Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN
loading...
Туристический навигатор
Viki
Официальный туристический портал
Пардубицкого края
Почти солнечно 10°C
погода

Погода - Пардубице

16.2. (21:30)
сегодня
Почти солнечно
10°C
17.2.
завтра
Пасмурно
13°C/8°C
18.2.
ВторникПолуоблачно
8°C/6°C
19.2.
СредаПолуоблачно
7°C/2°C
Источник: Погода Meteocentrum

Календарь мероприятий

Поиск мероприятий:
Области: Чешско-моравское пограничье. Кладске Помези. . Орлицкие горы и Подорлицко. Чешско-моравское пограничье. Градецко. Пардубицко. Хрудимско-Глинецко.
Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей. Карта для выбора областей.








начало: конец:
Другие параметры поиска

Карта

cвободное время (количество: 1)

(Tradiční karneval – 60. ročník) СБ 15.2.2020 10:00 - 23:59
Králíky
(Tradiční karneval – 60. ročník)

выставки, ярмарки (количество: 2)

(Skotačící svět Zdeňka Malce) ЧТ 16.1.2020 - ПТ 28.2.2020
(Králíky)
(Skotačící svět Zdeňka Malce)
(Krajiny a ilustrace - Adéla Rúčková) ПТ 17.1.2020 - СБ 29.2.2020
Городской музей (Králíky)
(Krajiny a ilustrace - Adéla Rúčková)

общественные (количество: 1)

(Skibukovka slaví 10 let!) СБ 15.2.2020 10:00 - 16:00
(Králíky)
(Skibukovka slaví 10 let!)

профессиональные (количество: 1)

(Od pantáty vedou dráty a také trochu o vodě) СБ 15.2.2020 15:30
Дом пожарников (Mladkov)
(Od pantáty vedou dráty a také trochu o vodě)

спорт, активный отдых (количество: 3)

(Decathlon Tour) ПТ 14.2.2020 - ВС 16.2.2020
(Králíky)
(Decathlon Tour)
(Testování lyží Choc) СБ 15.2.2020
(Králíky)
(Testování lyží Choc)
(První stopa) СБ 15.2.2020
(Králíky)
(První stopa)

cвободное время (количество: 3)

(Léčebné účinky včelích produktů; lidová tvorba uměleckého zpracování včelího vosku; paličkování) СБ 15.2.2020 9:00
Адальбертинум (Hradec Králové)
(Léčebné účinky včelích produktů; lidová tvorba uměleckého zpracování včelího vosku; paličkování)
(Auparťáček: Auparťáčkovy pohádkové čelenky) СБ 15.2.2020 14:00
(Hradec Králové)
(Auparťáček: Auparťáčkovy pohádkové čelenky)
(Dětský karneval 2020) СБ 15.2.2020 15:00
Hradec Králové
(Dětský karneval 2020)

выставки, ярмарки (количество: 9)

(Okolo Hradce aneb Hradečáci na kole) ПТ 1.11.2019 - ВС 16.2.2020
Музей Восточной Чехии в Градце Кралове (Hradec Králové)
(Okolo Hradce aneb Hradečáci na kole)
(Krajina skrytá uvnitř světa: Obrazy Orlických hor) ЧТ 14.11.2019 - ВС 16.2.2020
Галерея современного искусства (Hradec Králové)
(Krajina skrytá uvnitř světa: Obrazy Orlických hor)
(Uprostřed Koruny české) ЧТ 6.2.2020 - ВС 28.6.2020
Музей Восточной Чехии в Градце Кралове (Hradec Králové)
(Uprostřed Koruny české)
(Výstava Uvolnění) ПТ 3.1.2020 - СБ 29.2.2020
(Hradec Králové)
(Výstava Uvolnění)
(Výstava Evropské dědictví) ПН 6.1.2020 - СБ 29.2.2020
(Hradec Králové)
(Výstava Evropské dědictví)
(Do společnosti se Spolkem lidové tvorby) СР 8.1.2020 - ПТ 28.2.2020
(Hradec Králové)
(Do společnosti se Spolkem lidové tvorby)
(Výstava fotografií z kalendáře Slané ženy nejen 2020) СБ 1.2.2020 - СБ 29.2.2020
Наплавка кафе и музыкальный бар (Hradec Králové)
(Výstava fotografií z kalendáře Slané ženy nejen 2020)
(Jak vykouzlit úsměv na tváři) СБ 1.2.2020 - ПТ 28.2.2020
(Hradec Králové)
(Jak vykouzlit úsměv na tváři)
(Výstava Fotografové ve fotografii) ПН 3.2.2020 - ПТ 28.2.2020
(Hradec Králové)
(Výstava Fotografové ve fotografii)

кинофильм (количество: 6)

(Cesta ke hvězdám) Можно заказать билет СБ 15.2.2020 19:00 - 20:30
Обсерватория и планетарий - Градец Кралове (Hradec Králové)
(Cesta ke hvězdám)
(Daria) СБ 15.2.2020 21:15
Театр Jiráskovo divadlo (Nový Bydžov)
(Daria)
(Pat a Mat: Kutilské trampoty) СБ 15.2.2020 13:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(Pat a Mat: Kutilské trampoty)
(Malý Joe) СБ 15.2.2020 20:30
Био-Централь (Hradec Králové)
(Malý Joe)
(Chlap na střídačku) СБ 15.2.2020 19:00
Театр Jiráskovo divadlo (Nový Bydžov)
(Chlap na střídačku)
(1917) СБ 15.2.2020 20:00
Био-Централь (Hradec Králové)
(1917)

музыка (количество: 7)

(Baladické duo) СБ 15.2.2020 18:30
Хорошая чайная (Hradec Kralove)
(Baladické duo)
(Moda x Irako Sei, dj set) СБ 15.2.2020 19:00
(Hradec Králové)
(Moda x Irako Sei, dj set)
(Necnon Mortuss, DPK, Necrosorth, Let Them Bum) СБ 15.2.2020 20:00
AC клуб (Hradec Králové)
(Necnon Mortuss, DPK, Necrosorth, Let Them Bum)
(Hippies párty s kapelou The Golden Sixties) СБ 15.2.2020 20:00
Завод (Hradec Králové)
(Hippies párty s kapelou The Golden Sixties)
(15. reprezentační ples složek IZS Královéhradeckého kraje) СБ 15.2.2020 20:00
Конгресс-центр Aldis (Hradec Králové)
(15. reprezentační ples složek IZS Královéhradeckého kraje)
(Martin Beran blues band) СБ 15.2.2020 20:04
Частный музыкальный клуб №4 (Hradec Králové)
(Martin Beran blues band)
(Millenium Noche) СБ 15.2.2020 21:00
Деноче Мьюзик-холл (Hradec Králové)
(Millenium Noche)

профессиональные (количество: 2)

(Co musí zvládnout kosmonaut) Можно заказать билет СБ 15.2.2020 17:00 - 18:30
Обсерватория и планетарий - Градец Кралове (Hradec Králové)
(Co musí zvládnout kosmonaut)
(Cesta ke hvězdám) Можно заказать билет СБ 15.2.2020 19:00 - 20:30
Обсерватория и планетарий - Градец Кралове (Hradec Králové)
(Cesta ke hvězdám)

театр (количество: 4)

(Strýček Váňa) Можно заказать билет СБ 15.2.2020 17:30 - 19:55
Театр Klicperovo divadlo (Hradec Králové)
(Strýček Váňa)
(Pidižvíci loupežníci) Можно заказать билет СБ 15.2.2020 10:00
Адальбертинум (Hradec Králové)
(Pidižvíci loupežníci)
(Michal na hraní) СБ 15.2.2020 10:30
Театр Jiráskovo divadlo (Nový Bydžov)
(Michal na hraní)
(Až spáč procitne) Можно заказать билет СБ 15.2.2020 19:00 - 20:30
Клицперов театр - Студия Беседа (Hradec Králové)
(Až spáč procitne)

церковное (количество: 1)

(Duchovní obnova pro manžele na téma Láska a úcta) Можно заказать билет СБ 15.2.2020 9:00
(Hradec Králové)
(Duchovní obnova pro manžele na téma Láska a úcta)

выставки, ярмарки (количество: 2)

(Anna Sládková) ЧТ 30.1.2020 - СБ 14.3.2020
Городская галерея Имбирка (Nové Město nad Metují)
(Anna Sládková)
(Art klub - obrazy) ПТ 31.1.2020 - СБ 29.2.2020
Клуб Год (Broumov)
(Art klub - obrazy)

профессиональные (количество: 1)

(Kurz Manželské večery - Náchod) Можно заказать билет ПН 13.1.2020 - ПН 2.3.2020
(Náchod)
(Kurz Manželské večery - Náchod)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(1. turnaj seniorů v elektronických šipkách) СБ 15.2.2020 13:45
(Rtyně v Podkrkonoší)
(1. turnaj seniorů v elektronických šipkách)

cвободное время (количество: 3)

(Jarní prázdniny ve Streetu) ПН 10.2.2020 - ВС 16.2.2020
Центр под крышей (Letohrad)
(Jarní prázdniny ve Streetu)
(Karneval na ledě) СБ 15.2.2020 15:00
(Česká Třebová)
(Karneval na ledě)
(Pohádkový karneval) СБ 15.2.2020 15:00
(Rychnov nad Kněžnou)
(Pohádkový karneval)

выставки, ярмарки (количество: 8)

(Výstava - Merkur – nejen hračka!) ПТ 24.1.2020 - ВС 22.3.2020
Городской музей (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Merkur – nejen hračka!)
(Výstava kreseb grafika Miroslava Žišky) ВТ 7.1.2020 - ПТ 28.2.2020
(Lanškroun)
(Výstava kreseb grafika Miroslava Žišky)
(Zapomenuté Oustí - výstava fotografií z facebooku) ПН 13.1.2020 - СР 26.2.2020
Городская библиотека Усти-над-Орлици (Ústí nad Orlicí)
(Zapomenuté Oustí - výstava fotografií z facebooku)
(Výstava s názvem Rekordy a kuriozity ze světa zvířat - savci) ЧТ 23.1.2020 - ВС 15.3.2020
Городской музей (Česká Třebová)
(Výstava s názvem Rekordy a kuriozity ze světa zvířat - savci)
(Bohumil Dušek Obrazy) ПН 3.2.2020 - ВТ 31.3.2020
(Žamberk)
(Bohumil Dušek Obrazy)
(Léčivé rostliny aneb Není bylina, aby na něco nebyla) ПН 3.2.2020 - СБ 14.3.2020
Городской музей Летоград (Letohrad)
(Léčivé rostliny aneb Není bylina, aby na něco nebyla)
(Z historie Červeného kříže) ЧТ 6.2.2020 - ВС 1.3.2020
Хоцень - музей и замок (Choceň)
(Z historie Červeného kříže)
(Kamil Lhoták - grafika a kresby) СБ 8.2.2020 - ВС 22.3.2020
Ланшкроун - замок и городской музей (Lanškroun)
(Kamil Lhoták - grafika a kresby)

гастрономия (количество: 3)

(Valentýnské menu) ЧТ 13.2.2020 - ВС 16.2.2020
(Letohrad)
(Valentýnské menu)
(Zvěřinové hody) ПТ 14.2.2020 - ВС 23.2.2020
(Častolovice)
(Zvěřinové hody)
(Zvěřinové hody v pivovaru Rampušák) СБ 15.2.2020 11:00 - 22:00
(Dobruška)
(Zvěřinové hody v pivovaru Rampušák)

исторические (количество: 1)

(Masopustní veselí v Orlickém Záhoří) СБ 15.2.2020 14:00
Orlické Záhoří
(Masopustní veselí v Orlickém Záhoří)

кинофильм (количество: 9)

(Tlapková patrola: Vždy ve střehu) СБ 15.2.2020 14:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Tlapková patrola: Vždy ve střehu)
(Tlapková patrola: Vždy ve střehu (Kanada) 2D) СБ 15.2.2020 17:00
Культурный центр (Česká Třebová)
(Tlapková patrola: Vždy ve střehu (Kanada) 2D)
(Modelář) СБ 15.2.2020 17:00
Рошкотов театр и кинотеатр Май (Ústí nad Orlicí)
(Modelář)
(Nabarvené ptáče) СБ 15.2.2020 19:30
Рошкотов театр и кинотеатр Май (Ústí nad Orlicí)
(Nabarvené ptáče)
(Fantasy Island) СБ 15.2.2020 20:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Fantasy Island)
(Dolittle) СБ 15.2.2020 17:00
кинотеатр Ланшкроун (Lanškroun)
(Dolittle)
(Chlap na střídačku) СБ 15.2.2020 19:30
кинотеатр Ланшкроун (Lanškroun)
(Chlap na střídačku)
(Judy) СБ 15.2.2020 17:00
Фидико-Дивишов театр (Žamberk)
(Judy)
(Chlap na střídačku) СБ 15.2.2020 19:00
Кинотеатр «Май» (Choceň)
(Chlap na střídačku)

музыка (количество: 14)

(Kongo - Seznamovací noc) ПТ 14.2.2020 21:00 - СБ 15.2.2020 5:00
Танцевальный клуб Конго (Letohrad)
(Kongo - Seznamovací noc)
(Pekař & Jakub Děkan & band) СБ 15.2.2020 19:00
Многофункциональный центр ЛАрт (Lanškroun)
(Pekař & Jakub Děkan & band)
(Ples na scéně) СБ 15.2.2020 19:00
Малая сцена (Ústí nad Orlicí)
(Ples na scéně)
(Ten ples) СБ 15.2.2020 20:00
Культурный дом (Ústí nad Orlicí)
(Ten ples)
(Hasičský ples) СБ 15.2.2020 20:00
Соколовна (Líšnice)
(Hasičský ples)
(Myslivecký ples) СБ 15.2.2020 20:00
(Jamné nad Orlicí)
(Myslivecký ples)
(Maškarní ples) СБ 15.2.2020 20:00
Дом культуры (Orlické Podhůří)
(Maškarní ples)
(Valentýnský ples) СБ 15.2.2020 20:00
Пивной ресторан (Lupenice)
(Valentýnský ples)
(Divadelní bál) СБ 15.2.2020 20:00
Соколовна Слоупнице (Sloupnice)
(Divadelní bál)
(1. retro diskotéka) СБ 15.2.2020 20:00
Отель У Дуба (Jablonné nad Orlicí)
(1. retro diskotéka)
(Hasičský ples - SDH Kunčice) СБ 15.2.2020 20:00
Орловна (Letohrad)
(Hasičský ples - SDH Kunčice)
(Společenský ples (SDH + Sokol)) СБ 15.2.2020 20:00
(Jehnědí)
(Společenský ples (SDH + Sokol))
(4. ples pro Dítě v srdci) СБ 15.2.2020 20:00
Дом культуры (Kostelec nad Orlicí)
(4. ples pro Dítě v srdci)
(Kongo - I love you Valentýn) СБ 15.2.2020 21:00 - ВС 16.2.2020 5:00
Танцевальный клуб Конго (Letohrad)
(Kongo - I love you Valentýn)

профессиональные (количество: 2)

(Hlasem k darům ženství) СБ 15.2.2020 10:00 - 17:00
Центр «Innate» (Rychnov nad Kněžnou)
(Hlasem k darům ženství)
(Odpoledne se slezkým norikem - jak koně uzdravují krajinu) СБ 15.2.2020 16:00
Сипка - Музей Орлицких гор (Rokytnice v Orlických horách)
(Odpoledne se slezkým norikem - jak koně uzdravují krajinu)

спорт, активный отдых (количество: 8)

(Červenohorské sedlo - Švýcárna - Praděd) СБ 15.2.2020
Náměstí 5. května (Jablonné nad Orlicí)
(Červenohorské sedlo - Švýcárna - Praděd)
(Liga mistrů ve třech vol. 4) СБ 15.2.2020 8:30
(Klášterec nad Orlicí)
(Liga mistrů ve třech vol. 4)
(Winter Classic) СБ 15.2.2020 9:00 - 20:00
(Žamberk)
(Winter Classic)
(50. rampouchový memoriál) СБ 15.2.2020 9:00
Česká Třebová
(50. rampouchový memoriál)
(Karneval na ledě) СБ 15.2.2020 15:00
(Česká Třebová)
(Karneval na ledě)
(Veřejné bruslení) СБ 15.2.2020 12:30 - 14:00
Зимний стадион (Opočno)
(Veřejné bruslení)
(Škola bruslení) СБ 15.2.2020 14:15 - 15:15
Зимний стадион (Opočno)
(Škola bruslení)
(Veřejné bruslení) СБ 15.2.2020 13:30 - 15:30
СБ 15.2.2020 19:00 - 21:00
Зимний стадион (Choceň)
(Veřejné bruslení)

церковное (количество: 2)

(Bohoslužba) СБ 15.2.2020 16:00
Kостел св. Петра и Павла (České Petrovice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) СБ 15.2.2020 16:30
(Žamberk)
(Bohoslužba)

cвободное время (количество: 13)

(Moderní architektura v Pardubicích v první polovině 20. století) СБ 15.2.2020 13:00
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Moderní architektura v Pardubicích v první polovině 20. století)
(Po stopách Pernštejnů v Pardubicích) СБ 15.2.2020 14:00
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Po stopách Pernštejnů v Pardubicích)
(Kouzelnické vystoupení - kouzelník Standa a kouzelnice Zdeňka) Можно заказать билет СБ 15.2.2020 13:00
Музей магии (Pardubice)
(Kouzelnické vystoupení - kouzelník Standa a kouzelnice Zdeňka)
(Program pro školy: Tajemství fotografie) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Tajemství fotografie)
(Program pro školy: Miroslav Šašek - dětské ilustrace) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Miroslav Šašek - dětské ilustrace)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Fotogramy) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Na skok do renesance) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Program pro školy: Luminografie) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Program pro školy: Umění sbírat umění) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Umění sbírat umění)
(Ruční práce: Náramky přátelství) СБ 15.2.2020 15:00
Лечебный курорт Богданеч (Lázně Bohdaneč)
(Ruční práce: Náramky přátelství)

выставки, ярмарки (количество: 10)

(Světy v kameni) ПТ 3.5.2019 - ВС 26.4.2020
Замок Пардубицэ - Восточно-чешский музей (Pardubice)
(Světy v kameni)
(Galerijní zisky: Třicet let sbírkotvorné činnosti Východočeské galerie v Pardubicích 1989–2019) ПН 21.10.2019 - ВС 8.3.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Galerijní zisky: Třicet let sbírkotvorné činnosti Východočeské galerie v Pardubicích 1989–2019)
(Ohlédnutí za budováním sbírky moderního umění) ПН 21.10.2019 - ВС 23.2.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - замок (Pardubice)
(Ohlédnutí za budováním sbírky moderního umění)
(Time's Up: SeatoxDetox - výstava) СР 4.12.2019 - ВС 1.3.2020
Галерея города Пардубице (Pardubice)
(Time's Up: SeatoxDetox - výstava)
(Tomáš Hřivnáč - grafika, malba) СР 12.2.2020 - ВТ 24.3.2020
Галерея Пардубицкого университета (Pardubice)
(Tomáš Hřivnáč - grafika, malba)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990) ВТ 15.10.2019 - ВС 15.11.2020
Československé armády (Přelouč)
(Od sametové revoluce po vznik městského úřadu Přelouč v letech 1989 - 1990)
(Výstava: Šaškův svět) СР 27.11.2019 - ВС 23.2.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Výstava: Šaškův svět)
(Cesta životem) ПТ 31.1.2020 - ВТ 31.3.2020
(Pardubice)
(Cesta životem)
(Czech Nature Photo 2019) ВТ 4.2.2020 - ВТ 31.3.2020
Выставочный зал Масгауз (Pardubice)
(Czech Nature Photo 2019)
(Výstava příběhů z Indie) ВТ 4.2.2020 - СР 25.3.2020
Соколовна (Pardubice)
(Výstava příběhů z Indie)

профессиональные (количество: 5)

(Program pro školy: Fotogramy) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Fotogramy)
(Program pro školy: Nekonečný příběh) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Nekonečný příběh)
(Program pro školy: Na skok do renesance) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok do renesance)
(Program pro školy: Luminografie) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Luminografie)
(Program pro školy: Umění sbírat umění) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 31.12.2020
Восточно-Чешская галнрея в Пардубице - Дом «У Йонаша» (Pardubice)
(Program pro školy: Umění sbírat umění)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(Jóga pro začínájící - kurz integrální jógy) ВС 1.9.2019 - ВТ 30.6.2020
(Pardubice)
(Jóga pro začínájící - kurz integrální jógy)

театр (количество: 1)

(Velká bankovní loupež) СБ 15.2.2020 19:00
Восточно-чешский театр (Pardubice)
(Velká bankovní loupež)

выставки, ярмарки (количество: 4)

(Vzpomínky na velehory) СР 15.1.2020 - ЧТ 19.3.2020
Галерея города Трутнов (Trutnov)
(Vzpomínky na velehory)
(Noc je temná jako hřích) СР 22.1.2020 - СБ 29.2.2020
Галерея города Трутнов (Trutnov)
(Noc je temná jako hřích)
(Z Hostinného na druhý konec světa) ЧТ 23.1.2020 - ЧТ 5.3.2020
(Hostinné)
(Z Hostinného na druhý konec světa)
(Jak semena putují krajinou) ПТ 7.2.2020 - ВС 26.4.2020
Крконошский музей в Илемнице - Гарраховский замок (Jilemnice)
(Jak semena putují krajinou)

cвободное время (количество: 1)

(Prší!) СБ 15.2.2020 13:00
Общественно-культурный центр г. Голэтин (Horní Holetín)
(Prší!)

выставки, ярмарки (количество: 7)

(Dějiny Památníku Lidice a Památníku Ležáky a jejich proměny po roce 1989) ПТ 3.1.2020 - ВТ 30.6.2020
Лежаки - поминальный ареал (Miřetice)
(Dějiny Památníku Lidice a Památníku Ležáky a jejich proměny po roce 1989)
(Kořeny/roots aneb Život pod zemí) ЧТ 30.1.2020 - ВС 14.6.2020
Региональный музей в Хрyдими (Chrudim)
(Kořeny/roots aneb Život pod zemí)
(Ultrafialové retro) ЧТ 30.1.2020 - ВС 9.1.2022
Музей театрально-кукольного искусства в Хрудиме (Chrudim)
(Ultrafialové retro)
(Vílí taje) ПН 13.1.2020 - ЧТ 27.2.2020
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Vílí taje)
(Společenský život hmyzu) ВТ 28.1.2020 - ВС 29.3.2020
Городской музей города Скутеч (Skuteč)
(Společenský život hmyzu)
(Ke kořenům: Ukrajinské kroje a tradice) СБ 8.2.2020 - ВС 22.3.2020
Региональный музей в Хрyдими (Chrudim)
(Ke kořenům: Ukrajinské kroje a tradice)
(Jaroslav Koreček - Obrazy) СР 12.2.2020 - ПН 9.3.2020
Выставочный зал Театра Карла Пиппиха (Chrudim)
(Jaroslav Koreček - Obrazy)

исторические (количество: 2)

(Masopust) СБ 15.2.2020
Pokřikov
(Masopust)
(Masopust) СБ 15.2.2020
Prosetín
(Masopust)

кинофильм (количество: 5)

(Kamarádi z televize) СБ 15.2.2020 16:00
Кинотеатр «Мир» (Heřmanův Městec)
(Kamarádi z televize)
(Psi nenosí kalhoty) СБ 15.2.2020 17:00
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Psi nenosí kalhoty)
(Dolittle (3D)) СБ 15.2.2020 17:30
Кинотеатр «Мир» (Heřmanův Městec)
(Dolittle (3D))
(Chlap na střídačku) СБ 15.2.2020 19:30
Кинотеатр «Мир» (Heřmanův Městec)
(Chlap na střídačku)
(Modelář) СБ 15.2.2020 19:30
Городской кинотеатр Хрудим (Chrudim)
(Modelář)

музыка (количество: 6)

(Maškarní ples) СБ 15.2.2020
Соколовна (Horní Bradlo)
(Maškarní ples)
(Hasičský ples) СБ 15.2.2020 20:00
(Hroubovice)
(Hasičský ples)
(Hasičský ples) СБ 15.2.2020 20:00
(Rabštejnská Lhota)
(Hasičský ples)
(Reprezentační ples FC Hlinsko) СБ 15.2.2020 20:00
Мультифункциональный центр (Hlinsko)
(Reprezentační ples FC Hlinsko)
(Hasičský ples) СБ 15.2.2020 20:00
Культурный дом Tatran (Ctětín)
(Hasičský ples)
(Hasičský ples) СБ 15.2.2020 20:00
Соколовна (Svratouch)
(Hasičský ples)

профессиональные (количество: 1)

(Výroba plstěných šperků s Janou Modráčkovou) СБ 15.2.2020 17:00 - 20:00
(Miřetice)
(Výroba plstěných šperků s Janou Modráčkovou)

спорт, активный отдых (количество: 1)

(TRX for joga) СБ 15.2.2020 9:00
(Hlinsko)
(TRX for joga)

церковное (количество: 2)

(Bohoslužba) СБ 15.2.2020 7:00
Костел Рождения Девы-Марии (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) СБ 15.2.2020 7:30
Костел Пресвятой Троицы (Kameničky)
(Bohoslužba)

cвободное время (количество: 5)

(Zimní dětská herna) СБ 26.10.2019 - ВТ 31.3.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Zimní dětská herna)
(Samoobslužná rukodělná dílna – Náramek Boženy Němcové) СБ 1.2.2020 - ВС 19.4.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Samoobslužná rukodělná dílna – Náramek Boženy Němcové)
(Drátování na Riegrovce) СБ 15.2.2020 10:00
Начальная школа Свитавы (Svitavy)
(Drátování na Riegrovce)
(Hasičský ples a dětský karneval) СБ 15.2.2020 13:00
Городской общественный центр Соколовна (Proseč)
(Hasičský ples a dětský karneval)
(Galerie dětem: Workshop animace pro nejmenší) СБ 15.2.2020 13:00 - 15:00
Дом «У Рыцарей» - галерея (Litomyšl)
(Galerie dětem: Workshop animace pro nejmenší)

выставки, ярмарки (количество: 8)

(Fenomén Igráček) ВТ 3.12.2019 - ВС 1.3.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Fenomén Igráček)
(Retrogaming) СБ 25.1.2020 - ВС 26.4.2020
Центр Богуслава Мартину в Поличке - музей (Polička)
(Retrogaming)
(Babiččina Barunka - 200 let od narození Boženy Němcové) СБ 1.2.2020 - ВС 19.4.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Babiččina Barunka - 200 let od narození Boženy Němcové)
(Karel Zeman) СБ 8.2.2020 - ВС 29.3.2020
Дом «У Рыцарей» - галерея (Litomyšl)
(Karel Zeman)
(Přehlídka 2020) СБ 1.2.2020 - ВС 1.3.2020
Городской музей и галерея в г. Свитавы (Svitavy)
(Přehlídka 2020)
(Daniela Martiníková: Ručně tkané textilie) ВТ 4.2.2020 - ЧТ 30.4.2020
(Litomyšl)
(Daniela Martiníková: Ručně tkané textilie)
(Brána recyklace) СР 5.2.2020 - СР 22.4.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Brána recyklace)
(Netopýři tajemní a zranitelní) ЧТ 13.2.2020 - ПН 13.4.2020
Городской музей и галерея в г. Свитавы (Svitavy)
(Netopýři tajemní a zranitelní)

гастрономия (количество: 4)

(Zvěřínové hody) ПТ 14.2.2020 - ВС 16.2.2020
(Opatov)
(Zvěřínové hody)
(Žebra a losos) ПТ 14.2.2020 - ВС 16.2.2020
(Proseč)
(Žebra a losos)
(Zabijačka v tradičním stylu) СБ 15.2.2020 10:00
(Litomyšl)
(Zabijačka v tradičním stylu)
(Valentýnské menu) СБ 15.2.2020 11:00
(Litomyšl)
(Valentýnské menu)

кинофильм (количество: 5)

(Dolittle) СБ 15.2.2020 15:00
Городской музей (Moravská Třebová)
(Dolittle)
(Chlap na střídačku) СБ 15.2.2020 19:30
Кинотеатр «Весмир» (Svitavy)
(Chlap na střídačku)
(Ledové království 2) СБ 15.2.2020 17:00
Кинотеатр «Весмир» (Svitavy)
(Ledové království 2)
(Super mazlíčci) СБ 15.2.2020 17:00
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Super mazlíčci)
(Chlap na střídačku) СБ 15.2.2020 19:30
Кинотеатр «Сокол» (Litomyšl )
(Chlap na střídačku)

музыка (количество: 7)

(Hasičský ples a dětský karneval) СБ 15.2.2020 13:00
Городской общественный центр Соколовна (Proseč)
(Hasičský ples a dětský karneval)
(Setkání s dechovkou) СБ 15.2.2020 14:00
«Тылов дом» - Поличка (Polička)
(Setkání s dechovkou)
(Prague Cello Quartet - Broadway Tour) СБ 15.2.2020 15:00
СБ 15.2.2020 19:00
Замковый холм (Litomyšl)
(Prague Cello Quartet - Broadway Tour)
(Charitativní rybářský ples) СБ 15.2.2020 19:30
Культурный дом (Čistá)
(Charitativní rybářský ples)
(Hasičský ples) СБ 15.2.2020 20:00
Соколовна (Dolní Újezd)
(Hasičský ples)
(Diskotéka 70.-90. let) СБ 15.2.2020 21:00
Мьюзик-клуб «Котелна» (Litomyšl)
(Diskotéka 70.-90. let)
(Párty na Max) СБ 15.2.2020 22:00
Танцевальный клуб «У Коли» (Litomyšl)
(Párty na Max)

общественные (количество: 1)

(Co vše byste měli o Boženě Němcové vědět) СБ 1.2.2020 - ВС 19.4.2020
Региональный музей в Литомышли (Litomyšl)
(Co vše byste měli o Boženě Němcové vědět)

профессиональные (количество: 2)

(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto) Можно заказать билет ВС 9.2.2020 - ВС 29.3.2020
Общество Братского Союза баптистов (Vysoké Mýto)
(Kurz Manželské večery - Vysoké Mýto)
(Sklářský workshop) СБ 15.2.2020 8:00
Городской музей и галерея в г. Свитавы (Svitavy)
(Sklářský workshop)

спорт, активный отдых (количество: 7)

(KK Svitavy C – TJ Tesla Pardubice C) СБ 15.2.2020 9:00
(Svitavy)
(KK Svitavy C – TJ Tesla Pardubice C)
(TJ Svitavy A – TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou) СБ 15.2.2020 10:00
Стрельбище (Svitavy)
(TJ Svitavy A – TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou)
(TJ Svitavy – VK Lanškroun) СБ 15.2.2020 10:00
Стрельбище (Svitavy)
(TJ Svitavy – VK Lanškroun)
(VK Litomyšl vs. TJ Svitavy A) СБ 15.2.2020 10:00
(Litomyšl)
(VK Litomyšl vs. TJ Svitavy A)
(Dlouhý tanec s kakaovou ceremonií) СБ 15.2.2020 16:00 - 22:00
Центр Спонтанеа (Litomyšl)
(Dlouhý tanec s kakaovou ceremonií)
(Adfors Basket Seccon Litomyšl vs. Vlčice Žďár nad Sázavou) СБ 15.2.2020 17:00
(Litomyšl)
(Adfors Basket Seccon Litomyšl vs. Vlčice Žďár nad Sázavou)
(Svitavy – Troopers) СБ 15.2.2020 20:00
Стрельбище (Svitavy)
(Svitavy – Troopers)

театр (количество: 1)

(Pohádka mládí) СБ 15.2.2020 17:00
Театральный клуб (Polička)
(Pohádka mládí)

церковное (количество: 1)

(Bohoslužba - Mladočov) СБ 15.2.2020 17:00
(Poříčí u Litomyšle, Mladočov)
(Bohoslužba - Mladočov)

общее количество найденных записей: 187

Найди свою деятельность

Региональная операционная программа NUTS II Северо-Восток - Новое окно.
Совместное финансирование
Пардубицкий край.
Реализатор
CzechTourism - Новое окно.
CzechTourism
Дестинационная компания Восточная Чехия - Новое окно.
Туристическая компания
Восточные Чехи
CzeCoT - Новое окно.
Центральное соединение базы данных
ЕС.
Совместное финансирование