Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN
loading...
Туристический навигатор
Viki
Официальный туристический портал
Пардубицкого края
Почти солнечно 9°C
погода

Погода - Пардубице

16.2. (23:00)
сегодня
Почти солнечно
9°C
17.2.
завтра
Пасмурно
13°C/8°C
18.2.
ВторникПолуоблачно
8°C/6°C
19.2.
СредаПолуоблачно
7°C/2°C
Источник: Погода Meteocentrum

Календарь мероприятий

Поиск мероприятий:
Области: Чешско-моравское пограничье. Кладске Помези. . Орлицкие горы и Подорлицко. Чешско-моравское пограничье. Градецко. Пардубицко. Хрудимско-Глинецко.
Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей.








начало: конец:
Другие параметры поиска

Карта

выставки, ярмарки (количество: 1)

(Skotačící svět Zdeňka Malce) ЧТ 16.1.2020 - ПТ 28.2.2020
(Králíky)
(Skotačící svět Zdeňka Malce)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(K2 Tour) ВС 23.2.2020
(Králíky)
(K2 Tour)

cвободное время (количество: 1)

(Nedělní ateliér - dračí křídla labyrint + rodinná dílna) Можно заказать билет ВС 23.2.2020 14:00 - 15:30
ВС 23.2.2020 15:30 - 17:00
Театр Drak (Hradec Králové)
(Nedělní ateliér - dračí křídla labyrint + rodinná dílna)

выставки, ярмарки (количество: 7)

(Uprostřed Koruny české) ЧТ 6.2.2020 - ВС 28.6.2020
Музей Восточной Чехии в Градце Кралове (Hradec Králové)
(Uprostřed Koruny české)
(Výstava Uvolnění) ПТ 3.1.2020 - СБ 29.2.2020
(Hradec Králové)
(Výstava Uvolnění)
(Výstava Evropské dědictví) ПН 6.1.2020 - СБ 29.2.2020
(Hradec Králové)
(Výstava Evropské dědictví)
(Do společnosti se Spolkem lidové tvorby) СР 8.1.2020 - ПТ 28.2.2020
(Hradec Králové)
(Do společnosti se Spolkem lidové tvorby)
(Výstava fotografií z kalendáře Slané ženy nejen 2020) СБ 1.2.2020 - СБ 29.2.2020
Наплавка кафе и музыкальный бар (Hradec Králové)
(Výstava fotografií z kalendáře Slané ženy nejen 2020)
(Jak vykouzlit úsměv na tváři) СБ 1.2.2020 - ПТ 28.2.2020
(Hradec Králové)
(Jak vykouzlit úsměv na tváři)
(Výstava Fotografové ve fotografii) ПН 3.2.2020 - ПТ 28.2.2020
(Hradec Králové)
(Výstava Fotografové ve fotografii)

исторические (количество: 1)

(Masopust na statku) ВС 23.2.2020 10:00 - 16:00
Шрамкова усадьба (Hradec Králové - Piletice)
(Masopust na statku)

кинофильм (количество: 1)

(Ježek Sonic) ВС 23.2.2020 15:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Ježek Sonic)

музыка (количество: 1)

(Bedekr po rynku světa (S3) varhanní cyklus) Можно заказать билет ВС 23.2.2020 17:00 - 18:30
Филармония Градец Кралове (Hradec Králové)
(Bedekr po rynku světa (S3) varhanní cyklus)

общественные (количество: 1)

(Setkání se zvířátky) ВС 23.2.2020 14:00
Дом детей и молодёжи Барак (Hradec Králové)
(Setkání se zvířátky)

театр (количество: 2)

(Papírová pohádka) ВС 23.2.2020 16:00
Галерея «Артишок» (Hradec Králové)
(Papírová pohádka)
(Alenka a její říše divů) ВС 23.2.2020 16:00
Театр Jiráskovo divadlo (Nový Bydžov)
(Alenka a její říše divů)

выставки, ярмарки (количество: 1)

(Art klub - obrazy) ПТ 31.1.2020 - СБ 29.2.2020
Клуб Год (Broumov)
(Art klub - obrazy)

профессиональные (количество: 1)

(Kurz Manželské večery - Náchod) Можно заказать билет ПН 13.1.2020 - ПН 2.3.2020
(Náchod)
(Kurz Manželské večery - Náchod)

cвободное время (количество: 5)

(Turnaj v prší pro ženy a dívky) ВС 23.2.2020 14:00
Зал у Цоуфалу (Přívrat)
(Turnaj v prší pro ženy a dívky)
(Loučení s ledem) ВС 23.2.2020 14:00 - 16:30
(Žamberk)
(Loučení s ledem)
(9. ročník Dětského karnevalu na ledě) ВС 23.2.2020 14:00
Зимний стадион (Ústí nad Orlicí)
(9. ročník Dětského karnevalu na ledě)
(Dětský maškarní karneval) ВС 23.2.2020 14:00
(Mistrovice)
(Dětský maškarní karneval)
(Misijní karneval) ВС 23.2.2020 15:00 - 17:30
Орловна (Letohrad)
(Misijní karneval)

выставки, ярмарки (количество: 7)

(Výstava - Merkur – nejen hračka!) ПТ 24.1.2020 - ВС 22.3.2020
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Merkur – nejen hračka!)
(Výstava kreseb grafika Miroslava Žišky) ВТ 7.1.2020 - ПТ 28.2.2020
(Lanškroun)
(Výstava kreseb grafika Miroslava Žišky)
(Zapomenuté Oustí - výstava fotografií z facebooku) ПН 13.1.2020 - СР 26.2.2020
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Zapomenuté Oustí - výstava fotografií z facebooku)
(Výstava s názvem Rekordy a kuriozity ze světa zvířat - savci) ЧТ 23.1.2020 - ВС 15.3.2020
Городской музей (Česká Třebová)
(Výstava s názvem Rekordy a kuriozity ze světa zvířat - savci)
(Bohumil Dušek Obrazy) ПН 3.2.2020 - ВТ 31.3.2020
(Žamberk)
(Bohumil Dušek Obrazy)
(Z historie Červeného kříže) ЧТ 6.2.2020 - ВС 1.3.2020
Хоцень - музей и замок (Choceň)
(Z historie Červeného kříže)
(Kamil Lhoták - grafika a kresby) СБ 8.2.2020 - ВС 22.3.2020
Ланшкроун - замок и городской музей (Lanškroun)
(Kamil Lhoták - grafika a kresby)

гастрономия (количество: 1)

(Zvěřinové hody) ПТ 14.2.2020 - ВС 23.2.2020
(Častolovice)
(Zvěřinové hody)

кинофильм (количество: 6)

(Ježek Sonic) ВС 23.2.2020 15:00
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(Ježek Sonic)
(Ježek Sonic) ВС 23.2.2020 17:00
кинотеатр Ланшкроун (Lanškroun)
(Ježek Sonic)
(Chlap na střídačku) ВС 23.2.2020 19:30
кинотеатр Ланшкроун (Lanškroun)
(Chlap na střídačku)
(Judy) ВС 23.2.2020 20:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Judy)
(Ježek Sonic) ВС 23.2.2020 17:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Ježek Sonic)
(Můj příběh) ВС 23.2.2020 17:30
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(Můj příběh)

музыка (количество: 3)

(Kongo - Oldies 80. a 90. léta) СБ 22.2.2020 21:00 - ВС 23.2.2020 5:00
Танцевальный клуб Конго (Letohrad)
(Kongo - Oldies 80. a 90. léta)
(Koncert vítězů Karlovarský skřivánek) ВС 23.2.2020 16:00 - 17:00
Кодимов Народный дом (Opočno)
(Koncert vítězů Karlovarský skřivánek)
(Hudlání) ВС 23.2.2020 19:00
Зал у Цоуфалу (Přívrat)
(Hudlání)

спорт, активный отдых (количество: 6)

(Mistrovství ČR v biatlonu - žactvo) ЧТ 20.2.2020 - ВС 23.2.2020
(Letohrad)
(Mistrovství ČR v biatlonu - žactvo)
(Turnaj přípravek) ВС 23.2.2020
Начальная школа Чешская Тршебова (Česká Třebová)
(Turnaj přípravek)
(Loučení s ledem) ВС 23.2.2020 14:00 - 16:30
(Žamberk)
(Loučení s ledem)
(9. ročník Dětského karnevalu na ledě) ВС 23.2.2020 14:00
Зимний стадион (Ústí nad Orlicí)
(9. ročník Dětského karnevalu na ledě)
(Veřejné bruslení) ВС 23.2.2020 14:00 - 16:00
Зимний стадион (Opočno)
(Veřejné bruslení)
(Veřejné bruslení) ВС 23.2.2020 14:00 - 15:45
Зимний стадион (Choceň)
(Veřejné bruslení)

театр (количество: 3)

(Divadelní společnost Julie Jurištové - Obušku z pytle ven) ВС 23.2.2020 15:00
Культурный центр (Česká Třebová)
(Divadelní společnost Julie Jurištové - Obušku z pytle ven)
(Maxipes Fík) ВС 23.2.2020 15:00 - 16:30
Театр Пэлцла (Rychnov nad Kněžnou)
(Maxipes Fík)
(Kuba a tři čerti) ВС 23.2.2020 16:00
Рошкотов театр и кинотеатр Май (Ústí nad Orlicí)
(Kuba a tři čerti)

cвободное время (количество: 11)

(Program pro školy: Umění sbírat umění) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Umění sbírat umění)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Luminografie) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Program pro školy: Fotogramy) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Program pro školy: Tajemství fotografie) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Tajemství fotografie)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Miroslav Šašek - dětské ilustrace) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Miroslav Šašek - dětské ilustrace)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Na skok do renesance) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Dětské šibřinky) ВС 23.2.2020 14:00
Соколовна (Pardubice)
(Dětské šibřinky)
(Tvůrčí neděle: H2O) ВС 23.2.2020 15:00 - 17:00
Галерея города Пардубице (Pardubice)
(Tvůrčí neděle: H2O)

выставки, ярмарки (количество: 9)

(Světy v kameni) ПТ 3.5.2019 - ВС 26.4.2020
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Světy v kameni)
(Galerijní zisky: Třicet let sbírkotvorné činnosti Východočeské galerie v Pardubicích 1989–2019) ПН 21.10.2019 - ВС 8.3.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Galerijní zisky: Třicet let sbírkotvorné činnosti Východočeské galerie v Pardubicích 1989–2019)
(Ohlédnutí za budováním sbírky moderního umění) ПН 21.10.2019 - ВС 23.2.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Ohlédnutí za budováním sbírky moderního umění)
(Time's Up: SeatoxDetox - výstava) СР 4.12.2019 - ВС 1.3.2020
Галерея города Пардубице (Pardubice)
(Time's Up: SeatoxDetox - výstava)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990) ВТ 15.10.2019 - ВС 15.11.2020
Československé armády (Přelouč)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990)
(Výstava: Šaškův svět) СР 27.11.2019 - ВС 23.2.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Výstava: Šaškův svět)
(Cesta životem) ПТ 31.1.2020 - ВТ 31.3.2020
(Pardubice)
(Cesta životem)
(Czech Nature Photo 2019) ВТ 4.2.2020 - ВТ 31.3.2020
Выставочный зал Масгауз (Pardubice)
(Czech Nature Photo 2019)
(Výstava příběhů z Indie) ВТ 4.2.2020 - СР 25.3.2020
Соколовна (Pardubice)
(Výstava příběhů z Indie)

исторические (количество: 1)

(Akce - stará řemesla) ВС 23.2.2020 15:00 - 18:00
Экоцентр Палета (Pardubice)
(Akce - stará řemesla)

профессиональные (количество: 6)

(Program pro školy: Umění sbírat umění) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Umění sbírat umění)
(Program pro školy: Luminografie) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Program pro školy: Fotogramy) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Program pro školy: Nekonečný příběh) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Nekonečný příběh)
(Program pro školy: Na skok do renesance) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Akce - stará řemesla) ВС 23.2.2020 15:00 - 18:00
Экоцентр Палета (Pardubice)
(Akce - stará řemesla)

спорт, активный отдых (количество: 2)

(Jóga pro začínájící - kurz integrální jógy) ВС 1.9.2019 - ВТ 30.6.2020
(Pardubice)
(Jóga pro začínájící - kurz integrální jógy)
(Báje a pověsti (vycházka Pardubicemi)) ВС 23.2.2020 13:30
(Lázně Bohdaneč)
(Báje a pověsti (vycházka Pardubicemi))

театр (количество: 1)

(Audience u královny) ВС 23.2.2020 19:00
Восточно-чешский театр (Pardubice)
(Audience u královny)

выставки, ярмарки (количество: 4)

(Vzpomínky na velehory) СР 15.1.2020 - ЧТ 19.3.2020
Галерея города Трутнов (Trutnov)
(Vzpomínky na velehory)
(Noc je temná jako hřích) СР 22.1.2020 - СБ 29.2.2020
Галерея города Трутнов (Trutnov)
(Noc je temná jako hřích)
(Jak semena putují krajinou) ПТ 7.2.2020 - ВС 26.4.2020
Крконошский музей в Илемнице - Гарраховский замок (Jilemnice)
(Jak semena putují krajinou)
(Autoři Jilemnicka) ПТ 21.2.2020 - ВТ 31.3.2020
Общественный дом «Йилм» (Jilemnice )
(Autoři Jilemnicka)

cвободное время (количество: 2)

(Burza jarního a letního oblečení) ПН 17.2.2020 - ЧТ 5.3.2020
Городская галерея Тршемошнице (Třemošnice)
(Burza jarního a letního oblečení)
(Turnaj stolních her) ВС 23.2.2020 13:30
Дом культуры (Třemošnice)
(Turnaj stolních her)

выставки, ярмарки (количество: 7)

(Dějiny Památníku Lidice a Památníku Ležáky a jejich proměny po roce 1989) ПТ 3.1.2020 - ВТ 30.6.2020
Лежаки - поминальный ареал (Miřetice)
(Dějiny Památníku Lidice a Památníku Ležáky a jejich proměny po roce 1989)
(Ultrafialové retro) ЧТ 30.1.2020 - ВС 9.1.2022
Музей театрально-кукольного искусства в Хрудиме (Chrudim)
(Ultrafialové retro)
(Kořeny/roots aneb Život pod zemí) ЧТ 30.1.2020 - ВС 14.6.2020
Региональный музей в Хрyдими (Chrudim)
(Kořeny/roots aneb Život pod zemí)
(Vílí taje) ПН 13.1.2020 - ЧТ 27.2.2020
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Vílí taje)
(Společenský život hmyzu) ВТ 28.1.2020 - ВС 29.3.2020
Городской музей города Скутеч (Skuteč)
(Společenský život hmyzu)
(Ke kořenům: Ukrajinské kroje a tradice) СБ 8.2.2020 - ВС 22.3.2020
Региональный музей в Хрyдими (Chrudim)
(Ke kořenům: Ukrajinské kroje a tradice)
(Jaroslav Koreček - Obrazy) СР 12.2.2020 - ПН 9.3.2020
Выставочный зал Театра Карла Пиппиха (Chrudim)
(Jaroslav Koreček - Obrazy)

кинофильм (количество: 3)

(Mosley) ВС 23.2.2020 15:00
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Mosley)
(Modelář) ВС 23.2.2020 19:30
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Modelář)
(Chlap na střídačku) ВС 23.2.2020 17:00
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Chlap na střídačku)

профессиональные (количество: 1)

(Spartan Race) ВС 23.2.2020 17:00
Соколовна (Nasavrky)
(Spartan Race)

спорт, активный отдых (количество: 2)

(Tabata) ВС 23.2.2020 18:00
(Hlinsko)
(Tabata)
(TRX) ВС 23.2.2020 17:00
(Hlinsko)
(TRX)

театр (количество: 1)

(Přítelkyně - Jen Silverman) ВС 23.2.2020 19:00
Театр Karla Pippicha (Chrudim)
(Přítelkyně - Jen Silverman)

церковное (количество: 11)

(Bohoslužba) ВС 23.2.2020 7:30
Центр Яна XXIII (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 23.2.2020 8:00
(Trhová Kamenice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 23.2.2020 8:30
(Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 23.2.2020 9:00
Приход Евангелической церкви чешских братьев (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 23.2.2020 9:00
Евангелический костел (Krouna)
(Bohoslužba)
(Setkání apoštolské církve) ВС 23.2.2020 10:00
Апостольская церковь, община Глинско (Hlinsko)
(Setkání apoštolské církve)
(Bohoslužba) ВС 23.2.2020 11:00
(Studnice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 23.2.2020 8:00
(Krouna)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 23.2.2020 9:30
Kостел св. Петра и Павла, апостолов (Hlinsko, Chlum)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 23.2.2020 17:00
Костел Рождения Девы-Марии (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 23.2.2020 10:30
Костел Пресвятой Троицы (Kameničky)
(Bohoslužba)

cвободное время (количество: 2)

(Zimní dětská herna) СБ 26.10.2019 - ВТ 31.3.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Zimní dětská herna)
(Samoobslužná rukodělná dílna – Náramek Boženy Němcové) СБ 1.2.2020 - ВС 19.4.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Samoobslužná rukodělná dílna – Náramek Boženy Němcové)

выставки, ярмарки (количество: 9)

(Fenomén Igráček) ВТ 3.12.2019 - ВС 1.3.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Fenomén Igráček)
(Retrogaming) СБ 25.1.2020 - ВС 26.4.2020
Центр Богуслава Мартину в Поличке - музей (Polička)
(Retrogaming)
(Babiččina Barunka - 200 let od narození Boženy Němcové) СБ 1.2.2020 - ВС 19.4.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Babiččina Barunka - 200 let od narození Boženy Němcové)
(Karel Zeman) СБ 8.2.2020 - ВС 29.3.2020
Дом «У Рыцарей» - галерея (Litomyšl)
(Karel Zeman)
(Přehlídka 2020) СБ 1.2.2020 - ВС 1.3.2020
Городской музей и галерея в г. Свитавы (Svitavy)
(Přehlídka 2020)
(Daniela Martiníková: Ručně tkané textilie) ВТ 4.2.2020 - ЧТ 30.4.2020
(Litomyšl)
(Daniela Martiníková: Ručně tkané textilie)
(Brána recyklace) СР 5.2.2020 - СР 22.4.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Brána recyklace)
(Netopýři tajemní a zranitelní) ЧТ 13.2.2020 - ПН 13.4.2020
Городской музей и галерея в г. Свитавы (Svitavy)
(Netopýři tajemní a zranitelní)
(Výstava kreativních obrázků) ЧТ 20.2.2020 - ВТ 3.3.2020
(Vysoké Mýto)
(Výstava kreativních obrázků)

гастрономия (количество: 1)

(Zabíjačkové dny) СБ 22.2.2020 - ПН 24.2.2020
(Nové Hrady)
(Zabíjačkové dny)

кинофильм (количество: 3)

(Ježek Sonic) ВС 23.2.2020 17:00
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Ježek Sonic)
(Severská filmová zima - Psi nenosí kalhoty) ВС 23.2.2020 18:00
Театральный клуб (Polička)
(Severská filmová zima - Psi nenosí kalhoty)
(Chlap na střídačku) ВС 23.2.2020 19:00
Театр Šemberovo divadlo (Vysoké Mýto)
(Chlap na střídačku)

общественные (количество: 1)

(Co vše byste měli o Boženě Němcové vědět) СБ 1.2.2020 - ВС 19.4.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Co vše byste měli o Boženě Němcové vědět)

профессиональные (количество: 4)

(Nakopněte svoji školu v Litomyšli) ВС 23.2.2020 - ВТ 25.2.2020
Замковый холм (Litomyšl)
(Nakopněte svoji školu v Litomyšli)
(Krátké inspirativní přednášky na téma vzdělávání) ВС 23.2.2020 14:00
Замковый холм (Litomyšl)
(Krátké inspirativní přednášky na téma vzdělávání)
(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto) Можно заказать билет ВС 9.2.2020 - ВС 29.3.2020
Общество Братского Союза баптистов (Vysoké Mýto)
(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto)
(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto) Можно заказать билет ВС 16.2.2020 - ВС 5.4.2020
Церковь братская (Vysoké Mýto)
(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto)

спорт, активный отдых (количество: 3)

(Český pohár juniorek (pokračování)) ВС 23.2.2020 9:00
Стрельбище (Svitavy)
(Český pohár juniorek (pokračování))
(Florbal Litomyšl vs. FBC Mohelnice) ВС 23.2.2020 16:00
(Litomyšl)
(Florbal Litomyšl vs. FBC Mohelnice)
(Taneční kurz pro dospělé) ВС 23.2.2020 18:00 - 20:30
Городской общественный центр Соколовна (Proseč)
(Taneční kurz pro dospělé)

театр (количество: 1)

(Kašpárek v pekle) ВС 23.2.2020 14:00
ВС 23.2.2020 16:00
Кукольный театр «Сердечко» (Vysoké Mýto)
(Kašpárek v pekle)

церковное (количество: 2)

(Křesťanské setkání na téma "Boží plán pro tvůj život") ВС 23.2.2020 18:00 - 20:00
Христианский центр (Svitavy)
(Křesťanské setkání na téma
(Bohoslužba - Mladočov) ВС 23.2.2020 8:30
(Poříčí u Litomyšle, Mladočov)
(Bohoslužba - Mladočov)

общее количество найденных записей: 129

Найди свою деятельность

Региональная операционная программа NUTS II Северо-Восток - Новое окно.
Совместное финансирование
Пардубицкий край.
Реализатор
CzechTourism - Новое окно.
CzechTourism
Дестинационная компания Восточная Чехия - Новое окно.
Туристическая компания
Восточные Чехи
CzeCoT - Новое окно.
Центральное соединение базы данных
ЕС.
Совместное финансирование