Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN
loading...
Туристический навигатор
Viki
Официальный туристический портал
Пардубицкого края
Почти солнечно 10°C
погода

Погода - Пардубице

16.2. (21:30)
сегодня
Почти солнечно
10°C
17.2.
завтра
Пасмурно
13°C/8°C
18.2.
ВторникПолуоблачно
8°C/6°C
19.2.
СредаПолуоблачно
7°C/2°C
Источник: Погода Meteocentrum

Календарь мероприятий

Поиск мероприятий:
Области: Чешско-моравское пограничье. Кладске Помези. . Орлицкие горы и Подорлицко. Чешско-моравское пограничье. Градецко. Пардубицко. Хрудимско-Глинецко.
Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей.








начало: конец:
Другие параметры поиска

Карта

выставки, ярмарки (количество: 1)

(Skotačící svět Zdeňka Malce) ЧТ 16.1.2020 - ПТ 28.2.2020
(Králíky)
(Skotačící svět Zdeňka Malce)

cвободное время (количество: 1)

(Martin Loew: Mongolsko - Země Čingischána) Можно заказать билет ПН 24.2.2020 18:00 - 20:00
Адальбертинум (Hradec Králové)
(Martin Loew: Mongolsko - Země Čingischána)

выставки, ярмарки (количество: 6)

(Výstava Uvolnění) ПТ 3.1.2020 - СБ 29.2.2020
(Hradec Králové)
(Výstava Uvolnění)
(Výstava Evropské dědictví) ПН 6.1.2020 - СБ 29.2.2020
(Hradec Králové)
(Výstava Evropské dědictví)
(Do společnosti se Spolkem lidové tvorby) СР 8.1.2020 - ПТ 28.2.2020
(Hradec Králové)
(Do společnosti se Spolkem lidové tvorby)
(Výstava fotografií z kalendáře Slané ženy nejen 2020) СБ 1.2.2020 - СБ 29.2.2020
Наплавка кафе и музыкальный бар (Hradec Králové)
(Výstava fotografií z kalendáře Slané ženy nejen 2020)
(Jak vykouzlit úsměv na tváři) СБ 1.2.2020 - ПТ 28.2.2020
(Hradec Králové)
(Jak vykouzlit úsměv na tváři)
(Výstava Fotografové ve fotografii) ПН 3.2.2020 - ПТ 28.2.2020
(Hradec Králové)
(Výstava Fotografové ve fotografii)

кинофильм (количество: 1)

(Tenkrát podruhé) ПН 24.2.2020 18:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Tenkrát podruhé)

общественные (количество: 1)

(Balkánský ráj) ПН 24.2.2020 17:00 - 19:00
(Hradec Králové)
(Balkánský ráj)

профессиональные (количество: 2)

(O popularizaci historie s Tomášem Lomem) ПН 24.2.2020 17:30
Академический кинематографический клуб, Университет ГК (Hradec Králové)
(O popularizaci historie s Tomášem Lomem)
(Martin Loew: Mongolsko - Země Čingischána) Можно заказать билет ПН 24.2.2020 18:00 - 20:00
Адальбертинум (Hradec Králové)
(Martin Loew: Mongolsko - Země Čingischána)

театр (количество: 3)

(Koule) Можно заказать билет ПН 24.2.2020 19:00
Театр Klicperovo divadlo (Hradec Králové)
(Koule)
(Bez bab aneb Kutloch) Можно заказать билет ПН 24.2.2020 19:00 - 21:00
Клицперов театр - Студия Беседа (Hradec Králové)
(Bez bab aneb Kutloch)
(Vánoční koleda + Štědrý večer) ПН 24.2.2020 19:30
Театр Вертеп Иосифа Тейкла (Hradec Králové)
(Vánoční koleda + Štědrý večer)

выставки, ярмарки (количество: 1)

(Art klub - obrazy) ПТ 31.1.2020 - СБ 29.2.2020
Клуб Год (Broumov)
(Art klub - obrazy)

профессиональные (количество: 1)

(Kurz Manželské večery - Náchod) Можно заказать билет ПН 13.1.2020 - ПН 2.3.2020
(Náchod)
(Kurz Manželské večery - Náchod)

cвободное время (количество: 5)

(Herna, prográmek pro děti) ПН 24.2.2020 8:30 - 12:00
Семейный центр Срдичко (Сердечко) (Ústí nad Orlicí)
(Herna, prográmek pro děti)
(Pečení s Danielou Šubertovou) ПН 24.2.2020 9:00
Центр под крышей (Letohrad)
(Pečení s Danielou Šubertovou)
(Přijď se seznámit s Ozobotem) ПН 24.2.2020 12:30 - 18:00
(Česká Třebová)
(Přijď se seznámit s Ozobotem)
(Dílnička - karnevalová maska) ПН 24.2.2020 17:00 - 18:00
Дечко - Дом детей и молодежи (Rychnov nad Kněžnou)
(Dílnička - karnevalová maska)
(Nemluvňátka, kojenci, batolátka) ПН 24.2.2020 10:00
Материнский центр Медвидек (Ústí nad Orlicí)
(Nemluvňátka, kojenci, batolátka)

выставки, ярмарки (количество: 6)

(Výstava - Merkur – nejen hračka!) ПТ 24.1.2020 - ВС 22.3.2020
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Merkur – nejen hračka!)
(Výstava kreseb grafika Miroslava Žišky) ВТ 7.1.2020 - ПТ 28.2.2020
(Lanškroun)
(Výstava kreseb grafika Miroslava Žišky)
(Zapomenuté Oustí - výstava fotografií z facebooku) ПН 13.1.2020 - СР 26.2.2020
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Zapomenuté Oustí - výstava fotografií z facebooku)
(Bohumil Dušek Obrazy) ПН 3.2.2020 - ВТ 31.3.2020
(Žamberk)
(Bohumil Dušek Obrazy)
(Léčivé rostliny aneb Není bylina, aby na něco nebyla) ПН 3.2.2020 - СБ 14.3.2020
Городской музей Летоград (Letohrad)
(Léčivé rostliny aneb Není bylina, aby na něco nebyla)
(Z historie Červeného kříže) ЧТ 6.2.2020 - ВС 1.3.2020
Хоцень - музей и замок (Choceň)
(Z historie Červeného kříže)

кинофильм (количество: 4)

(Nerodič) ПН 24.2.2020 18:00
(Česká Třebová)
(Nerodič)
(Fantasy Island (USA) 2D) ПН 24.2.2020 19:00
Культурный центр (Česká Třebová)
(Fantasy Island (USA) 2D)
(Gentlemani) ПН 24.2.2020 19:30
Рошкотов театр и кинотеатр Май (Ústí nad Orlicí)
(Gentlemani)
(Příliš osobní známost) ПН 24.2.2020 19:30
кинотеатр Ланшкроун (Lanškroun)
(Příliš osobní známost)

музыка (количество: 1)

(Školní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír) ПН 24.2.2020 14:00
(Ústí nad Orlicí)
(Školní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír)

общественные (количество: 2)

(Talent 2019) ПН 24.2.2020 18:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Talent 2019)
(Hospodský kvíz) ПН 24.2.2020 19:00
Мьюзик-бар Фореа (Lanškroun)
(Hospodský kvíz)

профессиональные (количество: 4)

(Svačinky pro děti) ПН 24.2.2020 10:00
Семейный центр Срдичко (Сердечко) (Ústí nad Orlicí)
(Svačinky pro děti)
(František Stárek: Ivan Martin Jirous a český underground) ПН 24.2.2020 18:00
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(František Stárek: Ivan Martin Jirous a český underground)
(Veřejné zasedání zastupitelstva města Opočna) ПН 24.2.2020 18:00
Кодимов Народный дом (Opočno)
(Veřejné zasedání zastupitelstva města Opočna)
(Jak se žije v českých vesnicích na Ukrajině) ПН 24.2.2020 18:00
Общинный центр Костелец-над-Орлицей (Kostelec nad Orlicí)
(Jak se žije v českých vesnicích na Ukrajině)

спорт, активный отдых (количество: 5)

(Hatha jóga s Kamčou) ПН 24.2.2020 9:00 - 10:00
Семейный центр «Яблочко» (Jablonné nad Orlicí)
(Hatha jóga s Kamčou)
(Mimi klub) ПН 24.2.2020 9:15
Дом матери и ребенка Каминек (Choceň)
(Mimi klub)
(Fit lekce pro maminky) ПН 24.2.2020 9:00
Материнский центр Медвидек (Ústí nad Orlicí)
(Fit lekce pro maminky)
(Jóga pro děti) ПН 24.2.2020 16:04 - 16:49
Материнский центр Медвидек (Ústí nad Orlicí)
(Jóga pro děti)
(Jóga pro dospělé) ПН 24.2.2020 17:00
Материнский центр Медвидек (Ústí nad Orlicí)
(Jóga pro dospělé)

cвободное время (количество: 11)

(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Umění sbírat umění) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Umění sbírat umění)
(Program pro školy: Miroslav Šašek - dětské ilustrace) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Miroslav Šašek - dětské ilustrace)
(Program pro školy: Tajemství fotografie) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Tajemství fotografie)
(Program pro školy: Luminografie) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Program pro školy: Na skok do renesance) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Fotogramy) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Historická prohlídka lázní s průvodkyní) ПН 24.2.2020 15:00
(Lázně Bohdaneč)
(Historická prohlídka lázní s průvodkyní)
(Tvořílkov v Pondělí) ПН 24.2.2020 14:30 - 17:00
Игровой центр «Солнышко» (Pardubice)
(Tvořílkov v Pondělí)

выставки, ярмарки (количество: 4)

(Tomáš Hřivnáč - grafika, malba) СР 12.2.2020 - ВТ 24.3.2020
Галерея Пардубицкого университета (Pardubice)
(Tomáš Hřivnáč - grafika, malba)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990) ВТ 15.10.2019 - ВС 15.11.2020
Československé armády (Přelouč)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990)
(Cesta životem) ПТ 31.1.2020 - ВТ 31.3.2020
(Pardubice)
(Cesta životem)
(Výstava příběhů z Indie) ВТ 4.2.2020 - СР 25.3.2020
Соколовна (Pardubice)
(Výstava příběhů z Indie)

кинофильм (количество: 1)

(Bojovnice slunce) ПН 24.2.2020 18:30
СинеСтар (Pardubice)
(Bojovnice slunce)

музыка (количество: 2)

(Fidelio – Beethovenův zpěv o svobodě - cyklus Hudební pondělníky) ПН 24.2.2020 17:30 - 19:00
Дом техники (Pardubice)
(Fidelio – Beethovenův zpěv o svobodě - cyklus Hudební pondělníky)
(Václav Neckář - Příběhy, písně a balady) ПН 24.2.2020 19:00
Восточно-чешский театр (Pardubice)
(Václav Neckář - Příběhy, písně a balady)

профессиональные (количество: 6)

(Program pro školy: Umění sbírat umění) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Umění sbírat umění)
(Program pro školy: Nekonečný příběh) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Nekonečný příběh)
(Program pro školy: Luminografie) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Program pro školy: Na skok do renesance) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Program pro školy: Fotogramy) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Rakytník: Sibiřský zázrak - přednáška Ingrid Rekové) ПН 24.2.2020 19:00
Галерея На Колоннаде (Lázně Bohdaneč)
(Rakytník: Sibiřský zázrak - přednáška Ingrid Rekové)

спорт, активный отдых (количество: 2)

(Jóga pro začínájící - kurz integrální jógy) ВС 1.9.2019 - ВТ 30.6.2020
(Pardubice)
(Jóga pro začínájící - kurz integrální jógy)
(Cvičení rodičů s dětmi) ПН 24.2.2020 9:00 - 10:45
Игровой центр «Солнышко» (Pardubice)
(Cvičení rodičů s dětmi)

театр (количество: 1)

(Zadlužená princezna) ПН 24.2.2020 19:00
Театр «Экзил» (Pardubice)
(Zadlužená princezna)

выставки, ярмарки (количество: 1)

(Autoři Jilemnicka) ПТ 21.2.2020 - ВТ 31.3.2020
Общественный дом «Йилм» (Jilemnice )
(Autoři Jilemnicka)

музыка (количество: 1)

(Malina Brothers) ПН 24.2.2020
Общественный дом «Йилм» (Jilemnice )
(Malina Brothers)

cвободное время (количество: 1)

(Burza jarního a letního oblečení) ПН 17.2.2020 - ЧТ 5.3.2020
Городская галерея Тршемошнице (Třemošnice)
(Burza jarního a letního oblečení)

выставки, ярмарки (количество: 5)

(Dějiny Památníku Lidice a Památníku Ležáky a jejich proměny po roce 1989) ПТ 3.1.2020 - ВТ 30.6.2020
Лежаки - поминальный ареал (Miřetice)
(Dějiny Památníku Lidice a Památníku Ležáky a jejich proměny po roce 1989)
(Ultrafialové retro) ЧТ 30.1.2020 - ВС 9.1.2022
Музей театрально-кукольного искусства в Хрудиме (Chrudim)
(Ultrafialové retro)
(Vílí taje) ПН 13.1.2020 - ЧТ 27.2.2020
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Vílí taje)
(Společenský život hmyzu) ВТ 28.1.2020 - ВС 29.3.2020
Городской музей города Скутеч (Skuteč)
(Společenský život hmyzu)
(Jaroslav Koreček - Obrazy) СР 12.2.2020 - ПН 9.3.2020
Выставочный зал Театра Карла Пиппиха (Chrudim)
(Jaroslav Koreček - Obrazy)

общественные (количество: 1)

(Plavání pro seniory) ПН 24.2.2020 13:00
Городской плавательный бассейн (Hlinsko)
(Plavání pro seniory)

профессиональные (количество: 1)

(Motani - Expedice Borneo) ПН 24.2.2020 18:00
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Motani - Expedice Borneo)

спорт, активный отдых (количество: 6)

(Fitbally/overbally) ПН 24.2.2020 17:45
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Fitbally/overbally)
(Cvičení pilates) ПН 24.2.2020 18:30
(Hlinsko)
(Cvičení pilates)
(Cvičení jógy s paní Šustákovou) ПН 24.2.2020 18:30
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Cvičení jógy s paní Šustákovou)
(Cvičení na trampolínkách) ПН 24.2.2020 18:45
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Cvičení na trampolínkách)
(Cvičení pilates) ПН 24.2.2020 18:45
Центр Яна XXIII (Hlinsko)
(Cvičení pilates)
(Zdravotní cvičení) ПН 24.2.2020 17:00 - 18:30
Оазис сердца (Horní Bradlo)
(Zdravotní cvičení)

церковное (количество: 1)

(Bohoslužba) ПН 24.2.2020 17:00
Костел Рождения Девы-Марии (Hlinsko)
(Bohoslužba)

cвободное время (количество: 2)

(Zimní dětská herna) СБ 26.10.2019 - ВТ 31.3.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Zimní dětská herna)
(Samoobslužná rukodělná dílna – Náramek Boženy Němcové) СБ 1.2.2020 - ВС 19.4.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Samoobslužná rukodělná dílna – Náramek Boženy Němcové)

выставки, ярмарки (количество: 2)

(Daniela Martiníková: Ručně tkané textilie) ВТ 4.2.2020 - ЧТ 30.4.2020
(Litomyšl)
(Daniela Martiníková: Ručně tkané textilie)
(Výstava kreativních obrázků) ЧТ 20.2.2020 - ВТ 3.3.2020
(Vysoké Mýto)
(Výstava kreativních obrázků)

гастрономия (количество: 1)

(Zabíjačkové dny) СБ 22.2.2020 - ПН 24.2.2020
(Nové Hrady)
(Zabíjačkové dny)

кинофильм (количество: 3)

(Jak postavit sněhuláka) ПН 24.2.2020 9:30
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Jak postavit sněhuláka)
(Judy) ПН 24.2.2020 19:00
Городской музей (Moravská Třebová)
(Judy)
(Fantasy island) ПН 24.2.2020 19:00
«Тылов дом» - Поличка (Polička)
(Fantasy island)

общественные (количество: 2)

(Co vše byste měli o Boženě Němcové vědět) СБ 1.2.2020 - ВС 19.4.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Co vše byste měli o Boženě Němcové vědět)
(Sportovec roku) ПН 24.2.2020 18:00
Фабрика (Svitavy)
(Sportovec roku)

профессиональные (количество: 4)

(Nakopněte svoji školu v Litomyšli) ВС 23.2.2020 - ВТ 25.2.2020
Замковый холм (Litomyšl)
(Nakopněte svoji školu v Litomyšli)
(Rozhovory DVTV s Danielou Drtinovou na téma vzdělávání) ПН 24.2.2020 18:00
Замковый холм (Litomyšl)
(Rozhovory DVTV s Danielou Drtinovou na téma vzdělávání)
(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto) Можно заказать билет ВС 9.2.2020 - ВС 29.3.2020
Общество Братского Союза баптистов (Vysoké Mýto)
(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto)
(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto) Можно заказать билет ВС 16.2.2020 - ВС 5.4.2020
Церковь братская (Vysoké Mýto)
(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto)

церковное (количество: 1)

(Bohoslužba - Mladočov) ПН 24.2.2020 17:00
(Poříčí u Litomyšle, Mladočov)
(Bohoslužba - Mladočov)

общее количество найденных записей: 98

Найди свою деятельность

Региональная операционная программа NUTS II Северо-Восток - Новое окно.
Совместное финансирование
Пардубицкий край.
Реализатор
CzechTourism - Новое окно.
CzechTourism
Дестинационная компания Восточная Чехия - Новое окно.
Туристическая компания
Восточные Чехи
CzeCoT - Новое окно.
Центральное соединение базы данных
ЕС.
Совместное финансирование