Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN
loading...
Туристический навигатор
Viki
Официальный туристический портал
Пардубицкого края
Почти солнечно 9°C
погода

Погода - Пардубице

16.2. (23:00)
сегодня
Почти солнечно
9°C
17.2.
завтра
Пасмурно
13°C/8°C
18.2.
ВторникПолуоблачно
8°C/6°C
19.2.
СредаПолуоблачно
7°C/2°C
Источник: Погода Meteocentrum

Календарь мероприятий

Поиск мероприятий:
Области: Чешско-моравское пограничье. Кладске Помези. . Орлицкие горы и Подорлицко. Чешско-моравское пограничье. Градецко. Пардубицко. Хрудимско-Глинецко.
Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей.








начало: конец:
Другие параметры поиска

Карта

выставки, ярмарки (количество: 2)

(Skotačící svět Zdeňka Malce) ЧТ 16.1.2020 - ПТ 28.2.2020
(Králíky)
(Skotačící svět Zdeňka Malce)
(Krajiny a ilustrace - Adéla Rúčková) ПТ 17.1.2020 - СБ 29.2.2020
Городской музей (Králíky)
(Krajiny a ilustrace - Adéla Rúčková)

кинофильм (количество: 1)

(V síti) ПТ 28.2.2020 20:00
Клуб На Стрельбище (Králíky)
(V síti)

спорт, активный отдых (количество: 2)

(Večerní výšlap na sněžnicích do oblak) ПТ 28.2.2020
Тропа в облаках (Dolní Morava)
(Večerní výšlap na sněžnicích do oblak)
(Skialpový večerní výstup na Slaměnku) ПТ 28.2.2020
(Králíky)
(Skialpový večerní výstup na Slaměnku)

выставки, ярмарки (количество: 8)

(Uprostřed Koruny české) ЧТ 6.2.2020 - ВС 28.6.2020
Музей Восточной Чехии в Градце Кралове (Hradec Králové)
(Uprostřed Koruny české)
(Výstava Uvolnění) ПТ 3.1.2020 - СБ 29.2.2020
(Hradec Králové)
(Výstava Uvolnění)
(Výstava Evropské dědictví) ПН 6.1.2020 - СБ 29.2.2020
(Hradec Králové)
(Výstava Evropské dědictví)
(Do společnosti se Spolkem lidové tvorby) СР 8.1.2020 - ПТ 28.2.2020
(Hradec Králové)
(Do společnosti se Spolkem lidové tvorby)
(Výstava fotografií z kalendáře Slané ženy nejen 2020) СБ 1.2.2020 - СБ 29.2.2020
Наплавка кафе и музыкальный бар (Hradec Králové)
(Výstava fotografií z kalendáře Slané ženy nejen 2020)
(Jak vykouzlit úsměv na tváři) СБ 1.2.2020 - ПТ 28.2.2020
(Hradec Králové)
(Jak vykouzlit úsměv na tváři)
(Výstava Fotografové ve fotografii) ПН 3.2.2020 - ПТ 28.2.2020
(Hradec Králové)
(Výstava Fotografové ve fotografii)
(Petra Malinová - Z úcty k hlíně) ЧТ 27.2.2020 - ВС 7.6.2020
Галерея современного искусства (Hradec Králové)
(Petra Malinová - Z úcty k hlíně)

кинофильм (количество: 3)

(Malé ženy) ПТ 28.2.2020 14:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Malé ženy)
(V síti) ПТ 28.2.2020 18:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(V síti)
(Vidíš měsíc, Danieli) ПТ 28.2.2020 20:30
Био-Централь (Hradec Králové)
(Vidíš měsíc, Danieli)

музыка (количество: 4)

(Absolventský ples Gymnázia J. K. Tyla) ПТ 28.2.2020 19:00
Адальбертинум (Hradec Králové)
(Absolventský ples Gymnázia J. K. Tyla)
(Brutus - exkluzívní bigbít) ПТ 28.2.2020 20:30
Кантри-клуб Люси (Hradec Králové)
(Brutus - exkluzívní bigbít)
(Hity na přání - DJ Rendee) ПТ 28.2.2020 21:00
Наплавка кафе и музыкальный бар (Hradec Králové)
(Hity na přání - DJ Rendee)
(Project X) ПТ 28.2.2020 21:00
Деноче Мьюзик-холл (Hradec Králové)
(Project X)

общественные (количество: 3)

(Tréninky paměti pro seniory) ПТ 28.2.2020 10:00
(Hradec Králové)
(Tréninky paměti pro seniory)
(Čaj o šesté: Beseda s finalistou soutěže Muž roku 2019) ПТ 28.2.2020 18:00
Гражданский консультационный центр - ClubCafé Pessoa (Hradec Králové)
(Čaj o šesté: Beseda s finalistou soutěže Muž roku 2019)
(Nekonkrétno slaví) ПТ 28.2.2020 20:04
Частный музыкальный клуб №4 (Hradec Králové)
(Nekonkrétno slaví)

профессиональные (количество: 3)

(Muzikoterapie pro nejmenší) ПТ 28.2.2020 16:00
(Hradec Králové)
(Muzikoterapie pro nejmenší)
(Írán) ПТ 28.2.2020 17:00 - 19:00
(Hradec Králové)
(Írán)
(Írán) ПТ 28.2.2020 17:00
(Hradec Králové)
(Írán)

театр (количество: 3)

(Na tý louce zelený (Z3) Moravské divadlo Olomouc) Можно заказать билет ПТ 28.2.2020 19:00 - 21:00
Филармония Градец Кралове (Hradec Králové)
(Na tý louce zelený (Z3) Moravské divadlo Olomouc)
(Hoří má panenko!) ПТ 28.2.2020 19:30
Театр Вертеп Иосифа Тейкла (Hradec Králové)
(Hoří má panenko!)
(Velký Gatsby) Можно заказать билет ПТ 28.2.2020 10:30 - 12:00
Театр Klicperovo divadlo (Hradec Králové)
(Velký Gatsby)

выставки, ярмарки (количество: 2)

(Anna Sládková) ЧТ 30.1.2020 - СБ 14.3.2020
Городская галерея Имбирка (Nové Město nad Metují)
(Anna Sládková)
(Art klub - obrazy) ПТ 31.1.2020 - СБ 29.2.2020
Клуб Год (Broumov)
(Art klub - obrazy)

кинофильм (количество: 1)

(Angry Birds ve filmu 2) ПТ 28.2.2020 18:00
Ртыне-в-Подкрконошье (Rtyně v Podkrkonoší)
(Angry Birds ve filmu 2)

профессиональные (количество: 1)

(Kurz Manželské večery - Náchod) Можно заказать билет ПН 13.1.2020 - ПН 2.3.2020
(Náchod)
(Kurz Manželské večery - Náchod)

cвободное время (количество: 3)

(Nocování v Rose v karnevalovém stylu) ПТ 28.2.2020 - СБ 29.2.2020
Семейный центр Роса (Česká Třebová)
(Nocování v Rose v karnevalovém stylu)
(Herna, prográmek pro děti) ПТ 28.2.2020 8:30 - 12:00
Семейный центр Срдичко (Сердечко) (Ústí nad Orlicí)
(Herna, prográmek pro děti)
(Hraju si a skotačím) ПТ 28.2.2020 9:00 - 11:30
Семейный центр «Яблочко» (Jablonné nad Orlicí)
(Hraju si a skotačím)

выставки, ярмарки (количество: 8)

(Výstava - Merkur – nejen hračka!) ПТ 24.1.2020 - ВС 22.3.2020
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Merkur – nejen hračka!)
(Čechoslováci v boji za vlast) ПТ 14.2.2020 - ВС 3.5.2020
Музей кружев - Вамберк (Vamberk)
(Čechoslováci v boji za vlast)
(Výstava kreseb grafika Miroslava Žišky) ВТ 7.1.2020 - ПТ 28.2.2020
(Lanškroun)
(Výstava kreseb grafika Miroslava Žišky)
(Výstava s názvem Rekordy a kuriozity ze světa zvířat - savci) ЧТ 23.1.2020 - ВС 15.3.2020
Городской музей (Česká Třebová)
(Výstava s názvem Rekordy a kuriozity ze světa zvířat - savci)
(Léčivé rostliny aneb Není bylina, aby na něco nebyla) ПН 3.2.2020 - СБ 14.3.2020
Городской музей Летоград (Letohrad)
(Léčivé rostliny aneb Není bylina, aby na něco nebyla)
(Bohumil Dušek Obrazy) ПН 3.2.2020 - ВТ 31.3.2020
(Žamberk)
(Bohumil Dušek Obrazy)
(Z historie Červeného kříže) ЧТ 6.2.2020 - ВС 1.3.2020
Хоцень - музей и замок (Choceň)
(Z historie Červeného kříže)
(Kamil Lhoták - grafika a kresby) СБ 8.2.2020 - ВС 22.3.2020
Ланшкроун - замок и городской музей (Lanškroun)
(Kamil Lhoták - grafika a kresby)

кинофильм (количество: 7)

(Můj příběh) ПТ 28.2.2020 10:00
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(Můj příběh)
(Příliš osobní známost) ПТ 28.2.2020 17:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Příliš osobní známost)
(Bohemian Rhapsody) ПТ 28.2.2020 17:00
Культурный центр (Česká Třebová)
(Bohemian Rhapsody)
(Chlap na střídačku) ПТ 28.2.2020 18:00
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(Chlap na střídačku)
(V síti) ПТ 28.2.2020 19:30
кинотеатр Ланшкроун (Lanškroun)
(V síti)
(1917) ПТ 28.2.2020 20:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(1917)
(Zakleté pírko) ПТ 28.2.2020 17:00
кинотеатр Ланшкроун (Lanškroun)
(Zakleté pírko)

музыка (количество: 6)

(Maturitní ples) ПТ 28.2.2020 19:30 - СБ 29.2.2020 2:00
Ресторан «Соколовня» (Kostelec nad Orlicí)
(Maturitní ples)
(Ples dámského klubu Slavětína) ПТ 28.2.2020 20:00
Трактир «У Губалку» (Kostelec nad Orlicí)
(Ples dámského klubu Slavětína)
(42. Lukavský ples) ПТ 28.2.2020 20:00
Соколовна (Lukavice)
(42. Lukavský ples)
(Tradiční hasičský ples) ПТ 28.2.2020 20:00
Дом культуры (Kostelec nad Orlicí)
(Tradiční hasičský ples)
(Hudební výchova no. 3 aka hip hop in da Trpaslík) ПТ 28.2.2020 20:00
Клуб «Синий карлик» (Česká Třebová)
(Hudební výchova no. 3 aka hip hop in da Trpaslík)
(Kongo - Friday student párty) ПТ 28.2.2020 21:00 - СБ 29.2.2020 5:00
Танцевальный клуб Конго (Letohrad)
(Kongo - Friday student párty)

общественные (количество: 1)

(Třídní hudební besídka žáků hudebního oboru p. uč. Věry Němcové – klavír) ПТ 28.2.2020 16:00
(Ústí nad Orlicí)
(Třídní hudební besídka žáků hudebního oboru p. uč. Věry Němcové – klavír)

профессиональные (количество: 2)

(Muzicírování) ПТ 28.2.2020 18:00
Дом матери и ребенка Каминек (Choceň)
(Muzicírování)
(Taneční pro manželské páry a přátelské dvojice) ПТ 28.2.2020
Культурное заведение г. Хоцень (Choceň)
(Taneční pro manželské páry a přátelské dvojice)

спорт, активный отдых (количество: 2)

(Soldiers) ПТ 28.2.2020 - ВС 1.3.2020
Горнолыжный центр Дештне в Орлицких горах (Deštné v Orlických horách)
(Soldiers)
(Taneční pro manželské páry a přátelské dvojice) ПТ 28.2.2020
Культурное заведение г. Хоцень (Choceň)
(Taneční pro manželské páry a přátelské dvojice)

театр (количество: 2)

(Otec) ПТ 28.2.2020 19:30
Рошкотов театр и кинотеатр Май (Ústí nad Orlicí)
(Otec)
(Drak - Jevgenij Švarc) ПТ 28.2.2020 19:30
Мьюзик-бар Фореа (Lanškroun)
(Drak - Jevgenij Švarc)

cвободное время (количество: 10)

(Program pro školy: Miroslav Šašek - dětské ilustrace) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Miroslav Šašek - dětské ilustrace)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Fotogramy) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Tajemství fotografie) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Tajemství fotografie)
(Program pro školy: Na skok do renesance) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Program pro školy: Umění sbírat umění) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Umění sbírat umění)
(Program pro školy: Luminografie) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Výukové programy pro školy) ПТ 28.2.2020 10:00 - 11:30
Обсерватория барона Артура Крауса (Pardubice)
(Výukové programy pro školy)

выставки, ярмарки (количество: 8)

(Světy v kameni) ПТ 3.5.2019 - ВС 26.4.2020
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Světy v kameni)
(Galerijní zisky: Třicet let sbírkotvorné činnosti Východočeské galerie v Pardubicích 1989–2019) ПН 21.10.2019 - ВС 8.3.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Galerijní zisky: Třicet let sbírkotvorné činnosti Východočeské galerie v Pardubicích 1989–2019)
(Time's Up: SeatoxDetox - výstava) СР 4.12.2019 - ВС 1.3.2020
Галерея города Пардубице (Pardubice)
(Time's Up: SeatoxDetox - výstava)
(Tomáš Hřivnáč - grafika, malba) СР 12.2.2020 - ВТ 24.3.2020
Галерея Пардубицкого университета (Pardubice)
(Tomáš Hřivnáč - grafika, malba)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990) ВТ 15.10.2019 - ВС 15.11.2020
Československé armády (Přelouč)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990)
(Cesta životem) ПТ 31.1.2020 - ВТ 31.3.2020
(Pardubice)
(Cesta životem)
(Czech Nature Photo 2019) ВТ 4.2.2020 - ВТ 31.3.2020
Выставочный зал Масгауз (Pardubice)
(Czech Nature Photo 2019)
(Výstava příběhů z Indie) ВТ 4.2.2020 - СР 25.3.2020
Соколовна (Pardubice)
(Výstava příběhů z Indie)

музыка (количество: 3)

(Sabrage) ПТ 28.2.2020 19:30
«Желтый пес» - музыкальный клуб (Pardubice)
(Sabrage)
(Kosheen (UK) live band in Pardubice) ПТ 28.2.2020 20:00 - СБ 29.2.2020 2:00
Выставочный, конгресовый и культурный центр Идеон (Pardubice)
(Kosheen (UK) live band in Pardubice)
(Duo Scarabeus - taneční večer s živou hudbou) ПТ 28.2.2020 19:00
Лечебный курорт Богданеч (Lázně Bohdaneč)
(Duo Scarabeus - taneční večer s živou hudbou)

общественные (количество: 1)

(Pozorování večerní oblohy) ПТ 28.2.2020 19:00 - 21:00
Обсерватория барона Артура Крауса (Pardubice)
(Pozorování večerní oblohy)

профессиональные (количество: 7)

(Pozorování večerní oblohy) ПТ 28.2.2020 19:00 - 21:00
Обсерватория барона Артура Крауса (Pardubice)
(Pozorování večerní oblohy)
(Program pro školy: Fotogramy) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Program pro školy: Na skok do renesance) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Program pro školy: Nekonečný příběh) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Nekonečný příběh)
(Program pro školy: Umění sbírat umění) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Umění sbírat umění)
(Program pro školy: Luminografie) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Výukové programy pro školy) ПТ 28.2.2020 10:00 - 11:30
Обсерватория барона Артура Крауса (Pardubice)
(Výukové programy pro školy)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(Jóga pro začínájící - kurz integrální jógy) ВС 1.9.2019 - ВТ 30.6.2020
(Pardubice)
(Jóga pro začínájící - kurz integrální jógy)

театр (количество: 2)

(Audience u královny) ПТ 28.2.2020 19:00
Восточно-чешский театр (Pardubice)
(Audience u královny)
(Mauglí) ПТ 28.2.2020 9:00
ПТ 28.2.2020 10:30
Восточно-чешский театр Пардубице - Малая сцена во дворе (Pardubice)
(Mauglí)

выставки, ярмарки (количество: 6)

(Vzpomínky na velehory) СР 15.1.2020 - ЧТ 19.3.2020
Галерея города Трутнов (Trutnov)
(Vzpomínky na velehory)
(Noc je temná jako hřích) СР 22.1.2020 - СБ 29.2.2020
Галерея города Трутнов (Trutnov)
(Noc je temná jako hřích)
(Z Hostinného na druhý konec světa) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 5.3.2020
(Hostinné)
(Z Hostinného na druhý konec světa)
(Jak semena putují krajinou) ПТ 7.2.2020 - ВС 26.4.2020
Крконошский музей в Илемнице - Гарраховский замок (Jilemnice)
(Jak semena putují krajinou)
(Autoři Jilemnicka) ПТ 21.2.2020 - ВТ 31.3.2020
Общественный дом «Йилм» (Jilemnice )
(Autoři Jilemnicka)
(Markéta Prokopová Čápová - Ohlédnutí) ПТ 28.2.2020 - ВС 31.5.2020
Крконошский музей в Илемнице - Гарраховский замок (Jilemnice)
(Markéta Prokopová Čápová - Ohlédnutí)

cвободное время (количество: 1)

(Burza jarního a letního oblečení) ПН 17.2.2020 - ЧТ 5.3.2020
Городская галерея Тршемошнице (Třemošnice)
(Burza jarního a letního oblečení)

выставки, ярмарки (количество: 8)

(Dějiny Památníku Lidice a Památníku Ležáky a jejich proměny po roce 1989) ПТ 3.1.2020 - ВТ 30.6.2020
Лежаки - поминальный ареал (Miřetice)
(Dějiny Památníku Lidice a Památníku Ležáky a jejich proměny po roce 1989)
(Ultrafialové retro) ЧТ 30.1.2020 - ВС 9.1.2022
Музей театрально-кукольного искусства в Хрудиме (Chrudim)
(Ultrafialové retro)
(Kořeny/roots aneb Život pod zemí) ЧТ 30.1.2020 - ВС 14.6.2020
Региональный музей в Хрyдими (Chrudim)
(Kořeny/roots aneb Život pod zemí)
(Společenský život hmyzu) ВТ 28.1.2020 - ВС 29.3.2020
Городской музей города Скутеч (Skuteč)
(Společenský život hmyzu)
(Jiný masopust) ВС 2.2.2020 - ВС 1.3.2020
Городской музей Глинско - музей, бывшая синагога (Hlinsko v Čechách)
(Jiný masopust)
(Čtyři) СБ 8.2.2020 - ВС 5.4.2020
Городская галерея Глинско (Hlinsko v Čechách)
(Čtyři)
(Ke kořenům: Ukrajinské kroje a tradice) СБ 8.2.2020 - ВС 22.3.2020
Региональный музей в Хрyдими (Chrudim)
(Ke kořenům: Ukrajinské kroje a tradice)
(Jaroslav Koreček - Obrazy) СР 12.2.2020 - ПН 9.3.2020
Выставочный зал Театра Карла Пиппиха (Chrudim)
(Jaroslav Koreček - Obrazy)

кинофильм (количество: 3)

(Dolittle) ПТ 28.2.2020 17:30
Кинотеатр «Мир» (Heřmanův Městec)
(Dolittle)
(Případ mrtvého nebožtíka) ПТ 28.2.2020 19:30
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Případ mrtvého nebožtíka)
(1917) ПТ 28.2.2020 19:30
Кинотеатр «Мир» (Heřmanův Městec)
(1917)

музыка (количество: 1)

(Maturitní ples Gymnázia K. V. Raise) ПТ 28.2.2020 19:00
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Maturitní ples Gymnázia K. V. Raise)

спорт, активный отдых (количество: 2)

(TRX) ПТ 28.2.2020 17:00
(Hlinsko)
(TRX)
(HC Hlinsko - Polička) ПТ 28.2.2020 20:00
Зимний стадион (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Polička)

церковное (количество: 2)

(Bohoslužba) ПТ 28.2.2020 17:00
Костел Рождения Девы-Марии (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ПТ 28.2.2020 17:45
Костел Пресвятой Троицы (Kameničky)
(Bohoslužba)

cвободное время (количество: 2)

(Zimní dětská herna) СБ 26.10.2019 - ВТ 31.3.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Zimní dětská herna)
(Samoobslužná rukodělná dílna – Náramek Boženy Němcové) СБ 1.2.2020 - ВС 19.4.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Samoobslužná rukodělná dílna – Náramek Boženy Němcové)

выставки, ярмарки (количество: 9)

(Fenomén Igráček) ВТ 3.12.2019 - ВС 1.3.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Fenomén Igráček)
(Retrogaming) СБ 25.1.2020 - ВС 26.4.2020
Центр Богуслава Мартину в Поличке - музей (Polička)
(Retrogaming)
(Babiččina Barunka - 200 let od narození Boženy Němcové) СБ 1.2.2020 - ВС 19.4.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Babiččina Barunka - 200 let od narození Boženy Němcové)
(Karel Zeman) СБ 8.2.2020 - ВС 29.3.2020
Дом «У Рыцарей» - галерея (Litomyšl)
(Karel Zeman)
(Přehlídka 2020) СБ 1.2.2020 - ВС 1.3.2020
Городской музей и галерея в г. Свитавы (Svitavy)
(Přehlídka 2020)
(Daniela Martiníková: Ručně tkané textilie) ВТ 4.2.2020 - ЧТ 30.4.2020
(Litomyšl)
(Daniela Martiníková: Ručně tkané textilie)
(Brána recyklace) СР 5.2.2020 - СР 22.4.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Brána recyklace)
(Netopýři tajemní a zranitelní) ЧТ 13.2.2020 - ПН 13.4.2020
Городской музей и галерея в г. Свитавы (Svitavy)
(Netopýři tajemní a zranitelní)
(Výstava kreativních obrázků) ЧТ 20.2.2020 - ВТ 3.3.2020
(Vysoké Mýto)
(Výstava kreativních obrázků)

кинофильм (количество: 3)

(1917) ПТ 28.2.2020 19:00
Театр Šemberovo divadlo (Vysoké Mýto)
(1917)
(Mosley) ПТ 28.2.2020 17:00
Кинотеатр «Весмир» (Svitavy)
(Mosley)
(1917) ПТ 28.2.2020 19:30
Кинотеатр «Весмир» (Svitavy)
(1917)

музыка (количество: 5)

(Znouzectnost) ПТ 28.2.2020 20:00
Альтернативный клуб «Тиятр» (Svitavy)
(Znouzectnost)
(Ples SPgŠ - S4B) ПТ 28.2.2020 19:30
Сметанув дум (Litomyšl)
(Ples SPgŠ - S4B)
(Doctor Victor, Chaos KZR a Upside Down) ПТ 28.2.2020 20:00
Мьюзик-клуб «Котелна» (Litomyšl)
(Doctor Victor, Chaos KZR a Upside Down)
(Ples SVČ Mozaika) ПТ 28.2.2020 20:00
«Мозаика» - центр свободного времени (Polička)
(Ples SVČ Mozaika)
(Friday Dancing) ПТ 28.2.2020 22:00
Танцевальный клуб «У Коли» (Litomyšl)
(Friday Dancing)

общественные (количество: 2)

(Co vše byste měli o Boženě Němcové vědět) СБ 1.2.2020 - ВС 19.4.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Co vše byste měli o Boženě Němcové vědět)
(Přednáška: Manželská jednota) ПТ 28.2.2020 20:00
náměstí Dr. Tošovského (Proseč)
(Přednáška: Manželská jednota)

профессиональные (количество: 2)

(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto) Можно заказать билет ВС 9.2.2020 - ВС 29.3.2020
Общество Братского Союза баптистов (Vysoké Mýto)
(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto)
(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto) Можно заказать билет ВС 16.2.2020 - ВС 5.4.2020
Церковь братская (Vysoké Mýto)
(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto)

спорт, активный отдых (количество: 2)

(KK Svitavy B – SK Rybník A) ПТ 28.2.2020 17:00
(Svitavy)
(KK Svitavy B – SK Rybník A)
(HC Litomyšl vs. AZ Residomo Havířov) ПТ 28.2.2020 17:00
Зимний стадион (Litomyšl)
(HC Litomyšl vs. AZ Residomo Havířov)

церковное (количество: 2)

(Přednáška: Manželská jednota) ПТ 28.2.2020 20:00
náměstí Dr. Tošovského (Proseč)
(Přednáška: Manželská jednota)
(Bohoslužba - Mladočov) ПТ 28.2.2020 17:00
(Poříčí u Litomyšle, Mladočov)
(Bohoslužba - Mladočov)

общее количество найденных записей: 138

Найди свою деятельность

Региональная операционная программа NUTS II Северо-Восток - Новое окно.
Совместное финансирование
Пардубицкий край.
Реализатор
CzechTourism - Новое окно.
CzechTourism
Дестинационная компания Восточная Чехия - Новое окно.
Туристическая компания
Восточные Чехи
CzeCoT - Новое окно.
Центральное соединение базы данных
ЕС.
Совместное финансирование