Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN
loading...
Туристический навигатор
Viki
Официальный туристический портал
Пардубицкого края
Почти солнечно 9°C
погода

Погода - Пардубице

16.2. (22:30)
сегодня
Почти солнечно
9°C
17.2.
завтра
Пасмурно
13°C/8°C
18.2.
ВторникПолуоблачно
8°C/6°C
19.2.
СредаПолуоблачно
7°C/2°C
Источник: Погода Meteocentrum

Календарь мероприятий

Поиск мероприятий:
Области: Чешско-моравское пограничье. Кладске Помези. . Орлицкие горы и Подорлицко. Чешско-моравское пограничье. Градецко. Пардубицко. Хрудимско-Глинецко.
Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей.








начало: конец:
Другие параметры поиска

Карта

выставки, ярмарки (количество: 1)

(Krajiny a ilustrace - Adéla Rúčková) ПТ 17.1.2020 - СБ 29.2.2020
Городской музей (Králíky)
(Krajiny a ilustrace - Adéla Rúčková)

музыка (количество: 1)

(20. společenský ples) СБ 29.2.2020 19:30
(Červená Voda)
(20. společenský ples)

спорт, активный отдых (количество: 3)

(Testování lyží Choc) СБ 29.2.2020
(Králíky)
(Testování lyží Choc)
(27. dětský taneční maratón) СБ 29.2.2020 9:00
(Červená Voda)
(27. dětský taneční maratón)
(První stopa) СБ 29.2.2020
(Králíky)
(První stopa)

cвободное время (количество: 4)

(Nekomentované prohlídky kostela sv. Mikuláše) СБ 29.2.2020
Костёл Св. Николая (Hradec Králové)
(Nekomentované prohlídky kostela sv. Mikuláše)
(Auparťáček: Základy cirkusáctví) СБ 29.2.2020 14:00
(Hradec Králové)
(Auparťáček: Základy cirkusáctví)
(Karneval) СБ 29.2.2020 15:30
Семейный центр Жираф (Hradec Králové)
(Karneval)
(Kostel sv. Mikuláše) Можно заказать билет СБ 29.2.2020 15:00 - 15:30
СБ 29.2.2020 16:00 - 16:30
Костёл Св. Николая (Hradec Králové)
(Kostel sv. Mikuláše)

выставки, ярмарки (количество: 5)

(Uprostřed Koruny české) ЧТ 6.2.2020 - ВС 28.6.2020
Музей Восточной Чехии в Градце Кралове (Hradec Králové)
(Uprostřed Koruny české)
(Výstava Uvolnění) ПТ 3.1.2020 - СБ 29.2.2020
(Hradec Králové)
(Výstava Uvolnění)
(Výstava Evropské dědictví) ПН 6.1.2020 - СБ 29.2.2020
(Hradec Králové)
(Výstava Evropské dědictví)
(Výstava fotografií z kalendáře Slané ženy nejen 2020) СБ 1.2.2020 - СБ 29.2.2020
Наплавка кафе и музыкальный бар (Hradec Králové)
(Výstava fotografií z kalendáře Slané ženy nejen 2020)
(Petra Malinová - Z úcty k hlíně) ЧТ 27.2.2020 - ВС 7.6.2020
Галерея современного искусства (Hradec Králové)
(Petra Malinová - Z úcty k hlíně)

исторические (количество: 1)

(Masopust na Malém růžku) СБ 29.2.2020 10:00
Пивная «Малый угол» (Hradec Králové)
(Masopust na Malém růžku)

кинофильм (количество: 6)

(Ježek Sonic) СБ 29.2.2020 17:00
Театр Jiráskovo divadlo (Nový Bydžov)
(Ježek Sonic)
(Chvění) СБ 29.2.2020 18:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Chvění)
(Georg Friedrich Händel - Agrippina) СБ 29.2.2020 18:45
Био-Централь (Hradec Králové)
(Georg Friedrich Händel - Agrippina)
(Volání divočiny) СБ 29.2.2020 19:00
Театр Jiráskovo divadlo (Nový Bydžov)
(Volání divočiny)
(Odložený případ: Hammarskjöld) СБ 29.2.2020 20:30
Био-Централь (Hradec Králové)
(Odložený případ: Hammarskjöld)
(Ježek Sonic) СБ 29.2.2020 10:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Ježek Sonic)

музыка (количество: 3)

(Everyday Hate) СБ 29.2.2020 19:00
Завод (Hradec Králové)
(Everyday Hate)
(Kiss Czech Company + Hairy Groupies) СБ 29.2.2020 20:00
Кантри-клуб Люси (Hradec Králové)
(Kiss Czech Company + Hairy Groupies)
(Pekař & Jakub Děkan & band) СБ 29.2.2020 21:00
Деноче Мьюзик-холл (Hradec Králové)
(Pekař & Jakub Děkan & band)

профессиональные (количество: 1)

(Jak vznikl Měsíc?) Можно заказать билет СБ 29.2.2020 17:00 - 18:30
Обсерватория и планетарий - Градец Кралове (Hradec Králové)
(Jak vznikl Měsíc?)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(Galavečer boxu) Можно заказать билет СБ 29.2.2020 19:00
Галерея Петрофф (Hradec Králové)
(Galavečer boxu)

театр (количество: 4)

(Ze života broučků) Можно заказать билет СБ 29.2.2020 10:00
Адальбертинум (Hradec Králové)
(Ze života broučků)
(Bílý tesák) Можно заказать билет СБ 29.2.2020 16:00 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Bílý tesák)
(Georg Friedrich Händel - Agrippina) СБ 29.2.2020 18:45
Био-Централь (Hradec Králové)
(Georg Friedrich Händel - Agrippina)
(Velký Gatsby) Можно заказать билет СБ 29.2.2020 19:00 - 20:30
Театр Klicperovo divadlo (Hradec Králové)
(Velký Gatsby)

выставки, ярмарки (количество: 2)

(Anna Sládková) ЧТ 30.1.2020 - СБ 14.3.2020
Городская галерея Имбирка (Nové Město nad Metují)
(Anna Sládková)
(Art klub - obrazy) ПТ 31.1.2020 - СБ 29.2.2020
Клуб Год (Broumov)
(Art klub - obrazy)

профессиональные (количество: 1)

(Kurz Manželské večery - Náchod) Можно заказать билет ПН 13.1.2020 - ПН 2.3.2020
(Náchod)
(Kurz Manželské večery - Náchod)

cвободное время (количество: 4)

(Nocování v Rose v karnevalovém stylu) ПТ 28.2.2020 - СБ 29.2.2020
Семейный центр Роса (Česká Třebová)
(Nocování v Rose v karnevalovém stylu)
(Mariášový turnaj) СБ 29.2.2020 12:00
(Brandýs nad Orlicí)
(Mariášový turnaj)
(Dětský karneval) СБ 29.2.2020 14:00 - 17:00
Кодимов Народный дом (Opočno)
(Dětský karneval)
(Dětský karneval) СБ 29.2.2020 14:00
Общественный дом (Voděrady)
(Dětský karneval)

выставки, ярмарки (количество: 6)

(Výstava - Merkur – nejen hračka!) ПТ 24.1.2020 - ВС 22.3.2020
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Merkur – nejen hračka!)
(Výstava s názvem Rekordy a kuriozity ze světa zvířat - savci) ЧТ 23.1.2020 - ВС 15.3.2020
Городской музей (Česká Třebová)
(Výstava s názvem Rekordy a kuriozity ze světa zvířat - savci)
(Bohumil Dušek Obrazy) ПН 3.2.2020 - ВТ 31.3.2020
(Žamberk)
(Bohumil Dušek Obrazy)
(Léčivé rostliny aneb Není bylina, aby na něco nebyla) ПН 3.2.2020 - СБ 14.3.2020
Городской музей Летоград (Letohrad)
(Léčivé rostliny aneb Není bylina, aby na něco nebyla)
(Z historie Červeného kříže) ЧТ 6.2.2020 - ВС 1.3.2020
Хоцень - музей и замок (Choceň)
(Z historie Červeného kříže)
(Kamil Lhoták - grafika a kresby) СБ 8.2.2020 - ВС 22.3.2020
Ланшкроун - замок и городской музей (Lanškroun)
(Kamil Lhoták - grafika a kresby)

исторические (количество: 2)

(Čtvrtý voděradský masopustní rej) СБ 29.2.2020 10:30
Voděrady
(Čtvrtý voděradský masopustní rej)
(Masopust) СБ 29.2.2020 15:00
Náměstí Komenského (Brandýs nad Orlicí)
(Masopust)

кинофильм (количество: 8)

(Karel Svoboda: Šťastná léta) СБ 29.2.2020 17:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Karel Svoboda: Šťastná léta)
(Zakleté pírko) СБ 29.2.2020 17:00
кинотеатр Ланшкроун (Lanškroun)
(Zakleté pírko)
(Ježek Sonic) СБ 29.2.2020 17:00
Рошкотов театр и кинотеатр Май (Ústí nad Orlicí)
(Ježek Sonic)
(Cesta za živou vodou (Norsko) 2D) СБ 29.2.2020 17:00
Культурный центр (Česká Třebová)
(Cesta za živou vodou (Norsko) 2D)
(1917) СБ 29.2.2020 18:00
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(1917)
(Král Petr I.) СБ 29.2.2020 19:30
Рошкотов театр и кинотеатр Май (Ústí nad Orlicí)
(Král Petr I.)
(1917) СБ 29.2.2020 19:30
кинотеатр Ланшкроун (Lanškroun)
(1917)
(Chlap na střídačku) СБ 29.2.2020 20:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Chlap na střídačku)

музыка (количество: 8)

(Maturitní ples) ПТ 28.2.2020 19:30 - СБ 29.2.2020 2:00
Ресторан «Соколовня» (Kostelec nad Orlicí)
(Maturitní ples)
(Kongo - Friday student párty) ПТ 28.2.2020 21:00 - СБ 29.2.2020 5:00
Танцевальный клуб Конго (Letohrad)
(Kongo - Friday student párty)
(Kubánský ples) СБ 29.2.2020 19:00
Общественный центр, Кинотеатр (Rychnov nad Kněžnou)
(Kubánský ples)
(Městský ples) СБ 29.2.2020 20:00
Отель У Дуба (Jablonné nad Orlicí)
(Městský ples)
(Maškarní Večírek v Černovíru) СБ 29.2.2020 20:00
(Ústí nad Orlicí)
(Maškarní Večírek v Černovíru)
(Hasičský ples) СБ 29.2.2020 20:00
Дом культуры (Verměřovice)
(Hasičský ples)
(Ples Rieter) СБ 29.2.2020 20:00
Культурный дом (Ústí nad Orlicí)
(Ples Rieter)
(Kongo - Seejay radio) СБ 29.2.2020 21:00 - ВС 1.3.2020 5:00
Танцевальный клуб Конго (Letohrad)
(Kongo - Seejay radio)

общественные (количество: 1)

(Společně pro Majdu) СБ 29.2.2020
Соколовна (Kunvald)
(Společně pro Majdu)

профессиональные (количество: 3)

(Den pro ženy) СБ 29.2.2020 9:00 - 12:00
СБ 29.2.2020 13:00 - 17:00
Семейный центр «Яблочко» (Jablonné nad Orlicí)
(Den pro ženy)
(Tajemství Orlických hor) СБ 29.2.2020 17:00
Сипка - Музей Орлицких гор (Rokytnice v Orlických horách)
(Tajemství Orlických hor)
(S Jindrou Chuchlovou) СБ 29.2.2020
Центр «Innate» (Rychnov nad Kněžnou)
(S Jindrou Chuchlovou)

спорт, активный отдых (количество: 7)

(Soldiers) ПТ 28.2.2020 - ВС 1.3.2020
Горнолыжный центр Дештне в Орлицких горах (Deštné v Orlických horách)
(Soldiers)
(Petrovický slalom) СБ 29.2.2020
Спортивный комплекс Чешские Петровицы (České Petrovice)
(Petrovický slalom)
(Veřejné bruslení) СБ 29.2.2020 13:30 - 15:00
Зимний стадион (Opočno)
(Veřejné bruslení)
(Škola bruslení) СБ 29.2.2020 15:15 - 16:30
Зимний стадион (Opočno)
(Škola bruslení)
(Veřejné bruslení) СБ 29.2.2020 19:00 - 21:00
Зимний стадион (Choceň)
(Veřejné bruslení)
(Badmintonový turnaj - dvouhra) СБ 29.2.2020
Спорт-центр Фореа (Lanškroun)
(Badmintonový turnaj - dvouhra)
(Tenisový turnaj - čtyřhra) СБ 29.2.2020
Спорт-центр Фореа (Lanškroun)
(Tenisový turnaj - čtyřhra)

cвободное время (количество: 11)

(Kouzelnické vystoupení - kouzelnice Wendy a Eliška) СБ 29.2.2020 13:00
Музей магии (Pardubice)
(Kouzelnické vystoupení - kouzelnice Wendy a Eliška)
(Program pro školy: Na skok do renesance) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Tajemství fotografie) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Tajemství fotografie)
(Program pro školy: Luminografie) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Program pro školy: Umění sbírat umění) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Umění sbírat umění)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Fotogramy) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Program pro školy: Miroslav Šašek - dětské ilustrace) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Miroslav Šašek - dětské ilustrace)
(Večerníčkový karneval) СБ 29.2.2020 15:00
Дом детей и молодёжи Бета - удалённый центр Дубина (Pardubice)
(Večerníčkový karneval)

выставки, ярмарки (количество: 8)

(Světy v kameni) ПТ 3.5.2019 - ВС 26.4.2020
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Světy v kameni)
(Galerijní zisky: Třicet let sbírkotvorné činnosti Východočeské galerie v Pardubicích 1989–2019) ПН 21.10.2019 - ВС 8.3.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Galerijní zisky: Třicet let sbírkotvorné činnosti Východočeské galerie v Pardubicích 1989–2019)
(Time's Up: SeatoxDetox - výstava) СР 4.12.2019 - ВС 1.3.2020
Галерея города Пардубице (Pardubice)
(Time's Up: SeatoxDetox - výstava)
(Tomáš Hřivnáč - grafika, malba) СР 12.2.2020 - ВТ 24.3.2020
Галерея Пардубицкого университета (Pardubice)
(Tomáš Hřivnáč - grafika, malba)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990) ВТ 15.10.2019 - ВС 15.11.2020
Československé armády (Přelouč)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990)
(Cesta životem) ПТ 31.1.2020 - ВТ 31.3.2020
(Pardubice)
(Cesta životem)
(Czech Nature Photo 2019) ВТ 4.2.2020 - ВТ 31.3.2020
Выставочный зал Масгауз (Pardubice)
(Czech Nature Photo 2019)
(Výstava příběhů z Indie) ВТ 4.2.2020 - СР 25.3.2020
Соколовна (Pardubice)
(Výstava příběhů z Indie)

исторические (количество: 1)

(VII. zdechovický masopust) СБ 29.2.2020 13:00 - 17:00
Здеховице - замок (Zdechovice)
(VII. zdechovický masopust)

музыка (количество: 3)

(Kosheen (UK) live band in Pardubice) ПТ 28.2.2020 20:00 - СБ 29.2.2020 2:00
Выставочный, конгресовый и культурный центр Идеон (Pardubice)
(Kosheen (UK) live band in Pardubice)
(Lázeňská diskotéka) СБ 29.2.2020 19:00
Лечебный курорт Богданеч (Lázně Bohdaneč)
(Lázeňská diskotéka)
(Ples aneb Koňská opera) СБ 29.2.2020 19:00
Гражданский кредитный банк (Přelouč)
(Ples aneb Koňská opera)

профессиональные (количество: 6)

(Program pro školy: Na skok do renesance) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Program pro školy: Nekonečný příběh) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Nekonečný příběh)
(Program pro školy: Luminografie) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Program pro školy: Umění sbírat umění) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Umění sbírat umění)
(Program pro školy: Fotogramy) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Camino - Španělsko: cestopisná přednáška Bc. Jiřího Kaláta) СБ 29.2.2020 15:00
Лечебный курорт Богданеч (Lázně Bohdaneč)
(Camino - Španělsko: cestopisná přednáška Bc. Jiřího Kaláta)

спорт, активный отдых (количество: 2)

(Jóga pro začínájící - kurz integrální jógy) ВС 1.9.2019 - ВТ 30.6.2020
(Pardubice)
(Jóga pro začínájící - kurz integrální jógy)
(BK JIP Pardubice - BK Olomoucko) СБ 29.2.2020 17:30
(Pardubice)
(BK JIP Pardubice - BK Olomoucko)

театр (количество: 2)

(Já, Baryk) СБ 29.2.2020 10:00
СБ 29.2.2020 15:00
Театр «Экзил» (Pardubice)
(Já, Baryk)
(Normální debil) СБ 29.2.2020 18:00
Восточно-чешский театр (Pardubice)
(Normální debil)

выставки, ярмарки (количество: 6)

(Vzpomínky na velehory) СР 15.1.2020 - ЧТ 19.3.2020
Галерея города Трутнов (Trutnov)
(Vzpomínky na velehory)
(Noc je temná jako hřích) СР 22.1.2020 - СБ 29.2.2020
Галерея города Трутнов (Trutnov)
(Noc je temná jako hřích)
(Z Hostinného na druhý konec světa) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 5.3.2020
(Hostinné)
(Z Hostinného na druhý konec světa)
(Jak semena putují krajinou) ПТ 7.2.2020 - ВС 26.4.2020
Крконошский музей в Илемнице - Гарраховский замок (Jilemnice)
(Jak semena putují krajinou)
(Autoři Jilemnicka) ПТ 21.2.2020 - ВТ 31.3.2020
Общественный дом «Йилм» (Jilemnice )
(Autoři Jilemnicka)
(Markéta Prokopová Čápová - Ohlédnutí) ПТ 28.2.2020 - ВС 31.5.2020
Крконошский музей в Илемнице - Гарраховский замок (Jilemnice)
(Markéta Prokopová Čápová - Ohlédnutí)

cвободное время (количество: 3)

(Burza jarního a letního oblečení) ПН 17.2.2020 - ЧТ 5.3.2020
Городская галерея Тршемошнице (Třemošnice)
(Burza jarního a letního oblečení)
(Zájezd na muzikál Kvítek z Mandragory) СБ 29.2.2020
Trhová Kamenice
(Zájezd na muzikál Kvítek z Mandragory)
(Kouzelnická show) СБ 29.2.2020 15:00
Общественный дом (Slatiňany)
(Kouzelnická show)

выставки, ярмарки (количество: 7)

(Dějiny Památníku Lidice a Památníku Ležáky a jejich proměny po roce 1989) ПТ 3.1.2020 - ВТ 30.6.2020
Лежаки - поминальный ареал (Miřetice)
(Dějiny Památníku Lidice a Památníku Ležáky a jejich proměny po roce 1989)
(Kořeny/roots aneb Život pod zemí) ЧТ 30.1.2020 - ВС 14.6.2020
Региональный музей в Хрyдими (Chrudim)
(Kořeny/roots aneb Život pod zemí)
(Ultrafialové retro) ЧТ 30.1.2020 - ВС 9.1.2022
Музей театрально-кукольного искусства в Хрудиме (Chrudim)
(Ultrafialové retro)
(Společenský život hmyzu) ВТ 28.1.2020 - ВС 29.3.2020
Городской музей города Скутеч (Skuteč)
(Společenský život hmyzu)
(Ke kořenům: Ukrajinské kroje a tradice) СБ 8.2.2020 - ВС 22.3.2020
Региональный музей в Хрyдими (Chrudim)
(Ke kořenům: Ukrajinské kroje a tradice)
(Jaroslav Koreček - Obrazy) СР 12.2.2020 - ПН 9.3.2020
Выставочный зал Театра Карла Пиппиха (Chrudim)
(Jaroslav Koreček - Obrazy)
(Dortosraz) СБ 29.2.2020 10:00 - 13:00
(Nasavrky)
(Dortosraz)

исторические (количество: 2)

(Masopust) СБ 29.2.2020
Předhradí
(Masopust)
(Masopust) СБ 29.2.2020
Skuteč
(Masopust)

кинофильм (количество: 4)

(Ježek Sonic) СБ 29.2.2020 17:00
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Ježek Sonic)
(Volání divočiny) СБ 29.2.2020 17:30
Кинотеатр «Мир» (Heřmanův Městec)
(Volání divočiny)
(1917) СБ 29.2.2020 19:30
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(1917)
(Příliš osobní známost) СБ 29.2.2020 19:30
Кинотеатр «Мир» (Heřmanův Městec)
(Příliš osobní známost)

музыка (количество: 3)

(Benefiční koncert pro paní Lenku) СБ 29.2.2020 15:00
Центр Яна XXIII (Hlinsko)
(Benefiční koncert pro paní Lenku)
(14. ples hudebníků) СБ 29.2.2020 20:00
«Хрудимская беседа» (Chrudim)
(14. ples hudebníků)
(III. cenová) СБ 29.2.2020 20:00
Соколовна (Hlinsko)
(III. cenová)

общественные (количество: 2)

(Dortosraz) СБ 29.2.2020 10:00 - 13:00
(Nasavrky)
(Dortosraz)
(Benefiční koncert pro paní Lenku) СБ 29.2.2020 15:00
Центр Яна XXIII (Hlinsko)
(Benefiční koncert pro paní Lenku)

профессиональные (количество: 2)

(Dortosraz) СБ 29.2.2020 10:00 - 13:00
(Nasavrky)
(Dortosraz)
(Tvořivé loutkové divadlo Potrhlá Andula) СБ 29.2.2020 17:00
(Miřetice)
(Tvořivé loutkové divadlo Potrhlá Andula)

спорт, активный отдых (количество: 3)

(Poznáváme Železné hory IV.) СБ 29.2.2020 10:30
České Lhotice
(Poznáváme Železné hory IV.)
(TRX for joga) СБ 29.2.2020 9:00
(Hlinsko)
(TRX for joga)
(HC Hlinsko - Litomyšl, Lanškroun) СБ 29.2.2020 9:30
Зимний стадион (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Litomyšl, Lanškroun)

театр (количество: 5)

(Zájezd na muzikál Kvítek z Mandragory) СБ 29.2.2020
Trhová Kamenice
(Zájezd na muzikál Kvítek z Mandragory)
(Příběhy pejska a kočičky) СБ 29.2.2020 15:00
Соколовна (Nasavrky)
(Příběhy pejska a kočičky)
(Lotrando a Zubejda) СБ 29.2.2020 16:00
Соколовна (Heřmanův Městec)
(Lotrando a Zubejda)
(Saturnin) СБ 29.2.2020 18:00
Соколовна (Nasavrky)
(Saturnin)
(Tvořivé loutkové divadlo Potrhlá Andula) СБ 29.2.2020 17:00
(Miřetice)
(Tvořivé loutkové divadlo Potrhlá Andula)

церковное (количество: 1)

(Bohoslužba) СБ 29.2.2020 7:30
Костел Пресвятой Троицы (Kameničky)
(Bohoslužba)

cвободное время (количество: 3)

(Zimní dětská herna) СБ 26.10.2019 - ВТ 31.3.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Zimní dětská herna)
(Samoobslužná rukodělná dílna – Náramek Boženy Němcové) СБ 1.2.2020 - ВС 19.4.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Samoobslužná rukodělná dílna – Náramek Boženy Němcové)
(Rukodělná dílna s Boženou Němcovou) СБ 29.2.2020 13:00
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Rukodělná dílna s Boženou Němcovou)

выставки, ярмарки (количество: 9)

(Fenomén Igráček) ВТ 3.12.2019 - ВС 1.3.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Fenomén Igráček)
(Retrogaming) СБ 25.1.2020 - ВС 26.4.2020
Центр Богуслава Мартину в Поличке - музей (Polička)
(Retrogaming)
(Babiččina Barunka - 200 let od narození Boženy Němcové) СБ 1.2.2020 - ВС 19.4.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Babiččina Barunka - 200 let od narození Boženy Němcové)
(Karel Zeman) СБ 8.2.2020 - ВС 29.3.2020
Дом «У Рыцарей» - галерея (Litomyšl)
(Karel Zeman)
(Přehlídka 2020) СБ 1.2.2020 - ВС 1.3.2020
Городской музей и галерея в г. Свитавы (Svitavy)
(Přehlídka 2020)
(Daniela Martiníková: Ručně tkané textilie) ВТ 4.2.2020 - ЧТ 30.4.2020
(Litomyšl)
(Daniela Martiníková: Ručně tkané textilie)
(Brána recyklace) СР 5.2.2020 - СР 22.4.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Brána recyklace)
(Netopýři tajemní a zranitelní) ЧТ 13.2.2020 - ПН 13.4.2020
Городской музей и галерея в г. Свитавы (Svitavy)
(Netopýři tajemní a zranitelní)
(Výstava kreativních obrázků) ЧТ 20.2.2020 - ВТ 3.3.2020
(Vysoké Mýto)
(Výstava kreativních obrázků)

кинофильм (количество: 4)

(Mosley) СБ 29.2.2020 17:00
Кинотеатр «Весмир» (Svitavy)
(Mosley)
(1917) СБ 29.2.2020 19:30
Кинотеатр «Весмир» (Svitavy)
(1917)
(Zakleté pírko) СБ 29.2.2020 17:00
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Zakleté pírko)
(1917) СБ 29.2.2020 19:30
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(1917)

музыка (количество: 6)

(Oblastní kolo Porty) СБ 29.2.2020 13:00
Альтернативный клуб «Тиятр» (Svitavy)
(Oblastní kolo Porty)
(24. společenský ples Dalibor) СБ 29.2.2020 19:30
Фабрика (Svitavy)
(24. společenský ples Dalibor)
(Slávek Janoušek) СБ 29.2.2020 20:00
Альтернативный клуб «Тиятр» (Svitavy)
(Slávek Janoušek)
(Obecní ples) СБ 29.2.2020 20:00
Дом культуры «На Рихте» (Morašice)
(Obecní ples)
(Analogue párty) СБ 29.2.2020 21:00
Мьюзик-клуб «Котелна» (Litomyšl)
(Analogue párty)
(Československá párty) СБ 29.2.2020 22:00
Танцевальный клуб «У Коли» (Litomyšl)
(Československá párty)

общественные (количество: 1)

(Co vše byste měli o Boženě Němcové vědět) СБ 1.2.2020 - ВС 19.4.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Co vše byste měli o Boženě Němcové vědět)

профессиональные (количество: 3)

(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto) Можно заказать билет ВС 9.2.2020 - ВС 29.3.2020
Общество Братского Союза баптистов (Vysoké Mýto)
(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto)
(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto) Можно заказать билет ВС 16.2.2020 - ВС 5.4.2020
Церковь братская (Vysoké Mýto)
(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto)
(Energie ženy) СБ 29.2.2020 10:00 - 17:00
Центр Спонтанеа (Litomyšl)
(Energie ženy)

спорт, активный отдых (количество: 4)

(KK Svitavy C – KK Vysoké Mýto C) СБ 29.2.2020 9:00
(Svitavy)
(KK Svitavy C – KK Vysoké Mýto C)
(Basketbal Svitavy - TJ Trutnov) СБ 29.2.2020 17:00
Стрельбище (Svitavy)
(Basketbal Svitavy - TJ Trutnov)
(Adfors Basket Litomyšl vs. TJ Svitavy) СБ 29.2.2020 17:15
(Litomyšl)
(Adfors Basket Litomyšl vs. TJ Svitavy)
(Svitavy – Aligators Klobouky Teamstore.cz) СБ 29.2.2020 20:00
Стрельбище (Svitavy)
(Svitavy – Aligators Klobouky Teamstore.cz)

театр (количество: 2)

(Starci na chmelu) СБ 29.2.2020 19:00
Театральный клуб (Polička)
(Starci na chmelu)
(Jednou hole, jednou na nože) СБ 29.2.2020 19:00
Соколовна (Bystré)
(Jednou hole, jednou na nože)

церковное (количество: 1)

(Bohoslužba - Mladočov) СБ 29.2.2020 17:00
(Poříčí u Litomyšle, Mladočov)
(Bohoslužba - Mladočov)

общее количество найденных записей: 166

Найди свою деятельность

Региональная операционная программа NUTS II Северо-Восток - Новое окно.
Совместное финансирование
Пардубицкий край.
Реализатор
CzechTourism - Новое окно.
CzechTourism
Дестинационная компания Восточная Чехия - Новое окно.
Туристическая компания
Восточные Чехи
CzeCoT - Новое окно.
Центральное соединение базы данных
ЕС.
Совместное финансирование