(Samostatné dítě - Klubík podle Montessori principu) ПТ 23.10.2020 10:00
Игровой центр «Солнышко» (Pardubice)
(Samostatné dítě - Klubík podle Montessori principu)

выставки, ярмарки (количество: 12)

(Výstava: Fenomén Kuňka) СР 4.3.2020 - ПТ 1.10.2021
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Výstava: Fenomén Kuňka)
(Vojta Horálek - Zloději tmy a strážce světla) СР 9.9.2020 - ПТ 6.11.2020
Галерея Пардубицкого университета (Pardubice)
(Vojta Horálek - Zloději tmy a strážce světla)
(Výstava: Paříž, věčná láska) СР 16.9.2020 - ВС 8.11.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Výstava: Paříž, věčná láska)
(Výstava: Petr Válek: Přítvory (a jiná havěť)) СР 16.9.2020 - ВС 8.11.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Výstava: Petr Válek: Přítvory (a jiná havěť))
(Výstava: Stanislav Diviš Květy z ráje) ЧТ 1.10.2020 - ВС 29.11.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Výstava: Stanislav Diviš Květy z ráje)
(Apokatastasis - Fuga per canonem) ЧТ 8.10.2020 - ВС 29.11.2020
Галерея города Пардубице (Pardubice)
(Apokatastasis - Fuga per canonem)
(Pardubické parforsní hony) ЧТ 7.5.2020 - ВС 23.5.2021
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Pardubické parforsní hony)
(Josef Gočár a Východní Čechy) ПТ 21.8.2020 - ЧТ 31.12.2020
(Pardubice)
(Josef Gočár a Východní Čechy)
(Z historie drobného podnikání v Přelouči v první polovině 20. století) ПН 14.9.2020 - ПТ 18.12.2020
Культурно-информационный центр города Пршелоуч (Přelouč)
(Z historie drobného podnikání v Přelouči v první polovině 20. století)
(Věci vyprávějí - 140 let pardubického muzea) ПТ 25.9.2020 - ВС 5.9.2021
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Věci vyprávějí - 140 let pardubického muzea)
(Sergio Caruso: 5 Anni Dopo*o 5 let později) ПТ 16.10.2020 - ВС 15.11.2020
Театр 29 (Pardubice)
(Sergio Caruso: 5 Anni Dopo*o 5 let později)
(Interaktivní výstava v Paláci Pardubice) СБ 17.10.2020 - СБ 31.10.2020
(Pardubice)
(Interaktivní výstava v Paláci Pardubice)

гастрономия (количество: 2)

(Gastro trendy + Festival potravin a nápojů) ПТ 23.10.2020
Дом техники (Pardubice)
(Gastro trendy + Festival potravin a nápojů)
(Řízená degustace vín) ПТ 23.10.2020 18:00
Центр «Косатец» (Ирис) (Pardubice)
(Řízená degustace vín)

музыка (количество: 2)

(Tomáš Klus - Klusymfonie (hledá se náhradní termín v roce 2021)) Можно заказать билет ПТ 23.10.2020 19:30
Энтерия Арена (Pardubice)
(Tomáš Klus - Klusymfonie (hledá se náhradní termín v roce 2021))
(Mike Parker’s Meta (US/PL)) ПТ 23.10.2020 20:00
Театр 29 (Pardubice)
(Mike Parker’s Meta (US/PL))

общественные (количество: 1)

(Tematický prostor: Imerze - skok do moře dat) ВТ 15.9.2020 - ЧТ 29.10.2020
(Pardubice)
(Tematický prostor: Imerze - skok do moře dat)

профессиональные (количество: 6)

(Program pro školy: Fotogramy) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Program pro školy: Nekonečný příběh) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Nekonečný příběh)
(Program pro školy: Luminografie) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Program pro školy: Umění sbírat umění) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Umění sbírat umění)
(Program pro školy: Na skok do renesance) ВТ 1.9.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Příběhy měsíční duhy - Jak si vychovat lesní strašidlo) ПТ 23.10.2020 17:00
Экоцентр Палета (Pardubice)
(Příběhy měsíční duhy - Jak si vychovat lesní strašidlo)

театр (количество: 3)

(Hra na vlka) ПТ 23.10.2020 19:00
Театр «Экзил» (Pardubice)
(Hra na vlka)
(Pochyby) ПТ 23.10.2020 19:00
Восточно-чешский театр Пардубице - Малая сцена во дворе (Pardubice)
(Pochyby)
(Světová premiéra divadelní hry: ...tak příště) ПТ 23.10.2020 17:00
Галерея города Пардубице (Pardubice)
(Světová premiéra divadelní hry: ...tak příště)

выставки, ярмарки (количество: 2)

(Stopy osvobození) ПТ 29.5.2020 - ЧТ 5.11.2020
Крконошский музей в Илемнице - Гарраховский замок (Jilemnice)
(Stopy osvobození)
(150 let železnice v Hostinném) ЧТ 4.6.2020 - СБ 31.10.2020
(Hostinné)
(150 let železnice v Hostinném)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(Simona Babčáková a její improvizační skupina No a!) ПТ 23.10.2020 19:00
Наролный дом (Hostinné)
(Simona Babčáková a její improvizační skupina No a!)

театр (количество: 1)

(Simona Babčáková a její improvizační skupina No a!) ПТ 23.10.2020 19:00
Наролный дом (Hostinné)
(Simona Babčáková a její improvizační skupina No a!)

выставки, ярмарки (количество: 7)

(Ultrafialové retro) ЧТ 30.1.2020 - ВС 9.1.2022
Музей театрально-кукольного искусства в Хрудиме (Chrudim)
(Ultrafialové retro)
(Architekt a památkář František Schmoranz st. a rod Schmoranzů ze Slatiňan) ПТ 18.9.2020 - ВС 31.1.2021
Региональный музей в Хрyдими (Chrudim)
(Architekt a památkář František Schmoranz st. a rod Schmoranzů ze Slatiňan)
(Hnízdo pro duši) ПТ 6.3.2020 - ВС 1.11.2020
Музей театрально-кукольного искусства в Хрудиме (Chrudim)
(Hnízdo pro duši)
(Módní doplňky našich předků) ЧТ 27.8.2020 - СБ 31.10.2020
Храст - городской музей, замок (Chrast u Chrudimě)
(Módní doplňky našich předků)
(Adam Kašpar: Hlinsko) СБ 3.10.2020 - ВС 6.12.2020
Городская галерея Глинско (Hlinsko v Čechách)
(Adam Kašpar: Hlinsko)
(Výstava fotografií) СБ 3.10.2020 - ВС 29.11.2020
Музей под открытым небом - Глинско-Вертеп (Hlinsko v Čechách)
(Výstava fotografií)
(Můj život v obrazech) ПН 19.10.2020 - ВС 29.11.2020
Центр Яна XXIII (Hlinsko)
(Můj život v obrazech)

гастрономия (количество: 1)

(Skutečský Oktoberfest) ПТ 18.9.2020 - СР 4.11.2020
(Skuteč)
(Skutečský Oktoberfest)

кинофильм (количество: 1)

(Bábovky) ПТ 23.10.2020 19:30
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Bábovky)

музыка (количество: 1)

(Marek Eben v Labyrintu světa) Можно заказать билет ПТ 23.10.2020 18:00
Костел Вознесения Девы-Марии (Skuteč)
(Marek Eben v Labyrintu světa)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(Hokejové utkání: HC Skuteč vs. TJ LOKO Česká Třebová) ПТ 23.10.2020 19:30
Зимний стадион (Skuteč)
(Hokejové utkání: HC Skuteč vs. TJ LOKO Česká Třebová)

cвободное время (количество: 3)

(Svojanovské stíny) ПТ 23.10.2020 16:30
Своянов - крепость (Svojanov)
(Svojanovské stíny)
(Proč bychom se netěšili… a Račte vstoupit) СБ 28.3.2020 - СБ 31.10.2020
Отчий дом Бедржиха Сметаны (Litomyšl)
(Proč bychom se netěšili… a Račte vstoupit)
(Charitativní bazárek Nadačního fondu manželů Pokorných) ПТ 23.10.2020 13:00 - 17:00
(Litomyšl)
(Charitativní bazárek Nadačního fondu manželů Pokorných)

выставки, ярмарки (количество: 9)

(73. umělecký salon: 13 v Poličce) СБ 12.9.2020 - ВС 1.11.2020
Поличка - ратуша и городская галерея (Polička)
(73. umělecký salon: 13 v Poličce)
(Lucemburské opráski) СБ 19.9.2020 - ВС 25.10.2020
Региональный музей в Высоком Мыте (Vysoké Mýto)
(Lucemburské opráski)
(Otmarovo oko) ВТ 1.9.2020 - ПТ 30.10.2020
(Vysoké Mýto)
(Otmarovo oko)
(Město Polička se inspiruje nápady studentů architektury FA VUT Brno) ЧТ 1.10.2020 - ВС 1.11.2020
Поличка - ратуша и городская галерея (Polička)
(Město Polička se inspiruje nápady studentů architektury FA VUT Brno)
(Free Belarus) ЧТ 1.10.2020 - ВС 15.11.2020
Живая стена (Svitavy)
(Free Belarus)
(Humorest 1990) СБ 3.10.2020 - ВТ 17.11.2020
Городской музей и галерея в г. Свитавы (Svitavy)
(Humorest 1990)
(Výtvarné ohlédnutí) СБ 3.10.2020 - ВС 15.11.2020
Городской музей и галерея в г. Свитавы (Svitavy)
(Výtvarné ohlédnutí)
(Očima Polláka a Špačka) ВТ 6.10.2020 - ВТ 17.11.2020
Городская галерея (Vysoké Mýto)
(Očima Polláka a Špačka)
(Zase Já) ПН 12.10.2020 - ПН 9.11.2020
Туристический информационный центр Высоке Мыто (Vysoké Mýto)
(Zase Já)

кинофильм (количество: 1)

(Šťastný nový rok) ПТ 23.10.2020 19:30
Автомобильный кинотеатр Свитавы (Svitavy)
(Šťastný nový rok)

музыка (количество: 2)

(J.A.R.) ПТ 23.10.2020 20:00
Городской клуб Высокэ Мито (Vysoké Mýto)
(J.A.R.)
(Rusty Nail) ПТ 23.10.2020 19:00
Альтернативный клуб «Тиятр» (Svitavy)
(Rusty Nail)

общественные (количество: 1)

(Charitativní bazárek Nadačního fondu manželů Pokorných) ПТ 23.10.2020 13:00 - 17:00
(Litomyšl)
(Charitativní bazárek Nadačního fondu manželů Pokorných)

профессиональные (количество: 1)

(Kurz Manželské večery - Dolní Újezd) Можно заказать билет ВТ 29.9.2020 - ВТ 24.11.2020
(Dolní Újezd)
(Kurz Manželské večery - Dolní Újezd)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(KK Svitavy A – TJ Start Rychnov nad Kněžnou C) ПТ 23.10.2020 7:00
(Svitavy)
(KK Svitavy A – TJ Start Rychnov nad Kněžnou C)

общее количество найденных записей: 100

Найди свою деятельность

Региональная операционная программа NUTS II Северо-Восток - Новое окно.
Совместное финансирование
Пардубицкий край.
Реализатор
CzechTourism - Новое окно.
CzechTourism
Дестинационная компания Восточная Чехия - Новое окно.
Туристическая компания
Восточные Чехи
CzeCoT - Новое окно.
Центральное соединение базы данных
ЕС.
Совместное финансирование