Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN
loading...
Туристический навигатор
Viki
Официальный туристический портал
Пардубицкого края
Почти солнечно 10°C
погода

Погода - Пардубице

16.2. (21:30)
сегодня
Почти солнечно
10°C
17.2.
завтра
Пасмурно
13°C/8°C
18.2.
ВторникПолуоблачно
8°C/6°C
19.2.
СредаПолуоблачно
7°C/2°C
Источник: Погода Meteocentrum

Календарь мероприятий

Поиск мероприятий:
Области: Чешско-моравское пограничье. Кладске Помези. . Орлицкие горы и Подорлицко. Чешско-моравское пограничье. Градецко. Пардубицко. Хрудимско-Глинецко.
Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей.








начало: конец:
Другие параметры поиска

Карта

выставки, ярмарки (количество: 2)

(Skotačící svět Zdeňka Malce) ЧТ 16.1.2020 - ПТ 28.2.2020
(Králíky)
(Skotačící svět Zdeňka Malce)
(Krajiny a ilustrace - Adéla Rúčková) ПТ 17.1.2020 - СБ 29.2.2020
Городской музей (Králíky)
(Krajiny a ilustrace - Adéla Rúčková)

музыка (количество: 1)

(Oldies party II.) СБ 22.2.2020 20:00
Клуб На Стрельбище (Králíky)
(Oldies party II.)

спорт, активный отдых (количество: 2)

(Snow Tour 2020) ЧТ 20.2.2020 - СБ 22.2.2020
(Králíky)
(Snow Tour 2020)
(První stopa) СБ 22.2.2020
(Králíky)
(První stopa)

театр (количество: 1)

(Dívčí válka) СБ 22.2.2020 19:00
(Červená Voda)
(Dívčí válka)

cвободное время (количество: 4)

(Auparťáček: Protančíme střevíce) СБ 22.2.2020 14:00
(Hradec Králové)
(Auparťáček: Protančíme střevíce)
(12. masopust pro celou rodinu) СБ 22.2.2020 15:00
Новэ Адалбертинум (Hradec Králové)
(12. masopust pro celou rodinu)
(Karneval v TJ Montas) СБ 22.2.2020 15:00
(Hradec Králové)
(Karneval v TJ Montas)
(Království masek aneb Karneval na ledě) СБ 22.2.2020 16:00
ЧПП Арена (Hradec Králové)
(Království masek aneb Karneval na ledě)

выставки, ярмарки (количество: 7)

(Uprostřed Koruny české) ЧТ 6.2.2020 - ВС 28.6.2020
Музей Восточной Чехии в Градце Кралове (Hradec Králové)
(Uprostřed Koruny české)
(Výstava Uvolnění) ПТ 3.1.2020 - СБ 29.2.2020
(Hradec Králové)
(Výstava Uvolnění)
(Výstava Evropské dědictví) ПН 6.1.2020 - СБ 29.2.2020
(Hradec Králové)
(Výstava Evropské dědictví)
(Do společnosti se Spolkem lidové tvorby) СР 8.1.2020 - ПТ 28.2.2020
(Hradec Králové)
(Do společnosti se Spolkem lidové tvorby)
(Výstava fotografií z kalendáře Slané ženy nejen 2020) СБ 1.2.2020 - СБ 29.2.2020
Наплавка кафе и музыкальный бар (Hradec Králové)
(Výstava fotografií z kalendáře Slané ženy nejen 2020)
(Jak vykouzlit úsměv na tváři) СБ 1.2.2020 - ПТ 28.2.2020
(Hradec Králové)
(Jak vykouzlit úsměv na tváři)
(Výstava Fotografové ve fotografii) ПН 3.2.2020 - ПТ 28.2.2020
(Hradec Králové)
(Výstava Fotografové ve fotografii)

исторические (количество: 5)

(Masopust na Masarykově náměstí) СБ 22.2.2020 10:00 - 13:00
Masarykovo náměstí (Nový Bydžov)
(Masopust na Masarykově náměstí)
(Masopust v Orlici) СБ 22.2.2020 10:00
(Hradec Králové)
(Masopust v Orlici)
(Stěžerský masopust) СБ 22.2.2020 10:30
Hradec Králové
(Stěžerský masopust)
(12. masopust pro celou rodinu) СБ 22.2.2020 15:00
Новэ Адалбертинум (Hradec Králové)
(12. masopust pro celou rodinu)
(12. masopust pro celou rodinu - Masopustní zábava pro dospělé) СБ 22.2.2020 20:00
Новэ Адалбертинум (Hradec Králové)
(12. masopust pro celou rodinu - Masopustní zábava pro dospělé)

кинофильм (количество: 6)

(Festival Cyklocestování) СБ 22.2.2020 9:00
Wonkova (Hradec Králové)
(Festival Cyklocestování)
(Super mazlíčci) СБ 22.2.2020 15:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Super mazlíčci)
(Parazit) СБ 22.2.2020 20:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Parazit)
(Chlap na střídačku) СБ 22.2.2020 19:00
Театр Jiráskovo divadlo (Nový Bydžov)
(Chlap na střídačku)
(Ježek Sonic) СБ 22.2.2020 17:00
Театр Jiráskovo divadlo (Nový Bydžov)
(Ježek Sonic)
(Ježek Sonic) СБ 22.2.2020 13:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Ježek Sonic)

музыка (количество: 5)

(Zimní dobrota fest) СБ 22.2.2020 17:00
AC клуб (Hradec Králové)
(Zimní dobrota fest)
(Metal Destruction Tour: Algaes, Archeonic, Arawn) СБ 22.2.2020 19:00
Завод (Hradec Králové)
(Metal Destruction Tour: Algaes, Archeonic, Arawn)
(4. tune - Anna Hanuš Kuchařová) СБ 22.2.2020 19:30
Наплавка кафе и музыкальный бар (Hradec Králové)
(4. tune - Anna Hanuš Kuchařová)
(12. masopust pro celou rodinu - Masopustní zábava pro dospělé) СБ 22.2.2020 20:00
Новэ Адалбертинум (Hradec Králové)
(12. masopust pro celou rodinu - Masopustní zábava pro dospělé)
(Stein 27) СБ 22.2.2020 21:00
Деноче Мьюзик-холл (Hradec Králové)
(Stein 27)

общественные (количество: 2)

(Stěžerský masopust) СБ 22.2.2020 10:30
Hradec Králové
(Stěžerský masopust)
(První úklid Trash Hero Hradec Králové a Fridays for Future 2020) СБ 22.2.2020 14:00
Hradec Králové
(První úklid Trash Hero Hradec Králové a Fridays for Future 2020)

профессиональные (количество: 2)

(Kurz malby krajiny olejem) СБ 22.2.2020 9:00
Галерея «Артишок» (Hradec Králové)
(Kurz malby krajiny olejem)
(Jaké je Slunce?) Можно заказать билет СБ 22.2.2020 17:00 - 18:30
Обсерватория и планетарий - Градец Кралове (Hradec Králové)
(Jaké je Slunce?)

театр (количество: 4)

(Pohádaka o ledním medvídkovi) Можно заказать билет СБ 22.2.2020 10:00 - 10:45
Адальбертинум (Hradec Králové)
(Pohádaka o ledním medvídkovi)
(Šípková Růženka) Можно заказать билет СБ 22.2.2020 16:00 - 16:49
Театр Drak (Hradec Králové)
(Šípková Růženka)
(Bratři Karamazovi) Можно заказать билет СБ 22.2.2020 19:00
Театр Klicperovo divadlo (Hradec Králové)
(Bratři Karamazovi)
(Relaxační večer s UV barmanskou show) СБ 22.2.2020 20:30
Городские лазне (Hradec Králové)
(Relaxační večer s UV barmanskou show)

выставки, ярмарки (количество: 2)

(Anna Sládková) ЧТ 30.1.2020 - СБ 14.3.2020
Городская галерея Имбирка (Nové Město nad Metují)
(Anna Sládková)
(Art klub - obrazy) ПТ 31.1.2020 - СБ 29.2.2020
Клуб Год (Broumov)
(Art klub - obrazy)

профессиональные (количество: 1)

(Kurz Manželské večery - Náchod) Можно заказать билет ПН 13.1.2020 - ПН 2.3.2020
(Náchod)
(Kurz Manželské večery - Náchod)

cвободное время (количество: 4)

(Meznárodní den průvodců) СБ 22.2.2020 8:30 - 12:30
(Choceň)
(Meznárodní den průvodců)
(Sobotní veřejná šicí dílna: Dvouzipová taštička) СБ 22.2.2020 9:00 - 14:00
Česká Třebová
(Sobotní veřejná šicí dílna: Dvouzipová taštička)
(Dětský maškarní rej) СБ 22.2.2020 14:00
Отель У Дуба (Jablonné nad Orlicí)
(Dětský maškarní rej)
(Dětský karneval) СБ 22.2.2020 14:00
Dlouhoňovice
(Dětský karneval)

выставки, ярмарки (количество: 9)

(Výstava - Merkur – nejen hračka!) ПТ 24.1.2020 - ВС 22.3.2020
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Merkur – nejen hračka!)
(Výstava kreseb grafika Miroslava Žišky) ВТ 7.1.2020 - ПТ 28.2.2020
(Lanškroun)
(Výstava kreseb grafika Miroslava Žišky)
(Zapomenuté Oustí - výstava fotografií z facebooku) ПН 13.1.2020 - СР 26.2.2020
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Zapomenuté Oustí - výstava fotografií z facebooku)
(Výstava s názvem Rekordy a kuriozity ze světa zvířat - savci) ЧТ 23.1.2020 - ВС 15.3.2020
Городской музей (Česká Třebová)
(Výstava s názvem Rekordy a kuriozity ze světa zvířat - savci)
(Bohumil Dušek Obrazy) ПН 3.2.2020 - ВТ 31.3.2020
(Žamberk)
(Bohumil Dušek Obrazy)
(Léčivé rostliny aneb Není bylina, aby na něco nebyla) ПН 3.2.2020 - СБ 14.3.2020
Городской музей Летоград (Letohrad)
(Léčivé rostliny aneb Není bylina, aby na něco nebyla)
(Z historie Červeného kříže) ЧТ 6.2.2020 - ВС 1.3.2020
Хоцень - музей и замок (Choceň)
(Z historie Červeného kříže)
(Kamil Lhoták - grafika a kresby) СБ 8.2.2020 - ВС 22.3.2020
Ланшкроун - замок и городской музей (Lanškroun)
(Kamil Lhoták - grafika a kresby)
(Meznárodní den průvodců) СБ 22.2.2020 8:30 - 12:30
(Choceň)
(Meznárodní den průvodců)

гастрономия (количество: 2)

(Zvěřinové hody) ПТ 14.2.2020 - ВС 23.2.2020
(Častolovice)
(Zvěřinové hody)
(Ostatky - masopust) СБ 22.2.2020 9:00
Барачницкая Рихта (Choceň)
(Ostatky - masopust)

исторические (количество: 6)

(Masopust) СБ 22.2.2020
Ланшкроун - замок и городской музей (Lanškroun), Lanškroun
(Masopust)
(Ostatky - masopust) СБ 22.2.2020 9:00
Барачницкая Рихта (Choceň)
(Ostatky - masopust)
(Jablonský masopust) СБ 22.2.2020 10:00
Náměstí 5. května (Jablonné nad Orlicí)
(Jablonský masopust)
(Masopustní průvod) СБ 22.2.2020 10:00
Mistrovice
(Masopustní průvod)
(Masopust) СБ 22.2.2020 10:30
Hejnice
(Masopust)
(Masopust) СБ 22.2.2020 14:00
Helvíkovice
(Masopust)

кинофильм (количество: 7)

(Ledové království 2) СБ 22.2.2020 14:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Ledové království 2)
(Ježek Sonic (USA, Japonsko) 2D) СБ 22.2.2020 17:00
Культурный центр (Česká Třebová)
(Ježek Sonic (USA, Japonsko) 2D)
(Mizerové navždy) СБ 22.2.2020 17:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Mizerové navždy)
(Judy) СБ 22.2.2020 18:30
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(Judy)
(Ježek Sonic) СБ 22.2.2020 17:00
кинотеатр Ланшкроун (Lanškroun)
(Ježek Sonic)
(Chlap na střídačku) СБ 22.2.2020 16:00
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(Chlap na střídačku)
(Chlap na střídačku) СБ 22.2.2020 20:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Chlap na střídačku)

музыка (количество: 9)

(Kongo - February happy birthday) ПТ 21.2.2020 21:00 - СБ 22.2.2020 5:00
Танцевальный клуб Конго (Letohrad)
(Kongo - February happy birthday)
(Masopustní retro zábava) СБ 22.2.2020 20:00
(Mistrovice)
(Masopustní retro zábava)
(Ples KDU-ČSL) СБ 22.2.2020 20:00
Культурный дом (Ústí nad Orlicí)
(Ples KDU-ČSL)
(Hasičský ples) СБ 22.2.2020 20:00
Летняя сцена Погоржи (Pohoří)
(Hasičský ples)
(Společenský ples) СБ 22.2.2020 20:00
Дом культуры (Bartošovice v Orlických horách)
(Společenský ples)
(Hasičský ples) СБ 22.2.2020 20:00
(Záchlumí)
(Hasičský ples)
(Hasičský ples) СБ 22.2.2020 20:00
Культурное заведение г. Хоцень (Choceň)
(Hasičský ples)
(Větvákova 50 - hrají Gauneři Plzeň a E. N. D. ÚO (punk-rock)) СБ 22.2.2020 21:00
Рокач У Черта (Libchavy)
(Větvákova 50 - hrají Gauneři Plzeň a E. N. D. ÚO (punk-rock))
(Kongo - Oldies 80. a 90. léta) СБ 22.2.2020 21:00 - ВС 23.2.2020 5:00
Танцевальный клуб Конго (Letohrad)
(Kongo - Oldies 80. a 90. léta)

общественные (количество: 5)

(Masopust) СБ 22.2.2020
Ланшкроун - замок и городской музей (Lanškroun), Lanškroun
(Masopust)
(Meznárodní den průvodců) СБ 22.2.2020 8:30 - 12:30
(Choceň)
(Meznárodní den průvodců)
(Masopust v Sopotnici) СБ 22.2.2020 14:00
Sopotnice
(Masopust v Sopotnici)
(Cestovatelská beseda o Indii) СБ 22.2.2020 16:00
Соколовна (Líšnice)
(Cestovatelská beseda o Indii)
(Rybářský ples) СБ 22.2.2020 20:00
Торжественный зал (Žichlínek)
(Rybářský ples)

спорт, активный отдых (количество: 6)

(Mistrovství ČR v biatlonu - žactvo) ЧТ 20.2.2020 - ВС 23.2.2020
(Letohrad)
(Mistrovství ČR v biatlonu - žactvo)
(Turnaj přípravek) СБ 22.2.2020
Начальная школа Чешская Тршебова (Česká Třebová)
(Turnaj přípravek)
(Gladiator Race) СБ 22.2.2020
(Lanškroun)
(Gladiator Race)
(Veřejné bruslení) СБ 22.2.2020 13:30 - 15:00
Зимний стадион (Opočno)
(Veřejné bruslení)
(Škola bruslení) СБ 22.2.2020 15:15 - 16:30
Зимний стадион (Opočno)
(Škola bruslení)
(Veřejné bruslení) СБ 22.2.2020 9:00 - 11:00
СБ 22.2.2020 19:00 - 21:00
Зимний стадион (Choceň)
(Veřejné bruslení)

театр (количество: 2)

(Obušku z pytle ven) СБ 22.2.2020 15:00
Культурное заведение г. Хоцень (Choceň)
(Obušku z pytle ven)
(Kroky po duhovém chodníku) СБ 22.2.2020 19:00
Рошкотов театр и кинотеатр Май (Ústí nad Orlicí)
(Kroky po duhovém chodníku)

cвободное время (количество: 12)

(Mezinárodní den průvodců - bezplatné prohlídky města) СБ 22.2.2020
náměstí Republiky (Pardubice), Pernštýnské náměstí (Pardubice), Zámecká (Pardubice), Zelenobranská (Pardubice)
(Mezinárodní den průvodců - bezplatné prohlídky města)
(Kouzelnické vystoupení - kouzelník Standa a kouzelnice Zdeňka) Можно заказать билет СБ 22.2.2020 13:00
Музей магии (Pardubice)
(Kouzelnické vystoupení - kouzelník Standa a kouzelnice Zdeňka)
(Program pro školy: Fotogramy) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Tajemství fotografie) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Tajemství fotografie)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Na skok do renesance) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Program pro školy: Luminografie) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Program pro školy: Miroslav Šašek - dětské ilustrace) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Miroslav Šašek - dětské ilustrace)
(Program pro školy: Umění sbírat umění) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Umění sbírat umění)
(Dětský karneval) СБ 22.2.2020 14:30 - 17:00
Дом техники (Pardubice)
(Dětský karneval)

выставки, ярмарки (количество: 10)

(Světy v kameni) ПТ 3.5.2019 - ВС 26.4.2020
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Světy v kameni)
(Ohlédnutí za budováním sbírky moderního umění) ПН 21.10.2019 - ВС 23.2.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Ohlédnutí za budováním sbírky moderního umění)
(Galerijní zisky: Třicet let sbírkotvorné činnosti Východočeské galerie v Pardubicích 1989–2019) ПН 21.10.2019 - ВС 8.3.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Galerijní zisky: Třicet let sbírkotvorné činnosti Východočeské galerie v Pardubicích 1989–2019)
(Time's Up: SeatoxDetox - výstava) СР 4.12.2019 - ВС 1.3.2020
Галерея города Пардубице (Pardubice)
(Time's Up: SeatoxDetox - výstava)
(Tomáš Hřivnáč - grafika, malba) СР 12.2.2020 - ВТ 24.3.2020
Галерея Пардубицкого университета (Pardubice)
(Tomáš Hřivnáč - grafika, malba)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990) ВТ 15.10.2019 - ВС 15.11.2020
Československé armády (Přelouč)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990)
(Výstava: Šaškův svět) СР 27.11.2019 - ВС 23.2.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Výstava: Šaškův svět)
(Cesta životem) ПТ 31.1.2020 - ВТ 31.3.2020
(Pardubice)
(Cesta životem)
(Czech Nature Photo 2019) ВТ 4.2.2020 - ВТ 31.3.2020
Выставочный зал Масгауз (Pardubice)
(Czech Nature Photo 2019)
(Výstava příběhů z Indie) ВТ 4.2.2020 - СР 25.3.2020
Соколовна (Pardubice)
(Výstava příběhů z Indie)

исторические (количество: 1)

(Masopustní dopoledne) СБ 22.2.2020 9:30
Masarykovo náměstí (Přelouč)
(Masopustní dopoledne)

музыка (количество: 3)

(Obecní ples Zdechovic&Spytovic) ПТ 21.2.2020 20:00 - СБ 22.2.2020 1:00
(Zdechovice)
(Obecní ples Zdechovic&Spytovic)
(7. charitní ples) СБ 22.2.2020 19:00
(Pardubice)
(7. charitní ples)
(116. Šibřinky) СБ 22.2.2020 20:00
(Pardubice)
(116. Šibřinky)

общественные (количество: 3)

(Ondřej Buddeus: Text, událost a rovnováha) СБ 22.2.2020 10:00 - 16:00
Галерея города Пардубице (Pardubice)
(Ondřej Buddeus: Text, událost a rovnováha)
(Speed Dating vol. 5) СБ 22.2.2020 19:00
17. listopadu (Pardubice)
(Speed Dating vol. 5)
(Ondřej Buddeus: Autorské čtení) СБ 22.2.2020 19:00
Театр 29 (Pardubice)
(Ondřej Buddeus: Autorské čtení)

профессиональные (количество: 8)

(Ondřej Buddeus: Text, událost a rovnováha) СБ 22.2.2020 10:00 - 16:00
Галерея города Пардубице (Pardubice)
(Ondřej Buddeus: Text, událost a rovnováha)
(Program pro školy: Fotogramy) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Program pro školy: Nekonečný příběh) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Nekonečný příběh)
(Program pro školy: Na skok do renesance) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Program pro školy: Luminografie) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Program pro školy: Umění sbírat umění) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Umění sbírat umění)
(Čarování s pohádkou - program pro předškoláky) СБ 22.2.2020 10:15 - 11:15
(Pardubice)
(Čarování s pohádkou - program pro předškoláky)
(Festival pro rodinu: Partnerství a nenásilná komunikace) СБ 22.2.2020 14:00
Клуб здоровья Пардубице (Pardubice)
(Festival pro rodinu: Partnerství a nenásilná komunikace)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(Jóga pro začínájící - kurz integrální jógy) ВС 1.9.2019 - ВТ 30.6.2020
(Pardubice)
(Jóga pro začínájící - kurz integrální jógy)

театр (количество: 3)

(Hra na vlka) СБ 22.2.2020 19:00
Театр «Экзил» (Pardubice)
(Hra na vlka)
(Audience u královny) СБ 22.2.2020 19:00
Восточно-чешский театр (Pardubice)
(Audience u královny)
(Víc hlav víc ví aneb doktor Drak Dráp) СБ 22.2.2020 10:00
Дом детей и молодёжи Бета - удалённый центр Дубина (Pardubice)
(Víc hlav víc ví aneb doktor Drak Dráp)

выставки, ярмарки (количество: 5)

(Vzpomínky na velehory) СР 15.1.2020 - ЧТ 19.3.2020
Галерея города Трутнов (Trutnov)
(Vzpomínky na velehory)
(Noc je temná jako hřích) СР 22.1.2020 - СБ 29.2.2020
Галерея города Трутнов (Trutnov)
(Noc je temná jako hřích)
(Z Hostinného na druhý konec světa) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 5.3.2020
(Hostinné)
(Z Hostinného na druhý konec světa)
(Jak semena putují krajinou) ПТ 7.2.2020 - ВС 26.4.2020
Крконошский музей в Илемнице - Гарраховский замок (Jilemnice)
(Jak semena putují krajinou)
(Autoři Jilemnicka) ПТ 21.2.2020 - ВТ 31.3.2020
Общественный дом «Йилм» (Jilemnice )
(Autoři Jilemnicka)

исторические (количество: 2)

(Lánovský masopust) СБ 22.2.2020 12:30
Dolní Lánov
(Lánovský masopust)
(Masopust - Hostinné) СБ 22.2.2020 14:00
Hostinné
(Masopust - Hostinné)

общественные (количество: 2)

(Lánovský masopust) СБ 22.2.2020 12:30
Dolní Lánov
(Lánovský masopust)
(Masopust - Hostinné) СБ 22.2.2020 14:00
Hostinné
(Masopust - Hostinné)

cвободное время (количество: 2)

(Burza jarního a letního oblečení) ПН 17.2.2020 - ЧТ 5.3.2020
Городская галерея Тршемошнице (Třemošnice)
(Burza jarního a letního oblečení)
(Truhlářský workshop) СБ 22.2.2020 9:00 - 13:00
U Cukrovaru (Slatiňany)
(Truhlářský workshop)

выставки, ярмарки (количество: 8)

(Dějiny Památníku Lidice a Památníku Ležáky a jejich proměny po roce 1989) ПТ 3.1.2020 - ВТ 30.6.2020
Лежаки - поминальный ареал (Miřetice)
(Dějiny Památníku Lidice a Památníku Ležáky a jejich proměny po roce 1989)
(Kořeny/roots aneb Život pod zemí) ЧТ 30.1.2020 - ВС 14.6.2020
Региональный музей в Хрyдими (Chrudim)
(Kořeny/roots aneb Život pod zemí)
(Ultrafialové retro) ЧТ 30.1.2020 - ВС 9.1.2022
Музей театрально-кукольного искусства в Хрудиме (Chrudim)
(Ultrafialové retro)
(Vílí taje) ПН 13.1.2020 - ЧТ 27.2.2020
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Vílí taje)
(Společenský život hmyzu) ВТ 28.1.2020 - ВС 29.3.2020
Городской музей города Скутеч (Skuteč)
(Společenský život hmyzu)
(Ke kořenům: Ukrajinské kroje a tradice) СБ 8.2.2020 - ВС 22.3.2020
Региональный музей в Хрyдими (Chrudim)
(Ke kořenům: Ukrajinské kroje a tradice)
(Jaroslav Koreček - Obrazy) СР 12.2.2020 - ПН 9.3.2020
Выставочный зал Театра Карла Пиппиха (Chrudim)
(Jaroslav Koreček - Obrazy)
(Masopustní jarmark) СБ 22.2.2020 9:00 - 12:00
Resselovo náměstí (Chrudim)
(Masopustní jarmark)

гастрономия (количество: 1)

(Tvarohové dobroty) СБ 22.2.2020 14:00
Зал муниципалитета (Mrákotín)
(Tvarohové dobroty)

исторические (количество: 4)

(Masopust) СБ 22.2.2020
Skuteč
(Masopust)
(Masopust ve Vortové) СБ 22.2.2020 8:00
Vortová
(Masopust ve Vortové)
(Masopust ve Studnicích) СБ 22.2.2020 9:00
Studnice
(Masopust ve Studnicích)
(Maškara a maškarní ples) СБ 22.2.2020 13:00
Žlebské Chvalovice
(Maškara a maškarní ples)

кинофильм (количество: 5)

(Velké přání) СБ 22.2.2020 15:30
Кинотеатр «Мир» (Heřmanův Městec)
(Velké přání)
(Příliš osobní známost) СБ 22.2.2020 17:00
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Příliš osobní známost)
(Cesta za živou vodou) СБ 22.2.2020 17:30
Кинотеатр «Мир» (Heřmanův Městec)
(Cesta za živou vodou)
(Šťastný nový rok) СБ 22.2.2020 19:30
Кинотеатр «Мир» (Heřmanův Městec)
(Šťastný nový rok)
(Chlap na střídačku) СБ 22.2.2020 19:30
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Chlap na střídačku)

музыка (количество: 5)

(Patrik Kee) СБ 22.2.2020 16:00
(Hlinsko)
(Patrik Kee)
(58. rybářský ples) СБ 22.2.2020 19:30
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(58. rybářský ples)
(10. reprezentační ples FK Kameničky) СБ 22.2.2020 20:00
Соколовна (Kameničky)
(10. reprezentační ples FK Kameničky)
(Sportovní ples) СБ 22.2.2020 20:00
Соколовна (Slatiňany)
(Sportovní ples)
(4. ročník tématického plesu) СБ 22.2.2020 20:00
(Ronov nad Doubravou)
(4. ročník tématického plesu)

профессиональные (количество: 1)

(Truhlářský workshop) СБ 22.2.2020 9:00 - 13:00
U Cukrovaru (Slatiňany)
(Truhlářský workshop)

спорт, активный отдых (количество: 2)

(Železný Kelt/ka) СБ 22.2.2020 6:00
Кельтский археосканзен (Nasavrky)
(Železný Kelt/ka)
(TRX for joga) СБ 22.2.2020 9:00
(Hlinsko)
(TRX for joga)

церковное (количество: 1)

(Bohoslužba) СБ 22.2.2020 7:30
Костел Пресвятой Троицы (Kameničky)
(Bohoslužba)

cвободное время (количество: 6)

(Zimní dětská herna) СБ 26.10.2019 - ВТ 31.3.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Zimní dětská herna)
(Samoobslužná rukodělná dílna – Náramek Boženy Němcové) СБ 1.2.2020 - ВС 19.4.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Samoobslužná rukodělná dílna – Náramek Boženy Němcové)
(Ateliér Viki: výroba váziček na první jarní květy) СБ 22.2.2020 10:00 - 17:00
(Proseč)
(Ateliér Viki: výroba váziček na první jarní květy)
(Masopustní veselí) СБ 22.2.2020 12:00
Соколовна (Bystré)
(Masopustní veselí)
(Netradiční komentovaná prohlídka města) СБ 22.2.2020 10:00
СБ 22.2.2020 14:00
Информационный центр Литомышль (Litomyšl)
(Netradiční komentovaná prohlídka města)
(Veselá show animáků) СБ 22.2.2020 15:00
«Тылов дом» - Поличка (Polička)
(Veselá show animáků)

выставки, ярмарки (количество: 9)

(Fenomén Igráček) ВТ 3.12.2019 - ВС 1.3.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Fenomén Igráček)
(Retrogaming) СБ 25.1.2020 - ВС 26.4.2020
Центр Богуслава Мартину в Поличке - музей (Polička)
(Retrogaming)
(Babiččina Barunka - 200 let od narození Boženy Němcové) СБ 1.2.2020 - ВС 19.4.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Babiččina Barunka - 200 let od narození Boženy Němcové)
(Karel Zeman) СБ 8.2.2020 - ВС 29.3.2020
Дом «У Рыцарей» - галерея (Litomyšl)
(Karel Zeman)
(Přehlídka 2020) СБ 1.2.2020 - ВС 1.3.2020
Городской музей и галерея в г. Свитавы (Svitavy)
(Přehlídka 2020)
(Daniela Martiníková: Ručně tkané textilie) ВТ 4.2.2020 - ЧТ 30.4.2020
(Litomyšl)
(Daniela Martiníková: Ručně tkané textilie)
(Brána recyklace) СР 5.2.2020 - СР 22.4.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Brána recyklace)
(Netopýři tajemní a zranitelní) ЧТ 13.2.2020 - ПН 13.4.2020
Городской музей и галерея в г. Свитавы (Svitavy)
(Netopýři tajemní a zranitelní)
(Výstava kreativních obrázků) ЧТ 20.2.2020 - ВТ 3.3.2020
(Vysoké Mýto)
(Výstava kreativních obrázků)

гастрономия (количество: 2)

(Zabíjačkové dny) СБ 22.2.2020 - ПН 24.2.2020
(Nové Hrady)
(Zabíjačkové dny)
(Zvěřinové hody) СБ 22.2.2020 18:00
(Zálší)
(Zvěřinové hody)

исторические (количество: 2)

(Masopustní průvod v Záboří) СБ 22.2.2020 10:00
(Proseč)
(Masopustní průvod v Záboří)
(Dolnoújezdský masopust) СБ 22.2.2020 14:22
Dolní Újezd
(Dolnoújezdský masopust)

кинофильм (количество: 4)

(Ježek Sonic) СБ 22.2.2020 17:00
Кинотеатр «Весмир» (Svitavy)
(Ježek Sonic)
(Modelář) СБ 22.2.2020 19:30
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Modelář)
(Star Wars: Vzestup Skywalkera) СБ 22.2.2020 19:30
Кинотеатр «Весмир» (Svitavy)
(Star Wars: Vzestup Skywalkera)
(Ježek Sonic) СБ 22.2.2020 17:00
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Ježek Sonic)

музыка (количество: 8)

(Jazzové setkání - Robert Balzar Trio: 20 let) СБ 22.2.2020 20:00
Театральный клуб (Polička)
(Jazzové setkání - Robert Balzar Trio: 20 let)
(Fotbalový ples) СБ 22.2.2020 20:00
Культурный дом (Čistá)
(Fotbalový ples)
(Jelen) СБ 22.2.2020 20:00
Мьюзик-клуб «Котелна» (Litomyšl)
(Jelen)
(Společenský ples A-klubu Pohodlí) СБ 22.2.2020 20:00
Дом культуры на Погодли (Litomyšl)
(Společenský ples A-klubu Pohodlí)
(Špejbl´s Helprs - AC/DC Revival) СБ 22.2.2020 20:00
Городской клуб Высокэ Мито (Vysoké Mýto)
(Špejbl´s Helprs - AC/DC Revival)
(Renesanční ples v maskách) СБ 22.2.2020 20:00
Городской общественный центр Соколовна (Proseč)
(Renesanční ples v maskách)
(Omakalamuhopotajmu + Matchbox CF) СБ 22.2.2020 20:30
Альтернативный клуб «Тиятр» (Svitavy)
(Omakalamuhopotajmu + Matchbox CF)
(Houseland) СБ 22.2.2020 22:00
Танцевальный клуб «У Коли» (Litomyšl)
(Houseland)

общественные (количество: 1)

(Co vše byste měli o Boženě Němcové vědět) СБ 1.2.2020 - ВС 19.4.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Co vše byste měli o Boženě Němcové vědět)

профессиональные (количество: 4)

(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto) Можно заказать билет ВС 9.2.2020 - ВС 29.3.2020
Общество Братского Союза баптистов (Vysoké Mýto)
(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto)
(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto) Можно заказать билет ВС 16.2.2020 - ВС 5.4.2020
Церковь братская (Vysoké Mýto)
(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto)
(Dobrodružství keramického kruhu) СБ 22.2.2020 8:00
Городской музей и галерея в г. Свитавы (Svitavy)
(Dobrodružství keramického kruhu)
(Autem napříč Izraelem) СБ 22.2.2020 17:00
Kosořín
(Autem napříč Izraelem)

спорт, активный отдых (количество: 5)

(KK Svitavy D – TJ Tesla Pardubice B) СБ 22.2.2020 9:00
(Svitavy)
(KK Svitavy D – TJ Tesla Pardubice B)
(Český pohár juniorek - 8 družstev) СБ 22.2.2020 10:00
Стрельбище (Svitavy)
(Český pohár juniorek - 8 družstev)
(TJ Svitavy - VK UP Olomouc) СБ 22.2.2020 10:00
Стрельбище (Svitavy)
(TJ Svitavy - VK UP Olomouc)
(VK Litomyšl vs. Sokol Pardubice I) СБ 22.2.2020 10:00
(Litomyšl)
(VK Litomyšl vs. Sokol Pardubice I)
(Adfors Basket Litomyšl vs. BK Vysoké Mýto) СБ 22.2.2020 16:00
СБ 22.2.2020 18:00
(Litomyšl)
(Adfors Basket Litomyšl vs. BK Vysoké Mýto)

театр (количество: 1)

(Myší lovec Hanibal a malé noční strašidlo) СБ 22.2.2020 15:00
Театр Šemberovo divadlo (Vysoké Mýto)
(Myší lovec Hanibal a malé noční strašidlo)

церковное (количество: 1)

(Bohoslužba - Budislav (Kostel Boží Lásky)) СБ 22.2.2020 17:00
(Budislav)
(Bohoslužba - Budislav (Kostel Boží Lásky))

общее количество найденных записей: 201

Найди свою деятельность

Региональная операционная программа NUTS II Северо-Восток - Новое окно.
Совместное финансирование
Пардубицкий край.
Реализатор
CzechTourism - Новое окно.
CzechTourism
Дестинационная компания Восточная Чехия - Новое окно.
Туристическая компания
Восточные Чехи
CzeCoT - Новое окно.
Центральное соединение базы данных
ЕС.
Совместное финансирование