Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN
loading...
Туристический навигатор
Viki
Официальный туристический портал
Пардубицкого края
Почти солнечно 9°C
погода

Погода - Пардубице

16.2. (22:30)
сегодня
Почти солнечно
9°C
17.2.
завтра
Пасмурно
13°C/8°C
18.2.
ВторникПолуоблачно
8°C/6°C
19.2.
СредаПолуоблачно
7°C/2°C
Источник: Погода Meteocentrum

Календарь мероприятий

Поиск мероприятий:
Области: Чешско-моравское пограничье. Кладске Помези. . Орлицкие горы и Подорлицко. Чешско-моравское пограничье. Градецко. Пардубицко. Хрудимско-Глинецко.
Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей.








начало: конец:
Другие параметры поиска

Карта

выставки, ярмарки (количество: 1)

(Skotačící svět Zdeňka Malce) ЧТ 16.1.2020 - ПТ 28.2.2020
(Králíky)
(Skotačící svět Zdeňka Malce)

профессиональные (количество: 1)

(Starousedlíci a přivandrovalci: Migrace a invaze ve světě zvířat a rostlin) ПН 17.2.2020 17:15
(Králíky)
(Starousedlíci a přivandrovalci: Migrace a invaze ve světě zvířat a rostlin)

выставки, ярмарки (количество: 6)

(Výstava Uvolnění) ПТ 3.1.2020 - СБ 29.2.2020
(Hradec Králové)
(Výstava Uvolnění)
(Výstava Evropské dědictví) ПН 6.1.2020 - СБ 29.2.2020
(Hradec Králové)
(Výstava Evropské dědictví)
(Do společnosti se Spolkem lidové tvorby) СР 8.1.2020 - ПТ 28.2.2020
(Hradec Králové)
(Do společnosti se Spolkem lidové tvorby)
(Výstava fotografií z kalendáře Slané ženy nejen 2020) СБ 1.2.2020 - СБ 29.2.2020
Наплавка кафе и музыкальный бар (Hradec Králové)
(Výstava fotografií z kalendáře Slané ženy nejen 2020)
(Jak vykouzlit úsměv na tváři) СБ 1.2.2020 - ПТ 28.2.2020
(Hradec Králové)
(Jak vykouzlit úsměv na tváři)
(Výstava Fotografové ve fotografii) ПН 3.2.2020 - ПТ 28.2.2020
(Hradec Králové)
(Výstava Fotografové ve fotografii)

кинофильм (количество: 1)

(Modelář) Можно заказать билет ПН 17.2.2020 20:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Modelář)

музыка (количество: 2)

(Metallica S&M Tribute show a symfonický orchestr) Можно заказать билет ПН 17.2.2020 19:00
Конгресс-центр Aldis (Hradec Králové)
(Metallica S&M Tribute show a symfonický orchestr)
(1. velká medická po zkouškovém) ПН 17.2.2020 19:00
AC клуб (Hradec Králové)
(1. velká medická po zkouškovém)

общественные (количество: 3)

(Beseda s Markétou Pekarovou Adamovou na téma Dobročinná činnost) ПН 17.2.2020 15:30
Академический кинематографический клуб, Университет ГК (Hradec Králové)
(Beseda s Markétou Pekarovou Adamovou na téma Dobročinná činnost)
(Od vojenského cvičiště po přírodní památku Na Plachtě) ПН 17.2.2020 16:30 - 19:00
(Hradec Králové)
(Od vojenského cvičiště po přírodní památku Na Plachtě)
(Naděje královéhradeckého sportu 2019) ПН 17.2.2020 18:00
Филармония Градец Кралове (Hradec Králové)
(Naděje královéhradeckého sportu 2019)

профессиональные (количество: 1)

(Od vojenského cvičiště po přírodní památku Na Plachtě) ПН 17.2.2020 16:30 - 19:00
(Hradec Králové)
(Od vojenského cvičiště po přírodní památku Na Plachtě)

театр (количество: 2)

(Metallica S&M Tribute show a symfonický orchestr) Можно заказать билет ПН 17.2.2020 19:00
Конгресс-центр Aldis (Hradec Králové)
(Metallica S&M Tribute show a symfonický orchestr)
(Zlodějka knih) ПН 17.2.2020 19:30
Театр Вертеп Иосифа Тейкла (Hradec Králové)
(Zlodějka knih)

выставки, ярмарки (количество: 1)

(Art klub - obrazy) ПТ 31.1.2020 - СБ 29.2.2020
Клуб Год (Broumov)
(Art klub - obrazy)

профессиональные (количество: 1)

(Kurz Manželské večery - Náchod) Можно заказать билет ПН 13.1.2020 - ПН 2.3.2020
(Náchod)
(Kurz Manželské večery - Náchod)

cвободное время (количество: 3)

(Herna, prográmek pro děti) ПН 17.2.2020 8:30 - 12:00
Семейный центр Срдичко (Сердечко) (Ústí nad Orlicí)
(Herna, prográmek pro děti)
(Přijď se seznámit s Ozobotem) ПН 17.2.2020 12:30 - 18:00
(Česká Třebová)
(Přijď se seznámit s Ozobotem)
(Nemluvňátka, kojenci, batolátka) ПН 17.2.2020 10:00
Материнский центр Медвидек (Ústí nad Orlicí)
(Nemluvňátka, kojenci, batolátka)

выставки, ярмарки (количество: 6)

(Výstava - Merkur – nejen hračka!) ПТ 24.1.2020 - ВС 22.3.2020
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Merkur – nejen hračka!)
(Výstava kreseb grafika Miroslava Žišky) ВТ 7.1.2020 - ПТ 28.2.2020
(Lanškroun)
(Výstava kreseb grafika Miroslava Žišky)
(Zapomenuté Oustí - výstava fotografií z facebooku) ПН 13.1.2020 - СР 26.2.2020
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Zapomenuté Oustí - výstava fotografií z facebooku)
(Léčivé rostliny aneb Není bylina, aby na něco nebyla) ПН 3.2.2020 - СБ 14.3.2020
Городской музей Летоград (Letohrad)
(Léčivé rostliny aneb Není bylina, aby na něco nebyla)
(Bohumil Dušek Obrazy) ПН 3.2.2020 - ВТ 31.3.2020
(Žamberk)
(Bohumil Dušek Obrazy)
(Z historie Červeného kříže) ЧТ 6.2.2020 - ВС 1.3.2020
Хоцень - музей и замок (Choceň)
(Z historie Červeného kříže)

гастрономия (количество: 1)

(Zvěřinové hody) ПТ 14.2.2020 - ВС 23.2.2020
(Častolovice)
(Zvěřinové hody)

кинофильм (количество: 5)

(Štastný Nový rok) ПН 17.2.2020 10:00
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(Štastný Nový rok)
(Chlap na střídačku (ČR) 2D) ПН 17.2.2020 19:00
Культурный центр (Česká Třebová)
(Chlap na střídačku (ČR) 2D)
(Karel Svoboda: Šťastná léta) ПН 17.2.2020 19:30
Городской кинотеатр (Jablonné nad Orlicí )
(Karel Svoboda: Šťastná léta)
(Na nože) ПН 17.2.2020 19:30
кинотеатр Ланшкроун (Lanškroun)
(Na nože)
(Chlap na střídačku) ПН 17.2.2020 17:30
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(Chlap na střídačku)

общественные (количество: 3)

(Třídní hudební besídka žáků hudebního oboru p. uč. Jiřího Tomáška – kytara) ПН 17.2.2020
(Ústí nad Orlicí)
(Třídní hudební besídka žáků hudebního oboru p. uč. Jiřího Tomáška – kytara)
(Setkání s JUDr. Miroslavem Antlem) ПН 17.2.2020 15:00
Общинный центр Костелец-над-Орлицей (Kostelec nad Orlicí)
(Setkání s JUDr. Miroslavem Antlem)
(Hospodský kvíz) ПН 17.2.2020 19:00
Мьюзик-бар Фореа (Lanškroun)
(Hospodský kvíz)

профессиональные (количество: 1)

(Planeta Země) ПН 17.2.2020 18:30
Культурное заведение г. Хоцень (Choceň)
(Planeta Země)

спорт, активный отдых (количество: 6)

(Klubový turnaj ve fotbálku) ПН 17.2.2020
Центр под крышей (Letohrad)
(Klubový turnaj ve fotbálku)
(Hatha jóga s Kamčou) ПН 17.2.2020 9:00 - 10:00
Семейный центр «Яблочко» (Jablonné nad Orlicí)
(Hatha jóga s Kamčou)
(Mimi klub) ПН 17.2.2020 9:15
Дом матери и ребенка Каминек (Choceň)
(Mimi klub)
(Fit lekce pro maminky) ПН 17.2.2020 9:00
Материнский центр Медвидек (Ústí nad Orlicí)
(Fit lekce pro maminky)
(Jóga pro děti) ПН 17.2.2020 16:04 - 16:49
Материнский центр Медвидек (Ústí nad Orlicí)
(Jóga pro děti)
(Jóga pro dospělé) ПН 17.2.2020 17:00
Материнский центр Медвидек (Ústí nad Orlicí)
(Jóga pro dospělé)

театр (количество: 1)

(Irská taneční show – Rytmus v srdci) ПН 17.2.2020 19:30
Рошкотов театр и кинотеатр Май (Ústí nad Orlicí)
(Irská taneční show – Rytmus v srdci)

cвободное время (количество: 11)

(Program pro školy: Fotogramy) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Program pro školy: Umění sbírat umění) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Umění sbírat umění)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Miroslav Šašek - dětské ilustrace) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Miroslav Šašek - dětské ilustrace)
(Program pro školy: Tajemství fotografie) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Tajemství fotografie)
(Program pro školy: Luminografie) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Na skok do renesance) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Historická prohlídka lázní s průvodkyní) ПН 17.2.2020 15:00
(Lázně Bohdaneč)
(Historická prohlídka lázní s průvodkyní)
(Tvořílkov v Pondělí) ПН 17.2.2020 14:30 - 17:00
Игровой центр «Солнышко» (Pardubice)
(Tvořílkov v Pondělí)

выставки, ярмарки (количество: 5)

(Tomáš Hřivnáč - grafika, malba) СР 12.2.2020 - ВТ 24.3.2020
Галерея Пардубицкого университета (Pardubice)
(Tomáš Hřivnáč - grafika, malba)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990) ВТ 15.10.2019 - ВС 15.11.2020
Československé armády (Přelouč)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990)
(Jan Holkup - Posedy) ЧТ 9.1.2020 - ПН 17.2.2020
Бенефисная галерея «Фонс» (Pardubice)
(Jan Holkup - Posedy)
(Cesta životem) ПТ 31.1.2020 - ВТ 31.3.2020
(Pardubice)
(Cesta životem)
(Výstava příběhů z Indie) ВТ 4.2.2020 - СР 25.3.2020
Соколовна (Pardubice)
(Výstava příběhů z Indie)

кинофильм (количество: 1)

(Takové krásné šaty) ПН 17.2.2020 18:30
СинеСтар (Pardubice)
(Takové krásné šaty)

профессиональные (количество: 6)

(Program pro školy: Fotogramy) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Program pro školy: Umění sbírat umění) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Umění sbírat umění)
(Program pro školy: Luminografie) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Program pro školy: Na skok do renesance) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Program pro školy: Nekonečný příběh) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Nekonečný příběh)
(SenSen: Ing. Radek Kalenský: Komenský o výchově) ПН 17.2.2020 10:00
(Pardubice)
(SenSen: Ing. Radek Kalenský: Komenský o výchově)

спорт, активный отдых (количество: 2)

(Jóga pro začínájící - kurz integrální jógy) ВС 1.9.2019 - ВТ 30.6.2020
(Pardubice)
(Jóga pro začínájící - kurz integrální jógy)
(Cvičení rodičů s dětmi) ПН 17.2.2020 9:00 - 10:45
Игровой центр «Солнышко» (Pardubice)
(Cvičení rodičů s dětmi)

театр (количество: 1)

(Orten) ПН 17.2.2020 10:00
Восточно-чешский театр (Pardubice)
(Orten)

профессиональные (количество: 1)

(Albánie) ПН 17.2.2020
Общественный дом «Йилм» (Jilemnice )
(Albánie)

cвободное время (количество: 1)

(Burza jarního a letního oblečení) ПН 17.2.2020 - ЧТ 5.3.2020
Городская галерея Тршемошнице (Třemošnice)
(Burza jarního a letního oblečení)

выставки, ярмарки (количество: 5)

(Dějiny Památníku Lidice a Památníku Ležáky a jejich proměny po roce 1989) ПТ 3.1.2020 - ВТ 30.6.2020
Лежаки - поминальный ареал (Miřetice)
(Dějiny Památníku Lidice a Památníku Ležáky a jejich proměny po roce 1989)
(Ultrafialové retro) ЧТ 30.1.2020 - ВС 9.1.2022
Музей театрально-кукольного искусства в Хрудиме (Chrudim)
(Ultrafialové retro)
(Vílí taje) ПН 13.1.2020 - ЧТ 27.2.2020
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Vílí taje)
(Společenský život hmyzu) ВТ 28.1.2020 - ВС 29.3.2020
Городской музей города Скутеч (Skuteč)
(Společenský život hmyzu)
(Jaroslav Koreček - Obrazy) СР 12.2.2020 - ПН 9.3.2020
Выставочный зал Театра Карла Пиппиха (Chrudim)
(Jaroslav Koreček - Obrazy)

общественные (количество: 1)

(Plavání pro seniory) ПН 17.2.2020 13:00
Городской плавательный бассейн (Hlinsko)
(Plavání pro seniory)

спорт, активный отдых (количество: 7)

(Fitbally/overbally) ПН 17.2.2020 17:45
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Fitbally/overbally)
(Cvičení jógy s paní Šustákovou) ПН 17.2.2020 18:30
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Cvičení jógy s paní Šustákovou)
(Cvičení pilates) ПН 17.2.2020 18:30
(Hlinsko)
(Cvičení pilates)
(Pump fx) ПН 17.2.2020 17:00
(Hlinsko)
(Pump fx)
(Cvičení na trampolínkách) ПН 17.2.2020 18:45
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Cvičení na trampolínkách)
(Cvičení pilates) ПН 17.2.2020 18:45
Центр Яна XXIII (Hlinsko)
(Cvičení pilates)
(Zdravotní cvičení) ПН 17.2.2020 17:00 - 18:30
Оазис сердца (Horní Bradlo)
(Zdravotní cvičení)

церковное (количество: 1)

(Bohoslužba) ПН 17.2.2020 17:00
Костел Рождения Девы-Марии (Hlinsko)
(Bohoslužba)

cвободное время (количество: 2)

(Zimní dětská herna) СБ 26.10.2019 - ВТ 31.3.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Zimní dětská herna)
(Samoobslužná rukodělná dílna – Náramek Boženy Němcové) СБ 1.2.2020 - ВС 19.4.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Samoobslužná rukodělná dílna – Náramek Boženy Němcové)

выставки, ярмарки (количество: 1)

(Daniela Martiníková: Ručně tkané textilie) ВТ 4.2.2020 - ЧТ 30.4.2020
(Litomyšl)
(Daniela Martiníková: Ručně tkané textilie)

кинофильм (количество: 2)

(Malé ženy) ПН 17.2.2020 19:00
«Тылов дом» - Поличка (Polička)
(Malé ženy)
(Daria) ПН 17.2.2020 19:00
Городской музей (Moravská Třebová)
(Daria)

общественные (количество: 1)

(Co vše byste měli o Boženě Němcové vědět) СБ 1.2.2020 - ВС 19.4.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Co vše byste měli o Boženě Němcové vědět)

профессиональные (количество: 4)

(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto) Можно заказать билет ВС 9.2.2020 - ВС 29.3.2020
Общество Братского Союза баптистов (Vysoké Mýto)
(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto)
(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto) Можно заказать билет ВС 16.2.2020 - ВС 5.4.2020
Церковь братская (Vysoké Mýto)
(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto)
(Trek kolem Annapuren) ПН 17.2.2020 17:00
(Litomyšl)
(Trek kolem Annapuren)
(Pět jazyků lásky) ПН 17.2.2020 18:00
Семейный центр Литомышль (Litomyšl)
(Pět jazyků lásky)

церковное (количество: 2)

(Bohoslužba - Proseč) ПН 17.2.2020 8:00
Костел св. Николая, епископа (Proseč u Skutče)
(Bohoslužba - Proseč)
(Bohoslužba - Mladočov) ПН 17.2.2020 17:00
(Poříčí u Litomyšle, Mladočov)
(Bohoslužba - Mladočov)

общее количество найденных записей: 93

Найди свою деятельность

Региональная операционная программа NUTS II Северо-Восток - Новое окно.
Совместное финансирование
Пардубицкий край.
Реализатор
CzechTourism - Новое окно.
CzechTourism
Дестинационная компания Восточная Чехия - Новое окно.
Туристическая компания
Восточные Чехи
CzeCoT - Новое окно.
Центральное соединение базы данных
ЕС.
Совместное финансирование