Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN
loading...
Туристический навигатор
Viki
Официальный туристический портал
Пардубицкого края
Почти солнечно 10°C
погода

Погода - Пардубице

16.2. (22:00)
сегодня
Почти солнечно
10°C
17.2.
завтра
Пасмурно
13°C/8°C
18.2.
ВторникПолуоблачно
8°C/6°C
19.2.
СредаПолуоблачно
7°C/2°C
Источник: Погода Meteocentrum

Календарь мероприятий

Поиск мероприятий:
Области: Чешско-моравское пограничье. Кладске Помези. . Орлицкие горы и Подорлицко. Чешско-моравское пограничье. Градецко. Пардубицко. Хрудимско-Глинецко.
Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей.








начало: конец:
Другие параметры поиска

Карта

cвободное время (количество: 1)

(Tradiční karneval – 60. ročník) ВС 16.2.2020 14:00
Králíky
(Tradiční karneval – 60. ročník)

выставки, ярмарки (количество: 1)

(Skotačící svět Zdeňka Malce) ЧТ 16.1.2020 - ПТ 28.2.2020
(Králíky)
(Skotačící svět Zdeňka Malce)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(Decathlon Tour) ПТ 14.2.2020 - ВС 16.2.2020
(Králíky)
(Decathlon Tour)

cвободное время (количество: 2)

(Nedělání - V manéži) Можно заказать билет ВС 16.2.2020 14:00 - 15:30
Театр Drak (Hradec Králové)
(Nedělání - V manéži)
(Dětský karneval v Element KidsPointu) ВС 16.2.2020 16:00
(Hradec Králové)
(Dětský karneval v Element KidsPointu)

выставки, ярмарки (количество: 9)

(Okolo Hradce aneb Hradečáci na kole) ПТ 1.11.2019 - ВС 16.2.2020
Музей Восточной Чехии в Градце Кралове (Hradec Králové)
(Okolo Hradce aneb Hradečáci na kole)
(Krajina skrytá uvnitř světa: Obrazy Orlických hor) ЧТ 14.11.2019 - ВС 16.2.2020
Галерея современного искусства (Hradec Králové)
(Krajina skrytá uvnitř světa: Obrazy Orlických hor)
(Uprostřed Koruny české) ЧТ 6.2.2020 - ВС 28.6.2020
Музей Восточной Чехии в Градце Кралове (Hradec Králové)
(Uprostřed Koruny české)
(Výstava Uvolnění) ПТ 3.1.2020 - СБ 29.2.2020
(Hradec Králové)
(Výstava Uvolnění)
(Výstava Evropské dědictví) ПН 6.1.2020 - СБ 29.2.2020
(Hradec Králové)
(Výstava Evropské dědictví)
(Do společnosti se Spolkem lidové tvorby) СР 8.1.2020 - ПТ 28.2.2020
(Hradec Králové)
(Do společnosti se Spolkem lidové tvorby)
(Výstava fotografií z kalendáře Slané ženy nejen 2020) СБ 1.2.2020 - СБ 29.2.2020
Наплавка кафе и музыкальный бар (Hradec Králové)
(Výstava fotografií z kalendáře Slané ženy nejen 2020)
(Jak vykouzlit úsměv na tváři) СБ 1.2.2020 - ПТ 28.2.2020
(Hradec Králové)
(Jak vykouzlit úsměv na tváři)
(Výstava Fotografové ve fotografii) ПН 3.2.2020 - ПТ 28.2.2020
(Hradec Králové)
(Výstava Fotografové ve fotografii)

кинофильм (количество: 3)

(Pat a Mat: Kutilské trampoty) ВС 16.2.2020 15:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Pat a Mat: Kutilské trampoty)
(Srdcová královna) ВС 16.2.2020 18:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Srdcová královna)
(Psi nenosí kalhoty) ВС 16.2.2020 20:30
Био-Централь (Hradec Králové)
(Psi nenosí kalhoty)

общественные (количество: 1)

(JA Alumni Coffee Talks s Nicole Martincovou) ВС 16.2.2020 15:00
Наплавка кафе и музыкальный бар (Hradec Králové)
(JA Alumni Coffee Talks s Nicole Martincovou)

театр (количество: 2)

(O Šípkové Růžence) Можно заказать билет ВС 16.2.2020 10:00 - 10:45
Адальбертинум (Hradec Králové)
(O Šípkové Růžence)
(Nedělání - V manéži) Можно заказать билет ВС 16.2.2020 14:00 - 15:30
Театр Drak (Hradec Králové)
(Nedělání - V manéži)

выставки, ярмарки (количество: 1)

(Art klub - obrazy) ПТ 31.1.2020 - СБ 29.2.2020
Клуб Год (Broumov)
(Art klub - obrazy)

профессиональные (количество: 1)

(Kurz Manželské večery - Náchod) Можно заказать билет ПН 13.1.2020 - ПН 2.3.2020
(Náchod)
(Kurz Manželské večery - Náchod)

cвободное время (количество: 2)

(Jarní prázdniny ve Streetu) ПН 10.2.2020 - ВС 16.2.2020
Центр под крышей (Letohrad)
(Jarní prázdniny ve Streetu)
(Dětský maškarní karneval) ВС 16.2.2020 13:30
Hejnice
(Dětský maškarní karneval)

выставки, ярмарки (количество: 7)

(Výstava - Merkur – nejen hračka!) ПТ 24.1.2020 - ВС 22.3.2020
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Merkur – nejen hračka!)
(Výstava kreseb grafika Miroslava Žišky) ВТ 7.1.2020 - ПТ 28.2.2020
(Lanškroun)
(Výstava kreseb grafika Miroslava Žišky)
(Zapomenuté Oustí - výstava fotografií z facebooku) ПН 13.1.2020 - СР 26.2.2020
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Zapomenuté Oustí - výstava fotografií z facebooku)
(Výstava s názvem Rekordy a kuriozity ze světa zvířat - savci) ЧТ 23.1.2020 - ВС 15.3.2020
Городской музей (Česká Třebová)
(Výstava s názvem Rekordy a kuriozity ze světa zvířat - savci)
(Bohumil Dušek Obrazy) ПН 3.2.2020 - ВТ 31.3.2020
(Žamberk)
(Bohumil Dušek Obrazy)
(Z historie Červeného kříže) ЧТ 6.2.2020 - ВС 1.3.2020
Хоцень - музей и замок (Choceň)
(Z historie Červeného kříže)
(Kamil Lhoták - grafika a kresby) СБ 8.2.2020 - ВС 22.3.2020
Ланшкроун - замок и городской музей (Lanškroun)
(Kamil Lhoták - grafika a kresby)

гастрономия (количество: 2)

(Valentýnské menu) ЧТ 13.2.2020 - ВС 16.2.2020
(Letohrad)
(Valentýnské menu)
(Zvěřinové hody) ПТ 14.2.2020 - ВС 23.2.2020
(Častolovice)
(Zvěřinové hody)

кинофильм (количество: 12)

(Ledové království 2) ВС 16.2.2020 14:30
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(Ledové království 2)
(Město duchů) ВС 16.2.2020 16:00
(Bystřec)
(Město duchů)
(Super Mazlíčci) ВС 16.2.2020 17:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Super Mazlíčci)
(Chlap na střídačku) ВС 16.2.2020 17:00
Рошкотов театр и кинотеатр Май (Ústí nad Orlicí)
(Chlap na střídačku)
(Dolittle) ВС 16.2.2020 17:00
кинотеатр Ланшкроун (Lanškroun)
(Dolittle)
(Cesta za živou vodou) ВС 16.2.2020 17:30
Городской кинотеатр (Jablonné nad Orlicí )
(Cesta za živou vodou)
(Fantasy Island) ВС 16.2.2020 19:30
Рошкотов театр и кинотеатр Май (Ústí nad Orlicí)
(Fantasy Island)
(Chlap na střídačku) ВС 16.2.2020 19:30
Городской кинотеатр (Jablonné nad Orlicí )
(Chlap na střídačku)
(Chlap na střídačku) ВС 16.2.2020 19:30
кинотеатр Ланшкроун (Lanškroun)
(Chlap na střídačku)
(Chlap na střídačku) ВС 16.2.2020 17:00
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(Chlap na střídačku)
(Chlap na střídačku) ВС 16.2.2020 20:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Chlap na střídačku)
(Promítání filmové kroniky na Habřince) ВС 16.2.2020
(České Libchavy)
(Promítání filmové kroniky na Habřince)

музыка (количество: 3)

(Kongo - I love you Valentýn) СБ 15.2.2020 21:00 - ВС 16.2.2020 5:00
Танцевальный клуб Конго (Letohrad)
(Kongo - I love you Valentýn)
(Taneční odpoledne s Malým tanečním orchestrem Č. Třebová) ВС 16.2.2020 14:00
Культурный центр (Česká Třebová)
(Taneční odpoledne s Malým tanečním orchestrem Č. Třebová)
(Hasičský společenský ples) ВС 16.2.2020 20:00
Зал у Цоуфалу (Přívrat)
(Hasičský společenský ples)

спорт, активный отдых (количество: 2)

(Veřejné bruslení) ВС 16.2.2020 14:00 - 16:00
Зимний стадион (Opočno)
(Veřejné bruslení)
(Veřejné bruslení) ВС 16.2.2020 14:00 - 15:45
Зимний стадион (Choceň)
(Veřejné bruslení)

театр (количество: 1)

(Opočenský Kašpárek: Dlouhý, Široký a Bystrozraký) ВС 16.2.2020 15:00 - 16:00
Кодимов Народный дом (Opočno)
(Opočenský Kašpárek: Dlouhý, Široký a Bystrozraký)

церковное (количество: 2)

(Bohoslužba) ВС 16.2.2020 9:30
Kостел св. Вацлава (Žamberk)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 16.2.2020 10:00
Костел Пресвятейшей Троицы - приходской костел (Klášterec nad Orlicí)
(Bohoslužba)

cвободное время (количество: 10)

(Program pro školy: Luminografie) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Program pro školy: Miroslav Šašek - dětské ilustrace) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Miroslav Šašek - dětské ilustrace)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Tajemství fotografie) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Tajemství fotografie)
(Program pro školy: Fotogramy) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Na skok do renesance) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Program pro školy: Umění sbírat umění) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Umění sbírat umění)
(Dětský karneval s Krejčíkem Honzou) ВС 16.2.2020 15:00
Гражданский кредитный банк (Přelouč)
(Dětský karneval s Krejčíkem Honzou)

выставки, ярмарки (количество: 9)

(Světy v kameni) ПТ 3.5.2019 - ВС 26.4.2020
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Světy v kameni)
(Ohlédnutí za budováním sbírky moderního umění) ПН 21.10.2019 - ВС 23.2.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Ohlédnutí za budováním sbírky moderního umění)
(Galerijní zisky: Třicet let sbírkotvorné činnosti Východočeské galerie v Pardubicích 1989–2019) ПН 21.10.2019 - ВС 8.3.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Galerijní zisky: Třicet let sbírkotvorné činnosti Východočeské galerie v Pardubicích 1989–2019)
(Time's Up: SeatoxDetox - výstava) СР 4.12.2019 - ВС 1.3.2020
Галерея города Пардубице (Pardubice)
(Time's Up: SeatoxDetox - výstava)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990) ВТ 15.10.2019 - ВС 15.11.2020
Československé armády (Přelouč)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990)
(Výstava: Šaškův svět) СР 27.11.2019 - ВС 23.2.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Výstava: Šaškův svět)
(Cesta životem) ПТ 31.1.2020 - ВТ 31.3.2020
(Pardubice)
(Cesta životem)
(Czech Nature Photo 2019) ВТ 4.2.2020 - ВТ 31.3.2020
Выставочный зал Масгауз (Pardubice)
(Czech Nature Photo 2019)
(Výstava příběhů z Indie) ВТ 4.2.2020 - СР 25.3.2020
Соколовна (Pardubice)
(Výstava příběhů z Indie)

музыка (количество: 2)

(Šansony a Bubu fóry) ВС 16.2.2020 15:00
Галерея На Колоннаде (Lázně Bohdaneč)
(Šansony a Bubu fóry)
(Valentýnský koncert VUS) ВС 16.2.2020 17:00
Музыкальный зал Ратуши (Pardubice)
(Valentýnský koncert VUS)

профессиональные (количество: 6)

(Program pro školy: Luminografie) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Program pro školy: Fotogramy) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Program pro školy: Nekonečný příběh) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Nekonečný příběh)
(Program pro školy: Na skok do renesance) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Program pro školy: Umění sbírat umění) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Umění sbírat umění)
(Festival pro rodinu: Partnerství a manželství jako životní dialog) ВС 16.2.2020 13:00
Клуб здоровья Пардубице (Pardubice)
(Festival pro rodinu: Partnerství a manželství jako životní dialog)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(Jóga pro začínájící - kurz integrální jógy) ВС 1.9.2019 - ВТ 30.6.2020
(Pardubice)
(Jóga pro začínájící - kurz integrální jógy)

театр (количество: 3)

(Božská Sarah) ВС 16.2.2020 19:00
Восточно-чешский театр (Pardubice)
(Božská Sarah)
(Já, Baryk) ВС 16.2.2020 10:00
ВС 16.2.2020 15:00
Театр «Экзил» (Pardubice)
(Já, Baryk)
(Partička) Можно заказать билет ВС 16.2.2020 17:30 - 18:50
ВС 16.2.2020 20:00 - 21:30
Культурный дом (Holice)
(Partička)

выставки, ярмарки (количество: 3)

(Vzpomínky na velehory) СР 15.1.2020 - ЧТ 19.3.2020
Галерея города Трутнов (Trutnov)
(Vzpomínky na velehory)
(Noc je temná jako hřích) СР 22.1.2020 - СБ 29.2.2020
Галерея города Трутнов (Trutnov)
(Noc je temná jako hřích)
(Jak semena putují krajinou) ПТ 7.2.2020 - ВС 26.4.2020
Крконошский музей в Илемнице - Гарраховский замок (Jilemnice)
(Jak semena putují krajinou)

cвободное время (количество: 2)

(Dětský karneval) ВС 16.2.2020 13:30
Соколовна (Svratouch)
(Dětský karneval)
(Dětský karneval) ВС 16.2.2020 15:00
(Hroubovice)
(Dětský karneval)

выставки, ярмарки (количество: 7)

(Dějiny Památníku Lidice a Památníku Ležáky a jejich proměny po roce 1989) ПТ 3.1.2020 - ВТ 30.6.2020
Лежаки - поминальный ареал (Miřetice)
(Dějiny Památníku Lidice a Památníku Ležáky a jejich proměny po roce 1989)
(Ultrafialové retro) ЧТ 30.1.2020 - ВС 9.1.2022
Музей театрально-кукольного искусства в Хрудиме (Chrudim)
(Ultrafialové retro)
(Kořeny/roots aneb Život pod zemí) ЧТ 30.1.2020 - ВС 14.6.2020
Региональный музей в Хрyдими (Chrudim)
(Kořeny/roots aneb Život pod zemí)
(Vílí taje) ПН 13.1.2020 - ЧТ 27.2.2020
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Vílí taje)
(Společenský život hmyzu) ВТ 28.1.2020 - ВС 29.3.2020
Городской музей города Скутеч (Skuteč)
(Společenský život hmyzu)
(Ke kořenům: Ukrajinské kroje a tradice) СБ 8.2.2020 - ВС 22.3.2020
Региональный музей в Хрyдими (Chrudim)
(Ke kořenům: Ukrajinské kroje a tradice)
(Jaroslav Koreček - Obrazy) СР 12.2.2020 - ПН 9.3.2020
Выставочный зал Театра Карла Пиппиха (Chrudim)
(Jaroslav Koreček - Obrazy)

исторические (количество: 1)

(Masopust v Blatně) ВС 16.2.2020 7:00
Hlinsko
(Masopust v Blatně)

кинофильм (количество: 3)

(Velké přání) ВС 16.2.2020 15:00
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Velké přání)
(Modelář) ВС 16.2.2020 17:00
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Modelář)
(Chlap na střídačku) ВС 16.2.2020 19:30
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Chlap na střídačku)

спорт, активный отдых (количество: 3)

(Veřejné bruslení) ВС 16.2.2020 13:15
Зимний стадион (Hlinsko)
(Veřejné bruslení)
(Tabata) ВС 16.2.2020 18:00
(Hlinsko)
(Tabata)
(TRX) ВС 16.2.2020 17:00
(Hlinsko)
(TRX)

театр (количество: 2)

(O velikém čaroději) ВС 16.2.2020 15:00
Музей театрально-кукольного искусства в Хрудиме (Chrudim)
(O velikém čaroději)
(Jarní předplatné 2020 Chrudimská opona - Zvonohrady) ВС 16.2.2020 19:00
Театр Karla Pippicha (Chrudim)
(Jarní předplatné 2020 Chrudimská opona - Zvonohrady)

церковное (количество: 11)

(Bohoslužba) ВС 16.2.2020 10:30
Евангелический костел (Svratouch )
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 16.2.2020 7:30
Центр Яна XXIII (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 16.2.2020 8:00
(Trhová Kamenice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 16.2.2020 9:00
Евангелический костел (Krouna)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 16.2.2020 9:00
Приход Евангелической церкви чешских братьев (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Setkání apoštolské církve) ВС 16.2.2020 10:00
Апостольская церковь, община Глинско (Hlinsko)
(Setkání apoštolské církve)
(Bohoslužba) ВС 16.2.2020 11:00
(Studnice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 16.2.2020 8:00
(Krouna)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 16.2.2020 9:30
Kостел св. Петра и Павла, апостолов (Hlinsko, Chlum)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 16.2.2020 17:00
Костел Рождения Девы-Марии (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) ВС 16.2.2020 10:30
Костел Пресвятой Троицы (Kameničky)
(Bohoslužba)

cвободное время (количество: 3)

(Zimní dětská herna) СБ 26.10.2019 - ВТ 31.3.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Zimní dětská herna)
(Samoobslužná rukodělná dílna – Náramek Boženy Němcové) СБ 1.2.2020 - ВС 19.4.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Samoobslužná rukodělná dílna – Náramek Boženy Němcové)
(Auto-moto-burza) ВС 16.2.2020 6:00
(Svitavy)
(Auto-moto-burza)

выставки, ярмарки (количество: 8)

(Fenomén Igráček) ВТ 3.12.2019 - ВС 1.3.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Fenomén Igráček)
(Retrogaming) СБ 25.1.2020 - ВС 26.4.2020
Центр Богуслава Мартину в Поличке - музей (Polička)
(Retrogaming)
(Babiččina Barunka - 200 let od narození Boženy Němcové) СБ 1.2.2020 - ВС 19.4.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Babiččina Barunka - 200 let od narození Boženy Němcové)
(Karel Zeman) СБ 8.2.2020 - ВС 29.3.2020
Дом «У Рыцарей» - галерея (Litomyšl)
(Karel Zeman)
(Přehlídka 2020) СБ 1.2.2020 - ВС 1.3.2020
Городской музей и галерея в г. Свитавы (Svitavy)
(Přehlídka 2020)
(Daniela Martiníková: Ručně tkané textilie) ВТ 4.2.2020 - ЧТ 30.4.2020
(Litomyšl)
(Daniela Martiníková: Ručně tkané textilie)
(Brána recyklace) СР 5.2.2020 - СР 22.4.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Brána recyklace)
(Netopýři tajemní a zranitelní) ЧТ 13.2.2020 - ПН 13.4.2020
Городской музей и галерея в г. Свитавы (Svitavy)
(Netopýři tajemní a zranitelní)

гастрономия (количество: 4)

(Zvěřínové hody) ПТ 14.2.2020 - ВС 16.2.2020
(Opatov)
(Zvěřínové hody)
(Žebra a losos) ПТ 14.2.2020 - ВС 16.2.2020
(Proseč)
(Žebra a losos)
(Valentýnské menu) ВС 16.2.2020 11:00
(Litomyšl)
(Valentýnské menu)
(Valentýnské degustační menu) ВС 16.2.2020 11:00 - 22:00
(Litomyšl)
(Valentýnské degustační menu)

кинофильм (количество: 6)

(Super mazlíčci) ВС 16.2.2020 16:00
Театр Šemberovo divadlo (Vysoké Mýto)
(Super mazlíčci)
(Ledové království 2) ВС 16.2.2020 17:00
Кинотеатр «Весмир» (Svitavy)
(Ledové království 2)
(Super mazlíčci) ВС 16.2.2020 17:00
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Super mazlíčci)
(Severská filmová zima - Byl tady Saša) ВС 16.2.2020 18:00
Театральный клуб (Polička)
(Severská filmová zima - Byl tady Saša)
(Modelář) ВС 16.2.2020 19:00
Театр Šemberovo divadlo (Vysoké Mýto)
(Modelář)
(Chlap na střídačku) ВС 16.2.2020 19:30
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Chlap na střídačku)

общественные (количество: 2)

(Co vše byste měli o Boženě Němcové vědět) СБ 1.2.2020 - ВС 19.4.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Co vše byste měli o Boženě Němcové vědět)
(Taneční odpoledne) ВС 16.2.2020 13:30
Городской клуб Высокэ Мито (Vysoké Mýto)
(Taneční odpoledne)

профессиональные (количество: 2)

(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto) Можно заказать билет ВС 9.2.2020 - ВС 29.3.2020
Общество Братского Союза баптистов (Vysoké Mýto)
(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto)
(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto) Можно заказать билет ВС 16.2.2020 - ВС 5.4.2020
Церковь братская (Vysoké Mýto)
(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto)

спорт, активный отдых (количество: 2)

(Adfors Basket Litomyšl vs. TJ Náchod) ВС 16.2.2020 9:30
ВС 16.2.2020 11:15
(Litomyšl)
(Adfors Basket Litomyšl vs. TJ Náchod)
(Adfors Basket Litomyšl vs. Loko Trutnov) ВС 16.2.2020 13:30
ВС 16.2.2020 15:00
(Litomyšl)
(Adfors Basket Litomyšl vs. Loko Trutnov)

театр (количество: 1)

(Romské pohádky (Divadlo Krutý Krtek)) ВС 16.2.2020 15:00
Театр Трам (Svitavy)
(Romské pohádky (Divadlo Krutý Krtek))

церковное (количество: 5)

(Bohoslužba - Nové Hrady) ВС 16.2.2020 9:30
Костел св. Якуба Старшего (Nové Hrady)
(Bohoslužba - Nové Hrady)
(Bohoslužba - Perálec) ВС 16.2.2020 11:00
Костёл Св. Яна Крестителя (Perálec)
(Bohoslužba - Perálec)
(Křesťanské setkání na téma "Duch, duše a tělo") ВС 16.2.2020 18:00 - 20:00
Христианский центр (Svitavy)
(Křesťanské setkání na téma
(Bohoslužba - Proseč) ВС 16.2.2020 8:00
Костел св. Николая, епископа (Proseč u Skutče)
(Bohoslužba - Proseč)
(Bohoslužba - Mladočov) ВС 16.2.2020 8:30
(Poříčí u Litomyšle, Mladočov)
(Bohoslužba - Mladočov)

общее количество найденных записей: 144

Найди свою деятельность

Региональная операционная программа NUTS II Северо-Восток - Новое окно.
Совместное финансирование
Пардубицкий край.
Реализатор
CzechTourism - Новое окно.
CzechTourism
Дестинационная компания Восточная Чехия - Новое окно.
Туристическая компания
Восточные Чехи
CzeCoT - Новое окно.
Центральное соединение базы данных
ЕС.
Совместное финансирование