Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN
loading...
Туристический навигатор
Viki
Официальный туристический портал
Пардубицкого края
Почти солнечно 10°C
погода

Погода - Пардубице

16.2. (22:00)
сегодня
Почти солнечно
10°C
17.2.
завтра
Пасмурно
13°C/8°C
18.2.
ВторникПолуоблачно
8°C/6°C
19.2.
СредаПолуоблачно
7°C/2°C
Источник: Погода Meteocentrum

Календарь мероприятий

Поиск мероприятий:
Области: Чешско-моравское пограничье. Кладске Помези. . Орлицкие горы и Подорлицко. Чешско-моравское пограничье. Градецко. Пардубицко. Хрудимско-Глинецко.
Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей.








начало: конец:
Другие параметры поиска

Карта

выставки, ярмарки (количество: 2)

(Skotačící svět Zdeňka Malce) ЧТ 16.1.2020 - ПТ 28.2.2020
(Králíky)
(Skotačící svět Zdeňka Malce)
(Krajiny a ilustrace - Adéla Rúčková) ПТ 17.1.2020 - СБ 29.2.2020
Городской музей (Králíky)
(Krajiny a ilustrace - Adéla Rúčková)

исторические (количество: 2)

(Masopustní průvod masek) ВТ 25.2.2020 15:00
Lichkov
(Masopustní průvod masek)
(Masopustní večer) ВТ 25.2.2020 16:00
(Červená Voda)
(Masopustní večer)

кинофильм (количество: 2)

(Ježek Sonic) ВТ 25.2.2020 17:00
Клуб На Стрельбище (Králíky)
(Ježek Sonic)
(Sviňa) ВТ 25.2.2020 20:00
Клуб На Стрельбище (Králíky)
(Sviňa)

выставки, ярмарки (количество: 8)

(Uprostřed Koruny české) ЧТ 6.2.2020 - ВС 28.6.2020
Музей Восточной Чехии в Градце Кралове (Hradec Králové)
(Uprostřed Koruny české)
(Výstava Uvolnění) ПТ 3.1.2020 - СБ 29.2.2020
(Hradec Králové)
(Výstava Uvolnění)
(Výstava Evropské dědictví) ПН 6.1.2020 - СБ 29.2.2020
(Hradec Králové)
(Výstava Evropské dědictví)
(Do společnosti se Spolkem lidové tvorby) СР 8.1.2020 - ПТ 28.2.2020
(Hradec Králové)
(Do společnosti se Spolkem lidové tvorby)
(Jak vykouzlit úsměv na tváři) СБ 1.2.2020 - ПТ 28.2.2020
(Hradec Králové)
(Jak vykouzlit úsměv na tváři)
(Výstava fotografií z kalendáře Slané ženy nejen 2020) СБ 1.2.2020 - СБ 29.2.2020
Наплавка кафе и музыкальный бар (Hradec Králové)
(Výstava fotografií z kalendáře Slané ženy nejen 2020)
(Výstava Fotografové ve fotografii) ПН 3.2.2020 - ПТ 28.2.2020
(Hradec Králové)
(Výstava Fotografové ve fotografii)
(Božena Němcová - 200 Let: vernisáž výstavy) ВТ 25.2.2020 18:15
Театр Jiráskovo divadlo (Nový Bydžov)
(Božena Němcová - 200 Let: vernisáž výstavy)

гастрономия (количество: 1)

(Život s vášní a čokoládou - ochutnávka) ВТ 25.2.2020 17:00
(Hradec Králové)
(Život s vášní a čokoládou - ochutnávka)

исторические (количество: 1)

(Masopust v knihovně) ВТ 25.2.2020 15:00 - 18:00
(Hradec Králové)
(Masopust v knihovně)

кинофильм (количество: 3)

(Portrét dívky v plamenech) ВТ 25.2.2020 10:00 - 12:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Portrét dívky v plamenech)
(Párty hárd) Можно заказать билет ВТ 25.2.2020 18:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Párty hárd)
(Maják) ВТ 25.2.2020 20:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Maják)

музыка (количество: 3)

(František Nedvěd & Tie Break - Koncert Petrof) Можно заказать билет ВТ 25.2.2020 19:00 - 20:15
Галерея Петрофф (Hradec Králové)
(František Nedvěd & Tie Break - Koncert Petrof)
(Oáza klidu s Vladimírem Županem) Можно заказать билет ВТ 25.2.2020 19:00 - 20:30
Адальбертинум (Hradec Králové)
(Oáza klidu s Vladimírem Županem)
(Warhol & Underground (m3) Cyklus Mezi proudy) Можно заказать билет ВТ 25.2.2020 19:30 - 21:30
Филармония Градец Кралове (Hradec Králové)
(Warhol & Underground (m3) Cyklus Mezi proudy)

общественные (количество: 3)

(Beseda s hraběnkou Andreou Kolowrat Krakowskou) ВТ 25.2.2020 17:00 - 19:00
(Hradec Králové)
(Beseda s hraběnkou Andreou Kolowrat Krakowskou)
(Zpět do školy! Velká párty vysokoškoláků LF, FAF a UHK) ВТ 25.2.2020 19:00
AC клуб (Hradec Králové)
(Zpět do školy! Velká párty vysokoškoláků LF, FAF a UHK)
(Jan Wilda: Fluid and unclear v2.0) ВТ 25.2.2020 20:00
Walk Thru Gallery - Галерея Подземный переход (Hradec Králové)
(Jan Wilda: Fluid and unclear v2.0)

театр (количество: 1)

(Babička) ВТ 25.2.2020 19:00
Театр Jiráskovo divadlo (Nový Bydžov)
(Babička)

выставки, ярмарки (количество: 2)

(Anna Sládková) ЧТ 30.1.2020 - СБ 14.3.2020
Городская галерея Имбирка (Nové Město nad Metují)
(Anna Sládková)
(Art klub - obrazy) ПТ 31.1.2020 - СБ 29.2.2020
Клуб Год (Broumov)
(Art klub - obrazy)

профессиональные (количество: 1)

(Kurz Manželské večery - Náchod) Можно заказать билет ПН 13.1.2020 - ПН 2.3.2020
(Náchod)
(Kurz Manželské večery - Náchod)

cвободное время (количество: 5)

(Keramika) ВТ 25.2.2020 16:00
Семейный центр «Яблочко» (Jablonné nad Orlicí)
(Keramika)
(Hernička) ВТ 25.2.2020 8:00 - 9:00
Дечко - Дом детей и молодежи (Rychnov nad Kněžnou)
(Hernička)
(Hraju si a skotačím) ВТ 25.2.2020 9:00 - 11:30
Семейный центр «Яблочко» (Jablonné nad Orlicí)
(Hraju si a skotačím)
(Poznejte svět formou hraní s Veronikou) ВТ 25.2.2020 9:00
Материнский центр Медвидек (Ústí nad Orlicí)
(Poznejte svět formou hraní s Veronikou)
(Tvoření a zpívánky s paní učitelkou) ВТ 25.2.2020 9:00 - 10:00
Материнский центр Медвидек (Ústí nad Orlicí)
(Tvoření a zpívánky s paní učitelkou)

выставки, ярмарки (количество: 9)

(Výstava - Merkur – nejen hračka!) ПТ 24.1.2020 - ВС 22.3.2020
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Merkur – nejen hračka!)
(Čechoslováci v boji za vlast) ПТ 14.2.2020 - ВС 3.5.2020
Музей кружев - Вамберк (Vamberk)
(Čechoslováci v boji za vlast)
(Výstava kreseb grafika Miroslava Žišky) ВТ 7.1.2020 - ПТ 28.2.2020
(Lanškroun)
(Výstava kreseb grafika Miroslava Žišky)
(Zapomenuté Oustí - výstava fotografií z facebooku) ПН 13.1.2020 - СР 26.2.2020
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Zapomenuté Oustí - výstava fotografií z facebooku)
(Výstava s názvem Rekordy a kuriozity ze světa zvířat - savci) ЧТ 23.1.2020 - ВС 15.3.2020
Городской музей (Česká Třebová)
(Výstava s názvem Rekordy a kuriozity ze světa zvířat - savci)
(Bohumil Dušek Obrazy) ПН 3.2.2020 - ВТ 31.3.2020
(Žamberk)
(Bohumil Dušek Obrazy)
(Léčivé rostliny aneb Není bylina, aby na něco nebyla) ПН 3.2.2020 - СБ 14.3.2020
Городской музей Летоград (Letohrad)
(Léčivé rostliny aneb Není bylina, aby na něco nebyla)
(Z historie Červeného kříže) ЧТ 6.2.2020 - ВС 1.3.2020
Хоцень - музей и замок (Choceň)
(Z historie Červeného kříže)
(Kamil Lhoták - grafika a kresby) СБ 8.2.2020 - ВС 22.3.2020
Ланшкроун - замок и городской музей (Lanškroun)
(Kamil Lhoták - grafika a kresby)

исторические (количество: 1)

(Masopust MŠ Opočno) ВТ 25.2.2020 10:00
Kupkovo nám. (Opočno)
(Masopust MŠ Opočno)

кинофильм (количество: 3)

(Vlastníci) ВТ 25.2.2020 19:30
Рошкотов театр и кинотеатр Май (Ústí nad Orlicí)
(Vlastníci)
(Příliš osobní známost) ВТ 25.2.2020 19:30
кинотеатр Ланшкроун (Lanškroun)
(Příliš osobní známost)
(Vlastníci) ВТ 25.2.2020 20:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Vlastníci)

общественные (количество: 3)

(Den otevřených dveří v ZŠ Komenského - I i II stupeň) ВТ 25.2.2020 14:00
(Ústí nad Orlicí)
(Den otevřených dveří v ZŠ Komenského - I i II stupeň)
(Zapomenuté Oustí) ВТ 25.2.2020 17:00
Малая сцена (Ústí nad Orlicí)
(Zapomenuté Oustí)
(Černá Hora - krásná, známá i tajemná) ВТ 25.2.2020 17:00
(Letohrad)
(Černá Hora - krásná, známá i tajemná)

профессиональные (количество: 6)

(Kurz - Chytří uživatelé chytrých telefonů) ВТ 25.2.2020 10:00 - 12:00
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Kurz - Chytří uživatelé chytrých telefonů)
(Šití na stroji pro začátečníky) ВТ 25.2.2020 15:30 - 17:30
Семейный центр «Яблочко» (Jablonné nad Orlicí)
(Šití na stroji pro začátečníky)
(Mozkový jogging v knihovně) ВТ 25.2.2020 17:00
(Jablonné nad Orlicí)
(Mozkový jogging v knihovně)
(Seminář pro pamětníky staré České Třebové) ВТ 25.2.2020 17:00
Городской музей (Česká Třebová)
(Seminář pro pamětníky staré České Třebové)
(Camino de Compostelo) ВТ 25.2.2020 18:00
(Lanškroun)
(Camino de Compostelo)
(Předporodní kurz) ВТ 25.2.2020 15:00 - 16:30
Путь для семьи и детская группа Анютины глазки (Žamberk)
(Předporodní kurz)

спорт, активный отдых (количество: 4)

(Papuchálci) ВТ 25.2.2020 9:00
Дом матери и ребенка Каминек (Choceň)
(Papuchálci)
(Veřejné bruslení) ВТ 25.2.2020 12:45 - 14:45
Зимний стадион (Choceň)
(Veřejné bruslení)
(Cvičení maminek s dětmi, s dětmi v šátku) ВТ 25.2.2020 10:00
Материнский центр Медвидек (Ústí nad Orlicí)
(Cvičení maminek s dětmi, s dětmi v šátku)
(Pravidelné lekce jógy) ВТ 25.2.2020 17:30 - 18:00
(Opočno)
(Pravidelné lekce jógy)

театр (количество: 1)

(DP Jaro 2020 - Divadlo Kampa: L. N. Tolstoj: Anna Karenina) ВТ 25.2.2020 19:00
Культурный центр (Česká Třebová)
(DP Jaro 2020 - Divadlo Kampa: L. N. Tolstoj: Anna Karenina)

cвободное время (количество: 12)

(Program pro školy: Fotogramy) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Program pro školy: Na skok do renesance) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Luminografie) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Program pro školy: Miroslav Šašek - dětské ilustrace) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Miroslav Šašek - dětské ilustrace)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Tajemství fotografie) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Tajemství fotografie)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Umění sbírat umění) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Umění sbírat umění)
(Workshop pro seniory: Ruční papír) ВТ 25.2.2020 9:00 - 11:00
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Workshop pro seniory: Ruční papír)
(Výtvarná dílna: interiérové přírodní dekorace) ВТ 25.2.2020 15:00
Лечебный курорт Богданеч (Lázně Bohdaneč)
(Výtvarná dílna: interiérové přírodní dekorace)
(Výukové programy pro školy) ВТ 25.2.2020 10:00 - 11:30
Обсерватория барона Артура Крауса (Pardubice)
(Výukové programy pro školy)

выставки, ярмарки (количество: 8)

(Světy v kameni) ПТ 3.5.2019 - ВС 26.4.2020
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Světy v kameni)
(Galerijní zisky: Třicet let sbírkotvorné činnosti Východočeské galerie v Pardubicích 1989–2019) ПН 21.10.2019 - ВС 8.3.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Galerijní zisky: Třicet let sbírkotvorné činnosti Východočeské galerie v Pardubicích 1989–2019)
(Time's Up: SeatoxDetox - výstava) СР 4.12.2019 - ВС 1.3.2020
Галерея города Пардубице (Pardubice)
(Time's Up: SeatoxDetox - výstava)
(Tomáš Hřivnáč - grafika, malba) СР 12.2.2020 - ВТ 24.3.2020
Галерея Пардубицкого университета (Pardubice)
(Tomáš Hřivnáč - grafika, malba)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990) ВТ 15.10.2019 - ВС 15.11.2020
Československé armády (Přelouč)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990)
(Cesta životem) ПТ 31.1.2020 - ВТ 31.3.2020
(Pardubice)
(Cesta životem)
(Czech Nature Photo 2019) ВТ 4.2.2020 - ВТ 31.3.2020
Выставочный зал Масгауз (Pardubice)
(Czech Nature Photo 2019)
(Výstava příběhů z Indie) ВТ 4.2.2020 - СР 25.3.2020
Соколовна (Pardubice)
(Výstava příběhů z Indie)

исторические (количество: 2)

(Masopust v Polabinách) ВТ 25.2.2020 13:30 - 15:00
Bělehradská (Pardubice), Chemiků (Pardubice), Ohrazenická (Pardubice), Prodloužená (Pardubice)
(Masopust v Polabinách)
(Masopust v Polabinách) ВТ 25.2.2020 13:30
(Pardubice)
(Masopust v Polabinách)

кинофильм (количество: 1)

(Večer české animace) ВТ 25.2.2020 18:00
Театр 29 (Pardubice)
(Večer české animace)

общественные (количество: 4)

(Pozorování večerní oblohy) ВТ 25.2.2020 19:00 - 21:00
Обсерватория барона Артура Крауса (Pardubice)
(Pozorování večerní oblohy)
(Program pro rodiče s dětmi Bookstart - S knížkou do života) ВТ 25.2.2020 9:00 - 10:00
(Pardubice)
(Program pro rodiče s dětmi Bookstart - S knížkou do života)
(Zpívánky) ВТ 25.2.2020 10:15 - 11:00
(Pardubice)
(Zpívánky)
(Ptačí duše: Autorská beseda s fotografem Jiřím Hřebíčkem) ВТ 25.2.2020 17:00 - 18:30
Выставочный зал Масгауз (Pardubice)
(Ptačí duše: Autorská beseda s fotografem Jiřím Hřebíčkem)

профессиональные (количество: 11)

(Pozorování večerní oblohy) ВТ 25.2.2020 19:00 - 21:00
Обсерватория барона Артура Крауса (Pardubice)
(Pozorování večerní oblohy)
(Program pro školy: Fotogramy) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Program pro školy: Na skok do renesance) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Program pro školy: Nekonečný příběh) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Nekonečný příběh)
(Program pro školy: Luminografie) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Program pro školy: Umění sbírat umění) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Umění sbírat umění)
(Workshop pro seniory: Ruční papír) ВТ 25.2.2020 9:00 - 11:00
Творческое ателье Восточночешской галереи (Pardubice)
(Workshop pro seniory: Ruční papír)
(Zpívánky) ВТ 25.2.2020 10:15 - 11:00
(Pardubice)
(Zpívánky)
(Stručná historie města Přelouče v letech 1989 - 2019) ВТ 25.2.2020 18:00
Культурно-информационный центр города Пршелоуч (Přelouč)
(Stručná historie města Přelouče v letech 1989 - 2019)
(Cestovatelský večer KČT Slovan Pardubice - Egypt) ВТ 25.2.2020 18:00
Реалка Пардубице - Зал Яна Кашпара (Pardubice)
(Cestovatelský večer KČT Slovan Pardubice - Egypt)
(Výukové programy pro školy) ВТ 25.2.2020 10:00 - 11:30
Обсерватория барона Артура Крауса (Pardubice)
(Výukové programy pro školy)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(Jóga pro začínájící - kurz integrální jógy) ВС 1.9.2019 - ВТ 30.6.2020
(Pardubice)
(Jóga pro začínájící - kurz integrální jógy)

театр (количество: 2)

(Pusťte Donnu k maturitě!) ВТ 25.2.2020 19:00
Восточно-чешский театр (Pardubice)
(Pusťte Donnu k maturitě!)
(Cavewoman) ВТ 25.2.2020 19:00
Культурный дом Hronovická (Pardubice)
(Cavewoman)

выставки, ярмарки (количество: 5)

(Vzpomínky na velehory) СР 15.1.2020 - ЧТ 19.3.2020
Галерея города Трутнов (Trutnov)
(Vzpomínky na velehory)
(Noc je temná jako hřích) СР 22.1.2020 - СБ 29.2.2020
Галерея города Трутнов (Trutnov)
(Noc je temná jako hřích)
(Z Hostinného na druhý konec světa) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 5.3.2020
(Hostinné)
(Z Hostinného na druhý konec světa)
(Jak semena putují krajinou) ПТ 7.2.2020 - ВС 26.4.2020
Крконошский музей в Илемнице - Гарраховский замок (Jilemnice)
(Jak semena putují krajinou)
(Autoři Jilemnicka) ПТ 21.2.2020 - ВТ 31.3.2020
Общественный дом «Йилм» (Jilemnice )
(Autoři Jilemnicka)

профессиональные (количество: 1)

(Ptáci geoparku Český ráj) ВТ 25.2.2020 17:00
Крконошский музей в Илемнице - Гарраховский замок (Jilemnice)
(Ptáci geoparku Český ráj)

театр (количество: 1)

(Bezhlavý rytíř) ВТ 25.2.2020 17:00
Театр «Краконош» (Vysoké nad Jizerou)
(Bezhlavý rytíř)

cвободное время (количество: 1)

(Burza jarního a letního oblečení) ПН 17.2.2020 - ЧТ 5.3.2020
Городская галерея Тршемошнице (Třemošnice)
(Burza jarního a letního oblečení)

выставки, ярмарки (количество: 9)

(Dějiny Památníku Lidice a Památníku Ležáky a jejich proměny po roce 1989) ПТ 3.1.2020 - ВТ 30.6.2020
Лежаки - поминальный ареал (Miřetice)
(Dějiny Památníku Lidice a Památníku Ležáky a jejich proměny po roce 1989)
(Kořeny/roots aneb Život pod zemí) ЧТ 30.1.2020 - ВС 14.6.2020
Региональный музей в Хрyдими (Chrudim)
(Kořeny/roots aneb Život pod zemí)
(Ultrafialové retro) ЧТ 30.1.2020 - ВС 9.1.2022
Музей театрально-кукольного искусства в Хрудиме (Chrudim)
(Ultrafialové retro)
(Vílí taje) ПН 13.1.2020 - ЧТ 27.2.2020
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Vílí taje)
(Společenský život hmyzu) ВТ 28.1.2020 - ВС 29.3.2020
Городской музей города Скутеч (Skuteč)
(Společenský život hmyzu)
(Jiný masopust) ВС 2.2.2020 - ВС 1.3.2020
Городской музей Глинско - музей, бывшая синагога (Hlinsko v Čechách)
(Jiný masopust)
(Čtyři) СБ 8.2.2020 - ВС 5.4.2020
Городская галерея Глинско (Hlinsko v Čechách)
(Čtyři)
(Ke kořenům: Ukrajinské kroje a tradice) СБ 8.2.2020 - ВС 22.3.2020
Региональный музей в Хрyдими (Chrudim)
(Ke kořenům: Ukrajinské kroje a tradice)
(Jaroslav Koreček - Obrazy) СР 12.2.2020 - ПН 9.3.2020
Выставочный зал Театра Карла Пиппиха (Chrudim)
(Jaroslav Koreček - Obrazy)

исторические (количество: 2)

(Masopustní průvod) ВТ 25.2.2020 9:30
Náměstí (Nasavrky)
(Masopustní průvod)
(Rozloučení s masopustem) ВТ 25.2.2020 9:30
ВТ 25.2.2020 14:00
Hlinsko
(Rozloučení s masopustem)

музыка (количество: 1)

(Retro Band Chrudim - Zimní koncert) ВТ 25.2.2020 16:00
Общественный дом (Chrudim)
(Retro Band Chrudim - Zimní koncert)

общественные (количество: 2)

(Masopustní průvod) ВТ 25.2.2020 9:30
Náměstí (Nasavrky)
(Masopustní průvod)
(30 let od svatořečení sv. Anežky české) ВТ 25.2.2020 14:00
Дом престарелых с медицинским обслуживанием - Кафе для пожилых (Nasavrky)
(30 let od svatořečení sv. Anežky české)

профессиональные (количество: 3)

(30 let od svatořečení sv. Anežky české) ВТ 25.2.2020 14:00
Дом престарелых с медицинским обслуживанием - Кафе для пожилых (Nasavrky)
(30 let od svatořečení sv. Anežky české)
(Ručně šité dekorace do bytu) ВТ 25.2.2020 17:00
Клуб «Агора» (Chrudim)
(Ručně šité dekorace do bytu)
(Beseda - Děti v pasti sociálních sítí) ВТ 25.2.2020 17:00
(Třemošnice)
(Beseda - Děti v pasti sociálních sítí)

спорт, активный отдых (количество: 3)

(Cvičení pilates) ВТ 25.2.2020 15:00
(Hlinsko)
(Cvičení pilates)
(Step Aerobik) ВТ 25.2.2020 18:30
(Hlinsko)
(Step Aerobik)
(SM systém cvičení) ВТ 25.2.2020 18:00
(Hlinsko)
(SM systém cvičení)

церковное (количество: 3)

(Bohoslužba) ВТ 25.2.2020 18:00
(Krouna)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВТ 25.2.2020 17:00
Часовня св. Вацлава (Jeníkov)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВТ 25.2.2020 7:00
Костел Рождения Девы-Марии (Hlinsko)
(Bohoslužba)

cвободное время (количество: 2)

(Zimní dětská herna) СБ 26.10.2019 - ВТ 31.3.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Zimní dětská herna)
(Samoobslužná rukodělná dílna – Náramek Boženy Němcové) СБ 1.2.2020 - ВС 19.4.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Samoobslužná rukodělná dílna – Náramek Boženy Němcové)

выставки, ярмарки (количество: 9)

(Fenomén Igráček) ВТ 3.12.2019 - ВС 1.3.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Fenomén Igráček)
(Retrogaming) СБ 25.1.2020 - ВС 26.4.2020
Центр Богуслава Мартину в Поличке - музей (Polička)
(Retrogaming)
(Babiččina Barunka - 200 let od narození Boženy Němcové) СБ 1.2.2020 - ВС 19.4.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Babiččina Barunka - 200 let od narození Boženy Němcové)
(Karel Zeman) СБ 8.2.2020 - ВС 29.3.2020
Дом «У Рыцарей» - галерея (Litomyšl)
(Karel Zeman)
(Přehlídka 2020) СБ 1.2.2020 - ВС 1.3.2020
Городской музей и галерея в г. Свитавы (Svitavy)
(Přehlídka 2020)
(Daniela Martiníková: Ručně tkané textilie) ВТ 4.2.2020 - ЧТ 30.4.2020
(Litomyšl)
(Daniela Martiníková: Ručně tkané textilie)
(Brána recyklace) СР 5.2.2020 - СР 22.4.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Brána recyklace)
(Netopýři tajemní a zranitelní) ЧТ 13.2.2020 - ПН 13.4.2020
Городской музей и галерея в г. Свитавы (Svitavy)
(Netopýři tajemní a zranitelní)
(Výstava kreativních obrázků) ЧТ 20.2.2020 - ВТ 3.3.2020
(Vysoké Mýto)
(Výstava kreativních obrázků)

исторические (количество: 1)

(Masopustní průvod) ВТ 25.2.2020 9:30
(Litomyšl)
(Masopustní průvod)

кинофильм (количество: 3)

(Promítání pro seniory: Špindl 2) ВТ 25.2.2020 17:00
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Promítání pro seniory: Špindl 2)
(Sviňa) ВТ 25.2.2020 19:30
Кинотеатр «Весмир» (Svitavy)
(Sviňa)
(Vlastníci) ВТ 25.2.2020 19:30
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Vlastníci)

музыка (количество: 1)

(Svitavský slavík) ВТ 25.2.2020 17:00
Фабрика (Svitavy)
(Svitavský slavík)

общественные (количество: 1)

(Co vše byste měli o Boženě Němcové vědět) СБ 1.2.2020 - ВС 19.4.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Co vše byste měli o Boženě Němcové vědět)

профессиональные (количество: 7)

(Nakopněte svoji školu v Litomyšli) ВС 23.2.2020 - ВТ 25.2.2020
Замковый холм (Litomyšl)
(Nakopněte svoji školu v Litomyšli)
(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto) Можно заказать билет ВС 9.2.2020 - ВС 29.3.2020
Общество Братского Союза баптистов (Vysoké Mýto)
(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto)
(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto) Можно заказать билет ВС 16.2.2020 - ВС 5.4.2020
Церковь братская (Vysoké Mýto)
(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto)
(Jak finančně zvládnout mateřskou?) ВТ 25.2.2020 16:00
Альтернативный клуб «Тиятр» (Svitavy)
(Jak finančně zvládnout mateřskou?)
(Kurz pro předškoláky) ВТ 25.2.2020 13:30
ВТ 25.2.2020 16:00
Материнский и семейный центр «Кручек» (Шажок) (Svitavy)
(Kurz pro předškoláky)
(O tajemství umírání) ВТ 25.2.2020 17:00
(Litomyšl)
(O tajemství umírání)
(Expedice Borneo s Kateřinou a Milošem Motani - Ostrov lovců lebek, nosatých opic a sloních trpaslíků) ВТ 25.2.2020 19:00
Театральный клуб (Polička)
(Expedice Borneo s Kateřinou a Milošem Motani - Ostrov lovců lebek, nosatých opic a sloních trpaslíků)

спорт, активный отдых (количество: 4)

(HC Litomyšl vs. HK Mladí Draci Šumperk) ВТ 25.2.2020 18:00
Зимний стадион (Litomyšl)
(HC Litomyšl vs. HK Mladí Draci Šumperk)
(Tanec léčení vztahu s maminkou) ВТ 25.2.2020 18:00
Центр Спонтанеа (Litomyšl)
(Tanec léčení vztahu s maminkou)
(Adfors Basket Litomyšl vs. Tygři Brno) ВТ 25.2.2020 18:30
(Litomyšl)
(Adfors Basket Litomyšl vs. Tygři Brno)
(Kurz tance a společenské výchovy - 10. lekce) ВТ 25.2.2020 19:00 - 22:30
Сметанув дум (Litomyšl)
(Kurz tance a společenské výchovy - 10. lekce)

церковное (количество: 1)

(Bohoslužba - Mladočov) ВТ 25.2.2020 17:00
(Poříčí u Litomyšle, Mladočov)
(Bohoslužba - Mladočov)

общее количество найденных записей: 152

Найди свою деятельность

Региональная операционная программа NUTS II Северо-Восток - Новое окно.
Совместное финансирование
Пардубицкий край.
Реализатор
CzechTourism - Новое окно.
CzechTourism
Дестинационная компания Восточная Чехия - Новое окно.
Туристическая компания
Восточные Чехи
CzeCoT - Новое окно.
Центральное соединение базы данных
ЕС.
Совместное финансирование